דף הבית » ארז פיינזילבר

ארז פיינזילבר

מתקשרת: דורית ישראל

לדורית היקרה,

לא ניתן לתאר בכמה מילים פשוטות את העוצמה, החוויה וההרפתקה האישית שאדם יכול לחוות איתך בקורס תקשור ואני רוצה להודות לך מקרב לב על הגישה הכל כך אנושית, יחודית ומעצימה שלך.

במהלך המפגשים המשותפים שלנו ובצורה כל כך מקצועית, חברית ורגישה, נתת לי את הכלים, הייעוץ, ההכוונה והעזרה להגיע לתובנות חדשות ובזאת למודעות עצמית גבוהה יותר. לאט לאט הצלחתי לגבש כיוון מאוד מדויק לגבי הרצונות הפנימיים שלי, הרגשות האוטנטיים שלי וכן גם לגבי היעוד שלי. למדתי להכיר את עצמי ממקומות שתמיד היו שם אך אף פעם לא טרחתי להבחין ולהתבונן בהם. נגענו מהר מאוד במהות שלי ומשם בצורה טבעית המשכנו במשימות הקשורות לפיתוח אישי, העצמה והסקת מסקנות מהמקום הכי עמוק ואמיתי שקיים אצלי בפנים. כל זאת התבצע בהתאמה מלאה ליכולות האישיות שלי ולפוטנציאל האישי שלי.

במהלך הקורס בררנו, הבהרנו והגדרנו את הצרכים והשאיפות הגדולות שלי. בזכותך הצלחתי לזהות אותם ולראותם בברור, כמובן שמנקודה זו ואילך הדרך נהייתה פתאום יותר פשוטה וקלה, ואני מודה לך על כך. אני חייב לציין שלתחושותי, הקורס התבצע בצורה ממוקדת, איכותית, מרגשת ומקצועית ביותר. במהלך התהליך הרגשתי שהנני מתפתח, צומח, מבין, מתרגש, וחווה את עצמי ממקום אחר. התהליך פתח אותי להבנה והתרגשות מחודשת כלפי החיים שלי בכלל והכיוון שלי בפרט.

דורית, לאורך כל הדרך את פעלת ממקום הגון, מפרגן, מהימן, רגיש, אנושי, אכפתי ומקצועי! הרגשתי שאת בעלת ידע ויכולת מקצועיים הן בהדרכה ובהכונה והן בתחום ההקשבה וההכלה. כיף לי לציין כי הקורס עזר לי להגיע להחלטות שאכן ננקטו ושינו כיוונים ומהלכים רציניים בחיי. תקופת המפגשים בינינו תרמה לי רבות, ונתנה לי הרבה בטחון הן בפן האישי והן בפן המקצועי. הכלים שנתת לי מלווים אותי בחיי האישיים והמקצועיים כאחד ועוזרים לי במצבים שונים בחיי. עזרת לי לשפר את איכות החיים שלי. דורית, אני אסיר תודה לך עבור החוויה המרתקת הזאת שקיבלתי ממך בצורה כל כך מיוחדת, רגישה ומקצועית. אשמח להמליץ עליך לכל דורש.

שלך תמיד, ארז פיינזילבר  050-444-2631 

אולי יעניין אותך גם