דף הבית » ליאון פינקלשטיין

ליאון פינקלשטיין

מתקשרת: דורית ישראל

דורית היקרה, מורה נפלאה שכמותך,

אם יש מתנות גדולות בעולם שניתן להעניק לעצמך – קורס תקשור הוא בוודאי אחת מהן.

במבט לאחור אני רואה את החיים שלי לפני ואחרי הקורס. לא רק בגלל שהפכתי להיות מתקשר. בעיניי קורס תקשור הוא הרבה מעבר ללמוד לתקשר. הרבה מעבר מלהאזין לצד השני. הרבה מעבר לכל דבר שניתן לדמיין.

קודם כל, הקורס בשבילי היה חזרה הביתה. לא היה יום בשבוע שלא חיכיתי כבר לשיעור הבא. למדתי לראות בעולם הרבה מעבר. למדתי לראות את הצבעים היפים בכל הצומח. למדתי לראות את הדברים הטובים באנשים שסביבי. למדתי להיות יותר סבלני. יותר סלחן – בעיקר לעצמי. למדתי לכוון את החיים שלי למקום שאני רוצה שילכו. למדתי להכניס לחיים שלי אירועים שאני רוצה שיקרו. אפשר להגיד שקיבלתי את המושכות של החיים שלי בחזרה. אפשר להגיד, שבחרתי לקחת את המושכות של החיים שלי לידיים שלי. בחרתי.

הקול הפנימי קיים בכל אחד. ההבדל הוא – שעד הקורס לא ידעתי לתת לזה שם. לא ידעתי להאזין נכון – והכי חשוב, לא ידעתי להאמין בעצמי שהקול שבי נכון.

אפשר להגיד שלפני הקורס הייתי מסוכסך. בעיקר עם עצמי ועם אלוהים. זה לא שחזרתי בתשובה. ממש לא. כן מצאתי את האמת שלי, את האמת שתמיד הרגשתי שהיא קיימת.

השיעורים היו מדהימים.

לזכותה של דורית יאמר שהיא לא מוותרת בקלות. היו דברים שהיו לי קשים – קשים מאוד. היו שיעורים שהיו ארוכים – ארוכים מאוד. דורית לא וויתרה והביאה אותי להישגים שאני הייתי גאה בהם. ויש לי דרישות גבוהות.

אצל דורית אין דבר כזה סתם להצליח. היא תביא את התלמיד שלה לרמות גבוהות – הרי בשביל זה הלכתי ללמוד. ובכל פעם שהיא דחקה בי עוד ועוד – הייתי אסיר תודה שהיא עשתה את זה. לא הייתי עובר את שעברתי בלעדיה.

במבט לאחור אני זוכר שכשהתקשרתי להגיד לה שאני רוצה ללמוד אצלה, הרגשתי משהו. סוג של רגש נכון. הרגשתי שזה הדבר הנכון. שזאת הדרך. ואם יש לכם את ההרגשה הזאת בלב, אם יש איזה קול פנימי או געגוע בזמן שחושבים על תקשור או על הקורס – המלצה חמה שלי, תלכו על זה. תלכו עם הלב, עם הרגש ועם האמת שלכם. אתם תגלו עולם קסום מאין כמוהו. תגלו את החיים כפי שהם באמת. יפים, מעניינים ובידיים שלנו.

דורית היקרה, תודה לך על שהיית לי שותפה לתחילת המסע הנפלא. המסע הביתה.

ליאון פינקלשטיין, מהנדס ביום ומתקשר גם בלילה. 0528-729255/0507-800241

אולי יעניין אותך גם