דף הבית » על השמחה

על השמחה

מתקשרת: דורית ישראל

יקרים,

כשאתם חיים מתוך שמחה, אתם מביאים אל העולם את המקור הפנימי העמוק שלכם. אתם הולכים בדרככם כשאתם קלים יותר, שהרי שמחה היא התרוממות הנפש, התרוממות הרוח.

שמחה היא המקום שבו חי אלוהים: שם חי ה'.

השמחה מעוררת אתכם לפעול מהמקום העמוק ביותר. פעולות כאלה הן תמיד הפעולות הנכונות. השמחה גורמת לכם להתייחס בצורה שונה אל עצמכם ואל הסובב אתכם. השמחה גורמת לכם להשפיע מאורכם על האחרים. שמחה היא מדבקת. כשאתם שמחים, אתם מעוררים את הסובבים אתכם אל השמחה הפרטית שלהם. אתם גורמים להם להתייחס אל החיים שלהם בצורה קלה יותר. כשאתם שמחים, אתם מעלים את תנודות הגוף שלכם ושל הפלנטה כולה.

כיצד ניתן לשמוח כשנדמה כאילו העולם הולך ומתמוטט? אנחנו מבטיחים לכם שאין זה כך. אנחנו דוחקים בכם להביא את השמחה אל המקומות של הקושי, אל המקומות שבהם טמונה המלכודת. כיצד עושים זאת?

ראשית לכל ישנה הכוונה. הביעו כוונה להביא שמחה אל חייכם. התכוונו לכך מהמקום העמוק ביותר שלכם. הביעו כוונה להרגיש שמחה בכל רגע ורגע. הביעו כוונה לזכור את תחושת השמחה, כך שתוכלו לשחזר אותה בכל עת שתרצו בכך.

לאחר שתביעו את הכוונה, אמרו לעצמכם מילים, משפטים ומחשבות, שגורמים לכם שמחה. חיזרו על כך כמה פעמים ביום, כמו מנטרה. חיזרו על כך בעיקר כשאתם חשים תחושות הפוכות לשמחה.

זכרו כי שמחה היא המקום שבו חי האלוהים שבכם.

כשאתם חיים מתוך שמחה, אתם חיים בהרמוניה עם עצמכם ועם הסביבה. אתם מביאים איזון אל גופכם ואל סביבתכם.

היו מודעים לשמחה. היו מודעים לחשיבות החיים מתוך שמחה. הביעו את הכוונות ותוכלו לראות שיפור מופלא באיכות החיים שלכם.

זיכרו כי הפלנטה שלכם עושה צעדים נכונים לצורך התקדמותה אל תדרים גבוהים יותר ואל עליה לממדים גבוהים יותר. האם אין בכך להביא שמחה אל לבכם?

אנחנו מעודדים אתכם לשמוח ולחגוג, מיצאו סיבה, ולו הקטנה ביותר או הפשוטה ביותר, וחגגו. יום יום. שעה שעה. שמחה היא המקום הנכון לחיות בו.

אנחנו מברכים אתכם.

היו ברוכים, כי כך הוא הדבר.

19.2.02

אולי יעניין אותך גם