דף הבית » אהבה ופחד
אהבה ופחד

אהבה ופחד

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 22.7.2010

אהבה ופחד

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, אני שמח מעל ומעבר למה שאתם משערים להיות כאן היום. אתם ודאי חושבים שבאתם לשמוע אותי או שבאתם להיות עם האנרגיה, אולי מתוך סקרנות או כדי לברר לעצמכם דברים, אבל האמת היא, שבאתם לכאן כדי שאני אוכל להיות בחברתכם. אני קריון, מאוהב בבני אדם. אני אוהב שמכנים אותי "מאהב האנושות" ובאתי לכן היום כדי להיות איתכם. אני לא לבד. נמצאת איתי פמליה גדולה מאוד והמתקשרת יכלה להרגיש את האנרגיה שלה כבר מהשעות המוקדמות של היום. אי אפשר להתעלם מאנרגיה כזאת ובדרך כלל, כשהאנרגיה צפופה, אנשים שרגישים אליה מרגישים חום, בדיוק כפי שהמתקשרת חווה כעת.

נמצאת כאן גם המשפחה האוהבת של כל אחד מכם. גם אם אינכם מאמינים בכך – אתם מוקפים בבני משפחה, אנשים שעזבו וחזרו כאנרגיה, כדי להיות כאן איתכם. אם רק תבקשו תוכלו להרגיש בה. היא סובבת אתכם, דוחקת בכם או מדגדגת אתכם. דעו כי אתם בטוחים עם האנרגיה. זו אנרגיה אוהבת שבאה לכאן כדי לאהוב אתכם.

אהבה הוא גם הנושא שעליו אני רוצה לדבר היום וליתר דיוק: אני רוצה לדבר על אהבה ועל פחד. מהי אהבה ומהו פחד? האם יש קשר ביניהם ומהו הקשר?

האם אתם יודעים מהו המושג ההפוך לאהבה? אומר לכם: זהו הפחד. במקום שיש אהבה אין פחד ובמקום שיש פחד אין אהבה. נקודה מעניינת למחשבה לחלק מהנוכחים כאן… כן, אני יודע מי נמצא כאן, אני מכיר אתכם היטב ואומר לכם מה שאני אומר תמיד: כבר נפגשנו בעבר ועוד ניפגש בעתיד.

ובכן, מהו פחד? האם אתם יכולים להסביר לעצמכם מהו פחד? נראה לי שאתם רק יכולים להסביר מהן התחושות המתלוות אל המושג הזה, כי לפחד אין בעצם הגדרה וניתן להגדירו כהיפך מאהבה. בדיוק כמו שלחושך אין הגדרה ואפשר להגדירו כהיפך מאור. המושגים הללו, שאפשר להגדירם רק כהפכים, אמורים לומר לכם משהו על טיבם… ובכן, מהם הרגשות שנלווים לפחד? פעמים רבות אלה כעסים, על עצמכם או על אחרים, תסכול ואפילו דאגה ואשמה. אתם אוהבים לומר שהמעיים מתהפכים לכם – אבל לא תמיד אתם מסוגלים להעלות על דל שפתיכם את העובדה שאתם פוחדים. "אני פוחד? קריון, אני לא מפחד מדבר. נלחמתי בקרבות, איך אתה יכול לומר שאני מפחד?" יקרים, אומץ לב אינו פוסל פחד. אנשים פוחדים מהלא נודע, מדברים שאינם מבינים, מדברים שאינם מסוגלים להסביר לעצמם או כאשר חסר להם מידע. אילו אדם יכול היה לדעת מה צופן לו העתיד – הוא לא היה פוחד. אילו לאדם היתה כל האינפורמציה בנוגע לכל דבר – הוא לא היה פוחד. ידע אינו מפחיד ופחד נובע מחוסר ידע. הלא נודע הוא חוסר ידע. אתם בני אדם – ואני כל כך אוהב אתכם, בני האדם – ואתם רוצים לדעת כל דבר. אתם רוצים להבין הכל במבחן ההגיון שלכם. אך מה אם משהו לא מסתדר עם ההגיון? "או…. אל תדבר איתי על זה", "או… זה מפחיד".

בדיוק כפי שנאמר לכם קודם לכן, התקשור, למשל, מפחיד הרבה מאוד אנשים, כי הם לא יכולים להבין מה זה והם לא יכולים להבין איך דבר כזה יכול לקרות. כיצד יתכן שהרוח מדברת דרך האדם. המתקשרת תעיד כי פעמים רבות שאלו אותה אם היא מדברת עם המתים…. תשובתה היא תמיד: כן….. והתגובות לכך מגוונות…. אני אוהב את חוש ההומור הזה… אנשים פוחדים  מדברים שנראים בעיניהם מוזרים, מדברים שבהם חסר להם ידע וגם מן העתיד.

בקשר לעתיד – יש לי מה לומר, וזה: שאף אחד לא יכול לומר לכם מה יהיה העתיד. אף אחד לא יכול לומר לכם מה יהיה העתיד שלכם או של המדינה שלכם או של הפלנטה שלכם. מדוע? משום שבכל רגע נתון אתם אלה שקובעים את העתיד. אתם אלה שבוחרים. אתם אלה שיוצרים את המציאות. אנחנו רק יכולים לראות את התהליכים מנקודת המבט שלנו, ולומר לכם מה הפוטנציאל ומה הסיכוי שיתממש. איננו יכולים לומר במה תבחרו ומתי תעשו זאת. זה שלכם בלבד, בני האדם. לכן, אם אתם שואלים מה יהיה העתיד שלכם, אתם מבזבזים את זמנכם ולעיתים גם את כספכם. אתם יכולים לדעת מהו הפוטנציאל ואתם יכולים לקבל עצות, אבל אל תתנו לאף אחד לומר לכם מה לעשות ובמה לבחור. אל תאפשרו לאיש ואל תאפשרו גם לרוח להכתיב לכם מה לעשות. אל תתנו את השליטה על חייכם לאף אחד, לא לאדם ולא לרוח. והרוח ממילא לא תרצה לקחת שליטה על חייכם…. עם זאת, הישארו פתוחים לשמוע, כדי שתוכלו לבחור ולקבל החלטות בעזרת הלב שלכם. כן, ההחלטות הנכונות הן ההחלטות של הלב.

ובכן, כיצד אפשר להימנע מהפחדים? "אם אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד – הפחד תמיד יהיה קיים…", אתם אומרים. התשובה לכך היא: לא. אני מציע לכם נקודת מבט אחרת: מדוע שלא תסתכלו על העתיד כעל הפתעה? התחברו אל הילד הפנימי שלכם. זה שמחכה להפתעות ושמח עם דברים חדשים. זה החוקר את הלא נודע. במקום שיש שמחה אין פחד, כי שמחה קשורה באהבה, ובמקום שיש אהבה אין פחד.

אם כך, הבה נדבר על אהבה.

אני רוצה לדבר על כמה "סוגים" של אהבה, אפילו שלא ניתן לחלק אותה ל"סוגים", אבל אתם בני אדם, אתם אוהבים להכניס הכל לתבניות והפעם, אלך איתכם כברת דרך… נתחיל מאהבה עצמית. אני שואל אתכם: האם אתם אוהבים את עצמכם ועד כמה אתם אוהבים את עצמכם? "קריון, ודאי שאני אוהב את עצמי". האומנם? כמה מכם חושבים שהקרבה למען הילדים שלכם היא אהבה? כמה מכם חושבים שכאשר אתם מרצים את בני הזוג שלכם זוהי אהבה? כמה מכם חושבים שמה שאלוהים מורה לכם לעשות דרך שליחיו מכל דת שהיא זו אהבה? אינני פונה כעת רק לנמצאים כאן אלא גם אל הקוראים את הדברים ברגע זה, ואני יודע מי אתם. אתם נמצאים איתנו עכשיו, כי לזמן, כפי שנאמר לכם קודם, אין חשיבות.

ובכן, כל מה שתארתי לא נקרא אהבה עצמית! ניתן לקרוא לכך: הקרבה, קורבנות ומתן שליטה לאחר על מי שאתם. אני איני קורא לדברים אלה אהבה. האם אתם קוראים לכך אהבה?

מצד שני, יש כאלה שיאמרו: אני עושה רק מה שאני רוצה ורק מה שאני אוהב ולא איכפת לי משום דבר ומאף אחד אחר. עד כדי כך אני אוהב את עצמי. עולה כאן אותה השאלה: האם זאת נקראת אהבה? האם לאהוב את עצמך תוך כדי פגיעה באחר זו אהבה? התשובה היא: לא.

באהבה אין אגו ולכן גם אין אגואיזם. באהבה אין הקרבה ולכן גם אין קורבנות. באהבה אין שליטה ולכן גם אין נשלטים.

אז מה היא האהבה העצמית? לאהוב את עצמך משמע: לשים עצמך במקום הראשון, לדאוג לצרכים שלך קודם כל – אבל לא דרך פגיעה באנשים. אני פונה כעת לאמהות שביניכם: כיצד אתן רוצות לדאוג לילדים שלכן אם אינכן דואגות קודם כל לעצמכן ואם אתן מקריבות עצמכן למענם? האם אתן חושבות שתוכלו לדאוג לצרכיהם בצורה הטובה ביותר על ידי זה שתקריבו את עצמכן? האם כשאתן עושות מעשה "הרואי" של הקרבה למען מישהו אחר אתן מרגישות טוב כל כך וקוראות לכך "אהבה"?

זו אינה אהבה. בדיוק כמו שאהבה שפוגעת באחרים אינה אהבה. רק כשאתם דואגים לצרכים שלכם מבלי לפגוע באחרים, כשאתם מתמלאים במה שאתם אוהבים ורוצים, במה שעושה אתכם מאושרים ושמחים ורוקדים – רק אז יש לכם את כל הכח והעוצמה לדאוג לאחרים ולהעניק להם מהשמחה שלכם ומהאושר שלכם, ורק כך לא תלמדו אותם להיות קורבן. הילדים, במיוחד אלה שנולדים בעת האחרונה, חכמים מכם. אם תלמדו אותם להיות קורבן הם ידעו שזו אינה אהבה.

אם כך, לשים עצמכם במקום הראשון ולדאוג לעצמכם, לעשות את הדברים שגורמים לכם אושר ושמחה – זאת אהבה עצמית.

נושא האהבה הפך פופולרי מאוד בתקופה האחרונה. בני אדם מדברים על אהבת המולדת, על אהבת האדמה, אהבת בעלי החיים ואהבת הטבע. מהי האהבה הזאת? האם ניתן להשוות אותה לאהבה העצמית? התשובה היא: כן. כשאתם אוהבים את עצמכם, אתם יכולים להבין את הקשר ביניכם לבין האדמה, ביניכם לבין בעלי החיים והצמחיה והטבע והיקום. כשאתם אוהבים את עצמכם אתם יכולים ליצור קשר עם כל מה שקיים, עם כל מה שיש. מי שאינו אוהב את עצמו לא יכול לקיים את הקשר הזה. מי שמקריב את עצמו לא יכול לקיים את הקשר הזה. מי ששולט לא יכול לקיים את הקשר הזה.

ראו מה קורה אצל רבים מהמנהיגים שלכם. תאוות השלטון מחליפה את האהבה העצמית האמיתית. מי ששולט באנשים אחרים נמצא במקום של פחד ושל חושך, במקום שאין בו אהבה. רק אנשים שנמצאים בחושך יכולים לספק את תאוותם על חשבון טובתם של אנשים אחרים.

כאשר תעלו אל השלטון ותהפכו למנהיגים את האנשים שאוהבים את עצמם אהבה אמיתית, אלה שמכירים באחר כשווה ערך להם, שמכירים בטבע וביופי שלו ובאדמה וביופי שלה וכן ביופיים של בעלי החיים והצמחים – אז תוכלו לראות את השינוי. אז תוכלו לראות את השלום.

יקרים, רק אהבה תביא את השלום. הפחד ירחיק אותו.

במה אתם בוחרים? לחיות במקום של אהבה או במקום של פחד? להכיר בפחד ולעזוב אותו או להישאר בתוכו? זו הבחירה שלכם. אני אומר לכם שאם אתם רוצים להביא את השלום העולמי – התחילו בכך שתאהבו את עצמכם אהבה אמיתית.

בכל מקרה, בכל בחירה שתעשו, אנחנו תמיד אוהבים אתכם ונאהב אתכם. אנחנו תמיד איתכם ונהיה איתכם. לעולם לא נעזוב אתכם, וכשתרצו בעצתנו – תקבלו אותה. העצה שלנו כעת היא: אהבו את עצמכם ושחררו את הפחד והחושך שבתוככם.

אני אוהב את בני האדם באשר הם בני אדם ואני אוהב אתכם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם