דף הבית » אינטואיציה
אינטואיציה

אינטואיציה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 23.1.2020

אינטואיציה

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, אני רוצה לספר לכם סיפור. הסיפור אמיתי. לא אנקוב בשם האדם שבו מדובר, מכיוון שהוא מייצג אנשים רבים על הפלנטה, שהדבר קרה אף להם. אותו אדם יצא בדרכו לעבודה. זו דרך שהוא עושה יום-יום. באותו יום, החליט בהחלטה של רגע לנסוע בדרך שונה. כשהגיע לעבודה, התברר לו, שבדרך הרגילה, שבה אמור היה לנסוע, היתה תאונת דרכים, שבה נפגעו מכוניות רבות ואנשים עמדו בפקקים במשך שעות רבות ולא הגיעו ליעדם.

מה היתה ההחלטה הזאת של גיבור סיפורנו? מדוע דווקא באותו יום החליט לנסוע בדרך אחרת? מה אתם הייתם עושים, כאשר יש לכם דרך רגילה, שבה אתם נוסעים ליעדכם, ולפתע עולה בכם תחושה שהיום אתם צריכים לשנות? האם הייתם הולכים עם התחושה הזאת?

מהי אותה תחושה? אתם קוראים לה אינטואיציה.

אותו אדם, וכמוהו רבים שחוו זאת, הלך עם האינטואיציה והגיע בשלום אל ייעודו. אל יעדו. אין זה סתם שאמרתי גם "ייעודו" ואתייחס לכך בהמשך.

אם כך, מהי אותה אינטואיציה?

אתן לכם דוגמא נוספת. הפעם אנקוב בשמו של האדם. מדובר במתמטיקאי הודי צעיר ומוכשר בשם רמנוג'אן. הוא אהב מספרים מילדותו, והתקבל לאחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות באנגליה. הוא היה מדבר אל המספרים ומרגיש אותם, ופתר בעיות מתמטיות מסובכות, שגדולי המתמטיקאים בתקופתו לא הצליחו לפתור. כששאלו אותו כיצד הוא עושה זאת השיב, שהוא מדליק נר, מדבר עם אלוהים ואלוהים מפנה אותו אל התשובות.

למעשה, גם המתמטיקאי המחונן הזה השתמש באינטואיציה. הוא קרא לה "דיבור עם אלוהים".

ובכן, אשאל שוב, מהי האינטואיציה?

זו התחושה, הידיעה הפנימית העמוקה, הקשר עם האל. זו תחושת הלב. כבר אמרתי פעמים רבות: הלב יודע, וכשאתם הולכים עם הלב אינכם טועים.

אתם נמצאים כעת בתקופת מעבר בין הממדים. תקופה זו מאופיינת בתופעות שונות. חלקן שייכות לגוף האנושי, חלקן קשורות למודעות האנושית. מה שעומד לקרות בשנה הנוכחית שזה עתה החלה – שרבים ירחיבו את המודעות שלהם וישתמשו באינטואיציה שלהם.

האינטואיציה היא חלק חשוב מאוד בקשר בין האדם לבין גופו ולבין האל. ככל שיותר אנשים ישתמשו באינטואיציה וילכו עם הלב – כך המודעות הקולקטיבית האנושית תגדל. כך גם יהיה לכם קל יותר לעבור את תקופת המעבר בין הממדים.

משמעות המימד החמישי – שאתם נמצאים במקום אחר. אולי נדמה לכם שאתם באותה הדרך, אבל אינכם.

אינכם נמצאים באותה הדרך, מפני שהזמן הוא ספירלי וכבר דיברתי על כך כאן. אתם נמצאים כביכול באותה דרך, אבל ברמת תדר גבוהה יותר, ולכן גם במקום אחר. וברמה הזאת קורים דברים חדשים.

אם אתם יודעים מה הייעוד שלכם, הרי שמה שיוביל אתכם אליו היא האינטואיציה. לכן, ההמלצה שלנו היא להקשיב לה וליצור לעצמכם את הדרך החדשה.

הייעוד של כל שליחי האור הוא להביא אור ובכך, להביא, בסופו של דבר, את השלום. הדרכים לעשות זאת הן רבות. אין רק דרך אחת אל הייעוד. אם תשתמשו באינטואיציה בדרכים שבהן תבחרו, תוכלו להגיע אל היעד ואל הייעוד בקלות, בזרימה ומתוך שמחה.

אותו אדם, שהחליט לנסוע בדרך אחרת דווקא באותו יום מסוים, הלך עם התחושות שלו מבלי לחשוב. למחשבה אין חלק. היא בדרך כלל מונעת מבני האדם ללכת עם הלב ועם האינטואיציה. הוא הגיע ליעדו בשלום ורק בדיעבד התברר לו כמה טוב עשה.

אתם יודעים, הדברים אינם כפי שהם נראים והרוח עובדת בדרכים, שנעלמות מן העין האנושית. כשאתם הולכים עם הלב – הרוח איתכם, מסונכרנת איתכם, מבלי שאתם אפילו יודעים זאת.

אם אתם רוצים ליצור לעצמכם את המציאות שבה אתם רוצים לחיות, ואם אתם רוצים לחיות באיכות חיים – לכו עם הלב וצרו את הסינכרונים עם הרוח.

יקרים, שימו לב ללב. הוא שיוביל אתכם בדרך המתאימה לכם.

שימו לב לסינכרונים וראו כיצד דברים שרק חלמתם והתכווננתם שיקרו –מתרחשים. דברים יכולים לבוא בקלות, אם אתם יוצרים אותם ביחד עם הרוח.

זכרו, הגשר החסר תמיד שם, גם כאשר הוא בינממדי ובין הממדים.

האם אתם נלהבים לקראת השלב החדש בהתפתחות האנושית? כשאתם, שליחי האור, משתמשים במודעות, באינטואיציה ובאור שלכם, אתם משפיעים על כלל האנושות.

אתם משפיעים דרך השדה האלקטרו-מגנטי גם על אנשים, גם על האדמה ועל כל שעליה.

לכו עם הלב.

שימו לב לסינכרונים, לתחושה, לידיעה הפנימית.

שימו לב ללב.

אני מאוהב בלב האנושי.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם