דף הבית » אינכם יודעים מה שאינכם יודעים

אינכם יודעים מה שאינכם יודעים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.5.2019

אינכם יודעים מה שאינכם יודעים

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, שני משפטי מפתח בתקופה הנוכחית. המשפט האחד: אינכם יודעים מה שאינכם יודעים. השני: הדברים אינם כפי שהם נראים.

אתם מכירים את המשפטים הללו, אולם בתקופה הזאת מקבלים המשפטים משמעות מיוחדת, שעליה אדבר היום. אדבר גם מבחינה אישית, וזה נכון לכולם, גם לכם הקוראים, וגם מבחינה כללית, ציבורית ואף גלובלית.

נתחיל בפן האישי. אני שואל אתכם, יקרים, וחישבו היטב על התשובה: האם החיים שלכם היום דומים לחייכם לפני שנתיים ואפילו לפני שנה? אני יודע שהתשובה שלכם שלילית. החיים השתנו. מדוע? מסיבות רבות, אך אחת מהסיבות: האנרגיה העוצמתית שמגיעה לכאן והשינויים שמתחוללים בעקבותיה ובעקבות הרצון הקולקטיבי האנושי.

השינויים הללו לא פסחו על אף אחד. במידה קטנה או גדולה. אנשים, שבעבר הצליחו בעבודתם – יתכן ונתקלים היום בקשיים. הסיבה: הדברים אינם כפי שהם נראים. אולי זה נראה כאילו הכל אותו דבר, אבל הכל שונה והכל משתנה. אם אתם נוקטים באותם הצעדים שנקטתם בעבר ושהניבו תוצאות טובות – כבר אינכם יכולים לעשות זאת כעת, כי לא תראו את התוצאות. אני יודע בפני מי ואל מי אני מדבר….

אמרתי בעבר ואני חוזר על כך: בתקופות של שינוי – יש לעשות שינוי. לא ניתן להשתמש בכלים שבהם השתמשתם בעבר ולצפות לתוצאות העבר. חישבו על דרכים שונות, יצירתיות. אמצו את השינוי באהבה.

ניתן לדמות זאת לאדם שהולך ברחוב, ואינו שם לב שמולו באים אנשים שמחזיקים בידיהם זגוגית גדולה. הוא הולך ונכנס בזגוגית. יתכן שלא יקרה דבר, פרט לזעזוע קל. הפתעה בודאי שתהיה. יתכן גם שייפצע משברי הזגוגית. הוא יבין שהיה צריך לשנות את דרכו. לא ניתן "להיכנס עם הראש בקיר", כמו שאתם אוהבים לומר.

גם אם הקיר מטפורי – לא תשיגו תוצאות. רוצים תוצאות? חישבו אחרת. הדברים כבר אינם כפי שהם נראים.

גם אם אתם חושבים שאתם יודעים מה לעשות, וגם אם אתם חושבים שאתם בדרך הנכונה – אתם ודאי יודעים שאינכם יודעים כל דבר. אין זה סתם שאמרתי שמשפט המפתח הוא: "אינכם יודעים מה שאינכם יודעים". אתם גם לא יכולים לדעת מה שאינכם יודעים… הדברים שאינכם יודעים יתגלו לכם בעתיד, אבל ברגע נתון, ישנם דברים שאינכם יודעים.

האם אתם נכנסים לפחד ולבהלה מהמשפט הזה? האם אתם מחייכים ומאמצים אותו? ההצעה שלי היא לבחור בחיוך ולומר לעצמכם: איני יודע מה שאיני יודע, אבל מה שאני יודע – אעשה בצורה הטובה ביותר, אהיה יצירתי, אכנע לשינוי ולא אבהל או אפחד ממנו.

כבר אמרתי בעבר כי שינוי הוא שם המשחק. לכן, בכל פעם שיש האטה בדרך שלכם, או אפילו עצירה, ובכל פעם שאינכם יודעים מה לעשות, ובכל פעם שאינכם מבינים – זיכרו כי יש צורך לשנות.

מרבית בני האדם אינם אוהבים שינוי. הם אוהבים את ההרגלים הישנים והמוכרים. אבל בתקופה הנוכחית לא ניתן יהיה עוד להיצמד להרגלים ישנים ולצפות לתוצאות.

לכן, אמצו את השינוי.

השינוי הוא אומנם נעלם, אבל יש הרבה מאוד דברים שנסתרים מעין האדם. האם אתם רואים את המגנטיות? האם אתם רואים את כוח המשיכה? אתם רואים רק את התוצאות.

גם לאחר שינוי תראו את התוצאות שלו.

השתמשו במגנטיות ובכוח המשיכה, כדי לראות את תוצאות השינוי.

זכרו, יקרים, את המשפט הזה. זהו הפתרון, ואני משאיר לכל אחד מכם לפענח אותו על פי דרכו ועל פי תחושתו.

הדברים אינם כלל כפי שהם נראים…

אתם יכולים לראות זאת גם בשעה זו ממש בכל מקום על פני הפלנטה. האם העליתם בדעתכם שבמקום הזה, בתוך זמן כה קצר יתקיימו בחירות נוספות? אף אחד לא צפה זאת, כי אף אחד לא ידע מהם התהליכים שמתחוללים מתחת לפני השטח. תהליכים הם מורכבים. הם אינם ליניאריים, ויש כוונות בכל דבר. מובן ששום דבר לא קורה במקרה, אבל אינכם יודעים מה שאינכם יודעים… ובמקרה הזה – גם המנהיגים שלכם לא ידעו.

תהליכים כאלה קורים במקומות נוספים: התפטרות של ראש ממשלה בשל אי הצלחה להביא להחלטות ולאחדות (קריון מדבר על בריטניה). האם צפו זאת לפני שנה או פחות? התהליכים כבר היו קיימים והם רק נראים לעין כעת.

ושוב אני אומר לכם: אינכם יודעים מה שאינכם יודעים ואינכם רואים מה שאינכם רואים… והדברים אינם כפי שנדמה שהם. תוכלו להיווכח בכך, ואפילו בקרוב.

זו תקופה מאוד מיוחדת על הפלנטה. יש שיגידו שהיא יוצרת כאוס ושהאנרגיות משתוללות. יקרים, אין כאוס ואין השתוללות. הכל מכוון ומכוונן לרצון הקולקטיבי האנושי. אתם יצרתם זאת. יש סדר במה שנראה כאי סדר ויש כוונה בכל דבר. השינויים מתחוללים בכל תחום. תוכלו לראות את התוצאות.

מכיוון שהשינויים גלובליים, ואפילו ניתן לומר יקומיים, אני פונה אליכם באופן אישי ומציע לכם להסתגל אל השינוי, לאהוב אותו, להרגיש אותו ולפעול אחרת ממה שנהגתם עד כה.

כפי שאמרתי כאן בעבר, התקופה היא של זמן ספירלי. אתם בזמן ההתאקלמות. תקופה כזאת יוצרת אי נוחות אצל אנשים רבים. רבים מרגישים שהם "הולכים עם הראש בקיר" ולא מבינים מה קורה ומדוע זה קורה דווקא להם. התשובה: כש"הולכים עם ראש בקיר" – מתעוררים. מתעוררים אל השינוי, אל היצירתיות, אל ההתאקלמות.

אתם יכולים להימנע מלהיכנס עם הראש בקיר אם תבינו רגע קודם שאתם צריכים לשנות.

אני מזכיר לכם את משל "הגשר החסר", שעליו דיברתי בעבר, כאשר ברגע האחרון התגלה הפתרון במקום בלתי צפוי. הפתרון קיים. האמינו בכך. חפשו אותו בדרכים יצירתיות.

ברוכים הבאים אל תקופה מרגשת.

זכרו, כי הדברים אינם כפי שהם נראים ואינכם יודעים מה שאינכם יודעים.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם