דף הבית » אקטואליה
אקטואליה

אקטואליה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.06.2016

אקטואליה

ע"י דורית ישראל

(התקשור נערך בפני קהל וקדמה לו שירתה של כרמית ריקלין, אשת הקשת)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ברוכים הבאים אל אנרגיית האהבה, אל אנרגיה עתיקה. אתם יכולים להרגיש באהבה שנמצאת כאן. אני מגיע לכאן עם פמליה גדולה ואתם יכולים להרגיש באהבה שלה. אנחנו אוהבים להיות בחברת בני אדם. אנחנו מעריצים את בני האדם.

כן, כן, אפילו שבני אדם חושבים בדרך כלל, שצריך להעריץ את הרוח, הדבר אינו כך כלל ועיקר. אנחנו אלה שמעריכים ומעריצים אתכם. אתם היצורים הנאהבים ביותר ביקום. היקום כולו מריע לכם. המשחק שאתם משחקים כאן, על פני הפלנטה הזאת, הוא החשוב ביותר והמאתגר ביותר ביקום. אין עוד משחק כמותו. אנחנו כולנו בציפייה לראות מה הצעד הבא שתעשו, ואתם מפתיעים אותנו, כאשר אתם מדלגים בדילוגים רחבים אל עבר הצעדים הבאים.

אתם יוצרים במו ידיכם את המקום שבו אתם חיים, את הסביבה שבה אתם חיים, את מערכות היחסים שבתוכן אתם חיים. אתם היוצרים. אתם האלוהים. אל תחששו לומר זאת לעצמכם. לא ממקום של יהירות אלא ממקום של ידיעה והבנה של המהות האלוהית ושל המהות האנושית. כבר דיברתי על כך בעבר ולא אחזור על זה היום.

היום, בעזרת התמיכה של חברינו מהמקומות האחרים ביקום, שאת חלקם אתם כבר מכירים, אני רוצה לדבר דווקא על אקטואליה. בדרך כלל אינני עושה זאת בצורה הזאת. בדרך כלל הדוגמאות שלי הן מן העבר או ממשלים, אבל היום אני רוצה לחרוג ממנהגי.

בשבוע האחרון קרו שני אירועים דרמטיים, ניתן לומר, על הפלנטה. אמנם קרו הרבה מאוד אירועים, אבל שניים מהם תפסו את הכותרות ואת תשומת הלב האנושית. האחד היה משאל העם, שבו קבעו מרבית אזרחי בריטניה כי רצונם להיפרד מהאיחוד האירופי. האירוע השני קרה לאחרונה ומדובר בפיגוע רצחני בשדה התעופה של איסטנבול, טורקיה.

אין קשר, כביכול, בין שני האירועים הללו. אך ישנו קשר אחד מובהק בין שניהם והוא: פחד.

ההצבעה בבריטניה

האזרחים שהצביעו בעד הפרידה מהאיחוד האירופי היו מונעים על ידי פחד. פחד מן השונה ומן הזר, פחד מאי היכולת ליצור לעצמם מקורות פרנסה, פחד הנובע מחוסר ידע, מחוסר ודאות ומפרשנות שגויה. שימו לב כיצד התחלקה ההצבעה. הדור הצעיר לא רצה להתנתק מן האיחוד. מיהו הדור הצעיר? אלה אותם ילדי אינדיגו מיוחדים, כעת כבר מבוגרים, שיודעים מי הם, יודעים מדוע באו לכאן ויודעים מה נכון ומה לא נכון, מה חשוב ומה לא חשוב. הם היו בעד האחדות. המבוגרים יותר, שהיו מונעים מפחד, התנגדו לאחדות.

אתם ודאי זוכרים שכבר אמרתי פעמים רבות, שהתקופה המיוחדת הזו, שבה אתם נמצאים, מאופיינת בשיתופי פעולה ובאחדות. זו התקופה. כך ניתן לצמוח. אלה גם חלק מהסיבות שביקשתי מהשותפה שלי להקים את מפגשי האחווה הלמוריאנית. אלה חלק מהסיבות שאני מייעץ לה לדחוף אנשים לשיתוף ולעשייה.

רוב אזרחי בריטניה לא לקחו בחשבון את השיקולים הללו. הם לא ראו את התועלת שתצמח באחדות. הם היו עסוקים בדרמה שלהם. באותו "בור" שבו הם נמצאים ושלא מאפשר לראות מעבר לו. הם רצו את המוכר והרגיל מלפני שנים רבות. אבל המוכר והרגיל של אז כבר לא קיים ולא ניתן לחזור לאחור.

הפחד הוא שגרם להחלטה.

אני רוצה לומר לכם, שקיים פוטנציאל שההחלטה לא תתבצע. צפו להפתעות.

הפיגוע באיסטנבול

האירוע השני גם הוא נבע ממניעים של פחד. מה מניע ארגוני טרור? החושך. חושך הוא פחד. החושך פוחד מן האור. האם ידעתם שלחושך אין הגדרה? חושך מוגדר כהיעדר אור. כידוע לכם, במקום שבו יש אור קטן, החושך נעלם. אבל החושך אינו רוצה להיעלם והוא תוקף. החושך, ואנשים שבחרו מרצונם להיות בו, מונעים על ידי הפחד. טרור הוא פחד.

על דיוויד קמרון ועל ברק אובמה

מיד אדבר אל כל אחד מכם באופן אישי בנושא הפחד, אך תחילה אני רוצה לדבר, באותו הקשר, על שני מנהיגים.

רק בעוד שנים תוכר גדולתם של המנהיגים הללו. כיום הם "זוכים" לעיתים קרובות לקריאות גנאי.

המנהיג האחד הוא ראש ממשלתה הנוכחי של בריטניה והשני הוא נשיאה של ארצות הברית. שני המנהיגים אינם זוכים להערכה המגיעה להם. שניהם עובדים בהדרכה צמודה של הרוח, אם כי לא במודע. הם עובדים על פי עקרונות הרוח, על פי העקרונות שהיו נהוגים בלמוריה, עקרונות של אהבת האדם, של שלום, של אחדות ושל שיתוף.

הם נגד מלחמות ובעד שלום, דבר שעדיין לא זוכה להערכה רבה בקרב מרבית בני האדם על הפלנטה. מצב זה עומד להשתנות. דווקא לאחר פרישתם מתפקידם תלך ותגדל ההערכה כלפיהם. דווקא אז יוכלו להשפיע יותר מאשר השפיעו בתפקידיהם. דעו, כי המנהיגים האלה הינם דוגמא, כיצד מנהיג אמיתי, שפועל למען העם, אמור לנהוג. הם אינם מונעים על ידי פחד. הם מונעים על ידי אהבה האדם ואהבת העם שלהם. הם יודעים כי לשיתופי פעולה ולאחדות יש ערך ניכר. הם ניסו לקיים את החזון הזה, וכמו בכל עת, הם היו החלוצים, שזורעים את הזרעים ורק כעבור זמן זוכים להערכה על מעשיהם. זכרו את שני החלוצים הללו.

כאשר תקום מנהיגות כזאת כאן, בשני הצדדים, יוכל להיות שלום.

אם כך, הנושא היום הוא פחד ומה מניע אנשים לפעול מתוך פחד.

פנייה אישית

כעת אני פונה אל כל אחד מכם באופן אישי וגם אל הקוראים. ממה אתם פוחדים? כיצד אתם מתנהגים במצבי פחד? האם הפחד משתק אתכם? האם הוא מניע אתכם לפעולה? יש בני אדם הטוענים שפחד הוא דחף, אבל לא תמיד הפחד דוחף למקומות ולמעשים הנכונים לאדם. כידוע לכם, הרוח יודעת מה נכון. הרוח מכירה אתכם היטב. אני מאוהב בבני אדם, מכיר בני אדם ויודע מה בליבם ומה מניע אותם. הרוח אמנם  יודעת מה נכון, אך לעולם לא תתערב. היא תאפשר בחירה חופשית. לכן, כשאנשים פועלים מתוך פחד, הרוח לא תתערב, אלא אם כן תתבקש.

פחד יכול להביא למעשים קיצוניים כמו טרור. במקרים אחרים – לעמידה במקום, לקפיאה, לחוסר מעש ולחוסר עשייה. במצב אחר – הוא יכול להסיט אתכם מדרך הלב.

דרך הפחד איננה דרך הלב.

ובכן, מה מניע אתכם, יקרים? האם אתם מאפשרים לפחד להניע אתכם? האם אתם מתרצים לעצמכם את פעולותיכם בכך שהפחד הוא הדחף שלכם? או שמא אתם משחררים את הפחד והולכים בדרך האהבה, דרך הלב. האם אתם מאפשרים לפחד להשאיר אתכם במקום המוכר, זה שקראתי לו "בור"? מקום שממנו לא ניתן לראות את האופק או את יפי היום והעולם? או שמא אתם מעדיפים לצאת מתוך הדרמה, ללכת בדרך אחרת, לעקוף את הבורות ולא ליפול אליהם פעם אחר פעם? האם אתם מעדיפים להחליט שאתם יוצאים לדרך חדשה ולהתכוונן אליה? ישנם כאן רבים, וגם בין הקוראים, שהיו אמיצים, שחררו את הפחד ועשו את המעשה הנכון. אנחנו מריעים לכם.

אם תבינו שהפחד הוא המקום החשוך בתוככם, אם תבינו שניתן להאיר אותו ולשחרר אותו, הרי שתוכלו להתחיל לנשום.

תרגיל לשחרור פחדים

בואו נעשה כעת תרגיל. התמקדו בפחד הגדול ביותר שלכם. שימו לב היכן בגוף אתם מרגישים אותו. האם בלב, בבטן? אלה בדרך כלל שני האזורים שבהם הפחד אוחז. הביעו כוונה לשחרר את הפחד מגופכם, לשחרר אותו מתוך המבנה התאי שלכם, מתוך הד.נ.א. שלכם. לשחרר לנצח. אין לכם צורך בו. הביעו כוונה לכך.

כעת, דמיינו אותו זורם החוצה. אולי דרך עשן שחור או זרם של מים עכורים, אולי דרך זרם אנרגטי. ראו את הזרימה החוצה עד שהעשן יהפוך ללבן, זרם המים יהיה בהיר והאנרגיה תהיה קלה ונעימה. כשזה יקרה, ראו כיצד קל לכם לנשום. קחו נשימה עמוקה והרגישו את שמחת החיים.

אל תאפשרו לעצמכם לחיות שלא באיכות חיים. מגיעה לכם איכות חיים. מגיע לכם שפע. לכן, הצעת הרוח היא לשחרר מתוך המערכת שלכם, שזוכרת היטב, כל זיכרון של פחד, כל זיכרון של תקופה חשוכה וכל רגש שאינו אהבה או חמלה או שמחה.

התחילו לנשום, יקרים, ותוכלו באמת להיות. כי זהו ייעודכם. תוכלו לעשות מה שבאתם לכאן לעשות. תוכלו להיזכר במי שאתם ובמהות האמיתית שלכם.

הגידו די לפחד וברכו את האהבה, כי אתם יכולים וזכותכם לעשות זאת. זכותכם לחיות באיכות חיים.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. האורחים שאיתי מאוהבים בבני אדם. היקום כולו מאוהב בבני אדם. וכולנו יודעים מדוע! כי זהו המשחק המאתגר ביותר ואתם עומדים בו ומצליחים בו ומנצחים אותו.

זכרו מי אתם. אתם אהבה. אתם אלוהים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם