דף הבית » בחירות
בחירות

בחירות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.2.2019

בחירות

ע"י דורית ישראל

(הערות: 1.לתקשור קדמו שירה ונגינה בנבל עם מירב גולד.

2. התקשור נערך עריכה קלה בהנחיית קריון)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

לאחר צלילי הריפוי, אני מבקש לדבר אל הלבבות. הפעם, אדבר על בחירות, וליתר דיוק – על הבחירה החופשית.

אדגים זאת תחילה דרך סיפור.

מדובר באשה צעירה. נקרא לה די. די אהבה ללמוד, וכשרצתה להמשיך ללמוד באוניברסיטה, לא ידעה לומר לעצמה מה מעניין אותה. לכן, פנתה אל האדם הקרוב ביותר אליה והחכם ביותר מבחינתה. היא פנתה לשאול בעצתו של אביה. עצתו של האב היתה: בחרי במקצוע, שבו תוכלי להרוויח בעתיד כסף רב.

אתם מבינים, לאב היתה תודעת כסף במציאות שלו והוא רצה להעביר זאת לבתו. כיוון שהבת לא יכלה להחליט בעצמה, קיבלה את עצת האב, הלכה ללמוד מקצוע מתאים וסיימה את הלימודים בהצלחה. היא החלה לעבוד במקצוע שבו היתה אמורה להרוויח כסף רב, אלא שאז קרה משהו.

היא הבינה שאינה מרוצה, שאינה שמחה ואינה מרגישה חיבור אל עצמה או אל המקצוע. היא החליטה ללכת עם הלב ולעזוב את המקצוע, שאמור היה להכניס לה כסף רב.

האב היה מאוכזב, כמו גם הסביבה כולה. ניסו לשכנע אותה לחזור בה, אך היא ידעה שהיא רוצה ללכת עם הלב ולהגשים חלומות ילדות.

מה הייתם אתם עושים במקרה כזה? אם הייתם מועסקים בעבודה שמכניסה לכם כסף רב, האם הייתם ממשיכים בה, למרות שאינכם מרוצים ולמרות שאינכם מרגישים חיבור אליה? אנשים רבים היו ממשיכים בעבודה זו, מפני שכסף נחשב ערך גדול אצל בני אדם. לעיתים אף מעוור את עיניהם ואת ליבם.

אותה אשה צעירה החליטה ללכת בניגוד למצופה ממנה ובניגוד לנורמה. היא החליטה ללכת עם הלב. היא פנתה להגשים חלום ילדות והיתה מאושרת בבחירתה. עם השנים, התגלו לה תחומים נוספים שעניינו אותה ואשר גם בהם רצתה לעסוק. שוב עמדה בפני בחירה. הפעם בחרה לעסוק גם וגם, אפילו שאז, עוד לא היה לה הידע שיש לה היום: שהיא בינממדית… תחושות הלב הובילו אותה אל ההחלטה הזאת.

לאחר תקופה, החליטה לעזוב את כל עיסוקיה ולהתמקד בתחום אחד שמשך את ליבה. היא עשתה זאת בצער מסויים, שכן אהבה גם את התחומים האחרים, אך שוב – הלכה עם הלב.

גם הפעם הסביבה לא הבינה, כי גם הפעם פנתה לעיסוק שהכניס עוד פחות כסף.

מה אתם הייתם עושים? האם הייתם עוזבים עיסוק אחר עיסוק ויורדים עוד ועוד בהכנסותיכם רק כדי להגשים חלום? אנשים רבים לא היו עושים זאת, אך די החליטה פעם נוספת ללכת עם הלב.

אספר לכם את סופו של הסיפור: בעקבות הליכתה עם הלב, בעקבות האמונה שלה בעצמה ובעקבות ההתחברות שלה אל תודעת השפע – החל להגיע גם הכסף. היתה לה סבלנות. היא האמינה בעצמה. היא ידעה בתוך תוכה, שכל הבחירות שלה היו נכונות בעבורה, אפילו שהסביבה לא תמכה ואפילו שהלכה בניגוד למצופה ולנורמה. ואומר עוד: היא גם משתמשת בכל הידע שצברה בעיסוקיה האחרים.

האם אתם יכולים למצוא את עצמכם בסיפור הזה? עד כמה אתם הולכים עם הלב ובוחרים עם הלב? עד כמה אתם יוצאים ממצבים שאינם נעימים לכם ופונים לדרך חדשה, כי הלב קורא לכם? התקופה היום היא של אנרגיות עוצמתיות. המודעות מתרחבת. התדרים עולים. עוד ועוד אנשים נחשפים אל בחירת הלב שלהם.

ועדיין – מה אתם הייתם עושים?

אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע מי קורא את הדברים בדיוק כעת. אני יודע שיש ביניכם אנשים שעזבו משרות ועיסוקים, שבהם הרוויחו כסף רב, למען בחירת הלב שלהם. אני מבטיח לכולכם, שגם אם כרגע הדברים אינם נראים כך – השפע הכלכלי בוא יבוא. כי זו המשמעות של בחירת הלב.

אתם יודעים שאתם בדרך הנכונה, כאשר אתם מרגישים את השמחה, את הסיפוק, את התשוקה. כאשר בכל יום אתם רוצים לרקוד.

האין זה משמח ומרגש להרגיש כך בתחום שבו אתם עוסקים? אינכם חייבים לעסוק בתחומי המודעות. אתם יכולים להיות, למשל, רואי חשבון או עורכי דין, שעבודתם גורמת להם לרקוד בכל יום. אם זו בחירת ליבכם – זו הדרךהנכונה בעבורכם.

כמה מכם מרגישים סיפוק ושמחה במה שאתם עושים? כמה מכם מוכנים לעזוב משרה שמכניסה כסף רב למען השמחה? עדיין אין בני אדם רבים שעושים זאת. אבל – האנושות מתפתחת לקראת המצב הזה. לקראת מצב, שבו הבחירות ייעשו מהלב ולא מההיגיון. מתוך תחושת שמחה ולא מתוך תחושת הצורך.

בחירות נעשות לא רק בתחום העיסוק. מה עם הבחירות בתחום מערכות היחסים שלכם?

אם אתן נשים רווקות והגעתן לגיל מסויים – האם אתן מרגישות את לחץ הסביבה? האם אתן מתחתנות כי זו הנורמה וכך "צריך"? האם אתן מצפות שהאהבה תיווצר מתוך הכורח ומתוך הצורך של הסביבה?

אנשים רוצים לראות שאנשים אחרים דומים להם. לא כולם אוהבים את החריגים והשונים בסביבתם. האם אתם החריגים והשונים? אם כך, כיצד אתם מתייחסים לעצמכם? האם אתם בוחנים עצמכם דרך עיני הסביבה או דרך עיניכם? האם אתם עושים את בחירות הלב שלכם או את בחירות ההיגיון של הסביבה שלכם?

יקרים, כבר אמרתי כאן, השונות וההכרה בשונות הן היוצרות את האחדות. אם בני אדם רוצים אחדות, הם צריכים להכיר בשונה, להבין אותו ולאהוב אותו.

האם אתם נמצאים במערכת יחסים, שבה הלב מדבר או אולי הראש?

ומה עם אלה שרוצים לצאת ממערכות שכובלות אותם? האם הסביבה מסתכלת עליהם בעין אוהדת?

אני מאיץ בכולכם לשים עצמכם במקומו של החריג והשונה. להרגיש כאילו אתם החריגים והשונים. להרגיש את האהבה שלכם כלפי עצמכם ומתוך כך – כלפי החריג והשונה.

אל תדחו את אלה שאינם דומים לכם, כי הם, בדיוק כמותכם, בני אדם…

ככל שהסביבה תתייחס בהבנה ובאהבה אל החריגים שבה – כך תגדל האחדות בסביבה זו. גם במשפחות וגם במדינה כולה.

ומה עם הבחירות במנהיגים שלכם? האם אתם הולכים עם הלב או שאתם מונעים ממקום של פחד ושל לחץ סביבתי?

אני יודע היכן אני נמצא ובפני מי אני מדבר, אבל הדבר נכון לא רק לגבי המקום הזה. הסתכלו על מקומות שונים בפלנטה, שבהם יש מנהיגים שסוחפים אחריהם את האנשים, כי הם נוטעים בהם פחדים. שלטון שבא ממקום של פחד אינו עובד למען האנשים. שליטים, שכל מטרתם לשלוט, שוכחים את מי שבחר בהם ואינם פועלים למען העם שלהם. הם אינם ראויים להנהיג.

מהי הבחירה שלכם? מהי הבחירה החופשית שלכם? האם אתם הולכים עם הלב או שאתם מרגישים שכופים עליכם בחירה מסויימת? האם אתם הולכים עם הרוב, כי "כך צריך" ו"כך נהוג", וכי "זה מה שיש" – או שאתם החריגים שרוצים להביא את השינוי? האם אתם רוצים לחולל שינוי בחייכם ובסביבה שלכם? האם אתם רוצים לחולל שינוי במדינה שלכם? כי אז – עשו את הבחירה שבאה מן הלב ולא מפחד. עשו בחירה שבאה מאהבה. כי במקום שיש אהבה אין פחד.

נתונה לכם הבחירה החופשית! אתם יכולים לבחור בכל מה שתרצו.

אתם יכולים ללכת עם הרוב או להיות חריגים. אתם יכולים לעבור מעיסוק לעיסוק או לבחור להישאר באותו עיסוק. אתם יכולים לבחור בבן הזוג שלכם מכל סיבה שהיא.

יש לכם בחירה חופשית!

אם אתם רוצים להרגיש שמחה, להרגיש אהבה, תשוקה וריקוד – ההמלצה שלנו היא ללכת עם הלב, כי הלב יודע והוא יודע טוב יותר מאשר המוח האנושי.

רוב בני האדם עדיין מחליטים על פי ההיגיון ולא על פי הלב.

לו שאלתם את האנשים העשירים על הפלנטה האם הם מאושרים ושמחים – מעניין מה היו התשובות האמיתיות שלהם. השמחה תגיע מתוך פעילות למען החברה ומתוך התרומה להתפתחות של כל בני האדם.

כולכם בני אדם. כולכם מחוברים. הרגישו את הקשר בין כולכם.

הבינו שאלוהים יאמר אמן על כל בחירה שלכם. אלוהים לא יתערב בבחירות שלכם והוא ימשיך לאהוב אתכם בכל בחירה. אבל האם אתם תאהבו את עצמכם על הבחירה שלכם? זו השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם. ואין זה משנה באיזה תחום מדובר.

עצת הרוח היא: עשו מה שגורם לכם שמחה, מה שגורם לכם לרקוד, מה שגורם לכם לראות את היופי שבחיים.

יקרים, עשו מה שבאתם לכאן לעשות.

בחרו את בחירותיכם בתבונה.

היו שמחים. לכו עם ליבכם.

הרוח תמיד איתכם.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם