דף הבית » האם אתם מכירים את גופכם

האם אתם מכירים את גופכם

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.10.2021

תוקשר בפני קהל בזום

ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב, אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים כעת, ואני רוצה לשאול אתכם: האם אתם מכירים את גופכם?

מרבית בני האדם יאמרו: ודאי שאנחנו מכירים. מכירים את האיברים החיצוניים וגם את הפנימיים. זה נכון. זה בדיוק מה שאתם מכירים. זה בדיוק מה שאתם יכולים לראות. זה גם מה שהמדע שלכם מכיר.

היום אני רוצה להוסיף על המידע הזה. על חלקו כבר דיברתי בעבר ואעשה תזכורת לדברים הללו, ועל חלק אדבר היום במיוחד. אדבר על דברים שחדשים למרבית בני האדם.

על הדנ"א האנושי כבר דיברתי רבות. אמרתי, בין היתר, שמה שהמדענים שלכם קוראים לו "דנ"א זבל" הוא למעשה דנ"א בינממדי והוא המשפיע העיקרי על מה שהמדענים רואים ועל הגוף שלכם.

הדנ"א האנושי הוא בעצם סוג של מחסן. מחסן בינממדי. מחסן של זכרונות, של יכולות, של רגשות. הוא מכיר ויודע כל מי שהייתם בכל הגלגולים שהייתם כאן וגם בפעמים שהייתם מחוץ לפלנטה. הוא מקודש. הוא אלוהי.

אתם ודאי יודעים שבטבע ישנם מינים שונים מכל בעלי החיים. מהאדם יש רק מין אחד. היו בעבר מינים אחרים, שהוכחדו. אתם צאצאים של אלה שקיבלו את הדנ"א האלוהי. את היסוד האלוהי בתוך הדנ"א.

יש רק מין אחד של בני אדם, שלא כמו בשאר הטבע. לכן, אתם מאוד ייחודיים. וכך גם גופכם. אומר מעבר לזה: הגוף שלכם גדול בהרבה ממה שאתם יכולים לראות בעין. אתם רחבים יותר, גבוהים יותר. החלקים האנרגטיים של הגוף שלכם הם חלק בלתי נפרד מכם. לחלקים בינממדיים אלה יש צלילים, צבעים, תדרים. אנחנו יכולים לראות ולשמוע, ואתם – עדיין לא. לכן גם אינכם יודעים בדיוק מי אתם ואינכם מכירים את גופכם כפי שאנחנו מכירים.

האם ידעתם, שלכל איבר, מפרק, חלק מגופכם – יש שדה אלקטרומגנטי משלו? לא רק לדנ"א שלכם. האם ידעתם שאתם יכולים להפוך את השדה האלקטרומגנטי למגנט עוצמתי ולרפא את גופכם? לרפא כאבים, מחלות, רגשות. דיברתי על כך בעבר ואני מזכיר זאת כעת, כי רבים לא שמעו או שאינם זוכרים.

לגוף שלכם יש יכולת מופלאה לרפא את עצמו ואפילו במהירות.

האם ידעתם שכל הצורות ההנדסיות שאתם מכירים, ועוד רבות שאינכם מכירים, נמצאות גם הן בגוף האנושי? בגוף הפיזי ובשדה שלו.

הגוף האנושי הוא למעשה מעין יקום קטן, שיש בו הכל.

האם אתם מסוגלים להתחבר לאנרגיה הזאת? אם אתם יכולים, הרי שבעזרת המבנים ההנדסיים הללו אתם יכולים לרפא את עצמכם.

ריפוי ושינוי הם המאפיינים של העת הנוכחית. ריפוי בכל תחום ושינוי בכל תחום. ריפוי של הגוף הפיזי, של הגוף הרגשי, של מערכות יחסים, של הטבע – כמו גם שינוי.

מה יהיה אם תשלבו את השינוי ואת הריפוי ותהפכו אותם למקשה אחת? כי אז, תהפכו עצמכם לשינוי המרפא. האם הייתם רוצים לחיות כך? האם הייתם רוצים לחיות באיכות חיים? אתם יכולים!

האם ידעתם שלא כל הדנ"א בגופכם מופעל? שאתם יכולים להפעיל לעצמכם עוד אחוזים ממנו? ושוב – למטרות של ריפוי וגם של יכולות ושל ידע. של איכות חיים.

ככל שהתדרים שלכם יעלו, תוכלו לבקש לעצמכם הפעלה נוספת. בעזרת השדה האנרגטי אתם יכולים להפעיל עוד חלקים בגופכם. למשל, אותם גופים הנדסיים שהזכרתי.

בני אדם מצחיקים כל כך. הם שומעים ואומרים: אינני רוצה להתרחב, אני רחב גם כך. (צוחק…). יקרים, ההתרחבות איננה פיזית, אם כי היא יכולה להיות גם פיזית, והמוח שלכם אינו שולט בה כל כך. מי ששולטים הם הלב, התת-מודע, הדנ"א – שיודעים הכל. הם יודעים מה אתם צריכים. הם יודעים לאן לשלוח את הריפוי. הם יודעים מי אתם באמת, בדיוק כפי שאנחנו יודעים.

אתם יקומים קטנים, שמתהלכים על פני האדמה מבלי לדעת שאתם כאלה. מבלי לדעת שכל אחד מכם הוא מנוע רב עוצמה ובעל יכולות, שמרביתן אינן מנוצלות. האם לא הייתם רוצים לנצל עוד מהמנוע הזה?

דרך הכוונה האנושית, דרך ההתחברות אל הטבע, אל האור, דרך הרחבת המודעות – הדברים הללו יקרו וקורים.

האם אתם יכולים כעת להביט על גופכם ולומר לעצמכם: "וואו"? בדיוק כמו שאנחנו אומרים? האם אתם יכולים להיות גאים בעצמכם? אין זה משנה כלל מהו מצבכם הפיזי או הרגשי או הכלכלי. גם אם אינכם מרגישים את השמחה ואת האהבה ברגע זה – אתם יכולים להתחבר אליהן ולהרגיש את ה"וואו" שאנחנו רואים.

נצלו את הצבעים, את הצלילים, את התדרים הבלתי נראים. נצלו את הבינממדיות שלכם, את המבנים, את השדות האלקטרומגנטיים – והפכו להיות האדם שתמיד רציתם להיות. זה אפשרי, יקרים. זה אפשרי!

אני קריון, מאוהב בבני אדם ואני יודע מי אתם. אני מכיר את גופכם. האם גם אתם יכולים להכיר אותו עוד? האם אתם יכולים לאהוב אותו כפי שאנחנו אוהבים אתכם? האם אתם יכולים להיות האהבה והשמחה והעוצמה שאתם?

זכרו מי אתם.

וכך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם