דף הבית » המהות האלוהית
המהות האלוהית

המהות האלוהית

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 24.4.2014

המהות האלוהית

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו מדיטציה ושירת טון מס' 25, "כוכב הבית", עם נילי פיש, וכן שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

הקשבתם זה עתה לשירת הבורא, לשירת הטבע. כי מהו כוכב הבית אם לא האל, הטבע, הבריאה כולה?

יקרים, אני נמצא כאן עם פמליה מכובדת וגדולה וכולנו מריעים לכם ומכבדים אתכם. באנו במיוחד בעקבות הקריאה. אתם שמעתם אותה וגם אנחנו שמענו. זו קריאת האדם אל ליבו, קריאת האדם אל אלוהיו, קריאתו אל הטבע ואל הבריאה כולה. הבריאה כולה היא אתם, היא אנחנו, היא הכל והיא האחד.

אני רוצה לדבר אתכם היום על נושא מוכר וידוע, אך גם נסתר ומיוחד. כולכם מדברים בו, מאמינים בו, מתחברים אליו – ועדיין יש בו הרבה מן הנסתר. אדבר היום על אלוהים.

בני אדם אוהבים לתת שמות רבים לאלוהים, ובשפה שלכם, שהיא השפה העתיקה, קיימים השמות הרבים ביותר לאלוהים. חלקם ביחיד, חלקם ברבים, חלקם בזכר, חלקם בנקבה. גם נתתם צורה לאלוהים. האנשתם אותו כדמותכם ובצלמכם. אבל מה הוא באמת? מי הוא, היא, הם?

ההסטוריה האנושית רוויה במלחמות, שהגורם להן הוא הצדק האלוהי, כביכול. ההסטוריה של בני האדם מלאה בהוראות, פקודות והנחיות, שבאו, כביכול, מן האל. ההסטוריה של בני האדם רוויה באנשים, שהחליטו לנכס לעצמם את אלוהים ובעזרתו לשלוט על בני אדם אחרים. אינני מחדש כאן דבר, אבל – האמנם כל אלה נעשו באמת  בשמו של אלוהים? וכבר אמרתי בעבר שאתם אלוהים. האם זהו אלוהים? אמרתי שאלוהים נמצא בכל והכל נמצא בו. האם זה אכן מסביר מיהו האלוהים?

אלוהים הוא האנרגיה היפהפיה ביותר, העוצמתית ביותר, הבהירה ביותר, האוהבת ביותר והחומלת ביותר, שקיימת ביקום. הוא אינו אחד ואינו רבים. אינו זכר ואינו נקבה. ואף שאתם אוהבים לקרוא לו "אבינו", הוא אינו אביכם. ואף שאתם קוראים לו ברבים "אלוהים" – הוא אינו כזה. גם כשאתם קוראים לו "שכינה" – הוא אינו כזה. אני יודע שאני מתייחס אליו בלשון זכר, אבל אלוהים הוא בינממדי, רב-ממדי, והוא הכל והוא האחד.

השירה ששמעתם היום היתה שירת האל, שירת המקור, שירת הבית.

ובכן, אלוהים גם יודע לשיר… והוא שר את שירת הבריאה. אבל בעיקר – אלוהים יודע לאהוב, והוא אוהב את הבריאה כולה. בתוך הבריאה נמצאים גם בני האדם, על מגוון רגשותיהם ותכונותיהם. אלוהים אוהב את כולם. הוא אוהב את בעלי החיים, את הצומח, את האדמה, את השמיים, את הפלנטה הזאת ואת הפלנטות האחרות.

אלוהים הוא היקום והיקום הוא אלוהים. אלוהים הוא היקומים והיקומים הם אלוהים.

חלק מכם ודאי זוכר שאמרתי כי באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. כשאתם מתרחבים – היקום מתרחב. כשאתם מעלים תדרים – היקום מעלה תדרים. וביחד איתכם, אם כן, מתרחב גם אלוהים. וביחד איתכם גם הוא מעלה תדרים.

אלוהים הוא המראה שלכם!

אם אתם רוצים לראות אותו – הביטו במראה או הביטו האחד בעיני השני, כי הניצוץ האלוהי נמצא בלב ומוקרן אל העיניים. כל אחד מחובר, בעזרת אותו הניצוץ, אל הבריאה כולה, אל האלוהים כולם, אל השכינות כולן. השכינה שוכנת בליבכם, בליבה של הפלנטה ובליבם של כל הברואים. וגם – בליבם של האורחים שנמצאים כאן היום. נמצאים כאן אורחים, שבתקופות קודמות, התייחסו אליהם בני האדם כאל אלוהים. נמצאים כאן אורחים, שחלק מהד.נ.א. שלכם הגיע מהם. הוריכם ואחיכם הם. אורחים נוספים כאן, והם אלה שהעבירו את תכונות הד.נ.א. להוריכם. הוריכם, סביכם וסבי-סביכם חוגגים איתכם היום את החגיגה היקומית, האלוהית, את חגיגת הבריאה, שהתבטאה גם בשירה ששמעתם היום.

אני מברך את שתי הכוהנות שהביאו את שירת הבריאה אל הלבבות (מתייחס לנילי פיש ולמירב גולד).

האם אתם יכולים להרגיש שאתם חלק ממשהו עוצמתי, נאדר, נפלא ואוהב? האם אתם יכולים להרגיש את האלוהות בתוככם? אם אתם יכולים להרגיש זאת, אתם ודאי מבינים שלאף אחד אין בעלות על האלוהות ואף אחד לא יכול לדבר בשמו של אלוהים ולומר שרק הוא "מביא את הבשורה". לא מנהיג, לא שליט ולא רב.

אף אחד לא יכול לומר שאלוהים מעניש ואף אחד לא יכול לומר שאלוהים פוקד. כל מי שמתייחס אל "ימי פקודה" וכל מי שמתייחס אל עונשים, כביכול אלוהיים – אינו מבין את המהות האלוהית, אינו מבין מהי אהבה ללא תנאי, אינו מבין מהי חמלה.

אלוהים אינו פוקד ואינו מעניש, שהרי הוא האהבה בהתגלמותה. הכיצד יכולה אהבה להעניש? אהבה היא אור. העונש הוא חושך. השלום הוא אור. המלחמה היא חושך. לכן, לאורך כל ההסטוריה שלכם, כל אלה שיצאו למלחמות בשמו של אלוהים, עשו זאת מתוך חיבור אל החושך, תוך כדי ניכוס של תכונות אלוהיות לעצמם.

אנחנו ואתם נמצאים כעת בעידן חדש. עידן שבו האור עולה ומתגלה ומתרחב בכל יום. עידן שיצרתם מרצונכם, במודעותכם וגם שלא במודעותכם. אתם כבר פוסעים בתוכו ומרגישים את המהות האלוהית. האם אתם יכולים להתחבר אל האחד ואל הכל ולהביא את האלוהות אל ליבכם, אל גופכם, אל ביתכם, אל הפלנטה כולה? כי אז – גם תביאו את השלום אל הפלנטה.

לאלוהים אין צורה. הוא בעל צורות רבות…

לאלוהים אין צבע. יש בו את הצבעים כולם, גם אלה שהעין האנושית אינה יכולה לראות.

לאלוהים אין תדר מסויים. הוא בעל התדרים כולם.

היתכן? דבר והיפוכו? אכן, כן. זו המהות האלוהית. המהות של האין ושל היש. מהות מורכבת ויפהפייה.

ואתם – המראה של אלוהים.

ואלוהים – הוא המראה שלכם.

הוא אינו רוטט בתדר שלכם, הוא אינו רוקד ושר בתדר שלכם ואינו זוהר בתדר שלכם – ועדיין הוא המראה שלכם.

אם אתם מבינים זאת – הרי שהפכתם בינממדיים, כי אלוהים אינו בעל מימד אחד. הוא בעל המימדים כולם. אינסוף מימדים.

ההבנה האנושית אינה יכולה לתפוס את העוצמה הגדולה של האנרגיה, אבל הרגש האנושי יכול אף יכול. הבנת הלב היא הקובעת, וכשהלב מבין ויודע – הוא מבין שהוא אלוהים, כפי שכבר אמרתי. ומכיוון שאלוהים הוא יציר הכל והכל יציר האלוהים – גם אתם כאלה… ביכולתכם ליצור הכל ולייצר את המציאות שאתם רוצים בה. ביכולתכם להעלות תדרים, לאפשר ליכולות שלכם לפרוץ החוצה, לאפשר לעצמכם להרגיש ולאפשר לעצמכם ליצור.

המהות האלוהית היא אנרגיה של יצירה. יצירת יש מאין. בריאה. הוויה.

לכן, כדי להתחבר אל האלוהים עליכם פשוט להיות.

ברוכים הבאים לעידן החדש. ברוכים הבאים להיכרות עם מהותכם, עם אלוהותכם, עם הבריאה, עם הטבע, עם השמיים והארץ, עם היקום ועם היקומים כולם.

הבורא הוא אתם. השכינה היא אתם. אביכם שבשמיים הוא אביכם שבלב והשכינה שבשמיים – היא אמכם שבלב. הם הוריכם שבלב. לכו עם ליבכם, יקרים, והרגישו שאתם פוסעים בדרכי האלוהים, יוצרים ובוראים, צעד אחר צעד, את כל שברצונכם לברוא. אתם יכולים! אתם האלוהים! אתם הבריאה כולה, האחד והכל.

האורחים שאתי ואני מכבדים אתכם על הרצון, על היכולת, על הנחישות ועל האומץ.

זכרו כי אתם מבורכים.

זכרו כי אתם אלוהים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם