דף הבית » המהות האנושית

המהות האנושית

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.5.2014

המהות האנושית

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

שירת האדם. תפילת האדם. מהות האדם ומהות אלוהיו. כל אלה היו בשירה ששמעתם כעת. שירה זו מחוברת בקשר ישיר אל המהות האלוהית ואל המהות האנושית. קשר הדוק יש בין השירה ובין המסרים. מבורכת את, יקרה, שהבנת את הקשר.

בפעם הקודמת דיברנו על המהות האלוהית והפעם אדבר על המהות האנושית. על מהות האדם. אני יודע בפני מי אני מדבר. אני גם יודע מי אתם ומדוע הגעתם לכאן ואני יודע מה בליבכם. אני מכיר אתכם. נפגשנו פעמים רבות ועוד ניפגש. אבל האם אתם באמת יודעים מי אתם? האם אתם יודעים מה מהותכם? האם אתם מרגישים אותה וחיים אותה? האם אתם יוצרים אותה? מרבית בני האדם מתייחסים אל חייהם כאל מובן מאליו. הם מתייחסים אל השגרה כאל המובן מאליו וכדבר שלא ניתן לשנותו. קמים בבוקר, הולכים לעבודה, חוזרים, מתחתנים, יולדים ילדים. חיים. חיים את השגרה. הם אפילו אינם יודעים כמה השגרה שלהם אינה בשגרה. כמה ה"חיים הרגילים" שלהם אינם רגילים. הם אינם יודעים זאת, כי אינם יודעים מי הם ואינם מכירים במי שהם.

ובכן, אני כאן כדי לספר לכם מי אתם…

כבר אמרתי פעמים רבות: לו הייתם רואים את עצמכם מנקודת המבט שלנו, של הרוח, הייתם מופתעים, משתאים ולא מאמינים. אנחנו רואים את היופי. זה יופי שאינו נראה לעיניו של האדם. אנחנו רואים את הצבעים שלכם ואת הצלילים שלכם. אנחנו יודעים את התדרים שלכם ואת השירים שהגוף שלכם משמיע. גופכם משמיע שירים כשהוא שמח וכשהוא עצוב. הקול בוקע דרך התדרים.

האם ידעתם שאתם רשת של תדרים? רשת מורכבת ויפהפיה, רוקדת, שרה וזוהרת. זהו המבנה הבינממדי שלכם.

מה שהעין האנושית יכולה לראות הוא חומר. העין האנושית אינה יכולה לראות את האנרגיה ולא את הבינממדיות. אבל הלב יכול! הלב האנושי הוא המיוחד ביותר מכל איברי הגוף האנושי, והאדם הוא המיוחד ביותר מכל החיים על הפלנטה וביקום כולו. לכן, הלב האנושי הוא היפה ביותר ביקום. הלב יודע. הלב מרגיש.

הלב הוא היהלום. הוא הפרח שנפתח. האם אתם משקים את הפרח הזה? האם אתם מסירים את הפחם מן היהלום, כדי לגלות את עוצמתו ואת יופיו? לו עשיתם זאת הייתם נדהמים, מסונוורים למראה היופי. אנחנו רואים זאת.

אנחנו גם רואים את היכולות שלכם. אתם חושבים, שאתם חיים את "החיים הארציים" שלכם. כן, כן, הייתי כאן, שמעתי וצחקתי… (קריון מתייחס לשיחה שהתנהלה טרם התקשור). אני אוהב את חוש ההומור האנושי, כי הרוח אוהבת להשתעשע ויש לה גם חוש הומור משלה. אם כך, מי אתם בחיים הארציים, והאם אתם חושבים שבכך מסתכמים חייכם? אני יודע בפני מי אני מדבר, ואני יודע שאלה היושבים לפני ואלה הקוראים ברגע זה את המילים כבר יודעים, שהחיים הארציים הם רק חלק קטן מן החיים האנושיים המלאים.

מהי המהות האנושית? מהו אותו מקור, שמאפשר לאדם לחיות את מהותו? המקור הוא אהבה. המקור הוא הקשר בין אלוהים לבין האדם. בין המהות האלוהית למהות האנושית. ובשילוב של המהויות – אתם אלה המנצחים את המשחק שבו אתם משחקים, כי אתם יכולים לעשות הכל. אתם יכולים לחיות את החיים שאתם רוצים בהם. האם ידעתם שהמציאות שלכם היא אשלייה? היא אשלייה מפני שהיא מה שאתם יוצרים ממנה. היא אשלייה, כי ניתן לשנות אותה בנקל. היא אשלייה מפני שהיא משחק, ואתם יכולים לשחק את המשחק כרצונכם. ישנם כאן אנשים שרוקדים את משחק החיים, ישנם ששרים את משחק החיים וישנם גם אלה שעצובים את משחק החיים שלהם. לו הייתם מכירים באמת, במהות האמיתית, ליבכם היה נפתח ומתמלא בשמחה. שמחה משנה מציאות. שמחה צובעת את החיים בצבעים בהירים ועליזים. שמחה מפזרת רגשות שאינם נוחים. ואתם בני אדם, אתם כל כך מעניינים עם מגוון הרגשות שלכם. האם אתם באמת רוצים לחיות בתוך דרמה? הביאו שמחה אל הדרמה ושנו אותה. צאו ממנה. הפכו אותה למשחק מלא באור ובאהבה ותראו כיצד המציאות שלכם הופכת להיות שונה.

אם כן, עד כה דיברתי על ידיעת הלב, על אהבה, ריקוד, שירה, ועל משחק החיים. כל אלה מהווים חלק מהמהות האנושית. כל אלה בינממדיים וזוהרים עם רשת התדרים שלכם.

אבל לא רק אלה מהווים את המהות האנושית. היא הרבה מעבר לכך.

כפי שאמרתי, אתם בינממדיים וישנם חלקים שלכם שהם בינממדיים. הגוף שלכם מתחיל לרטוט ברטטים גבוהים יותר מאשר אלה של המימד הדחוס, הפיזי, הארצי. חלקכם מרגיש זאת היטב, מכיר זאת ויודע להשתמש ביכולות שמתעוררות בעקבות השינויים הללו.

אבל אתם הרבה יותר בינממדיים ממה שאתם חושבים. למעשה, אתם אינכם אחד. אתם שנים-עשר. היקום כולו בנוי על בסיס 12. לו המדענים שלכם, שחלקם כבר יודעים זאת, היו עוברים לבדוק משתנים על בסיס 12 – התוצאות שהיו מתגלות היו מפתיעות אותם ומאירות את עיניהם לתובנות ולהבנות חדשות. ומכיוון שהיקום כולו בנוי על בסיס 12 – גם אתם כאלה. אתם מגיעים לכאן בשנים-עשר ממדים, שחולקים אותו עצמי עליון. האם ידעתם זאת? האם ידעתם שאתם יכולים להיות בקשר עם הממדים האחרים שלכם? האם ידעתם שאתם יכולים לאמץ לעצמכם יכולות מתוך הממדים האחרים? אתם אכן כאלה ואתם יכולים!

ומה באשר לכל החיים שכבר חייתם? לכל אותן פעמים שכבר הייתם כאן על הפלנטה? נשמות עתיקות יושבות כאן. אלפי פעמים כבר צעדתם כאן על פני הפלנטה. תשאלו את האדמה, את גאיה. היא זוכרת את כל הפעמים שצעדתם עליה. בכל הפעמים שהייתם כאן הגעתם שנים-עשר. האם אתם מבינים מהי כמות הממדים שאתם מכילים בתוככם? הרי הכל מוכל בעכשיו, בתוך הד.נ.א. שלכם. כל היכולות וכל הידע מכל הפעמים שהייתם כאן ומכל הממדים שלכם מוכל בתוך הד.נ.א., זמין ומוכן לפעולה. האם לא הגיעה העת להשתמש בידע הזה וביכולות הללו?

ובכן, מהי המהות האנושית? האם אתם מבינים כמה היא מורכבת, מעניינת, נפלאה ונהדרת? המהות האנושית היא היפה ביותר ביקום והמוערכת ביותר ביקום. המשחק שאתם משחקים כאן הוא המוערך ביותר, המאתגר ביותר, המעניין ביותר והיפהפה ביותר ביקום. למעשה, המהות האנושית שהיא אתם, המהות הקולקטיבית האנושית שהיא אתם, משפיעה על היקום כולו. כבר אמרתי: באשר תלך הפלנטה –

ילך היקום, ובאשר תלכו אתם – תלך הפלנטה וילך היקום. אתם אלה שמשפיעים. אין עוד משחק כזה ביקום כולו! לכן, כמות המבקרים גדולה מאי פעם. כולנו סקרנים לדעת מה עוד תעשו, מה עוד תשנו, מה עוד תיצרו ומה עוד תבראו. וגם מתי…

המהות האנושית היא מהות של בריאה, של יצירה, של אהבה, של בינממדיות, של רב-ממדיות. והיא גם חלק מהמהות האלוהית. אתם ואנחנו מהווים ביחד את המהות האלוהית. זכרו זאת יקרים, כשאתם יוצאים אל "החיים הארציים" שלכם. זכרו זאת כשאתם משנים את המציאות. כשאתם יוצרים לעצמכם את החיים שאותם אתם רוצים לחיות. כשאתם מביאים את השמחה ואת האהבה אל חייכם. כשאתם מאפשרים לפרח הלב לפרוח. כשאתם מאפשרים ליהלום לזהור ולהאיר. זכרו זאת כשאתם הולכים אחר ליבכם. זכרו כי זו הדרך הנכונה. זכרו כי ידיעת הלב היא החשובה.

זכרו כי אנחנו אוהבים אתכם וכי אתם מוקפים באהבה בכל רגע ורגע. אתם יכולים להרגיש בה.

זכרו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם