דף הבית » המימד החמישי
המימד החמישי

המימד החמישי

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 25.5.2017

המימד החמישי

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו נגינה בקערות קריסטל עם דליה לוין ושירה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב, חגיגה של ריפוי, חגיגה של שמחה, חגיגה של עליית התדר. האם הרגשתם בכך? אני מדבר כעת אל הנוכחים כאן, אבל התדרים עוברים דרך המילים, וגם אתם, הקוראים את המילים ברגע זה, יכולים להרגיש באנרגיית השמחה והריפוי.

בפעם הקודמת, בחגיגה הקודמת, דיברתי על כך שהפלנטה ואתם נמצאים כבר במימד החמישי.

שאלות רבות נשאלו על כך. "מה המשמעות של זה, קריון?" מדוע אינני מרגיש שונה?" האם אני אמור להרגיש משהו מיוחד?" אתן לכם היום את התשובות.

מי שאומר שאינו מרגיש כלום, יבין עוד מעט, שהוא אכן מרגיש, אך לא ידע למה לשייך את שעובר עליו. מי ששואל למה לצפות, יבין, שחלק מהדברים כבר קרו לו. חלק עוד יקרו.

מה שאני מספר לכם יקרה לכל בני האדם, בין אם הם מאמינים בכך ובין אם לאו. אין שיפוטיות. אלוהים אוהב את כולם, בלי הבדל דת, גזע או מין, בלי הבדל מקצוע, תעסוקה, אופי ומעשים. הניצוץ האלוהי קיים בכל אחד ואין זה משנה אם הוא מאמין בכך או יודע על כך.

אם כן, מה היא האנרגיה של תדרי המימד החמישי? על הדרך שלכם כבר דיברתי כאן פעמים רבות. על המובן מאליו שאינו מובן מאליו. על מי שהולך בדרך שהיתה מוכרת ופתאום הדברים הרגילים שהוא עושה כבר אינם עובדים.

הפעם אדבר על השינויים הפיזיולוגיים והאנרגטיים.

יש המרגישים את השינויים במלוא עוצמתם ויש המרגישים פחות, אבל הם קורים ויקרו לכולם.

האם שמתם לב כמה אנשים בסביבה שלכם – ואומר לכם, שעל פני הפלנטה כולה – מתחילים להתעניין בנושאים שאתם קוראים להם "רוחניים"? יותר ויותר אנשים מסתקרנים, שואלים, מחפשים את קרבתם של אלה שיודעים ושעוסקים בכך. האם שמתם לב, שגם אנשים ספקניים בסביבתכם שומעים ברצון את מה שאתם אומרים, למרות שבעבר היו חסרי סבלנות? זה מה שעושה המימד החמישי. עוד ועוד אנשים מחפשים, מתעניינים ולא פוסלים. לא פוסלים שקיימים דברים שאינם נראים לעין. לא פוסלים אפילו את קיומו של אלוהים… יש שיקראו לכך אנרגיה עוצמתית. זה בסדר, שהרי זו האמת.

האם שמתם לב לשינויים פיזיים בגופכם? אולי דברים שכבר "נפטרתם מהם" חוזרים? רגשות שכבר שחררתם חוזרים? כאבים שכבר מזמן לא היו לכם חוזרים שוב? זו תופעה של עליית תדר. זו תופעה שתלווה אנשים לא מעטים בהתאקלמות של גופם למימד החמישי. אל תאשימו את עצמכם שאולי עשיתם "משהו לא בסדר". באופן עקרוני אומר לכם: אל תאשימו בכלל. לא את עצמכם ולא אחרים. אשמה אינה חלק מהמשחק שלנו. רק אהבה.

סופם של הכאבים והתופעות האחרות – להיעלם. כשאתם עושים את פעולת השחרור, היא תעבוד מהר יותר מאשר בעבר. אם כך, אין זה אומר שמשהו לא בסדר אתכם, אם תופעות ישנות חוזרות.

האם שמתם לב, שלעיתים אתם מחפשים חפץ מסויים ולא מוצאים אותו ומישהו אחר ימצא אותו במקום שבו חיפשתם? זה דבר שקרה כמעט לכולכם, האין זאת? האם החפץ נעלם? לא. הוא היה שם כל הזמן. מדוע לא ראיתם אותו? מפני שהראייה משתנה במימד החמישי. חפצים שרוטטים בתדר נמוך, יכולים לעיתים להיעלם מעינו של זה הרוטט ברטטים גבוהים יותר. יתכן גם שלמחרת תמצאו את החפץ במקום שחיפשתם. העיניים יתאקלמו לתדרים החדשים. קרה לכם? אל תתפלאו אם יקרה….

האם קרה שהלכתם ברחוב ואנשים שאתם מכירים לא ראו אתכם? עברו על פניכם, התעלמו מכם, ואתם תוהים מה קרה? זה לא בגלל ששינו את היחס אליכם. אם תקראו בשמם, הם יבואו ויראו אתכם ויזהו אתכם.

האם קרה לכם שמכוניות "חותכות" אתכם בכביש כאילו לא הייתם שם? אתם הייתם שם, אך בתדר גבוה יותר. גם אלה תופעות של המימד החמישי. כשגופכם רוטט ברטטים גבוהים יותר, אנשים שעדיין בתהליך יכולים שלא לראות אתכם. זו לא אשמתכם ולא אשמתם. זו תופעה. גם בכביש כך הוא הדבר. לכן, המלצתי היא, שבנהיגה – נהגו במשנה זהירות. תופעות כאלה עלולות לקרות ועליכם האחריות להיות זהירים. האחרים יכולים להבחין בכם רק ברגע האחרון, או לאחר שכבר עשו את הפעולה, ולא יבינו איך לא ראו אתכם קודם.

אם כך, נהגו בזהירות ובאחריות.

האם שמתם לב, שאתם מרגישים תזוזות בגופכם, כאילו משהו מתחולל בו ואינכם יודעים למה לשייך זאת? אין כאב, אין תופעות לואי ובכל זאת, נראה כאילו האיברים הפנימיים בגופכם זזים. גם אלה תופעות של עליית התדר. אגלה לכם סוד, האיברים אכן זזים, אך בצורה קטנה ביותר, "מיקרו-תזוזתית", רק שההדהוד של התזוזה יוצר תחושה כאילו היא גדולה. בעוד דור או שניים, כשהמדענים ישוו את מבנה גוף האדם למבנה שלו כיום – יוכלו לראות את השינויים. היום אתם יכולים, לעיתים, להרגיש בהם.

אין מקום לבהלה או לפחד. הדברים קורים בגלל הבקשה הקולקטיבית האנושית. זו כוונת האנושות להתפתח ולהתקדם. כשאתם מתפתחים, חלים שינויים בכל התחומים בחייכם, כולל בגופכם. מדובר על התפתחות שאתם תכננתם וביקשתם לעצמכם ואלה תופעות של הסתגלות לתדר החדש.

כביכול, אין שינוי בחייכם. רק כביכול…. חייכם עומדים על מסלול של שינוי וכבר אמרתי ששינוי הוא שם המשחק בעת הזאת. אתם יכולים להבחין בכך גם במערכות היחסים שלכם. בתוך המשפחה ומחוץ למשפחה. תבחינו בשינויים בעבודה שלכם. יותר מזה, תבחינו בשינויים גם אצל בעלי החיים שסביבכם. גם הם עוברים תהליכים וגם להם תהליך הסתגלות. אתם יכולים להרגיש זאת גם בתופעות מזג האוויר. מזג האוויר לא "השתגע". הוא מתאים עצמו לתדרים החדשים של הפלנטה, של בני האדם, של בעלי החיים ושל הצמחים.

כאן, במקום הזה, כבר אמרתי, כי באשר תלך הפלנטה ילך היקום כולו. גם היקום מעלה תדרים והשתנות התדרים ביקום משפיעה על מזג האוויר. לכן, כשאתם רואים שינויים בלתי צפויים במזג האוויר – הבינו מדוע הם קורים. מדוע יש שטפונות יוצאי דופן במקום אחד או חום יוצא דופן במקום אחר. הפלנטה וכל הסובב אותה והיקום כולו מתאימים עצמם לתדרים החדשים. מתפתחים עם התדרים. השינויים והתופעות הללו עוד יימשכו.

בואו נדבר על אנרגיה.

האם אתם רגישים יותר לאנרגיה שסביבכם? האם אתם רגישים יותר לאנרגיה של בני האדם שסובבים אתכם? האם אתם יכולים להבין מי האדם שמולכם על סמך האנרגיה שלו? אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים כעת. במימד החמישי התחושות הללו מתחזקות. היכולות לחוש באנרגיה גדלות, ותוכלו לדעת מי העומד מולכם מבלי לדבר איתו. רק על סמך התחושות האנרגטיות.

האם כבר הצלחתם להזיז חפצים בכוח המחשבה? יש כאלה שיכולים. חלק מהילדים החדשים יודעים לעשות זאת, ומספרם של אלה שיוכלו לעשות זאת ילך ויגדל. גם זו תופעה של תדרים גבוהים יותר.

האם כבר הצלחתם לפתוח "פקקים" כשאתם נוסעים והדרך חסומה? האם כבר השתמשתם ביכולות האנרגטיות האלה שלכם? חלק מכם עושה זאת בקביעות. זו יכולת שנתונה לכולם….

האם כבר יצרתם קשר עם הרוח? גם יכולת זו נתונה לכולם. אפילו למי שאינו מאמין בכך, אבל יודע שיש לו אינטואיציות. מה הן האינטואיציות אם לא קשר עם הרוח…

ואתם, הציירים, הפסלים, המשוררים – האם כבר ראיתם שינוי ביצירה שלכם? האם אתם הולכים בכיוון אחר? גם אם לא תבינו, ותאמרו: שיניתי סגנון… זה מה שאני מצייר כעת… כך אני כותב כעת… השינויים הללו הם השראה אחרת. והשראה היא הקשר האנרגטי עם הרוח.

הילרים, האם כבר ראיתם שינוי בשיטת הטיפול שלכם? לעיתים תראו כי השיטות הישנות כבר אינן עובדות בעבורכם. עשו את ההתאמות האנרגטיות. התאימו את הטיפול למטופל ולכם.

האנרגיה שונה ומי שיודע לחוש בה – יודע להבחין בשינוי ולדעת מהי האנרגיה החדשה לעומת מה שהיה כאן קודם.

כל השינויים הללו הם תופעות מוכרות. תרבויות עתיקות לפניכם עברו זאת. וכשאתם אומרים שאינכם מרגישים דבר, בדקו עם עצמכם: האם קרה לכם משהו ממה שדיברתי עליו? אפילו שחייכם נראים אולי אותו הדבר: אתם הולכים לעבודה, חוזרים הביתה ומטפלים בילדים או בנכדים – הדברים נעשים אחרת. נקודת ההשקפה משתנה. אתם רואים את עצמכם ואת הסביבה שלכם בצורה אחרת. יותר מזה: אתם משפיעים עוד על הסביבה שלכם. זו המטרה שלשמה הגעתם לכאן בפעם הזאת: להשפיע ולשנות. לשפר את איכות החיים. לחיות בעולם טוב יותר, יפה יותר, מואר יותר.

אתם עושים זאת, בין אם במודע או שלא. אתם מתאימים עצמכם לאנרגיה החדשה ולתדרים החדשים. ולכן אנחנו כולנו אוהבים ומוקירים אתכם.

יש עוד לספר. אך על כך, בפעמים הבאות.

ברוכים הבאים אל המימד החמישי.

ברוכים הבאים אל השינוי.

ברוכים הבאים אל האהבה.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם