דף הבית » העוצמה שבמילים

העוצמה שבמילים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.9.2012

העוצמה שבמילים

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב, השירה שפותחת לבבות.

ושוב, האנרגיה שעוברת מלב אל לב ומהצלילים אל הלבבות ובחזרה. זו תמיד אנרגיה שעובדת בהדדיות ובהדהוד.

ושוב, יקרים, כפי שאתם ודאי יכולים להרגיש, אינני לבד והאנרגיה נמצאת כאן כבר זמן רב. אכן, שמעתי את השאלה ואת התהיה, האם אני מגיע בדיוק בזמן המיועד… ובכן, אני מגיע בדיוק בזמן, אך הזמן הוא כל זמן… אני נמצא איתכם כל הזמן…. עם כל בני האנוש. (קריון מתייחס לשאלה שנשאלה קודם לתקשור). ולא רק אני כאן איתכם. נמצאת איתי פמליה גדולה. המשפחה האוהבת, חברים, אחים ואחיות ממקומות רחוקים ביקום. כולנו כאן בשבילכם ובגללכם. גם אתם, הקוראים, יכולים להרגיש כעת באנרגיה העוצמתית. היא נמצאת בזמן שלכם, כי לאנרגיה אין זמן. זו אנרגיה שחוצה מרחבים וחודרת אל הלבבות. אנרגיה של אהבה.

המסר שלי היום יחולק לכמה חלקים, אך יש חוט שזור משותף לכולם. זהו חוט שניטע במסר הקודם ומתמשך אל הנוכחי.

העוצמה שבמילים

החלק הראשון של המסר יעסוק בעוצמה שבמילים.

למילים יש נפח אנרגטי, המעצים אותן מעבר למשמעותן המילולית. חלקכם ודאי יודעים ומרגישים בכך. כשמילים מצטרפות למשפט, האנרגיות מצטרפות זו לזו ויוצרות נפח אנרגטי גדול ועוצמתי. מעבר לכוונה שיש במשפט. זו אנרגיה שניתן להרגיש בה. היא בינממדית ופועלת בכל הממדים.

אם המשפט עוסק בריפוי – יהיו אלה אנרגיות עוצמתיות של ריפוי. אם מטרת המשפט היא לטעת זרעים בלבבות – הזרעים ינבטו ויצמחו במהירות גדולה משאתם מכירים.

הרוח תמיד בוחרת במילים המכוונות להעצים את המסר מעבר למילים. משמעותן של המילים הנאמרות היום תתברר בשעה שתקראו אותן מן הדף. האם אתם יכולים להרגיש באנרגיה? להקשיב לה? קוראים, האם אתם יכולים לקרוא אותה? האנרגיה איננה מסתתרת בין השורות והיא מועצמת עם כל מילה שאתם שומעים וקוראים. אתם הרי יודעים כבר שאתם בינממדיים. האם אתם יכולים להבין את המשמעות הבינממדית של המילים?

הקשיבו למילים: "סליחה" ו"אהבה".

הקשיבו למילים: "פחד", "כעס", "אשמה".

איזו קבוצת מילים אתם רוצים להעצים בחייכם? אילו רגשות אתם רוצים להעצים בחייכם ואילו – לשחרר מחייכם? אני יודע היטב מי נמצא כאן ומי הקורא כעת. אם ברצונכם לשחרר רגשות שאינם משרתים אתכם, אל תתנו למילים מסוימות את הנפח האנרגטי, מפני שאז אתם מעצימים את הרגש במקום לשחרר אותו. לעומת זאת, אם תעצימו את המילים "סליחה" ו"אהבה" – הנפח האנרגטי ילך ויגדל וישפיע לא רק עליכם, אלא גם על כל מי שסביבכם, והאנרגיה תמשיך להתרחב ולהשפיע על קהל ועל מרחב גדולים יותר ויותר.

אם הרוח בוחרת את מילותיה, מדוע שלא תעשו כך גם אתם? הרי יש לכם את היכולת לבחור וליצור את החיים שאתם רוצים בהם. אם כך, השתמשו בנפח האנרגטי של המילים, כדי לחולל שינוי בחייכם, בחיי הסובבים אתכם, בחיי הפלנטה וביקום כולו. וכבר אינני צריך לחזור על העובדה, שאתם, ביצירה שלכם ובשינויים שלכם, מחוללים שינוי גדול גם על פני הפלנטה וגם ביקום כולו. אין זה סתם, שחברים רבים באים ממרחקים לראות את הפלא שמתחולל כאן על פני הפלנטה. הם יודעים שחייהם ישתנו בעקבות השינויים שלכם. הם יודעים את אשר חלקכם יודעים ומרגישים: שאתם קשורים אלה באלה. כשאתם זזים – הם זזים איתכם. כשאתם משתנים – הם משתנים איתכם. הכל סובב סביב אותו ציר, שהוא: האנרגיה האלוהית. כולכם מחוברים אל אותה אנרגיה אלוהית.

וכעת, אולי תוכלו לאפשר לעצמכם לשחרר את הפחד ולהעצים את האהבה. הפחד מייצג חושך והאהבה מייצגת אור. כשתתנו נפח למילים של אהבה, הן תארנה את המקומות החשוכים. האם אתם רוצים לעזור לפלנטה לשחרר רגשות, שהוטבעו בה במהלך השנים הרבות שהיא קיימת? האם אתם רוצים לעזור לאמא אדמה? אם כך, תנו נפח למילים של אהבה, חמלה וסליחה. שילחו את המילים הללו אל המקומות החשוכים. הרחיבו את הנפח שלהן. היפכו אותן לבינממדיות. השתמשו בהן כדי לשנות, כדי להאיר וכדי לאפשר.

על סליחה ואהבה

המילה החשובה והעוצמתית ביותר היא "סליחה". דיברתי על הסליחה במסר הקודם וגם בפעמים נוספות. אמרתי שסליחה ואהבה שלובות אלה באלה והן שיביאו את השלום. אני יודע בפני מי אני מדבר. אני יודע מה הרצון העמוק והחזק ביותר שלכם, למענכם ולמען הדורות הבאים. אתם רוצים לפעול למען השלום ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת, כי: "אנחנו לא המנהיגים". אני אומר לכם: כל אחד מכם הוא מנהיג ויכול לקחת את המושכות לידיו ולפעול למען המטרה החשובה הזאת. דרך המילים והעוצמה שלהן. דרך המילים: "אהבה", "סליחה" ו"אור". אפשרו למילים הללו לצבור את הנפח הבינממדי שלהן. השלום יגיע. נכון, איני אומר שזה יקרה מחר בזמנכם הלינארי, אבל גם אנחנו וגם אתם מתחילים בפעולות ובמילים שישאו פרי. זרעים שזרעתי לפני שנים נושאים פרי כעת. זרעים שאתם זורעים היום – ישאו פרי בעתיד שלכם. וכפי שאמרתי: כאשר למילים יש נפח – הצמיחה מהירה ביותר. אם רצונכם שהשלום יהדהד בלבבות – הדהדו בהם את הנפח האנרגטי של הסליחה והאהבה.

הפוטנציאל קיים. הדברים תלויים בכם. הדורות הבאים תלויים בכם. העבודה שאתם עושים כעת משפיעה על הדורות הבאים ועל היקום כולו.

מה צפוי בשנה הקרובה?

ובכן, אני שומע את השאלה: מה צפוי בשנה הקרובה? זו שאלה שצפה ועולה בכל מפגש של עובדי אור. אענה עליה, תוך שאני זורע את הזרעים. זו שנה של התרחבות. התרחבות המודעות האנושית, המודעות הקולקטיבית, והתרחבות היקום כולו. המדענים שלכם כבר יודעים שהיקום מתרחב ואינו קבוע. האם אתם יודעים מה הגורמים לאותה התרחבות? ודאי כבר לא יפתיע אתכם לשמוע אם אומר, שאחד מן הגורמים הוא התרחבות המודעות האנושית. צפויה המשכה של ההתרחבות היקומית. צפויה גם המשכה של התרחבות הגוף הפיזי שלכם. רבים מכם כבר מרגישים בהתרחבות הפיזית הפנימית ובתופעות האנרגטיות המתלוות לכך. אתם מרגישים בהתרחבות התדרים ובשינויים שלהם. מרגישים בהתרחבות ההילה האנושית והשדה האנרגטי האנושי. בעקבות ההתרחבות – יגיעו תופעות נוספות, מפני שכאשר האנרגיה מתרחבת – היא משפיעה. לא רק על האדם היחיד אלא על כל בני האדם ועל כולנו ביקום.

התרחבות זו תוביל לגילויים מדעיים חדשים. צפו להם ואל תופתעו. המדענים שלכם יבינו, כי יש דבר מה נוסף, שעליו לא חשבו. הם יחפשו אחר פרמטרים שאינם קבועים ואינם תבניתיים. הם יבינו שמשהו בפיזיקה, אפילו שהם קוראים לה "פיזיקה מודרנית", אינו מסתדר. הגורם לכך הוא המודעות האנרגטית. של בני האדם, של הצמחים, של בעלי החיים, של הדומם, של הטבע, של האדמה ושל היקום כולו.

האם ידעתם שלכל אלה יש מודעות?

צפו לגילויים. הן עצמיים והן מדעיים. נסו להעביר את הנפח האנרגטי של המילים ולחבר את כל המודעויות. אתם תדעו כיצד לעשות זאת, אם רק תרצו בכך. התחברו עם העוצמה שבמילים והעצימו אותן. העצימו את האור, את האהבה, את החמלה ואת הסליחה. העוצמה האנרגטית הזאת היא שתסלול את הדרך לדורות הבאים והיא שתביא את השלום.

אתם צפויים להתרגש בשנה הקרובה. חכו בשמחה להפתעות, כי הן תגענה.

מבורכים בני האדם המרחיבים את מודעותם.

מבורכים בני האדם המשתמשים באור שלהם ובמילים שלהם בתבונה.

מבורכים אלה היודעים שהם בינממדיים ומשתמשים ביכולות הבינממדיות שלהם.

מבורכת המודעות האנושית.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם