דף הבית » הרגלים
הרגלים

הרגלים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.10.2016

הרגלים

(לתקשור קדמו שירה ונגינה עם מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אתם רגילים לצורה שבה אני מציג את עצמי: "קריון מהשרות המגנטי". ומה אם היום הייתי מציג עצמי בצורה שונה? האם הייתם יכולים להרגיש באנרגיה שלי? האם הייתם מזהים את האמת שבדברים? האם אתם זקוקים למילים הרגילות, השגורות באוזניכם? ובכן, איני עומד לשנות את צורת ההצגה שלי. זו הדרך, שבה אני מודיע שאני כאן. אך עדיין אני שואל אתכם: ומה אם הייתי משנה? מה הייתם מרגישים? מה הייתם חושבים? ובמילים אחרות: מהו ההרגל שלכם ומה קורה לכם, כאשר חלים שינויים במצב הרגיל שלכם? האם אתם פוחדים וחוששים מהשינוי? אולי אינכם מבינים מה קורה ומה עובר עליכם? האם אתם רוצים לחזור אל ההרגלים הקודמים?

בני אדם, בדרך כלל, אוהבים את ההרגלים שלהם. בני אדם רבים פוחדים משינוי, מהלא נודע. בני אדם אוהבים לדעת מה יקרה ברגע הבא, ביום הבא, בשנה הבאה. "קריון, אמור לי בבקשה מה עומד לקרות איתי בשנה הבאה". "קריון, האם אצליח במה שאני עושה?"

ומה אם אומר לכם, שהתשובות לכל השאלות הן: "כן" וגם: "צפו להפתעות…" זו תקופה של שינויים גדולים. זו תקופה של שבירת הרגלים.

כמה אתם רגילים לטפל בצורה מסויימת, הילרים? כמה אתם רגילים לתקשר בצורה מסויימת, מתקשרים? כמה אתם רגילים לעשות את עבודתכם בצורה מסויימת, יקרים? ומה אם פתאום זה לא עובד? ומה אם זה כבר לא מצליח? האם אתם מאשימים את עצמכם? האם אתם חושבים שכבר אינכם מספיק טובים, אינכם מספיק יכולים, אינכם מספיק חושבים, אינכם מספיק?

יקרים, אל תאפשרו לשינוי להפחיד אתכם. אל תאפשרו להרגלים להוביל אתכם בתקופה הזו. הקשיבו לאנרגיה. הקשיבו לליבכם. אפשרו לעצמכם לשבור הרגלים. ישנם דברים שכבר אינם עובדים כעת. ישנם הרגלים שכבר אינם מתאימים בעת הזאת וישנם מעשים שאינם מתאימים בעת הזאת.

האם יש לכם רגשי אשמה כלשהם? האם אתם נכנסים למצב של עצב או "דיכאון"? "אני לא מספיק טוב. היכולות שלי כבר לא מספקות. מה קרה לי? למה אני לא מצליח?" ההצעה שלי: לשחרר את כל השאלות הללו, לשחרר את התהיות, לשחרר את הרגשות שסובבים את שבירת ההרגלים.

יושבים כאן אנשים, וגם בין הקוראים כעת, שיודעים היטב על מה אני מדבר. יודעים היטב שדברים שעבדו בעבר כבר אינם עובדים. יודעים היטב שכל יום מביא איתו את השינוי שלו.

זו התקופה והיא תימשך. התרגלו להרגלים חדשים…. התרגלו לצאת מתוך התבניות ולאמץ לכם הרגל של יציאה מתוך התבניות…

כשאדם הולך בדרך מסויימת, עם ההרגלים שלו, הוא מפסיק ליהנות מהדרך. יש כאלה שמשתעממים. יש כאלה שמסתכלים אך ורק על המטרה. האם אתם מביטים סביבכם? האם אתם מבינים שאתם יכולים לשנות את הדרך? התרגלו לשנות. אהבו את השינוי. הלא נודע אינו מפחיד. הוא משמח. האם הילד הקטן, שמצפה להפתעות, פוחד? לא. הוא שמח ומצפה. הוא רוצה לראות מה יקרה כשיגיע הרגע.

ואתם, בכל רגע תדעו מה קורה…

האם אתם שמחים לשנות את ההרגלים שלכם? זו תקופה מסתכלת לרבים. היא מתסכלת בגלל שהדברים הישנים כבר לא עובדים בעבורם. בגלל שהם היו בטוחים שהם הולכים בדרך מסויימת ופתאום היא מסתיימת. שחררו את התסכול, יקרים. אין לכם צורך בו. אין לכם צורך בהרגלים ישנים.

אמצו לעצמכם את הרגל השינוי. הקשיבו לליבכם, כי הוא יוביל אתכם בדרך החדשה של שינוי ההרגלים ושבירת התבניות.

האם אתם מבינים על מה אני מדבר? אם אינכם מבינים כעת – עוד תבינו… כי זה עומד לקרות כמעט לכל אחד. כל מי שינסה להיאחז בישן ולא יניח לו, ירגיש שמשהו "לא בסדר" ולא יבין. לא יבין שרק השחרור מהאחיזה יאפשר לו לחיות כפי שהוא רוצה ומקווה וחולם.

ובכן, התרגלתם לשמוע אותי אומר "קריון מהשרות המגנטי".

התרגלתם ותרגלתם עצמכם לשמוע זאת.

אני רוצה לדבר מעט על תרגול.

כיצד אתם מתרגלים (פתח מתחת לאות "ת")? כיצד אתם הופכים מאסטרים במקומות שאליהם אתם הולכים, שאותם אתם רוצים לעצמכם? במקום העבודה שלכם, בתחום הריפוי שלכם, בתחום הקשר עם הרוח? המאסטריות מגיעה עם התרגול.

שימו לב, כשהתחלתם לעבוד במקום העבודה שלכם, לא היה לכם ניסיון. הניסיון נצבר עם התרגול. האם אתם מתרגלים את הכלים שיש לכם? דרך התרגול תגיע המאסטריות ותוכלו לטעון לעצמכם את העוצמה שלכם ותוכלו לשבור את ההרגלים הישנים. כי תרגול מביא איתו ידע נוסף בכל מקצוע ובכל תחום, וידע נוסף מאפשר לפרוץ גבולות, לשבור תבניות.

הילרים ומתקשרים, האם אתם מתרגלים את היכולות שלכם ואת הכלים שלכם? האם אתם מרחיבים את הידע שלכם? גם אם אינכם חושבים שאתם הילרים או מתקשרים, אני אומר לכם שאתם כאלה. כולכם, כולל אלה שקוראים כעת את הדברים. כולכם יכולים להרחיב את היכולות שלכם. בכל תחום. לשבור מסגרות.

אינני קורא לכם לעשות זאת סתם כך ובצורה מלאכותית. אני רק מבקש מכם להיות פתוחים לשינויים שיגיעו עם היציאה מתוך המסגרות. לשינויים שיגיעו עם שינוי ההרגלים. כי שינוי אחד גורר בעקבותיו שינויים בתחומים רבים.

הביטו לאחור, אל לפני חמש שנים, והשוו את עצמכם מאז להיום. אינכם אותם בני אדם. השינויים קרו בין כך ובין כך, אלא שכעת הם קורים מהר יותר.

אני מכין אתכם ומבקש מכם לאהוב את השינוי, את הלא נודע, את שבירת ההרגלים. לשחק עם יציאה מתוך המסגרת. לרקוד את השינוי, לשמוח אותו, לשיר אותו, ולבקש לעצמכם את כל היכולות שעוד נכונות בעבורכם. כי יש כאלה. כי אתם נושאים בתוככם יכולות שעדיין אינכם מודעים להן. ויש גם יכולות חדשות שמצפות לכם בהמשך הדרך.

חבריכם, אחיכם, מהמקומות האחרים ביקום, מכירים זאת היטב. הם עברו את התהליכים הללו והם כאן כדי לתמוך בכם. היעזרו בהם. גם זוהי יציאה מהשגרה. בני אדם אינם פוחדים רק מהלא נודע. הם פוחדים גם מחייזרים. פוחדים מפלישה שלהם אל כדור הארץ. זה לא יקרה. אתם מוגנים ובטוחים ואתם יכולים להיעזר באלה שאתם מכנים "חייזרים". הם אינם זרים לכם. הם חלק מכם ואתם חלק מהם ויכולות רבות שלהם עוד תגלו גם בעצמכם.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. אני מאסטר האהבה והמגנטיות. מאוהב במי שמאוהב בעצמו ומאוהב במי שאינו מאוהב בעצמו… האם אתם מאוהבים בעצמכם?

זכרו מי אתם.

התרגלו למהות שלכם.

תרגלו את היכולות שלכם.

כי כך תהיו המאסטרים שאתם רוצים להיות.

וכך הוא הדבר.

קריון

ע"י דורית ישראל

אולי יעניין אותך גם