דף הבית » השתקפויות
השתקפויות

השתקפויות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 24.11.2016

השתקפויות

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו תהליך ריפוי וכן שירה ונגינה עם דליה לוין ונילי פיש)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

מבורכים אתם, יקרים, על עבודת האור שנעשתה כאן ועל הכוונה הטהורה. אני יודע היכן אני נמצא ואני יודע מה קורה (הערת המתקשרת: התקשור נערך בשבוע השריפות הגדולות ברחבי הארץ). אני קריון, חלק מהאנרגיה האלוהית, מאוהב בבני אדם ומכיר בני אדם, ואני אומר לכם שהעבודה שנעשתה כאן היום משפיעה. למען מי שלא נמצא כאן אספר, שנערכה עבודת ריפוי, הן אישית, הן למען הפלנטה והן למען מה שקורה במקום הזה בימים האחרונים.

האם אתם יודעים שאין מקריות? האם אתם יודעים שהדברים מסונכרנים על פי הבקשה הקולקטיבית האנושית?

בחודש האחרון קרו דברים רבים, שהעמידו בסימן שאלה את הידע של עובדי האור, העמידו סימן שאלה על התחושות של עובדי האור והעלו כעסים, פחדים ותחושות של חוסר אונים אצל רבים על פני הפלנטה, ובעיקר אצל עובדי האור. (מתייחס גם לבחירות בארה"ב).

אני קורא "עובדי אור" לכל בעלי המודעות, ואני מבקש מכם להסתכל מנקודת מבט גבוהה יותר על כל מה שקורה כאן ועל הפלנטה בכלל.

הדברים אינם בבחינת "אסון". הם זרז להתחלות חדשות, לשיתופי פעולה. זוהי דחיפה לעשייה מסוג אחר. אתם עומדים בסיומה של שנה עם אנרגיות עוצמתיות, עם תהליכי שינוי עמוקים, עם סגירת מעגלים ועם פתיחתם של מעגלים חדשים. כל מה שחוויתם בתקופה האחרונה הוא חלק מזה. לכן, שחררו את הפחדים ואת הכעסים, שחררו את תחושות חוסר האונים. יש ביכולתכם לעשות ולשנות. בעצם היותכם. בעצם היותכם יציבים. במודעות שלכם. באור שלכם. אתם נושאי השינוי. אל תפחדו ממנו. אתם נושאי האור. אל תסתנוורו מן האור. הניחו לישן. קבלו באהבה את החדש.

זו הדרך שבה דברים מסתנכרנים למען התועלת הגבוהה ביותר של האנושות ועל פי בקשה קולקטיבית אנושית מפורשת. היו בשקט עם עצמכם. חיו את האמת שלכם ותבינו לאן פני הדברים. תבינו את המטרה הרחבה יותר. תבינו שהיעד אינו מתרחק…

אני רוצה לדבר היום על השתקפויות.

האם אתם מבינים שאתם השתקפות של היקום והיקום השתקפות שלכם? כבר אמרתי בעבר, כאן, במקום הזה: באשר תלך הפלנטה ילך היקום. כאשר אתם מתרחבים – היקום מתרחב. המדענים שלכם כבר יודעים שהיקום מתרחב, אם כי אינם מייחסים זאת להתרחבות האנושית. ניתן לומר, שהפלנטה שלכם, הפלנטה של הבחירה החופשית, היא החשובה ביותר ביקום. היא שיקוף של היקום והיקום שיקוף שלה.

האם אתם מבינים גם, שאתם השיקוף של האלוהות והאלוהות שיקוף שלכם? האם אתם מבינים מה משמעות האור? האור שלכם והאור של השמש?

נשאלתי לאחרונה שאלה, שאני רוצה להרחיב עליה כאן. מדובר בעובדת אור בעלת יכולות, שנחשפה לעולם המודעות לפני זמן קצר ומאז, חיפשה עוד ידע, למדה בסדנאות, שמעה הרצאות, אך לא בכל מקום הרגישה את האמת. היא חשבה, שיש לה בעיה… "קריון, מה לא בסדר איתי? אני מרגישה את האמת ואני לא מקבלת אותה מהמקורות שמהם, בעצם, אני אמורה לקבל אותה. מה לא בסדר איתי? כיצד אני אמורה להשתנות?" תשובתי היתה: "יקרה, אינך צריכה לשנות דבר", והסברתי לה את נושא ההשתקפויות.

כאשר אתם מציבים מראה מול מקור אור, היא משקפת את מקור האור ומפיצה אותו, אך המראה עצמה אינה מקור של אור. יש לה תפקיד חשוב מאוד: להגדיל, להרחיב ולהעצים את האור של מקור האור, אפילו אם היא עצמה אינה המקור.

האם אתם זוכרים שבילדותכם נהגתם להציב מראה מול השמש, לכוון אותה ולראות את הבזקי האור? השתובבתם קצת…. המראה עצמה לא היתה מקור האור, אלא השמש, אך היא יכלה אפילו לסנוור, כאילו היתה השמש. זהו משחק ילדים משעשע וגם מסביר את ההבדל בין המקור לבין ההשתקפות שלו.

אין כאן שיפוטיות! גם להשתקפות יש חשיבות גדולה.

ובכן, אמרתי לאותה עובדת אור צעירה: כאשר את מקור האור ואת נתקלת בהשתקפות, אינך מרגישה את התרוממות הרוח.

ישנם עובדי אור, שהם מקור של אור וישנם עובדי אור שהם השתקפות של אור, אבל לכולם תפקיד חשוב. לפעמים, להשתקפות תפקיד חשוב וגדול אף יותר מאשר למקור, כי ההשתקפות מפזרת את האור ויכולה להגיע לעוד ועוד אנשים.

אם כך, האם אתם מבינים את משחק ההשתקפויות והשיקופים שאתם משחקים כאן על הפלנטה? אתם משקפים את האור האלוהי, חלקכם המקור לאור האלוהי. אתם משקפים את היקום. אתם משקפים אחד לשני את מהותכם. כבר אמרתי, שאם אתם רוצים לראות את אלוהים – הסתכלו בעיניי העומד מולכם. שם משתקף האלוהים. הסתכלו אל לב העומד מולכם. שם משתקף האלוהים.

ובכן, מה משקפים האירועים האחרונים על הפלנטה ובמקום הזה? הם משקפים התחלות חדשות. גם היקום עומד בפני התחלות חדשות. המדענים שלכם יאשרו את העובדה הזאת בתוך זמן לא רב. הם יגלו התחלות חדשות והם יגלו סיומים. כוכבי לכת שיסיימו דרכם – לא הפלנטה שלכם, אל חשש – וכוכבי לכת חדשים שייוולדו. יקומים חדשים שייוולדו. הפלנטה שלכם ואתם, שעל הפלנטה, תשקפו ומשקפים כבר עתה את הקורה ביקום. לכן, שחררו את הפחדים. שחררו את הדאגות. שחררו את הכעסים ושחררו את חוסר האונים.

היו השיקוף האלוהי שאתם. היו האור. גם אם אתם משקפים אור – העבודה שלכם עוצמתית. האם אתם מבינים זאת? אין שיפוטיות. אין צורך לשפוט אנשים. כולם חלק מהאנושות וחלק מהתודעה הקולקטיבית האנושית. כאשר אתם מבינים, שהכל אחד והאחד הכל, שאין הפרדה, שיש אחדות, שיש משותף לכל בני האדם על הפלנטה, שיש משותף לחיים שנמצאים מחוץ לפלנטה ולחיים שלכם, שיש משותף ליקום ולפלנטה, כאשר אתם מסתכלים מנקודת מבט שונה על מה שמתרחש – אתם יכולים להרגיש שקט!

היו שקטים, יקרים.

דעו כי אתם על המסלול הנכון. אתם רצים עליו. האדמה סופרת את צעדיכם ומחשבת את הזמן. השמיים מסתכלים עליכם מתוך עיני העננים… כן, מעט פואטיקה ומעט הומור… הרוח אוהבת לצחוק.

אני מזמין אתכם לשמוח ולצחוק עם המתרחש, גם אם נדמה לכם שסוף העולם הגיע…. (צוחק…). לא. סוף העולם מתרחק… שיניתם את הכללים. הפלנטה ואתם עומדים לחיות עוד שנים רבות. אתם ובניכם ונכדיכם וניניכם לדורי דורות.

והשלום יגיע. בזכותכם. בזכות ההבנה שלכם. בזכות המודעות שלכם. בזכות נקודת המבט הרחבה שלכם.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. האם אתם מאוהבים בעצמכם?

זכרו את מהותכם. היו מהותכם. חיו את האור.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם