דף הבית » חגיגה
חגיגה

חגיגה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.12.2012

חגיגה

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

איזו שמחה! איזו שמחה קיימת כשהאדם פוגש את הרוח. הרוח אוהבת את המפגשים הללו. אני קריון, מאוהב בבני אדם ויודע מה בליבם. אני מאהב האנושות ואני אומר לכם, כי האהבה הזאת מלאה בשמחה.

הפעם השמחה מיוחדת. זו שמחה על הזמן ושמחה על המקום. יקרים, עשיתם זאת! הגעתם אל סוף תקופה ואתם מתחילים תקופה חדשה ומרגשת. אתם אלה שיצרתם אותה. אתם, בני האדם, בהחלטות הקולקטיביות שלכם. החלטתם לשנות, ליצור מציאות חדשה, להעלות את המודעות ולהביא את השלום. החלטתם להביא את גן העדן אל החיים שלכם כאן ועכשיו.

יקרים, עשיתם זאת והשמחה כה גדולה! זו אינה רק השמחה של בני האדם. זוהי שמחת היקום. היקום כולו מריע לכם על ההחלטות שלכם ועל המעשים שלכם.

וכרגיל, אינני לבד כאן. הגיעה אתי, וממשיכה להגיע, פמליה גדולה. ליד כל אחד נמצאת המשפחה האוהבת שלו ואתם יכולים להרגיש בה. בנוסף, מגיעים אתי תמיד אורחים ממקומות אחרים ביקום. חלקם נמצאים כאן איתכם עכשיו. חלקם צופים מבחוץ. תוכלו להרגיש שהאנרגיה הופכת להיות דחוסה יותר ויותר. אולי תרגישו לחץ על ראשכם או בחלק גוף אחר שלכם. דעו כי זו אנרגיה אוהבת. אני מאסטר האהבה. אני יודע מי נמצא כאן ואני מברך אתכם על המפגש עם הרוח ועל המפגש עם אחיכם ואחיותיכם.

מבורכים כולכם.

ובכן, מהי התחזית לשנה הקרובה ולשנים שלאחריה? בני האדם כולם סקרנים לדעת זאת. היו כאלה שחששו מהזמן הזה, והיו שהבינו כי זהו רק סיומו של עידן ותחילתה של תקופה חדשה. תחילתו של עידן חדש. בחלק מהשינויים כבר הרגשתם, מבחינה פיזית ורגשית, והרגשתם גם את השינויים של הטבע. שמתם לב לשינויים במזג האויר. מקומות שמעולם לא ירד בהם גשם הפכו בשנה זו לגשומים ומקומות אחרים הפכו יבשים. אתם יכולים לומר ש"מזג האויר השתגע". אני אומר שמזג האויר מתאים עצמו אליכם ואל האדמה. כשהאדמה מעלה תדרים, ואיתה בני האדם, הדברים מורגשים. הטבע מגיב. וגם היקום. תוכלו לראות שבתקופה הבאה תופעות כאלה ילכו ויתגברו.

צפו להפתעות. צפו להן כמו ילד, שמתרגש לקראת מתנה שהוא עומד לקבל, כי אכן אלה מתנות. אלה מתנות שאתם יצרתם בשביל עצמכם. לא אלוהים יצר אותן בעבורכם וגם לא אני. אתם שיצרתם, כי אתם יוצרי המציאות. אתם הבוראים. וכשאמרתי בעבר שאתם אלוהים – התכוונתי לכך. אתם הבורא. שיניתם את חייכם ואתם ממשיכים לשנותם. אתם פוסעים כעת אל תוך שער רחב שמוביל אל דרך רחבה. זו דרך מלאת שמחה. דרך שבה תוכלו לגלות את השמחה שבתוככם, את האהבה שלכם אל עצמכם ואל הסביבה, את התשוקה ואת הצחוק.

ריקדו את הדרך. ריקדו את התקופה החדשה.

אתם עומדים לחולל ניסים כאן על פני האדמה. אתם עומדים לחולל ניסים בחייכם.

יקרים, זו העת לעשות. העת לעשות למען השלום. העת לשתף פעולה. העת להיות משפחה ולהרגיש את המשפחה. אתם נקראים "משפחת האדם". האם אתם מבינים שקיים קשר עמוק בין כל בני האדם? הוא מתבטא בכך שבכל אחד קיים הניצוץ האלוהי וכל אחד הוא אלוהים; וגם בכך, שכאשר האדמה מעלה תדרים – בני האדם כולם מעלים תדרים ביחד איתה; וגם בכך שכאשר מישהו מבני האדם עושה שינוי – הוא משפיע על בני האדם כולם. ובכן, הגיעה העת לעבוד במשותף למען השלום ולמען העלאת המודעות. כשהמודעות עולה – ההבנה גדלה והתובנות מגיעות. אלה תובנות באשר לחיים האישיים שלכם, באשר למקום שבו אתם חיים, באשר לפלנטה כולה ובאשר ליקום.

כפי שאמרתי בעבר, היקום כולו מביט בכם. לו יכולתם לשמוע את מחיאות הכפיים ולו יכולתם להרגיש באהבה הגדולה – הייתם נפעמים. כשאנחנו מביטים בכם איננו רואים רק בני אדם. אנחנו רואים צבעים, תדרים, אותיות, ואנחנו שומעים מוזיקה שמיימית. כאלה אתם. האם הייתם מאמינים?  אתם המשפחה. אתם המשפחה הבוראת. וכפי שכבר אמרתי – והיום אני חוזר על דברים אחדים שאמרתי בעבר: באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. זו הסיבה שכולנו צופים בכם ומצפים למעשיכם, להחלטותיכם ולבריאת המציאות שלכם. כשאתם מתרחבים – אנחנו מתרחבים איתכם. כשאתם אוהבים – אנחנו אוהבים איתכם. האהבה האוניברסלית היא אכן כזאת. היא מחברת אותנו ואתכם. היא מחברת את הרוח עם בני האדם ומחברת אליכם את אחיכם ואחיותיכם הרחוקים. היא מחברת את היקום אל הפלנטה. נסו להרגיש את האהבה הזאת ביניכם. תוכלו אז להרגיש את הבית. האם לא הייתם רוצים להביא את הבית אל הבית? את גן העדן אל הפלנטה? אתם יכולים. אתם אכן יכולים לעשות זאת. אתם עושים זאת צעד אחר צעד, ואגלה לכם סוד: אתם גם יכולים להאיץ את התהליך הזה. דרך החיבור אל האהבה האוניברסלית, דרך החיבור אל בני האדם כולם, דרך החיבור אל האדמה ואל הטבע. אלה אינן מילים סתם. החיבור יכול להיעשות בדרכים רבות וכל אחד ימצא את הדרך הנכונה לו. חלק ירצה לצאת אל הטבע, להרגיש אותו ולהתפלל איתו וחלק יעשה זאת דרך הלב.

אתם כבר יודעים שלכוונה האנושית יש כוח עוצמתי. אתם יודעים שלמילים יש נפח אנרגטי. השתמשו בכוונה שלכם ותנו לה את הנפח האנרגטי, כי זו הדרך, שבה תוכלו להעצים את עצמכם, את הסובבים אתכם ואת הפלנטה.

הנפח האנרגטי ילווה אתכם בתקופה הבאה. אתם תרגישו בו. תרגישו שנוסף נפח אנרגטי לגופכם ותרגישו שהמילים היוצאות מפיכם נושאות משמעות עמוקה מעבר למילים עצמן. נכון, לא יהיו שינויים דרמטיים, אבל שינויים יהיו ותוכלו להרגיש בהם. אם תעבדו בשיתוף פעולה ביניכם ואיתנו, הדברים יועצמו אף יותר.

אני מזמין אתכם להרגיש את המשפחה. אני מזמין אתכם לעבוד ביחד. בשיתוף פעולה. אתם ואנחנו. אתם ואחיכם. אתם ואתם. צפו לפגוש את עצמכם. צפו להבין מי אתם ומה אתם אמורים לעשות. בקשו את עזרת הרוח – והיא תגיע. היכולות שלכם יעלו. האם אין זה מרגש? אכן, כולנו עומדים בפני תקופה מרגשת. אתם ואנחנו.

צפו לניסים. צפו להפתעות. הם יגיעו מכיוונים שונים, כולל מהכיוון של אחיכם ואחיותיכם.

הבטחתי שתוכלו לראות אותם. הדברים קורים ואצל חלקכם כבר קרו.

תוכלו לפגוש את עצמכם בממדים אחרים. חלקכם כבר פגש. חלקכם עוד יפגוש.

תגלו יותר ויותר על המורכבות האנושית. בני אדם נוטים לחשוב שחייהם פשוטים, אך יש בהם אתגרים וקשיים. זה רק חלק מהאמת. אתם בינממדיים. אתם רב ממדיים.

יותר ויותר בני אדם יתחילו לפגוש את עצמם בממדים האחרים ויתחילו לפגוש משפחה בממדים האחרים.

אתם תרגישו את השינויים בגופכם, במודעותכם, בתחושותיכם, ובעיקר – תרגישו אותם בלב. זכרו כי הלב הוא היודע. זכרו כי הדרך הנכונה היא ללכת עם הלב. ללכת עם המקום של השמחה, התשוקה, הריקוד והצחוק.

ובכן, מי רוצה לחגוג היום? הצטרפו אל החגיגה היקומית. פסעו בתוך השער הגדול שנפתח וצרו את המציאות שאתם רוצים בה. צרו את גן העדן. אנחנו כבר חוגגים אותו. הצטרפו אל החגיגה!

יקרים, בצער רב אני נפרד כעת. אבל לא לזמן ממושך. אם תבקשו – אגיע. אם תפנו – אבוא.

אני קריון. מאוהב בבני אדם ויודע מה בליבכם.

מבורכים אתם שהגעתם אל התקופה המרגשת.

מבורכים אתם שהגעתם אל החגיגה.

צאו לחגוג, יקרים. צאו לחגוג את היותכם. צאו לחגוג את מי שאתם. צאו לחגוג את העידן החדש.

מבורכים אתם.

כי כך הוא הדבר

אולי יעניין אותך גם