דף הבית » למוריאנים יקרים

למוריאנים יקרים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.6.2011

למוריאנים יקרים

ע"י דורית ישראל

הערה : גם הפעם ליוותה שירתה הלמוריאנית של מירב גולד את התקשור

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.
השירה ששמעתם זה עתה היא שירת הכהנים הלמוריאנים. השירה פתחה את השערים, ונמצאת איתנו כאן חבורה גדולה של אחיכם מלמוריה. אתם יכולים להרגיש באהבתם וברטט שלהם ואתם יכולים לדעת שהגעתם היום לאיחוד משפחתי. גם הקוראים ברגע זה יכולים להרגיש באנרגיה הלמוריאנית.
למוריאנים יקרים, רבים מכם שמעו את הקריאה להגיע לכאן היום וחלקכם גם נשמע לקריאה. היתה זו קריאה של אחדות, קריאה של הבית, קריאה שהכתה בלבבות ודחפה אתכם להגיע לכאן. האם חשבתם שהגעתם לכאן ממרחקים סתם כך? האם חשבתם שהגעתם לכאן בגלל סקרנות? זוהי מחשבה אנושית… הגעתם כי האנרגיה של הבית דחפה אתכם להגיע. אני קריון. אני יודע מי נמצא כאן. אני יודע מי קורא את הדברים כעת ואני אומר לכם: כולכם למוריאנים. כולכם שמעתם את הקריאה. כולכם מרגישים את הבית.
אין זה מקרה שדווקא היום הגעתם לכאן. אכן, נפתחו שערי שמים, אבל נפתחו גם שערי האדמה, ודברים שלא האמנתם שיקרו עומדים להתרחש. אני קריון. אני מאוהב בבני אדם ומה שאני אומר לכם מגיע מאהבה, שאתם יכולים להרגיש בה.

מסרתי לכם בפעם הקודמת מסרים, שאחדים מכם התיחסו אליהם כמסרים איזוטריים. מסרים כאלה מעוררים פחדים אצל בני אדם, שאינם מבינים את המשמעות האמיתית שלהם. כוונתי לא היתה להפחיד. ההיפך הוא הנכון. כוונתי היתה להכין אתכם, להכשיר את הלבבות ולזרוע את הזרעים. אם אתם זוכרים, אמרתי שאת הזרעים אתם יכולים למצוא בספרי הילדים. ובכן, האם לא קראתם בילדותכם ספרים, שנחשבו באותו זמן בדיוניים והיום הם מציאותיים לחלוטין? האם אז, הקריאה עוררה בכם פחדים? אם כך, מדוע שהמידע שאני מוסר יעורר בכם פחדים? ישנם גם היום ספרים בדיוניים, אך המציאות עומדת לעלות על כל דמיון… אין זו המציאות של מחר או מחרתיים שלכם, אבל היום אתם זורעים את הזרעים למציאות של הדור הבא. זו מציאות שכולכם תתחילו לחוות ולהרגיש.
כולכם שמעתם על שנת 2012. שמעתם גם את נבואות הזעם לגבי שנה זו. אמרתי בעבר, ואני חוזר על כך היום: אף אחת מנבואות הזעם לא עומדת להתרחש. התנאים השתנו. המציאות השתנתה. אתם עשיתם זאת. שיניתם את מציאות חייכם. אומר דבר מה נוסף: לא תרגישו כלל הבדל בין החיים שלפני 2012 לחיים שאחרי 2012. לא יהיה "בום" אנרגטי, לא יהיה חושך ולא יהיה היפוך קטבים. אף אחד לא ירדים אתכם ליומיים ולא תתעוררו למציאות חדשה. החיים יימשכו בדיוק כפי שהם. וזאת, מכמה סיבות, יקרים. הסיבה האחת היא שכך תכננתם זאת. לו הדברים היו קורים בבת אחת ובפתאומיות, רבים לא היו עומדים באנרגיה העוצמתית והיו עוזבים. אבל אתם תכננתם, ואם תרשו לי – בחוכמה רבה, שהתהליך יהיה איטי ומתואם עם גופכם. הסיבה השניה היא: התהליך כבר החל. רבים מכם חווים עליות תדרים וחווים שינויים פיזיים ורגשיים בגופכם. זהו תהליך של לפני, תהליך של לקראת. ומכיוון שאתם חווים זאת כבר היום – החוויה העתידית תהיה קלה הרבה יותר. אתם תעברו את הסמן בקלות. סיבה נוספת: הגוף שלכם עדיין בחומר. לוקח לו זמן להעלות את התדרים לרמה העתידית שגוף האדם יגיע אליה בעוד דור. לכן, הסירו דאגה מליבכם. חייכם יימשכו כפי שהיו ואף טוב יותר. האין זה מקום ועניין לשמחה?
וכשגופיכם יהפכו להיות פחות דחוסים בחומר, תוכלו לראות בעיניכם את מה שאנחנו רואים כעת. ומה שאנחנו, אני וכל הפמליה שאיתי, רואים, הוא איחוד מרגש של בני משפחה.
למוריאנים יקרים, אחיכם נמצאים כאן כדי לכבד אתכם, כדי לאהוב אתכם וכדי שתוכלו להרגיש בהם. הם רוצים להודיע לכם שהזמן קרוב. האיחוד קרוב. העבודה נעשית. האם אתם יכולים להרגיש באנרגיה של אחיכם?
יש לנו סיבה למסיבה! אנחנו חוגגים את השיבה הביתה. אנחנו חוגגים את עליית התדר ואת האפשור למפגש המשותף שנערך כאן כעת. אחיכם הלמוריאנים רוצים להעביר לכם מסר והוא: שהם נמצאים אתכם, שאתם יכולים ליצור איתם קשר ושאתם מוזמנים לעבוד איתם במשותף. כן, אני יודע בפני מי אני מדבר. אני יודע שיש כאלה מביניכם שעושים זאת, ואני מדבר כעת גם אל הקוראים ברגע זה את המסר. האם הרגלי השינה ודפוסי השינה שלכם השתנו? אחיכם הלמוריאנים יוכלו לומר לכם שאתם פוגשים בהם בלילות, שאתם עובדים ביחד ועוברים תהליכי לימוד ביחד.

על הקשר שבין היהודים לפלנטה וליקום
התמרת התדרים אינה בלעדית לבני האנוש. זוהי התמרת תדרים הן של האדמה, של הפלנטה, והן של אלה החיים בתוך הפלנטה. אומר יותר מזאת: זוהי התמרת תדרים של היקום כולו! היקום כולו הולך איתכם. אם אמרתי בעבר שבאשר ילכו היהודים תלך הפלנטה, אני יכול לומר היום: שבאשר תלך הפלנטה ילך היקום. האם אתם מבינים את משמעות הדבר? כבר אמרתי בעבר שאם ייעלמו היהודים תעלם הפלנטה, וגם אמרתי שדבר זה לא יקרה מפני ששיניתם את המציאות שלכם. אם כך: אם חיי הפלנטה תלויים בחיי היהודים ואם חיי היקום תלויים בחיי הפלנטה – עשו את ההקשר. האם אתם מבינים שאתם, בני העם היהודי, קשורים קשר בל ינתק בחיי היקום ובגורלו של היקום? האם התגלית הזו מפתיעה אתכם או שידעתם זאת בליבכם? קיים קשר הדוק ביניכם לבין האדמה לבין היקום. אין זה סתם שהתעוררות גדולה מתרחשת דווקא במקום הזה שאתם חיים בו. זו התעוררות שמשפיעה על הפלנטה כולה. ואין זה סתם ששמעתם את הקריאה והגעתם לפגוש במשפחה. המשפחה יודעת מי אתם. המשפחה יודעת מי נמצא כאן. המשפחה יודעת אל מי הדברים מדברים ברגע זה ממש. האם אתם מרגישים גאווה בליבכם על מי שאתם, על מי שבחרתם להיות, על הסמן שאתם?
יקרים, אני קריון. מאוהב בבני אדם. איני יכול לומר שאני אוהב בני אדם מסויימים יותר מאחרים, אבל אני יכול לומר שיש לי חיבה מיוחדת לאנשים שנמצאים כאן היום, מפני שאתם אלה שאפשרתם את הקשר המחודש, והשירה ששמעתם נגעה בדיוק במקום הנכון, כי שמעתם את השירה של הבית.
אני מעודד אתכם ללכת בשמחה לקראת העתיד לבוא, לברוא את המציאות שלכם, לעשות את מה שבאתם לכאן לעשות, להיות מי שאתם.
אני נפרד מכם כעת, אולם אתם יכולים לקחת אתכם הביתה את החבר הלמוריאני שלכם…
דעו מי אתם ודעו שאתם אחד.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם