דף הבית » מי אתם ולאן פניכם מועדות
מי אנחנו ולאן פנינו מועדות

מי אתם ולאן פניכם מועדות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 19.5.2011

מי אנחנו ולאן פנינו מועדות

ע"י דורית ישראל

הערה: בחודשים האחרונים מתארחת בערבי התקשור הזמרת מירב גולד בשירה למוריאנית.

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, השירה ששמעתם זה עתה חיברה אתכם, היושבים כאן, אל המקור ואל המקום שבו חייתם כולכם – למוריה. כל אחד מכם, וגם חלק נכבד מהקוראים מסר זה כעת, חי בלמוריה. מה ששמעתם כעת היה שירת הכוהנים הלמוריאנים. זו שירה המחברת לבבות ופותחת ערוצים. זו שירה מקודשת, עתיקה ובעלת יכולות, גוונים ותדרים של ריפוי. כל אחד מכם מקבל ריפוי ברגע זה ממש, כי כולכם, כולל הקוראים הנמצאים איתנו עכשיו ושאינם שומעים את השירה, באתם כדי לקבל ריפוי.

ברוכה הזמרת שפתחה כאן את השער, ברוכים הנמצאים וברוכים הקוראים. אני קריון. אני מאוהב בבני אדם. אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים כעת ואני אומר לכם: אתם מבורכים ואתם אהובים. זכרו זאת תמיד, כשאתם מרגישים לבד וכשאתם הולכים בפיתולי החיים וחווים קשיים בחייכם. אתם בני אדם ואנחנו אוהבים אתכם על כך, ועל שבאתם לכאן כדי לעשות שינוי, כדי ליצור את המציאות שאתם רוצים לחיות בה, כדי להביא את גן העדן אל האדמה, כדי לחיות את האהבה הגדולה בעודכם בגוף וכדי להבין ולחוות את האחדות בין בני האדם לבין הטבע ולבין האלוהים. זה הריפוי. הוא אינו רק פיזי. הוא גם רגשי ורוחני. אתם יכולים להרגיש באנרגיה האוהבת אם רק תרשו לעצמכם.

וכמו תמיד, איני לבד, ואם אתם מרגישים בכובד על הראש או בצמרמורות או בדחיפות קטנות – דעו כי המשפחה האוהבת אתכם. דעו, כי אתם אף פעם לא לבד ואם אתם רוצים לחוות את האחד ואת הכל – התחברו אל האנרגיה האוהבת של המשפחה, שנמצאת סביבכם בכל עת: גם כשאתם ישנים וגם כשאתם ערים. גם כשאתם שמחים וגם כשאתם עצובים. אנחנו תמיד איתכם.

וכרגיל במפגשים הללו, בנוסף למשפחה האוהבת, נמצאות כאן גם יישויות אור אוהבות ממקומות אחרים ביקום. אתם יכולים להרגיש באהבה, אך אם עולה בכם רגש של פחד – שילחו אותו אל האהבה שבחדר והיא תמיס אותו. יישויות אלה באות גם כדי לחזות בפלא שאתם מחוללים בעת הזאת וגם כדי לעזור לכם, אם תבקשו. יש להן ידע שהן מוכנות להעניק לכם ויש להן יכולת ריפוי. זהו ריפוי קוונטי, ברבדים עמוקים ביותר. זה ריפוי בינממדי. גם אם אינכם מבינים את המושג לגמרי – הרגישו אותו בליבכם, כי הלב הוא המקום הנכון להבין תהליכים קוונטיים ולהבין תהליכים בינממדיים.

אנחנו מדברים על ריפוי קוונטי בינממדי, ובינממדיות הוא הנושא שבו אנחנו עוסקים היום. אני רוצה לשפוך אור על נקודות אחדות הקשורות בכך. האם אתם יודעים שאינכם רק "אתם עצמכם"? אתם חלק משנים עשר ממדים, שמהווים את ה"אני" השלם שלכם. במילים אחרות: ישנם עוד אחד-עשר "אתם" בממדים אחרים. אתם יכולים להתחבר אליהם. זהו תהליך, אבל הוא אפשרי. אתם וכל ה"אני" האחרים שלכם נולדתם באותה עת ותעזבו באותה עת. אתם קשורים זה לזה דרך אותו עצמי עליון. לכן, האמת היא, שאתם רב ממדיים. חלקים שלכם נמצאים בממדים אחרים ויש לכם אפשרות לערוך מסע בין כל הממדים ולפגוש את עצמכם שם. יש לכם אפשרות לקחת מהממדים הללו את מה שאתם רוצים ולהביא אל העצמי שחי במציאות הזאת. מה תאמרו על כך? היכולת הבינממדית מתבטאת בעוד דרכים. יש לכם את היכולת לערוך מסעות בזמן, לערוך מסעות בין כוכבים וגם להיות במקומות אחרים בזמן שאתם כאן ועכשיו במציאות שלכם. רובכם עושים זאת בלילות. חלקכם חולמים זאת ואולי אינכם זוכרים. חלקכם מודעים לכך וחלקכם לא. יש הקוראים לכך מסעות אסטרליים. יש לכם אפשרות להתחבר לפלנטות אחרות, שיש בהן למידה, ולכאלה שיש בהן ריפוי והתחדשות. חלקכם יודעים זאת ואף עושים זאת. יכולת זו נתונה לכולם. לכל בני האדם. לא כולם מאמינים, אך אלה שעומדים במבחן האמונה יכולים לעשות זאת ואף עושים זאת.

יכולה נוספת שיש לכם היא להפוך את גופכם לפחות דחוס בחומר. יכולת זו תתחזק עם הזמן ובעוד דור עד שני דורות כל מי שיחיה על פני הפלנטה יהיה מסוגל לשנות את דחיסות החומר בגופו. חלק מהילדים שנולדים היום יכולים כבר לעשות זאת במידה מסויימת. אתם תגלו אותם. תהיה להם אפשרות להתגלם בגוף וגם להפוך ל"רואים ואינם נראים".

חשבתם עד היום שאלה דברים דמיוניים. אני אומר לכם: חפשו את הדברים בספרים שלכם ובעיקר בספרי הילדים. חפשו את המסעות בין הכוכבים, את המסעות אל תוך האדמה, את המעבר בין גוף דחוס לגוף פחות דחוס ותמצאו את הזרעים הללו בספרי הילדים. זאת ההשראה. זהו מידע שהועבר במיוחד ובמכוון, כדי להכין את הקרקע לדברים שעומדים לקרות לכל האנושות. היו תקופות שאלה היו פוטנציאלים. אתם בחרתם לממש אותם. כעת זו יכולת שאתם יכולים לקבל, אם תרצו בכך ואם תעמדו במבחן האמונה.

יש לכם גם יכולת – ועוד תהיה – להיכנס אל תוך האדמה. חשבתם שהפלנטה היא מה שאתם יודעים או מה שהפיזיקאים, הגיאולוגים והביולוגים שלכם אומרים. יש עוד! בדיוק כפי שהאדם מורכב מעוד חלקים, שהמדענים טרם גילו – כך גם האדמה מורכבת מחלקים שהמדענים עוד לא גילו. המדענים שלכם מגלים את הדברים הרבה אחרי שהמידע מגיע מהרוח… אבל אתם בכיוון ותגיעו לשם, כי אין דרך חזרה. ברגע שהחלטתם על עליית תדרים, ברגע שהחלטתם להמשיך ולשחק כאן את המשחק – אין דרך חזרה. הדברים נעשים כי אתם החלטתם כך. כי אתם רוצים בכך. כי אתם בוראים זאת ויוצרים זאת צעד אחרי צעד. ובכן, מה קורה בתוך האדמה? חיים שלמים. ערים מפותחות, טכנולוגיה מפותחת, מזון, בעלי חיים ואנשים. גופם של כל אלה אינו דחוס בחומר כמו גופכם. אתם למוריאנים. משפחתכם נמצאת בתוך הפלנטה ומחכה לכם, לרצונכם ולבקשתכם לעבוד איתם במשותף. הלמוריאנים העתיקים, אחיכם, נמצאים אתכם.

אני יודע בפני מי אני מדבר. אני יודע מי קורא את הדברים ואני יודע שהמידע שאני מעביר היום הוא מה שאתם קוראים "איזוטרי".

אני קריון. אני מאוהב בבני אדם. תמיד אומר לכם את האמת ואצביע על הפוטנציאל. אתם בחרתם ואתם רציתם בכך והמציאות הזאת קורית ברגע זה ממש.

הריפוי הקוונטי שדיברתי עליו מסתיים כעת. אתם יכולים להרגיש בשינוי האנרגיה. עדיין, אני מזכיר לכם, כולכם מוקפים במשפחה האוהבת שנמצאת אתכם בכל עת ובכל מצב. הרגישו בה, הושיטו לה יד, דברו איתה והיא תחזיר לכם אהבה ותחזיר לכם תשובות והבנה. דעו כי אתם מוערכים ביקום כולו על ההחלטות שלכם ועל האומץ שלכם להגיע ולשנות את ההסטוריה של הפלנטה שלכם. הסמן מגיע. הסמן כבר כאן. האור נמצא. השלום ממש מעבר לפינה. אתם יכולים להרגיש בו. היו שלמים עם עצמכם. היו שלמים עם הסובב אתכם. הרגישו את האחדות ביניכם. הרגישו את האחדות עם האדמה, עם הטבע ועם אלוהים. האמת היא, שכולנו: אנחנו ואתם והאדמה חלק מתוך השלם.

אני נפרד מכם כעת עם תזכורת: זכרו מי אתם ומה השינוי שבאתם לחולל כאן. דעו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם