דף הבית » מי אתם
מי אתם

מי אתם

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.1.2022

תוקשר בפני קהל בזום

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

האם אתם מרגישים בשמחה ובאהבה? זהו המסר של היום: של שמחה ושל אהבה, והוא עוסק בנושא שאתם מאוד אוהבים לשמוע עליו: אתם, בני האדם.

חלק מהדברים שאומר היום כבר אמרתי בעבר. ישנם אנשים כאן ובין הקוראים כעת, ששמעו את הדברים ואולי שכחו -והמסר יהיה תזכורת חשובה בעבורכם.

יש בכם ובין הקוראים אנשים שמעולם לא שמעו את הדברים. ברור שבעבורכם הדברים יהיו חשובים מאין כמותם להבנה וגם לעשייה בכל דרך שאתם הולכים בה.

אדבר עליכם ואליכם מכמה נקודות מבט. אבל קודם לכן, כשאני אומר שזהו מסר של שמחה ושל אהבה – אני מבקש מכם להרגיש זאת. אני מבקש מכם להיות השמחה והאהבה. אני מבקש מכם לפתוח את הלב ולאפשר לדברים להיטמע בתוככם.

ובכן, בואו נתחיל מכך, שבכל אחד ואחד מכם קיים הניצוץ האלוהי. הנשמה שלכם היא חלק מהאנרגיה של אלוהים ולכן, אלוהים נמצא בתוך כל אחד מכם. מכיוון שאלוהים הוא אנרגיה עוצמתית, יפהפייה, אוהבת – אתם יכולים להיות האנרגיה הזאת. כשאתם מרגישים את האנרגיה בתוככם, אתם גם מקרינים אותה החוצה. אנשים רואים אתכם ומבינים שיש בכם משהו שגם הם רוצים. הם אינם יודעים שגם הם כאלה. אין זה משנה מי אתם, מה מינכם, מה צבע עורכם, מה העיסוק שלכם, מה ההעדפות המיניות שלכם. אין זה משנה אם החלטתם להיות בפעם הזאת רחבי לב או אכזרי לב. בכל אחד מבני האדם קיים אלוהים. יש כאלה שמרגישים זאת ויש שמכסים על זה. אבל גם אנשים שפועלים כנגד אנשים אחרים ברוע או באכזריות, גם בהם קיים אלוהים. הם מכסים את האור בחושך.

אלוהים אינו שייך רק לצדיקים או לאנשים בעלי מודעות. אלוהים שייך לכולם ואתם חלק ממנו. אלוהים אינו עושה רע, אינו מעניש, אינו מזהיר, אינו מחייב אתכם לדבר. אולי מלבד דבר אחד: להרגיש את האהבה בליבכם.

כשאתם הולכים עם האהבה הזאת ועם האור, בכל דרך שבה אתם הולכים – אתם מאירים את הסביבה שלכם. אתם מאירים סביבה חשוכה, שקיימת סביבכם. אתם משפחת האור ואתם יכולים להשתמש באור שלכם: דרך הדמיון, דרך הבעת הכוונה, דרך הראייה, דרך התחושה. לשלוח את האור למי שזקוק לריפוי, לשלוח אותו אל מנהיגים.

זו הסיבה שהגעתם לכאן: כדי להיות שליחי האור על פני האדמה וכדי לשנות. הגעתם לכאן כדי להיות האור, האהבה, הריפוי והשינוי.

האם אתם יכולים להרגיש זאת?

מה אתם מרגישים כעת? וחשוב יותר – מה הרגשתם בשנה האחרונה? האם הרגשתם פחד? האם דאגתם? האם כעסתם? בני אדם רבים הרגישו כל זאת בשנה האחרונה.

קראתי לתקופה הזאת "תקופת מעבר". בתקופת מעבר קיים בלבול. לפעמים אפילו כאוס. אנשים רבים מעלים מתוכם רגשות פחד, כעס, שנאה לעיתים, רגשות אשמה. מצב כזה איננו איכות חיים. חיים עם רגשות כאלה דומים לחיים בתוך בור. הכל חשוך. אין תקווה. לא ניתן לראות את היופי ולא ניתן להרגיש אהבה. אבל זו היתה תקופת מעבר והיא בשלבי סיום. הגיעה העת לשחרר מה שהיה. הגיעה העת לצאת מתוך הבור.

"או קריון, זה לא כל כך קל כמו שזה נשמע". יקרים, זה קל מאוד. כשאתם מבינים מי אתם וכשבכל יום אתם מזכירים לעצמכם: "אני אהבה. אני אלוהים. אני שמחה. אני יופי" – אם תזכירו זאת לעצמכם בכל יום, תראו שהחיים שלכם הופכים לכאלה. קל מאוד להגיד מנטרות. גם אם לא מאמינים בכך. האמונה מגיעה עם הזמן. האמונה מגיעה עם התרגול.

האם אתם מאמינים בעצמכם שאתם יכולים? האם אתם מוכנים לצאת מהמצב שבו אתם נמצאים? בני אדם רבים מעדיפים את המצב המוכר, פוחדים משינוי. השינוי מאיים עליהם. אבל, יקרים, השינוי יגיע אל כל אחד מכם, כי כמו שכבר אמרתי: מה שהיה לא יהיה. לכן גם אל תנסו ללכת בדרכים שכבר הלכתם בהן. אל תנסו לעשות צעדים שעשיתם בעבר והצלחתם בהם, כי תתקלו במחסום ותרגישו שאתם עומדים במקום. זו הסיבה שביקשתי מכם בכל תקופת המעבר, לנוח, לתכנן, לבדוק מה גורם לכם שמחה, להתכוונן. ולא ללכת בדרכים הקודמות.

מה שהיה לא יהיה.

אם אתם עדיין נמצאים במצב, שנראה לכם כאילו אתם בתוך בור – זה בדיוק הזמן לתכנן, לנוח, להתכוונן, להרגיש מי אתם ולומר לעצמכם בכל יום את המנטרות שציינתי קודם. הן מהוות את הבסיס לשינוי.

אתם חושבים שאתם בני אדם "רגילים", חיים את "החיים הרגילים" שלכם, חיים את המציאות שלכם והיא לא כל כך נחמדה. לחלק מכם אתגרים כלכליים, לחלק אתגרים בריאותיים, לחלק אתגרים במערכות יחסים.

הרשו לי לומר לכם: המציאות שלכם היא אשליה. המחשבות שלכם הן אשליה. אם אתם חושבים שיש לכם אתגרים – אתם יוצרים אותם. אם אתם חושבים שהמציאות שלכם "קשה" – אתם יוצרים את הקושי.

המציאות מורכבת יותר ממה שנראה לכם. בדיוק כפי שהגוף שלכם מורכב יותר משנדמה לכם. יש לכם את הזכות, ואפילו חובה, לשנות וליצור לעצמכם את החיים שאתם רוצים לעצמכם. לזמן לעצמכם את השפע, את האהבה, מערכות יחסים של איזון, בריאות.

האם אתם עושים זאת? האם אתם יודעים כיצד לעשות זאת? חלק מכם יודעים, חלק עושים וחלק שכחו…

הזימון מגיע דרך הבעת הכוונה, דרך אמירות חיוביות, דרך הדמיון, דרך בקשה מהרוח לתמוך בכם בתהליך. זו עבודה משותפת עם הרוח.

אתם יכולים לשנות וזה פשוט לשנות. השינוי הוא תמיד מבורך ותמיד ניתן לשנות אם לא הייתם מדויקים.

ומה באשר לגוף שלכם? אתם חושבים שמה שאתם רואים או מה שהמדענים שלכם יודעים – זה הגוף? טעות. הגוף שלכם מורכב מהרבה מאוד רבדים אנרגטיים. מהרבה מאוד תדרים אנרגטיים. הדנ"א שלכם, ברובו, אנרגטי והוא יודע הכל. הוא מכיל בתוכו את כל מי שאי פעם הייתם וכל מה שאי פעם עשיתם ואת כל מה שאי פעם ידעתם. מכל הפעמים שהייתם כאן על הפלנטה. והייתם! אתם כולכם נשמות עתיקות.

האם אתם רוצים לעצמכם עוד ידע ועוד יכולות? האם אתם רוצים לשחרר זכרונות שלא משרתים אתכם היום? ובכן, דברו עם הגוף שלכם. פשוט. דברו עם הדנ"א שלכם. פשוט. לכל אחד מכם ישנה חוכמה מולדת, שיודעת וזוכרת. דברו איתה. בקשו מהגוף, מהמבנה התאי לשחרר מה שאינכם זקוקים לו ולהעלות אל העכשיו ידע ויכולות. בלי שתרגישו – זה יקרה.

אתם יכולים לשנות! אתם יכולים אפילו להרגיש את התדרים של הגוף שלכם. חלק מכם פועמים גם בתדרים גבוהים מאוד, עם יכולות מרשימות.

כעת השאלה היא מה אתם עושים עם היכולות הללו… כיצד אתם משתמשים ביכולות למען התועלת הגבוהה שלכם, של הסביבה שלכם ושל הפלנטה כולה.

אתם יכולים להשפיע!

אינכם רק מה שאתם קוראים "בשר ודם". יש בכם נשמה, שהיא חלק מאלוהים. יש בכם יכולות בינממדיות. אתם יכולים להיות בו-זמנית בכמה מקומות. יש בכם יכולות אינטואיטיביות. אתם יכולים להרגיש מה נכון.

כעת אני שואל אתכם: מה אתם מרגישים כשאתם הולכים בדרך? האם אתם מרגישים שמחה, אהבה, רצון לרקוד? האם אתם מחוברים לילד הפנימי שלכם או לילדה הפנימית? האם אתם מסוגלים לעשות בו-זמנית כמה וכמה דברים?

כי אז אתם בדרך הנכונה.

אם, לעומת זאת, יש בכם פחדים, כעסים, אשמה, דאגות – אולי כדאי לחשוב לשנות? ושוב אנחנו מגיעים אל השינוי ואל הפחד משינוי.

אנשים רבים מסתכלים על פחד כעל דחף, אבל הוא גם גורם לאנשים רבים להישאר במקומם, במקום המוכר, אפילו אם אינו נעים.

מי אתם? אם אתם רוצים דחיפה – אנחנו כאן. הרוח איתכם. לדחוף, לתמוך, לעזור, לאהוב, לומר לכם שאתם אף פעם לא לבד. שאתם אהובים ושאתם חלק מאיתנו.

אם אתם בוחרים להצטמצם; אם אתם בוחרים להישאר בחושך; אם המילים שלכם אינן חיוביות – תמשיכו להרגיש אותו דבר ותחשבו שאין לאן ללכת ואין מה לעשות. גם אז נהיה איתכם! נהיה איתכם בכל בחירה שלכם!

יקרים, האם אתם מוכנים לעשות את הצעד הבא? להבין מי אתם, ללכת עם הלב, לסמוך על האינטואיציה, להיות השמחה והאהבה ולהיות כמו ילד שאוהב הפתעות ומחכה להן בקוצר רוח?

האם אתם מבינים מי אתם?

האם אתם מוכנים לקחת אל עצמכם ועל עצמכם את מי שאתם באמת?

חשבו על כך. חשבו על כך.

אני קריון, מאוהב בבני אדם ואני יודע מדוע.

כי כך הוא הדבר

אולי יעניין אותך גם