דף הבית » מציאות חליפית
מציאות חליפית

מציאות חליפית

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.8.2020

מציאות חליפית

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, אני מזמין אתכם היום לדמיין.

אבל לפני כן: אתם הרי יודעים מה קורה היום בכל הפלנטה. וירוס הקורונה מאתגר את כל המדינות, במקומות רבים ישנם מאבקים פוליטיים, במקומות רבים יש הפגנות מטעמים שונים, יש מצב כלכלי מאתגר. אין שקט.

לפני שאבקש מכם לדמיין, אומר לכם: הכל נכון. הכל לפי התוכנית שאתם קבעתם לעצמכם. אתם, האנושות כולה. כך שאל תקחו באופן אישי את הדברים שקורים היום. אפשרו להם לעבור לידכם, מעליכם, מאחוריכם. אל תאפשרו להם להיכנס אליכם. זו הצעתי.

וכעת, דמיינו את הפלנטה בלי כל מחלה. דמיינו את הפלנטה, ובעיקר את המדינה שלכם, בלי מאבקים פוליטיים או כלכליים ובלי מאבקים מכל סוג שהוא.

האם אתם יכולים לדמיין זאת?

האם אתם יכולים לדמיין את השקט? האם אתם יכולים לדמיין שאנשים מדברים בכבוד האחד עם השני? שגם כאשר יש חילוקי דעות – הדברים נשמעים בנחת. האם אתם יכולים לדמיין, וזה קצת קשה, שאמצעי המדיה שלכם משדרים רק חדשות טובות ומראים רק את הדברים היפים? משדרים אהבה?

חלק יאמר שזהו עולם אוטופי. חלק יאמר שזה בלתי אפשרי. אבל – אני מזמין אתכם לדמיין זאת.

האם אתם יכולים לדמיין זאת? האם אתם יכולים להוציא עצמכם מהמציאות שבה אתם נמצאים וליצור לעצמכם מציאות שונה? מציאות חליפית?

כבר אמרתי, ואתם ודאי יודעים, שדמיון הוא מציאות במימד אחר. האם אתם יכולים ליצור לעצמכם את המימד האחר הזה?

יקרים, אתם בינממדיים. אתם יכולים לחיות בכמה מקומות בו-זמנית. אתם יכולים לראות דברים שמעבר. התדרים שלכם במגמה של עליה ואיתה מגיעות יכולות חדשות ומגיעות היזכרויות מן העבר הרחוק שלכם, מתקופות יפות יותר עלהפלנטה, והיו כאלה. אני רק מזכיר לכם את למוריה.

ובכן, דמיינו. דמיינו את המציאות החליפית הזו. ראו עצמכם חיים בשקט, בשלום. המקום שבו אתם נמצאים זועק לשלום. האדמה כבר ספגה די והותר מלחמות כאן. כמו שכבר אמרתי בעבר, שלום עולמי יתחיל כאן, במקום הזה. כאשר תחיו בשלום עם שכניכם. כאשר בני העמים יידעו לכבד זה את זה ויבינו שהם חייבים לשתף פעולה, כי זה המצב הנכון.

דמיינו את השלום הזה. דמיינו שאין לכם בעיות כלכליות. השפע זורם אליכם. אתם מוצפים בשפע מכל שתרצו. דמיינו, שהמנהיגים שלכם פועלים אך ורק למען העם ולא למען עצמם. דמיינו שזה קורה בכל מקום על הפלנטה.

האם אתם מרשים לעצמכם לדמיין זאת? האם אתם מוכנים לקבל את המציאות החליפית הזאת ולחיות אותה?

אתם יודעים, המציאות שלכם מורכבת מאוד. היא לא מה שאתם חושבים. הדברים אינם כפי שהם נראים. אתם לא מודעים לדברים שקורים מתחת לפני השטח. את הסינכרונים שהרוח עושה בעבורכם אינכם יכולים לראות, אם כי את התוצאות אתם יכולים לראות.

האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לחיות את המציאות החליפית שלכם?

כל דבר ביקום מורכב מ-12. כך גם הגוף שלכם וגם המציאות שלכם. למעשה, יש לכם 12 מציאויות, שאתם יכולים לבחור לעצמכם. לגוף שלכם יש 12 ממדים. מכיוון שאתם בינממדיים, אתם יכולים לאמץ לכם אתכם במימד שבו אתם בריאים. לאמץ אתכם במימד שבו אתם חיים בשפע. אתכם במימד שבו הכל שקט ונעים ונינוח וזורם ומלא אהבה. אתם יכולים לחיות מציאות כזאת. אתם יכולים לבחור באיזו מציאות אתם רוצים לחיות. אתם יכולים להביא את המציאות החליפית אל מה שנראה לכם כמציאות של חייכם.

בעצם, הכל אשליה. הכל קיים ולא קיים. הכל ישנו ואיננו. הבחירה שלכם אמורה להיות: ליצור את היש. מה אתם בוחרים ליצור בחייכם? כיצד אתם רוצים להמשיך את חייכם? יש לכם את האפשרות לחיות עוד שנים רבות, בבריאות מושלמת ועם שפע בחייכם.

האם אתם רוצים בכך? זה תלוי בכם!

התקופה הנוכחית, עד כמה שהיא מאתגרת בעבור רבים, היא גם מרגשת מאוד, כי זו תקופה של שינויים בכל התחומים. כל אחד מכם, וגם הקוראים כעת, יודע מהם השינויים שעוברים עליו בתקופה הזאת. היכן היה והיכן הוא היום. מה הרגיש ומה הוא מרגיש היום. אין אדם שלא עובר שינוי בתקופה הזאת. בדיוק כפי שהפלנטה כולה עוברת שינוי. בדיוק כפי שהאדמה עוברת שינוי. ואומר לכם דבר מה נוסף: גם היקום עובר שינוי.

והכל תלוי בהחלטה שלכם. בהחלטה של בני האדם.

באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו. אמרתי משפט זה כאן לפני שנים אחדות והדברים קורים. ניתן לראות שינויים ביקום בעקבות השינויים שמתחוללים כאן על הפלנטה הזאת.

כאשר אתם משנים ומשתנים – אתם משפיעים. לא רק על הסביבה הקרובה שלכם אלא על הפלנטה כולה. אתם משפיעים על האדמה, על גאיה. האדמה יודעת מי אתם. היא זוכרת את צעדיכם והיא משתנה ביחד איתכם ולמען טובתכם העליונה. למען טובתם העליונה של בני האדם כולם.

אנחנו כולנו בציפייה לראות מה עוד תשנו כאן. עשיתם דרך. עשיתם שינוי עוצמתי ביותר. החלטתם להמשיך לחיות כאן. כעת ההחלטה היא כיצד. כאשר כל אחד לוקח את ההחלטה לחיות בשלום עם עצמו ועם סביבתו – ואין זה משנה מה הסביבה שלכם, כולכם בני אדם – אתם יכולים להשפיע גם על אלה שנמצאים עדיין בחושך. ויש כאלה.

אתם שליחי האור. דרך השינויים שלכם והאור שלכם אתם משפיעים. דרך המעשים שלכם אתם משפיעים ודרך המילים שלכם אתם משפיעים. למילים יש כוח. השתמשו במילים בתבונה, כדי להעצים את האחר, כדי להביא שלום בין בני אדם. השתמשו באור כדי להמיס פחדים, להמיס מאבקים. שילחו את האור שלכם אל המקומות הדורשים שינוי. אל המנהיגים. אל האויבים.

לבני אדם קשה לשלוח אור ואהבה אל האויבים שלהם. קל לשלוח אור ואהבה אל הקרובים לכם, אל החברים, אל מי שאתם אוהבים. אבל האתגר שלכם, שליחי אור יקרים, הוא לשלוח אור ואהבה דווקא אל האויבים. אל המקומות שזקוקים לאור שלכם.

נכון, האור מעורר פחד במקומות מסוימים. החושך רוצה להרים ראש. וזה הרעש שמתרחש היום על הפלנטה. אבל זה רעש שמתעורר כדי להשתחרר. וככל שתשלחו יותר אור ותשנו ותחיו את האור ואת האהבה ואת השקט שלכם – כך הרעשים הללו ישתחררו מהר יותר ויתפוגגו במרחב הזמן.

דמיינו, יקרים. דמיינו לעצמכם את המציאות שאתם רוצים לחיות בה, כי אתם יכולים.

דמיינו את המציאות החליפית במימד האחר וחיו אותה. כי אתם יכולים.

דמיינו עולם שמח, בלי גבולות, אוהב. אוהב גם אם יש מאבקים. אלה מאבקים שקטים. לא מלחמות רועשות.

אם תרימו את המבט ואם תהיו הבינממדיים שאתם, תוכלו לראות שזה אכן מתרחש. שזה קורה.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. תמיד אומר לכם אך ורק את האמת. ואני אומר לכם שהפוטנציאל קיים. הוא ישנו והוא גם יקרה.

אנחנו אוהבים אתכם, מכבדים אתכם, מעריכים אתכם ומעריצים אתכם. על הנכונות, על הרצון, על היכולות.

היזכרו בתקופות היפות של הפלנטה והביאו אותן אל העכשיו.

היזכרו ביכולות שהיו לכם והביאו אותן אל העכשיו.

זכרו תמיד: הטוב מנצח, גם אם נדמה שלא כך הוא. הכל זמני. הכל עובר והשלום כבר כאן.

אני מאוהב בבני אדם ואני יודע מדוע. כדאי שגם אתם תדעו מדוע וכמה הרוח אוהבת אתכם.

וכך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם