דף הבית » משפחה
משפחה

משפחה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 24.6.2010

משפחה

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.
יקרים, אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע שלא כולם מכירים את ההגדרות של שמי, אך ההגדרות אינן משנות, כי ממילא, אף פעם לא תוכלו להכניס את הרוח לתוך תבניות וגם לא תוכלו לתת שמות מדויקים לרוח או למה שהרוח עושה. כשאני מציג עצמי כך, זה רק כדי לאשר שאני נמצא כאן. אני קריון. אני מאוהב בבני אדם באשר הם בני אדם ואני מכיר את כולכם. גם אם נדמה לכם שאינכם מכירים אותי, אומר לכם שוב שנפגשנו פעמים רבות ועוד ניפגש. וכשניפגש שוב, איזו חגיגה נעשה. ניזכר בימים שנפגשנו כאן, ניזכר בדברים שנאמרו ונחגוג את שובכם הביתה. אולי אינכם יודעים, אולי אתם מרגישים בכך אך אינכם מודים בזאת – אבל העובדה שאתם נמצאים כאן, על הפלנטה הזאת, העובדה שבחרתם לחיות כאן בגוף על פני הפלנטה, שנכון לעכשיו היא היחידה בסוגה, מוערכת ביקום כולו! המשחק שאתם משחקים כאן בתקופה הזאת – כן, אני קורא לחיים שלכם משחק, כי זה מה שבחרתם לעשות: לשחק את החיים הללו כאן – הוא משחק מוערך ביותר. הוא מוערך מפני שאתם קובעים את הכללים שלו בכל רגע. אף אחד ביקום לא יכול לצפות מה תעשו. נכון שקיים הפוטנציאל, אבל איננו יודעים מה תבחרו לעשות. הבחירה כולה שלכם ואתם יוצרים את המציאות צעד אחרי צעד.
לו היו שואלים אותנו לפני שלושים שנה האם יתכן שזה יקרה – היינו אומרים: אולי. לו היו שואלים אותנו קודם לכן, היינו אומרים שלא. אבל אתם שיניתם את הכללים. שיניתם את המציאות. החלטתם לשחק את המשחק בתנאים אחרים. והנה אתם כאן, בתקופה מרגשת, שבה תוכלו לראות דברים שלא חשבתם שתראו ושאינכם מאמינים שיכולים לקרות. הפוטנציאל קיים, וכאשר אנחנו רואים את הדרך שאתם עושים – הדברים גם יקרו. אתם אלה שבחרתם לעשות את השינוי, אתם אלה שבחרתם להגיע לכאן בתקופה המרגשת הזאת, אתם נושאי האור, אתם נושאי הבשורה. גם אם אינכם מאמינים בכך. ואני פונה כאן גם אל הקוראים ברגע זה את הדברים: גם אם אתם אינכם מאמינים בכך, דעו, כי אתם נושאי האור ואתם נושאי הבשורה.
אני רואה את החיים שלכם ואני רואה את המאבקים שלכם ואת האתגרים שאתם מציבים בפני עצמכם. כן, אני קורא "אתגרים" לקשיים שאתם חווים בחיי היום יום והייתי רוצה שגם אתם תתייחסו לכך בצורה זו, כי כמו שכבר אמרתי: החיים שלכם פשוטים מצד אחד (מתייחס לתקשור מהחודש הקודם) אך יכולים להיות מורכבים, אם תעשו אותם כאלה. ובכן, כשאני רואה את החיים שלכם ואת מה שאתם עושים, ליבי האנרגטי מתרחב ומלא באהבה. אני מאוהב בבני אדם ואני אוהב שמכנים אותי "מאהב האנושות".
ודאי יכולתם לחוש באנרגיה שנמצאת כאן. חלק מכם מכיר אותה. מי שלא מכיר – יכול לחוש שזו אנרגיה של אהבה. אנרגיה של משפחה. כל אחד ואחד מכם יכול, אם ירשה לעצמו, להרגיש את המשפחה האוהבת שלו כשהיא ניצבת, יושבת, דוחקת ונמצאת איתו. המשפחה האוהבת מגיעה איתי בכל פעם והיא נשארת אתכם, אם אתם רוצים בכך. זו הבחירה שלכם.
הנושא שאני רוצה לדבר עליו היום קשור בכך, והוא: משפחה. מהי משפחה, מי ומי חברים במשפחה וברצוני גם לתת נקודת מבט רחבה יותר על המשפחה.
ובכן, כל אחד מכיר את ההורים שלו, את האחים, את בני הזוג, וקורא לדמויות שסובבות אותו במעגל הקרוב "משפחה", ובצדק. זוהי המשפחה הגרעינית שלכם. זו המשפחה שאיתה החלטתם לחיות את החיים האלה הפעם. ושוב אני אומר לכם: זו היתה הבחירה שלכם לבחור את המשפחה הזאת, את ההורים, האחים הילדים וגם את החברים. ובתוך המשפחה, כפי שחלק מכם חווה זאת – ואני יודע מי נמצא כאן – קיימות לעיתים מערכות יחסים מורכבות מאוד. מנקודת המבט שלי אני רואה רק אהבה. מנקודת המבט שלכם לא תמיד רואים את האהבה שנמצאת שם, כי לפעמים אנשים חווים דברים "קשים" בתוך החוויה המשפחתית שלהם. ושוב אזכיר: זו היתה הבחירה שלכם לבחור במשפחה המיוחדת הזאת. גם אם אינכם חושבים כך וגם אם אתם חושבים שזהו גורלכם – אין הדבר כך. ביחד עם זאת – ניתנה לכם גם הבחירה לשנות. ובכן, במשפחה הגרעינית יכולים להתקיים יחסים מאוד מורכבים בין הנפשות הפועלות, אבל היחסים הללו באים ממקום אחד בלבד: אהבה. לפעמים קשה לאנשים להבין כיצד אלימות בתוך המשפחה באה מאהבה וכיצד האנשים המתעללים באים מאהבה. אני אומר לכם: הבחירות שנעשו לפני שהגעתם לכאן היו ממקום של אהבה, וכשבחרתם, לדוגמא הזאת, את ההורה המתעלל, עשיתם זאת עם נשמה אהובה. עשיתם זאת כי רציתם לראות כיצד תעמדו באתגר הזה וכיצד תעשו את השינויים בחיים שלכם, כי השינויים תמיד מעצימים אתכם והופכים אתכם לחזקים יותר. לו בני האדם היו מבינים את הדבר, החיים שלהם היו פשוטים יותר, אך לא תמיד אנשים יכולים להבין את שקורה כשהם נמצאים במצב המיוחד הזה. דרושה פתיחות מודעתית כדי להבין זאת.
הקשרים הללו בתוך המשפחה מאפיינים גם את המשפחה הרחבה יותר, משפחת האדם. אכן, אני קורא לכל בני האדם "משפחה". כולכם מחוברים זה לזה, קשורים זה לזה ובחרתם זה את זה, גם אם אתם חושבים שאין זה כך וגם אם אתם חושבים שאין קשר ביניכם לבין האנשים שנמצאים בצד השני של הפלנטה. לו יכולתם לראות את הדברים מנקודת המבט שלנו, הייתם יכולים לראות בבהירות את הקשר. כולכם, יקרים, מחוברים זה לזה דרך הלב. אפשר לומר שהלב שלכם שולח קרניים אל כל הלבבות האחרים. אתן לכם דוגמא: לפעמים, כשמישהו קרוב אליכם נמצא בצד השני של האוקיינוס, אתם יכולים להרגיש מה קורה לו, מה עובר עליו ואיך הוא מרגיש, למרות שהוא כל כך רחוק. נכון, אם הוא בן משפחה – הדבר נראה לכם הגיוני, אבל בדיוק אותו קשר קיים גם בין אנשים שחושבים שהם זרים זה לזה ואפילו בין אויבים. המחבר בין כל בני האדם רב על המפריד ועל השונה. המחבר ביניכם לבין אלה שאתם קוראים להם אויבים רב וגדול מאשר השונה. לו רק יכולתם להכיר בכך. לו רק המנהיגים שלכם יכלו להכיר בכך. וכשיעלו המנהיגים שיכירו בזה – יתרחש השלום העולמי. כשיעלו המנהיגים שיבינו שכולכם משפחה אחת, שכולכם מחוברים זה לזה, שהדומה ביניכם רב על השונה ושניתן לחיות בשלום עם השונה – אז תחוו את גן העדן עלי אדמות. אני רוצה לומר לכם שהדברים יקרו עוד בחייכם, כי התשתית והמצע מונחים כעת. וכפי שאמרתי בעבר: צפו להפתעות. הפוטנציאל של 2012 לא השתנה לאורך השנים וכעת גם ניתן לראות מעבר לכך. שנה זו תהיה שנה שהיא "סמן". סמן של התפתחויות, שאותן כבר תוכלו לראות במו עיניכם.
ובכן, כולכם משפחה אחת והגיע הזמן להכיר בכך.
כעת אני רוצה לחזור אל ההיסטוריה המאוד רחוקה שלכם, כדי שתוכלו להבין מדוע אתם משפחה אחת. כיצד התחיל המשחק על פני הפלנטה? הכל התחיל כשאלוהים רצה לראות את עצמו וכאשר כמה ישויות אנרגטיות החליטו להתחיל לשחק משחק אחר לצורך זה. אומר לכם, כי חלק מאלוהים נמצא בכל אחד ואחד מכם ולכן – אלוהים יכול כעת לראות את עצמו. ובכן, כשהמשחק החל והחלה להתגבש צורת חיים על פני הפלנטה, עורר הדבר עניין רב ביקום. ישויות ממקום אחר הגיעו לכאן כדי לעזור לבני האדם להתחיל לחיות את חייהם.
במאמר מוסגר אומר לכם, שיש עוד חיים ביקום. אתם לא היצורים היחידים החיים ביקום, וזה, בשונה ממה שרוב המדענים שלכם חושבים. אבל גם הם כבר מתחילים לחשוב אחרת… ישנם חיים ביקום, שונים משלכם, וחלק מאותן ישויות הגיעו לכאן אל הפלנטה. חלק הגיעו רק כצופים, כדי לצפות במשחק שלכם ואני אומר לכם, כי גם היום צופים רבים נמצאים כאן, כדי להתבונן במשחק המיוחד שלכם בתקופה מרגשת זו. חלק הגיעו כדי לעזור לכם. הצורה שבה הם עזרו לכם היתה על ידי תכנות הד.נ.א. שלכם. הם הטביעו בו תבניות אנרגטיות, חוכמה וידע. במילים אחרות ניתן לומר, שאתם סוג של קרובי משפחה לאותן הישויות. המשמעות "הביזרית" מבחינתכם היא, שיש לכם "בני דודים" ביקום, שאינם בני אדם, אבל דומים לכם מאוד. אני יודע שחלקכם יודעים במה המדובר. אותן תבניות שהוטבעו בכם עברו מדור לדור בצורה דומה והן נמצאות אצל כל בני האדם. מכאן אתם מבינים שלכולכם יש משותף: הד.נ.א. שלכם דומה. ההבדלים הם בנסיון שרכשתם במהלך התקופות שהייתם כאן, בידע שרכשתם לאורך הזמן, ברצונות המשתנים שלכם ובתשוקות שלכם. אבל באופן בסיסי ניתן לומר שהד.נ.א. של כל בני האדם דומה ומדענים כבר הוכיחו זאת, על אף שמה שהם מצאו הוא רק חלק מההוכחה. לכן, קיים קשר בין כל בני האדם, מעבר למה שנראה לעין. אם הד.נ.א. של בני האדם, שהוא מחסן של ידע ושל תבניות אנרגטיות, דומה – משמעות הדבר היא שקיים קשר בין כולכם. הקשר הזה הוא קשר של משפחה ולכן אתם נקראים "משפחת האדם". כולכם משפחה אחת גדולה.
סיפרתי לכם את כל הדברים הללו, כדי שתוכלו להבין מדוע קורה לפעמים שאתם פוגשים אדם זר ואתם מרגישים כאילו אתם מכירים שנים רבות; כדי שתבינו מדוע יש ביכולתכם לשנות ולהביא את השלום, להביא את גן העדן אל האדמה, וגם כדי שתבינו את המתרחש במשפחה הגרעינית הקטנה שלכם. עם כל מה שקורה שם, הכל נעשה ממקום של אהבה. גם אלה שהטביעו בכם את התבניות לפני שנים כה רבות – עשו זאת מאהבה ומתוך רצון לעזור.
האם אתם מרגישים את המשפחה שלכם? האם אתם יכולים להרגיש שכל מי שנמצא כאן שייך למשפחה אחת? יכולתם לראות את הקשרים כבר קודם לכן (מתיחס לשיחה שנערכה קודם לתקשור). האם חשבתם שזה אך מקרה שאנשים בעלי יכולות דומות ובעלי מקצועות דומים מתקבצים יחדיו בערב שכזה? אני אומר לכם כי שום דבר אינו מקרי וכי האנרגיה עובדת בסינכרון. הדבר נועד (מתכוון למשותף בין האנשים שנכחו במפגש) כדי להראות לכם שכולכם משפחה אחת ושהקשרים ביניכם הרבה יותר מורכבים ועמוקים ממה שאתם אפילו מעלים בדעתכם.
כשנפגש שוב, כשתעשו את המעבר, נוכל לחגוג. נחגוג את תקופת חייכם כאן על פני הפלנטה, את ההבנות והתובנות שלכם, את ההישגים שלכם ואת האהבה. כי כשתגיעו שוב הביתה, תתאחדו עם המשפחה כולה.
ועם האהבה הזאת של המשפחה, אני משאיר אתכם לחשוב על הדברים ולבדוק האם הם נוגעים בלבכם.
דעו כי אני אוהב אתכם יותר מאשר אתם מתארים לעצמכם.
דעו כי אתם נאהבים ומוקפים באהבה בכל רגע בחייכם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם