דף הבית » מתנה
מתנה

מתנה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.4.2015

מתנה

(התקשור ניתן בפני קבוצה גדולה של מתקשרים וקדמה לו נגינה על קערת קריסטל עם יפעת בר-שלום ושירה למוריאנית של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

איזו חגיגה וכמה שמחה שוררת כאן. אתם ודאי יכולים להרגיש באנרגיות. האם אתם שומעים את שירת המלאכים? האם אתם רואים את הצבעים והקולות? לו יכולתם לראות עצמכם מנקודת המבט שלי, שלנו, של האורחים שנמצאים כאן, הייתם מופתעים. גם מי שכבר יודע כי שמו וגופו מורכבים יותר ממה שהוא מכיר – עדיין אינו יכול לדמיין כיצד באמת גופו נראה ומהו שמו האמיתי, היקומי, זה הרשום בספריות האקאשיות שלכם.

אתם כל כך אהובים. אתם כל כך יפים. אתם כל כך מרגשים. והרוח כל כך אוהבת אתכם. הרגישו כיצד אנחנו מנשקים את כפות רגליכם, מחבקים אתכם ומאמצים אתכם לליבנו. הרגישו באהבה הגדולה שלנו.

נמצאים כאן אורחים ממקומות רחוקים. הם מכירים אתכם היטב. הם יודעים מי אתם. הם עברו את התהליכים שאתם עברתם. הם רואים את הפוטנציאל. כולנו מצפים בקוצר רוח לראות את אשר תחוללו כאן.

יקרים, אני יודע בפני מי אני מדבר. כולכם מאסטרים, גם אם אינכם חושבים כך. הייתם מאסטרים כבר פעמים רבות על הפלנטה, צעדתם עליה בגאון, עם כל הידע והאהבה האלוהית שנשאתם אתכם. אתם אלה שגם נושאים היום את הידע. אתם המורים שאמורים להעביר את הידע הלאה. אתם המגדלורים, שאמורים להעביר את האור שלכם לכל מקום על הפלנטה. אתם הליבה של האנושות.

לעובדי אור יש תכונה משונה: הם לא תמיד מאמינים בעצמם. יקרים, התחילו להאמין ולהרגיש עם ליבכם, לדעת איתו, ללכת איתו. ליבכם יודע.

יושבים כאן, בקבוצה שלפניי, גם עשרה כוהנים וכוהנות. הייתם כוהנים במהלך פעמים רבות כאן על הפלנטה וכן, הייתם כוהנים גם במקומות אחרים ביקום. אתם יודעים מי אתם. אתם אלה הנושאים את דגל השינוי ואתם החלוצים. אתם מחוללי השינוי שלכם, של סביבתכם, של הפלנטה וגם של היקום כולו. כי באשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו.

אתם אלה שעוברים ראשונים את התהליכים האנרגטיים, חווים את ההתרחבות, ולעיתים, את הקשיים והאתגרים. אתם אלה המדלגים מעל האתגרים ומלמדים אחרים לעשות זאת. אתם נושאי הלפיד בראש המחנה הגדול. אתם יודעים מי אתם.

חגיגה כאן היום. חגיגה לכבוד תחילתה של דרך חדשה. זוהי נקודת ציון ונקודת מפנה. אני יודע היטב היכן אני נמצא, בפני מי אני מדבר ודרך מי אני מדבר…. החגיגה נראית ונשמעת ביקום כולו. זו חגיגה של תדרים. לכבודה, אנחנו כולנו רוצים להעניק לכם וגם לקוראים את הדברים ברגע זה, מתנה.

המתנה

אני מבקש אתכם כעת לעצום עיניים ולדמיין שאתם עומדים במעגל גדול ומחזיקים האחד ביד השני. הרגישו את אנרגיית האהבה יוצאת מתוך הלב, עוברת דרך הידיים שלכם, ומוענקת לחבריכם משני הצדדים. הרגישו את האהבה שלהם מגיעה אל ליבכם. הרגישו את זרימת האהבה בתוך המעגל כולו. זו אהבה אלוהית, האהבה שאתם נושאים. מאחורי כל אחד מכם עומד מלאך. אתם יכולים להרגיש באנרגיה שלו. זהו מלאך גדול ויפהפה. הוא צבעוני ובעל תדרים שתואמים את שלכם בהרמוניה. אתם יכולים להרגיש את התדרים שלו בגופכם. הרגישו כיצד המלאך מניח את שתי ידיו מעל לראשכם. הוא מברך אתכם כעת. חלקכם יקבלו את ברכת הכוהנים, חלקכם את ברכת ההנהגה, חלקכם את ברכת ההפעלה. הקשיבו לברכה. אתם יכולים לעשות זאת.

דרך כפות הידיים של המלאכים מוזרמת אל גופכם אנרגיה אלוהית. מוצפנים בה קודים אלוהיים.

המתנה היא: אנרגיה שמפעילה את הד.נ.א. באחוזים גבוהים יותר.

הרגישו באנרגיה החודרת לגופכם. היא נספגת בכל תא ותא שלכם ומפעילה את הד.נ.א. שבו. ההפעלה הנוספת תאפשר לכל אחד מכם לגלות יכולות נוספות שטמונות בו, תאפשר לכם להיזכר, תאפשר למסך שעל עיניכם להיות דק הרבה יותר, תאפשר לכם להרגיש את הבית בכל רגע.

הרגישו באנרגיה האלוהית שחודרת אל גופכם. זו המתנה שלנו היום בעבורכם.

כולכם עומדים בפני שינויים בחייכם. צפו להפתעות, יקרים. קבלו אותן באהבה.

היו מודעים לשינויים הפיזיים שיתחוללו בגופכם.

היו מודעים לשינויים התודעתיים שיתחוללו בכם.

היו מודעים לאהבה הגדולה, שמלווה את השינויים.

אתם ביקשתם זאת לעצמכם, והיום, כמאסטרים, בקשתכם נענית במלואה.

אפשרו לעצמכם להיות המאסטרים שאתם בכל תחום בחייכם.

אין הבדל בין תחום הרוח לבין המציאות. אנשים נוהגים לעשות הפרדה ביניהם ומתייחסים אל "החיים האמיתיים" ואל "החיים הרוחניים". יקרים, החיים שלכם אמיתיים, רוחניים, מציאותיים, ואתם יכולים לשנות אותם ולברוא את המציאות שלכם. הכל מיועד לכך שתחיו באיכות חיים גדולה יותר.

השפע כולו מגיע לכם והוא ישנו ומוכן בשבילכם. הביעו את הכוונות. הדרך פתוחה, מוארת. לכו בה בבטחה ובגאווה פנימית על מי שאתם.

המלאכים המלווים אתכם יישארו איתכם, אם רק תבקשו זאת. הם ילכו עימכם יד ביד בדרככם, כדי שתדעו שאתם לא לבד. אתם אף פעם לא לבד.

היו מודעים למלאכיות שבכם, כי אתם המלאכים הנפלאים ביותר הקיימים. אתם המוערכים ביותר ביקום.

וכפי שכבר אמרתי בפתיחת דבריי: לו ראיתם את הצבעים, הקולות, התדרים והמוזיקה – הייתם משתאים ונפעמים.

איני יכול לסיים לפני שאתייחס למלאך הקטן שנמצא איתנו. (קריון מדבר על תמר בת השבועיים, בתה של שירי שטיינמץ).

זו מלאכית שהיתה כבר פעמים רבות על הפלנטה. היא היתה עקשנית מספיק להגיע, בידיעה ברורה מה היא עומדת לחולל כאן. אני מברך אותך נשמה יקרה. זה לא מכבר נפגשנו וקבענו בינינו את המפגש הנוכחי, והנה הוא מתרחש. את לעולם לא תשכחי מי את. את המורה הגדולה. מבורכת את, נשמה עתיקה ויקרה.

יקרים, החגיגה נמשכת. היא לא מסתיימת ולא תסתיים לעולם.

חגגו את היותכם.

חגגו את מהותכם.

היו האור שאתם, המאסטרים שאתם, הכוהנים שאתם.

העבירו את הבשורה הלאה.

זו תקופה חדשה ומרגשת. אתם אלה שיצרתם אותה. אתם ממשיכים ליצור אותה צעד אחר צעד.

אנחנו מביטים בכם ובוכים משמחה.

האדמה זוכרת את הצעדים שלכם. גם היא מודה לכם על היותכם.

אחיכם ואחיותיכם מלווים אתכם, צוחקים איתכם, הולכים איתכם יד ביד את הדרך, שאותה הם כבר מכירים. הם מברכים אתכם.

אני קריון, מאוהב בבני אדם, ואני יודע מדוע!

כי כך הוא הדבר.

קריון

ע"י דורית ישראל

אולי יעניין אותך גם