דף הבית » מתנות
מתנות

מתנות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.8.2010

מתנות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.
יקרים, באתי לכאן היום לכבודכם ואתם נמצאים כאן כדי שאני אוכל להיות בחברתכם. אני אוהב בני אדם, אפילו שמעולם לא הייתי בגוף. אני מאוהב בבני אדם והאנרגיה שלי היא אנרגיה של אהבה. אני לא לבד כאן. נמצאת איתי פמליה גדולה, שאתם יכולים להרגיש בה, נמצאת איתי משפחה אוהבת של כל אחד מכם ונמצאת איתי גם פמליה נוספת, שבאה כדי להיות בחברתכם. לא הגענו לכאן ברגע זה. אנחנו נמצאים פה כבר זמן מה. אנחנו יודעים מי אתם. אנחנו יודעים מה בליבכם. אינכם יכולים להסתיר מאיתנו דבר, גם אם תרצו בכך, אבל לעולם לא נעשה שימוש לרעה בידע שיש לנו…. ובכלל, לעולם לא נפגע בכם ולא נזיק לכם. האנרגיה של כולנו היא אנרגיה של אהבה.
כולנו מרגישים שזו מתנה בשבילנו להיות כאן איתכם ואנחנו כולנו מבקשים שתרגישו את האנרגיה האוהבת שלנו, כי אין דבר שמשמח את הרוח יותר מאשר כשהאדם מרגיש ברוח, כשהוא יודע שהרוח איתו, כשהוא יודע שהרוח אוהבת אותו, כשהוא יודע שהוא אף פעם לא לבד. אלה הדברים שמשמחים את הרוח יותר מכל, אפילו יותר מאשר כשאתם שואלים את הרוח שאלות ומבינים את התשובות. הרוח שמחה להיות עם בני האדם. בשביל הרוח זוהי מתנה. בשבילי, קריון, זוהי מתנה להיות בהזדמנויות כמו אלה בחברתכם, בחברת בני האדם. כי כמו שאמרתי: אני מאוהב בבני האדם.
היום, אני רוצה לדבר על מתנות ואפתח בסיפור.
אתם נמצאים לפני ערב חג והסיפור שלנו עוסק במשפחה שמתכוננת לארוחה חגיגית של ערב חג. אם המשפחה עמלה על הבישולים ועל סידור השולחן והכל כבר מוכן ומאורגן לקראת האורחים שעומדים להגיע. כשמגיעים האורחים, כל אחד מביא איתו מתנה למשפחה המארחת.
בסיום הערב, לאחר שהאורחים עוזבים את הבית, יושבת האם ופותחת את המתנות ומגלה שכולן זהות: חולצי פקקים מסוגים שונים, שחלקם צבעוניים וחלקם מתכתיים. האם הולכת לפתוח את מגירת הכלים שלה וגם היא מלאה בחולצי פקקים, שקיבלה כמתנות בעבר. היא מתיישבת, מביטה בכל המתנות וחושבת: כמה חולצי פקקים אני צריכה? האם לא מספיק לי אחד מכל סוג? מה אעשה עם כולם? תוך כדי המחשבות הללו, מבליחה בה תובנה: חולצי הפקקים מיועדים לחלץ את הפקק מתוך הבקבוק ואני, היא אומרת לעצמה, מרגישה כבר הרבה זמן שאני תקועה כמו פקק בתוך בקבוק ולא יודעת כיצד לחלץ עצמי מהמצב. תוך כדי זה שהתובנה מבליחה, היא מסתכלת על מבחר חולצי הפקקים ומחייכת. היא אומרת לעצמה: הגיע הזמן לחלץ את עצמי מהמקום שאני נמצאת בו.
יקרים, נחשו מה קרה בחג הבא…. היא לא קיבלה ולו חולץ פקקים אחד.
המתנות שהתקבלו היו כפולות במהותן: הן היו שימושיות מצד אחד, אם כי בכמות גדולה מאוד, אבל הן שימשו גם טריגר, זרז, לתובנה. התובנות הללו הן המתנות שהרוח נותנת לכם! כל אחד עם התובנות שלו וכל אחד עם הטריגר שלו. הרוח מאוד אוהבת לתת לכם סימנים ורמזים ומאוד אוהבת לשחק. אם רק תשימו לב לסימנים ולרמזים – תוכלו לעשות בהם שימוש, כי הם יובילו אתכם לתובנות, לתשובות לשאלות שמעסיקות אתכם ולפתרון בעיות מסוגים שונים. הרמזים הללו, בדיוק כמו חולצי הפקקים, שהיו גם הם רמזים, הן מתנות של הרוח לבני האדם. הרוח מאוד שמחה כשאתם מבינים את הרמזים והסימנים, כשאתם משתמשים בהם וכשאתם לוקחים אותם אל המקום שבו אתם רוצים להיות. חפשו את הסימנים והרמזים ועשו בהם שימוש. אלה יכולים להיות סימנים מכל סוג שהוא, כמו: מתנות שאתם מקבלים, כפי שראיתם בסיפור; מספרים מסויימים שמופיעים לכם על השעון בצורה קבועה; שיר שאתם שומעים ברדיו; מודעות שמופיעות על הלוחות הגדולים שיש לכם היום בכל מקום ושאנחנו מאוד אוהבים אותם….
כל סימן שתשתמשו בו למען התועלת שלכם ישמח אותנו, כי נדע שעשיתם שימוש במתנה ששלחנו לכם. זאת לא המתנה היחידה שהרוח נותנת לכם. אני רוצה לספר לכם על עוד מתנה והיא: האפשרות לעבוד בשיתוף פעולה עם הרוח, האפשרות ליצור את המציאות שבה אתם רוצים לחיות. אתם ודאי חושבים שזה מצריך הרבה מאוד עבודה. התשובה היא: לא. לא היינו נותנים לכם מתנה שמצריכה עבודה קשה ומאומצת. המתנות שלנו הן פשוטות אך יעילות. מה אתם צריכים לעשות? איך אתם יכולים להשתמש במתנה הזאת שנקראת: יצירה משותפת עם הרוח? אומר לכם. אתם צריכים לדעת מה אתם רוצים בחייכם – ואני ממליץ שתרצו את הטוב ביותר ואת הרב ביותר ואת הגדול ביותר בשבילכם. כשאתם יודעים מה אתם רוצים, הביעו כוונה שזה יקרה ובקשו מהרוח לעבוד איתכם במשותף. הרוח אוהבת את הבקשות הללו והיא נענית להן ברצון. האם זו עבודה מסובכת מידי, מאומצת מידי או קשה מידי? אני בטוח שתסכימו איתי שזו עבודה פשוטה וקלה. כל מה שאתם צריכים זה לדעת, להביע כוונה שזה יקרה ולבקש מהרוח שתעבוד איתכם במשותף. כשאתם עושים זאת, הרוח מיד נכנסת לפעולה. הרוח עובדת בדרכים שאתם לא תמיד יכולים להבין ושאתם ודאי לא תמיד יכולים לראות. האנרגיה עובדת בדרכים שנסתרות מעינו של בן האנוש. אין זה אומר שהיא לא עובדת. היא עובדת למענכם, למען המטרה שהצבתם לה ולמען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל כל מי שסובב אתכם. הרוח לעולם לא תפגע באנשים ולכן, כשאתם עובדים איתה בשיתוף פעולה, בואו מהמקום של הלב, מהמקום שיודע מה נכון, מהמקום שמרגיש. כי אז הרוח תשתף איתכם פעולה מיד.
ובכן, לא רבים האנשים שמשתמשים במתנה הזאת שאנחנו מציעים לכם. מדוע? מדוע לא ליצור לעצמכם את המציאות שאתם רוצים בה? מדוע לא לשנות את הדברים שאתם רוצים לשנות? הרוח מחכה שתפנו אליה, כדי לפעול למענכם. זוהי המתנה של הרוח בשבילכם. כן, אני יודע בפני מי אני מדבר ומי קורא את הדברים. כן, אני יודע שמתחילה שנה חדשה ליושבים כאן ולקוראים. כן, אני יודע מה אתם נוהגים לעשות בערב השנה החדשה ואני מציע לכם את המתנות של הרוח. אני מציע לכם להשתמש במתנות של הרוח, כדי לחיות חיים נעימים ושמחים.
אלה לא המתנות היחידות. ישנן מתנות נוספות שיש לנו להציע לכם. מה אם הייתי אומר לכם שאתם יכולים להתחבר אל הרוח בכל רגע ורגע נתון? מה אם הייתי אומר לכם שאתם יכולים לקבל תשובות לכל שאלה שתשאלו? המתנה הזאת, של החיבור הישיר עם הרוח, היא מתנה של העת החדשה. היא לא היתה קיימת בתקופות קודמות. זו מתנה שמתאפשרת בגלל שאתם, בני האדם, שיניתם את המציאות שלכם ובגלל שדרשתם לעצמכם את הטוב ביותר בעבורכם ובגלל שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים. נכון שלא כולם יודעים זאת במודע. אתם הולכים לקראת מצב של חיבור ושל שלום. אלה שני דברים שמגיעים יחדיו. הרוח מעניקה לכם את המתנה הזאת באהבה. השתמשו בה.
אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים. אני יודע שחלקכם משתמש במתנות שהרוח מציעה לכם. אלה מתנות שמוצעות ומיועדות לכולם.
יקרים, אני יודע שאתם מרגישים את האנרגיה, ולפעמים אתם מרגישים שאתם בוערים מבפנים ואולי אפילו קשה לכם קצת לנשום. (קריון מתייחס לאנרגיה העוצמתית שהיתה בחדר בזמן התקשור). אני אומר לכם שאתם נמצאים במקום שבו לא יאונה לכם כל רע. התיחסו לתחושות שלכם באהבה, כי גם הן סימנים שהרוח נותנת. אלה סימנים להימצאותה כאן. מבחינת המציאות שלכם, בחדר הזה אמור היה לשרור קור (הערה: בחדר הופעלו מזגנים….) ולמרות זאת אתם מרגישים חום. זו עדות מובהקת לכך שאנחנו כאן וזו עוד מתנה שהרוח נותנת לכם: את היכולת להרגיש באנרגיה. זהו סימן שאנחנו איתכם ושאתם אף פעם לא לבד. קבלו בבקשה את המתנה הזאת באהבה, גם אם היא לא נוחה ברגע זה….
ומהן המתנות הנוספות של הרוח לבני האדם? אני משאיר זאת לכל אחד ואחד מכם לגלות בעצמו. אני מבטיח לכם שבמהלך השנה הקרובה כל אחד מהנמצאים כאן וכל אחד מהקוראים את הדברים הללו יקבל מתנות נוספות. עליכם רק להיות בהקשבה, עליכם לרצות בכך ולהבין.
יקרים, קבלו באהבה את המתנות שהרוח נותנת לכם. קבלו באהבה את האנרגיה שעובדת איתכם. קבלו באהבה את מי שאתם. שחררו את מה שאתם לא רוצים בו ואת מה שלא נוח לכם. ההבטחה של הרוח, ההבטחה שלי לכם, בני האדם, היא: שכאשר אתם רוצים משהו בתשוקה, כאשר משהו משמח אתכם – הדברים יקרו.
זו ההבטחה שלי לכם.
אני נפרד מכם עתה, אולם האנרגיה עוד תישאר. אתם יכולים לקחת אותה ואתם יכולים להשאיר אותה כאן. זו הבחירה שלכם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם