דף הבית » נשימה

נשימה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.5.2021

תוקשר בפני קהל בזום

ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב אנחנו נפגשים, ושוב באנרגיה של האהבה ושל השמחה. האם אתם יכולים להרגיש את האהבה והשמחה? אתם יודעים, לאנרגיה אין מגבלות. המרחק אינו משנה וכל אחד, במקום שבו הוא נמצא, יכול להרגיש את האהבה הגדולה שנמצאת כאן וגם את השמחה.

השמחה היא על המפגש המרגש בין הרוח לבין האדם. אני, קריון, אכן מתרגש מהמפגש אף יותר מכם. האם אתם יכולים להבין מכך מה הרוח מרגישה כלפיכם?

יקרים, אני מבקש מכם היום לנשום.

אתם ודאי חושבים שזו בקשה מוזרה. אתם ודאי אומרים לעצמכם: אם לא היינו נושמים – לא היינו נמצאים כאן…

ובכל זאת, אני מבקש מכם לנשום ומיד גם אסביר.

אתם נמצאים בתקופת מעבר. תקופת מעבר היא תקופה שבה האנרגיות עוצמתיות, מבלבלות ומאפשרות דברים שלא חוויתם בעבר.

הפלנטה כולה חווה דברים שלא חוותה בעבר. אתם ודאי חושבים שאני מתכוון לקורונה, אבל אני מתכוון גם למלחמות, ולא רק כאן, במקום שבו אתם נמצאים, אלא גם במקומות נוספים, ויש כאלה.

אלה דברים שקורים בתקופת מעבר. הכל עולה אל פני השטח, הכל צף, הכל מוצף. בין היתר מוצפים דברים שנעשו במחשכים. מתגלה האמת.

בתקופת המעבר הזאת האנרגיה גורמת להתכווצות. אפילו להתכווצות פיזית של הגוף שלכם. היא מאפשרת לפחדים, לכעסים ולרגשי אשמה לקנן בתוך הגוף שלכם. ואם כך, היא לא מאפשרת לכם לנשום. אתם נושמים נשימה שטחית, שאני קורא לה "נשימה הישרדותית". אתם נושמים כדי לשרוד ולא כדי לחיות. חיים במצב של פחד,דאגה, קושי, כעס – הם חיים של הישרדות. אלה חיים בתוך בור, שלא מאפשר לכם לראות. אלה לא חיים של איכות ולא של רווחה. לכן, הנשימה שלכם כאילו לא קיימת.

ביקשתי מכם בעבר לבחור: האם להיות נמר או ג'ירף. גם העברתי כאן משל בנושא הזה. אפילו שאלתי אתכם אם אתם רוצים, אולי, להיות נמרג'ירף. הנמר מהיר. הג'ירף גבוה ורואה למרחקים.

אנשים שרואים למרחק, יכולים לראות שהתקופה הזו זמנית. הרי היא תקופת מעבר. בין לבין. אנשים שרואים למרחק יכולים לראות שיש שם אור. שיש שם רווחה, שמחה, שמחת חיים ואיכות חיים. אתם יכולים גם לדהור אל הכיוון הזה.

ובכן, האם אתם רוצים להיות נמרג'ירף?

מי שיכול להרים את המבט, לראות למרחוק ולהבין את הפוטנציאל של מה שעתיד לקרות – יכול לאפשר לעצמו לנשום. הוא יודע שהטוב מחכה. יקרים, הוא אכן מחכה, גם אם זה לא נראה כך כעת. גם אם נדמה לכם שאתם נמצאים בצרה גדולה מאוד, גם אם נדמה לכם שאתם נמצאים במקום נמוך, שלא ניתן להתרומם ממנו – לכל דבר יש פתרון! הכל פתיר!

הכל נכון והכל קורה בעכשיו. אתם יכולים כבר כעת להרגיש את מה שאתם עתידים להרגיש, אם אתם מבינים שאין זמן ואין מרחק. יש רק מרחב של אפשרויות והכל קורה בנקודה אחת: בעכשיו. הכל מתכנס לנקודה אחת: אל העכשיו.

האם אתם יכולים לחיות אחרת את העכשיו? האם אתם יכולים להביא אליו את השמחה, את התשוקה, את הריקוד? כי אז תוכלו לנשום והנשימה תאפשר לכם להגיע אל הרגע הבא, אל העכשיו הבא. וכך, תוכלו לעבור את התקופה מעכשיו לעכשיו. האם אתם רוצים זאת לעצמכם? האם אתם מוכנים לעשות זאת? האם אתם רוצים לחיות באיכות חיים?

מהי, בעצם, הנשימה? בלעדיה אין חיים ובלעדי חיים – היא אינה.

הנשמה היא בדיוק המקום שבו חי אלוהים בתוככם. הנשמה של כל אדם היא חלק מהאנרגיה של אלוהים, שהיא אנרגיה של אהבה. אהבה בלי גבול וללא תנאי. היא אינה תלויה בדבר.

אם כן, בכל אחד מכם קיים אלוהים, קיימת האהבה, ואתם רק צריכים להתחבר אל המקום הזה, אם רצונכם בכך.

החיבור נעשה דרך הנשימה. נשימת הנשמה. זה המקום שבו חי אלוהים בתוככם. הנשימה מאפשרת זאת.

אינכם חייבים להאמין באלוהים, כדי להבין את דבריי. אינכם חייבים להיות שייכים לדת מסוימת, כדי להבין את דבריי. אינכם חייבים ללכת עם חוקי דת כלשהי או להתנהג כדברי מנהיגי אותה דת. גם אינני מבקש זאת מכם. כלל וכלל לא. דבריי אינם קשורים לדת. אני מבקש מכם ללכת עם הלב, להרגיש, להבין מה נכון לכם ומה הדרך הנכונה בעבורכם.

ובכל רגע ורגע בדרך הזאת – לנשום.

האם אתם נושמים, יקרים? האם אתם נושמים נשימה עמוקה, מלאה? כי אז, אתם נוכחים ברגע הזה. כי אז, אתם יכולים להביא את השמחה אל חייכם, אל הגוף שלכם, אל כל רגע ורגע.

אומר לכם מעבר לזה, ואולי זה ישכנע אתכם: כשאתם עושים זאת, התאים שלכם נשארים צעירים. האם אינכם רוצים בכך?

כשאתם במודעות ומבינים את הדברים – התאים נשארים צעירים. כולל תאי המוח. המוח האנושי מיוחד במינו, אבל הוא אינו האיבר החשוב. האיבר החשוב ביותר שלכם הוא הלב. ללב, וזאת גם המדענים שלכם גילו, יש מוח משלו ומערכת עצבים משלו. כך שלהגיד: "הלב חושב", זו אינה טעות.

לכן, לכו עם הלב ועם מה שהוא מרגיש. לכו עם מה שהלב חושב. הסתכלו למרחק. הגביהו את המבט. כך תוכלו לראות שהתקופה הזאת תעבור, שיש תקווה, שהתקווה כבר כאן ושהפתרון כבר כאן.

על החיסון לקורונה

יקרים, הייתי מסיים בזאת, אבל יש שאלה אחת שחוזרת ונשנית. אני שומע אותה ורוצה להתייחס אליה.

השאלה קשורה בנושא המגיפה והחיסונים.

אומר כבר עתה: לא המלצתי להתחסן ולא המלצתי שלא להתחסן!

אנשים שאומרים לכם כך או כך, אינם אומרים את דבריי. המלצתי לכל אחד ללכת עם הבחירה שלו. להרגיש מה נכון לו. בדיוק כפי שהמלצתי לכם בדבריי היום.

זו הבחירה שלכם.

רק דבר אחד אומר: אל תקבלו החלטה ממקום של פחד. הפחד אינו מקום נכון להחליט בו. שחררו את הפחדים. שחררו דיבורים שאתם שומעים ושמטרתם להפחיד. שחררו מה שכל אחד אומר, כולל רופאים, והבינו עם עצמכם באם הדבר מתאים לכם או לא.

אל תחליטו, בשום מקרה, ממקום של פחד, כי פחד איננו אהבה. מי שהולך עם הפחד לא הולך עם הלב.

ושוב, הכל מתקשר להכל. וכשתביאו שמחה ושקט אל הרגע – גם תוכלו לשחרר את הפחדים.

אני קריון, מאוהב בבני אדם, מכיר בני אדם ואני אומר לכם: אתם ראויים לשפע, אתם ראויים לשמחה, אתם ראויים לאהבה ואתם יכולים. אתם יכולים לחיות כך.

וכך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם