דף הבית » סיום והתחלה
התחלות וסופים

סיום והתחלה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.12.2021

תוקשר בפני קהל בזום

ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם, הנני קריון מהשרות המגנטי.

האם אתם יכולים להרגיש באהבה ששוררת כאן? כשאני אומר "כאן", אני מתכוון לכל אחד מהנמצאים מולי, במקום שבו הוא נמצא, וגם לקוראים, שהרי אתם איתנו כעת.

הרגישו את אהבת הרוח. הרגישו את השמחה על המפגש המחודש בין האדם לבין הרוח.

זו תקופה מרגשת. אמרתי כבר פעמים רבות שאלה זמנים מרגשים, אבל בעיקר מרגשת התקופה הנוכחית ובמיוחד התאריך של היום (תזכורת: 30.12.2021).

אם תבדקו את הנומרולוגיה של היום תקבלו את המספר 11, שהוא מספר ההארה, ואנחנו כאן להזכיר לכם שאתם מוארים ומוארות, גם אם אינכם חושבים כך… האדם המואר אינו חייב להיות במודעות להארה שלו. אנשים רבים אינם חושבים שהם כאלה וחושבים שהארה מיועדת ליחידי סגולה.

אני כאן כדי לומר לכם שהדברים אינם כך, וזוהי תזכורת למוארות שלכם. תזכורת שהרוח איתכם בכל צעד שאתם עושים, בכל כוונה שאתם מביעים ובכל שאלה שאתם שואלים.

אתם שואלים, בעיקר ביום הזה: מה יהיה. מה עומד לקרות. אני מכיר בני אדם. אפילו טוב יותר משהם מכירים את עצמם. אני יודע מה בליבכם ואני יודע מה אתם מבקשים לעצמכם.

לפני שנים אחדות תיארתי את בני האדם כשמפניה שעומדת להתפרץ מהבקבוק. השמפניה היא משקה מוערך. שותים אותה בהזדמנויות מיוחדות.

ובכן, בואו נשתה שמפניה מטפורית היום. וכפי שהשמפניה מתוקה וגם מרירה – כך גם הסיפור, המשל, שאספר לכם היום.

קבוצת חברים מחליטה לערוך מסיבה ומנהיג הקבוצה הוא המחליט את מי להזמין אליה. הוא מחליט להזמין אנשים שאוהבים לצחוק ולרקוד. כאלה שהוא מחשיב חברים. אבל – הוא מחליט שלא להזמין חלק מחבריו. הוא חושב שהם רציניים מידי, שהם יפריעו למסיבה ושהמסיבה לא תהיה שמחה אם הם יהיו בה.

לכן, הוא מבקש מכל המוזמנים לשמור בסוד את דבר המסיבה. אלא שסודות, כפי שאתם יודעים, סופם להתגלות. סודות עולים אל פני השטח. כך שאלה שלא הוזמנו יודעים שאינם מוזמנים.

מה אתם הייתם מרגישים לו לא הייתם מוזמנים למסיבה של חבר?

מרבית האנשים היו נעלבים ונפגעים מאוד. חלק קטן היה מגיע אל המסיבה למרות שלא הוזמן. חלק אחר, אלה בעלי עמוד שידרה רוחני חזק, אומרים לעצמם כי כנראה שאינם אמורים להיות שם. "אין זה המקום שלי. אני אמור להיות בחברת אנשים שטוב לי ונעים לי ונכון לי איתם." הם לא נעלבים. הם רואים זאת כלמידה. כשיעור לעצמם.

ובכן, המסיבה נערכה ובסופה, כל המבלים אמרו שלום ועזבו, ומארגן המסיבה נותר עם אי הסדר והלכלוך. לא היה מי שיעזור לו לנקות ולסדר. כי נחשו מה? דווקא אלה שאותם לא הזמין – הם אלה שתמיד היו נשארים לעזור. כעת, הוא נותר לבד עם העבודה ועם המחשבות.

האם הבין מהי חברות אמיתית? האם הבין מהי אהבה?

מי אתם בסיפור הזה, שכפי שאמרתי הוא מתוק ומר?

האם אתם מבינים מהי חברות אמיתית, מהי אהבה, מהי הדדיות ומהי כנות? אלה הדברים שאתם עומדים לפגוש בשנה הקרובה.

חברות. אהבה. כנות. הדדיות.

קראתי לתקופה הנוכחית "תקופת מעבר". אמרתי גם שהיא תסתיים כאשר בני האדם כקולקטיב, כאנושות, יבינו שזהו סיום. אבל כבודדים, לחלקכם התקופה הסתיימה ולחלק עדיין לא.

אם אתם מבינים מה עומד בפניכם, אם אתם מוכנים ללכת לקראת זה, אם תכננתם והבעתם כוונות – הרי שהדרך פתוחה לשינוי. שינוי דרך ריפוי, כפי שהגדרתי זאת בפעם הקודמת. שינוי דרך כנות, דרך הבנה, דרך אהבה, דרך חברות אמיתית ודרך הדדיות ושיתופי פעולה.

זה מה שמחכה לכם בתקופה הבאה.

אם אתם עדיין בתוך התהליכים, עוד תרגישו את כובד האנרגיה. נצלו את התקופה הזאת למנוחה, להבנה, לתכנון, להתכווננות ולשינוי.

בני אדם פוחדים משינוי. האם אתם כאלה? כבר אמרתי שהשינוי יגיע בין אם אתם אוהבים שינויים ובין אם לאו. מה שהיה לא יהיה! אל תתכננו בהתבסס על מה שהיה. תכננו מחדש. עשו לעצמכם כוונון מחדש והביעו את הכוונות לכך.

התקופה הבאה, השנה הבאה, תהיה שמחה יותר. בעיקר היא תהיה שמחה לאלה המוכנים ללכת עם הלב ולהבין מה מצפה להם.

התייחסו אל השינוי באהבה ובציפייה. התייחסו אליו כמתנה.

אתם עומדים לקבל מתנות! אלה יכולות להיות מתנות מסוגים שונים ובתחומים שונים. ויתכן, שלא תבינו כי אלה מתנות עד שיעבור זמן.

ובכן, הבשורה שלי היום היא בשורה של סיומים ושל התחלות.

אין זה משנה היכן אתם נמצאים. הכינו עצמכם לתקופה אחרת, שונה ממה שהרגשתם. אפילו קלה יותר ושמחה יותר.

אלה בשורות טובות לבני האדם.

זכרו שהרוח תמיד איתכם, אוהבת, נוכחת, יודעת, מכירה ותמיד רוצה להזכיר לכם מי אתם. רוצה להזכיר לכם שאתם אור ושאתם מוארים.

לכו עם האור שלכם. צאו לדרך. עם הלב.

וכך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם