דף הבית » סיפורה של המנהיגה הלמוריאנית

סיפורה של המנהיגה הלמוריאנית

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון

מפגש אחוות הנשים הלמוריאניות

7.3.2021

תוקשר בפני נשים ע"י דורית ישראל

מבורכות אתן, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב אנחנו כולנו נשים. גם אני.

קריון, כפי שאתן יודעות, אינו זכר או נקבה, יחיד או רבים. הוא הכל. הוא האחד. הוא חלק מהמקור. היום, אני מבקשת לדבר בלשון נקבה ומבקשת להתייחס אלי כנקבה. האנרגיה שלי היום היא האנרגיה העוצמתית הנשית.

אני רוצה לספר לכן היום סיפור על אשה למוריאנית.

היא חייתה בלמוריה. זו אשה שליבה היה רחב ומלא באהבה. היא ידעה להעריך את הטבע וידעה להעריך את בני האדם, גם נשים וגם גברים. היא הכירה היטב את הסביבה שלה וידעה להיות בקשר גם עם מקומות אחרים ביקום, עם הכוכבים.

נקרא לאשה הלמוריאנית הזו איה-הי. איה-הי היתה תלמידה של המורות מן הכוכבים.

כפי שאתן יודעות, לאחר שהפלדיאניות שהגיעו ללמוריה סיימו לשנות את הד.נ.א. האנושי, הן החלו ללמד. הן לא לימדו את כולם. הגברים, למשל, לא למדו וזה היה בסדר מצידם. הם ידעו שאין זה תפקידם. תפקיד הגבריםהיה לדאוג להגנה, לשמירה, להבאת מזון, להכנתו וגם לשמור על הילדים כשהנשים עסוקות. הם אהבו זאת. הם העריכו, העריצו ואהבו את הנשים על מי שהן.

גם איה-הי היתה מהנשים שהעריכו ואהבו אותן.

המורות מהכוכבים החלו ללמד נשים וילדים, אבל לא את כל הנשים. הן לימדו רק נשים, שבהן ראו פוטנציאל להיות מנהיגות, להיות כוהנות שאמאניות. נשים אלה היו אמורות ללמד את שאר הנשים. איה-הי למדה ישירות מהמורות מהכוכבים. היא היתה תלמידה חרוצה. היא אהבה ללמוד. היא שאפה לקבל עוד ועוד ידע על דברים שאינה יודעת. היא שאפה להרחיב את העשייה שלה בעקבות הידע, והמורות מהכוכבים ראו זאת ואהבו זאת. הן הפכו אותה וקידשו אותה לכוהנת שאמאנית.

איה-הי היתה כוהנת מיוחדת במינה. היא עברה בין השבטים בלמוריה, הביאה איתה את הלב הרחב שלה ואת האהבה שלה, לימדה את הנשים ואת הילדים ונתנה דוגמה אישית לכולם. גם לגברים וגם לנשים. אבל בעיקר לילדים.

כך עברה בין השבטים, העבירה את הידע שלה ופיזרה את האהבה שלה. היא לימדה את הנשים לאהוב את הטבע ולהבין אותו, לאהוב את עצמן ולהבין את המהות שלהן.

היא ידעה מי היא. לא ממקום של יהירות אלא של גאווה פנימית. היא לא באה ממקום של התנשאות, אלא ממקום של שוויון עם כולן. המטרה שלה היתה לרומם ולהעצים.

כך חייתה בלמוריה, כשהיא יודעת שהיא ממלאת את הייעוד שלה. את התמיכה שלה קיבלה מן המורות מהכוכבים וממשפחתה, שהגיעה מן הכוכבים. היא ידעה לדבר איתן, לאהוב אותן, להבין אותן.

כפי שאתן יודעות, בלמוריה היה רק גלגול אחד. מי שעזב לא חזר אליה אלא למקומות אחרים, כדי להמשיך ולהעביר הלאה את הד.נ.א. האנושי החדש.

לאחר שנים רבות מאוד, כשאיה-הי הרגישה שסיימה את תפקידה בלמוריה, החליטה לעזוב ועברה למקומות אחרים על הפלנטה. אפילו שהיתה במקומות אחרים – זכרון למוריה נשאר איתה והאהבה הגדולה שהיתה שם הלכה איתה.

היא המשיכה להיות כוהנת שאמאנית ולעיתים כהן שאמאני בכל מקום שאליו הגיעה ובכל פעם שחזרה אל הפלנטה.

היו לאורך השנים על הפלנטה גם תקופות פחות יפות ולמרות זאת, איה-הי החליטה לחזור פעם אחר פעם.

והנה, החליטה לחזור גם בפעם הזאת, בתקופה הנוכחית, וגם הפעם כאשה. היא עשתה זאת בשמחה גדולה, כי ידעה שהיא עומדת לחולל שינוי. היא ידעה מהו הפוטנציאל וידעה שעומד להיות לה תפקיד חשוב.

כבר כשהיתה ילדה, הרגישה שהיא שונה מכולם. אבל היתה ילדה טובה ולא חלקה על הוריה אלא נשמעה להם, אפילו שידעה בדיוק מה היא אמורה לעשות. ילדות טובות נשארות ילדות טובות, וכך גדלה איה-הי, שלא זה היה שמה הנוכחי על הפלנטה, הפכה לנערה ולאשה, גילתה את הנשיות שלה ולאט לאט הזיכרון הלמוריאני החל לעלות.

היא הבינה את עוצמתן של הנשים והבינה שנשים מנהיגות אחרת מאשר גברים. היא הבינה שרק אשה מנהיגה, שמבינה ילדים, גם אם אין לה ילדים משלה, יכולה להביא את השלום ולסיים מלחמות. אשה מבינה זאת טוב יותר מגבר.

היא החליטה שהיא לוקחת את העוצמה שלה לידיה ושהיא תהיה המנהיגה שתביא ותנכיח את תכונות המנהיגה, כפי שראתה בלמוריה. עם יושרה, עם אהבה, עם יחס של כבוד לאדם, לבעלי החיים ולטבע ועם יחס של כבוד לחברה.

יקרות, אין רק איה-הי אחת היום על הפלנטה.

ישנן נשים רבות שהזיכרון הלמוריאני עולה אצלן, לעיתים אף לא במודע, והן מחליטות להיות מנהיגות ולהביא את המנהיגות הנשית, להראות ולעשות את השינוי. ישנן מנהיגות רבות על הפלנטה שעושות זאת. חלקן עומדות בראש מדינות, חלקן בראש ערים, חלקן בראש מפלגות, חלקן בראש חברות.

בכל מקום שבו תמצאו אשה מנהיגה – תמצאו שינוי.

ובכן, האם גם אתן מוכנות להיות איה-הי? האם אתן מוכנות לקחת לידיכן את העוצמה הנשית ולחולל שינוי?

נשים יקרות, האם אתן יכולות להרגיש שהתקופה הנוכחית היא תקופה של שינוי? שמה שהיה לא יכול להיות ולא יכול להמשיך?

האם אתן מוכנות לשלב ידיים ולהתאחד, כדי לחולל שינוי בכל מקום שבו אתן נמצאות, בין אם זה במשפחה, במקום העבודה, במדינה ובפלנטה כולה?

אתן יכולות! אתן, הנשים הלמוריאניות, יכולות וזכאיות להרגיש ולקחת לידיכן את העוצמה הנשית בלי פחד, בלי רגשי אשמה, בלי כעסים על מי שלא מבין אתכן.

פשוט להיות איה-הי!

האם אתן מוכנות לכך?

מבורכת האשה הלמוריאנית היודעת מי היא ומוכנה להביא את השינוי.

מבורכת האשה הלמוריאנית שמביאה את האהבה ואת השמחה לכל מקום שאליו היא מגיעה.

מבורכת האשה הלמוריאנית היודעת מי היא ומה באה לכאן לעשות.

האם אתן רוצות בכך? השינוי אפשרי. אתן יכולות לעשות זאת!

היו איה-הי.

ועם הברכות האלה אני נפרדת מכן יקרות.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם