דף הבית » סיפור בינממדי
סיפור בינממדי

סיפור בינממדי

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.10.2017

סיפור בינממדי

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו שירה ונגינה בקערות קריסטל עם דליה לוין)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, האם אתם חשים באנרגיה? האם אתם מרגישים את השמחה? האם אתם מרגישים ושומעים את מחיאות הכפיים? הן מיועדות לכם, גם אם אתם חושבים שאינכם חשובים וגם אם אתם חושבים שאתם "סתם קטנים" – אלה מחשבות של בני אדם ואני מכיר בני אדם…

אתם חשובים! הרבה  מעבר לחשובים. אתם נושאי הבשורה, אתם נושאי האור, אתם נושאי הלפיד. כן, כן, כל מי שיושב כאן, גם אם בא לכאן רק מתוך סקרנות, גם אם האנרגיה משכה אותו לכאן מסיבות שאינו יכול להסביר. אתם נושאי האור. וגם אתם הקוראים כעת את הדברים. שמחה גדולה וחגיגה גדולה ביקום על התהליכים שהפלנטה ואתם עוברים.

יש שיקראו לאנרגיה בתקופה האחרונה "אנרגיה קשה". אל תצמידו לה שמות תואר. אנרגיה היא לא טובה ולא רעה, לא קשה ולא קלה, אבל ההשפעות שלה על בני האדם שונות. כמו שחלק מכם יכול להרגיש כעת כובד או זרימה או עקצוצים וחלק אינו מרגיש דבר, וזה בסדר גמור – כך גם האנרגיה משפיעה על בני האדם, עליכם כקולקטיב ועל הפלנטה בצורה שונה.

כבר דיברתי על כך שאתם נמצאים במימד החמישי ומה המשמעויות של המימד הזה, וכשאתם מגדירים את התקופה כ"קשה" או תקופה של "תקיעות", כשאתם לא מבינים מה קורה לכם בזמן האחרון, כשאתם חולים בשפעת בלי חום – דעו כי הכל אנרגטי. אנרגיה עוצמתית מאוד מגיעה מן השמש המרכזית שלכם והכל למען התועלת הגבוהה של הקולקטיב האנושי ועל פי בקשה מפורשת שלכם. למען ההתקדמות שלכם ושל הפלנטה, למען איכות חיים, למען השלום.

היום אני רוצה לספר לכם סיפור, ואני מבקש מכם להיות בינממדיים. להקשיב לסיפור וגם לצפות בו ולנסות לחיות את שאספר לכם. מסובך? מיד תבינו.

בעיר לא גדולה, בדירה לא גדולה, חיה משפחה: אבא, אמא ותינוק. ההורים היו בעלי מודעות. אהבה גדולה היתה שם וכבר מילדותו שמע הילד סיפורים לפני השינה. בדיוק כפי שאתם נוהגים ונהגתם עם ילדיכם ועם נכדיכם. הורים רבים עושים זאת. וכך היתה זו מסורת. כשהילד גדל, הוריו שמו לב שהוא ממש נכנס לתוך הסיפור וחי אותו. הוא תאר להם תיאורים שאפילו לא נמצאו בסיפור המקורי של הסופר. הם אהבו את היכולת הזאת.

הילד גדל והיכולת הזו הלכה והתפתחה. כשלמד פיזיקה בבית ספר, יכול היה להיכנס אל תוך האטומים ולראות מה קורה בתוכם. כשלמד ביולוגיה, יכול היה להיכנס בדמיונו אל גוף האדם ולראות מה קורה בגוף.

קוראים לכך דמיון. מהו דמיון? לכולכם יש דמיון ואתם משתמשים בו בצורה יצירתית. אבל מהו? דמיון הוא מציאות במימד אחר. הוא מציאות לכל דבר. בדיוק כמו חלום. כשאתם חולמים, אתם חווים את החלום כמו מציאות. זו אכן מציאות, אך במימד אחר.

לילד שבסיפור היתה היכולת להפעיל את הדמיון שלו, להיכנס לתוך חומר ולראות מה קורה בתוכו. האם אתם יכולים כעת להפעיל את הדמיון שלכם ולהיכנס ביחד איתו אל המקומות הללו ולראות מה קורה שם? ישנם כאן הילרים, שיש להם את היכולת הזאת. יש להם יכולת לראות ולהרגיש בדיוק מה קורה בגופו של המטופל. אתם יודעים מי אתם. גם אליכם, הקוראים, מכוונים הדברים וגם אתם יודעים מי אתם.

היכולת הזו נתונה לכל אחד. לא רק ליחידי סגולה.

בואו נמשיך עם הסיפור. כשהילד גדל, עמדו בפניו כמה אפשרויות: האם ללמוד, למשל, פיזיקה או כימיה או ביולוגיה. הוא בחר ללמוד רפואה ולהתמקד במחקר. הוא השתמש ביכולות שהיו לו וגילה דברים מפתיעים. דברים שיכולים לשנות את פני הרפואה. לעזור לחולים סופניים, לשנות את מבנה התאים. הוא היה רופא חוקר ידוע ביותר.

האם אתם יכולים לנסות ולהיכנס ביחד איתו אל המבנים התאיים שלכם, אל המבנה המולקולרי, להרגיש ולראות?

יקרים, הסיפור הזה הוא סיפור אמיתי! אבל הוא עוד לא קרה. זהו סיפור עתידי. הילד הזה, המיוחד, עוד לא נולד. אבל אם תשימו לב לילדיכם הקטנים ולנכדיכם הקטנים, תוכלו לראות שיש בהם את היכולות הללו וגם יכולות אחרות. כאלה שלכם לא היו כשנולדתם וודאי לא להוריכם.

הילדים הללו הם העתיד. הם אלה שימציאו את התרופות. הם יגלו את התגליות, שישנו את עולם המדע. הם אלה שידאגו שלכל מיליארדים האנשים על הפלנטה יהיה מזון. הם ימציאו את ההמצאות הבאות בכל התחומים.

נחשו מה? גם אתם יכולים לשנות. באנרגיה החדשה שדיברתי עליה, אתם יכולים לחולל ניסים ונפלאות. בגופכם, בחייכם, בחיים על הפלנטה. גם אם אינכם מאמינים בכך – אני אומר לכם כי אתם יכולים והדבר אפשרי.

אומנם הילד שבסיפור עוד לא נולד, אך הוא ייוולד והסיפור יהיה מדוייק. אומנם הוא עדיין לא נולד, אבל נולדים ילדים עם יכולות. והם נולדים בזכותכם! בזכות השינוי שאתם יצרתם כאן. בשבילכם. בשבילם. בשביל הפלנטה.

בזכותכם! אתם הכנתם את המצע. במודע או שלא במודע. כי אתם החלוצים. אתם נושאי הלפיד. והם לא יאכזבו אתכם. אתם עוד תראו את התוצאות. חלק יראו בגופם זה וחלק בגופם הבא. כי אתם תחזרו לכאן. תמהרו לחזור לכאן. לא תרצו להחמיץ את מה שקורה ויקרה על הפלנטה. כולכם תחזרו! גם אלה שאומרים: "הספיק לי"…

אתם תחזרו עם אותן היכולות שיש לכם כעת -פלוס. עם אותן יכולות של הילדים שנולדים היום -פלוס. כי אתם הילדים של התקופה הבאה. אתם תמצאו פתרונות לכל מצב. אתם תהפכו את הפלנטה למקום שנעים לחיות בו. התחלתם בכך כבר ותגיעו להשלים את העבודה.

והשלום יבוא. ומלחמות כמעט ייעלמו מן העולם. והפלנטה כאן כדי להישאר! אל תחשבו שלא יהיה לכם לאן לחזור. אל תתרשמו מהצהרות לוחמניות של מנהיגים. אל תתרשמו ממה שאתם שומעים באמצעי התקשורת. פשוט הרגישו. קורים דברים שהתקשורת לא מדווחת עליהם אבל הם התקשורת האמיתית. הם תקשורת ביניכם לבין כל מה שיש. והאנרגיה עובדת למענכם בדרכים הנסתרות מן העין, בדרכים שאינכם יכולים להבין. אך את התוצאות תוכלו לראות.

יקרים, אני מעודד אתכם מאוד להשתמש בדמיון שלכם. ליצור את המציאות דרך הדמיון שלכם. להשתמש באנרגיה החדשה והעוצמתית למען איכות החיים שלכם.

אני מבקש מכם לא להרגיש מאויימים. לא להרגיש עומדים במקום. לא להרגיש שאין מוצא ואין לאן ללכת. אלה תחושות אנושיות, המבוססות על מידע שאינו תמיד נכון. שחררו. שחררו את כל התחושות הללו.

אתם בסדר! הכל טוב! וכמו שכבר אמרתי: עכשיו טוב!

יקרים, הבינו מה אתם מחוללים כאן. הבינו מה עומד להתרחש ודעו, שהיקום כולו מריע לכם.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם