דף הבית » עוד על קו המשווה של הקורונה
קו משווה קורונה

עוד על קו המשווה של הקורונה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.11.2020

 עוד על קו המשווה של הקורונה

ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם, הנני קריון מהשירות המגנטי.

האם אתם יכולים להרגיש את האהבה? לאנרגיה של האהבה אין זמן ואין מרחק וניתן להרגיש אותה בכל מקום שאתם נמצאים בו. קחו לעצמכם את האהבה הזאת. נשמו אותה. זאת האהבה של הרוח אליכם, בני האדם.

אתם יכולים להרגיש באנרגיה.

במסר הקודם שהעברתי כאן, דיברתי על התקופה הנוכחית כעל קו המשווה של הקורונה. גם אמרתי שמה שהיה לא יהיה, ואמרתי שהתקופה הבאה תאופיין בשובם של הגברים הלמוריאנים. אתם ודאי זוכרים זאת. אני אמנם מדבר בלשון זכר, אבל אני מתכוון גם, ואולי בעיקר, לנשים.

ביקשתי מהגברים הלמוריאנים ומהנשים הלמוריאניות למצוא את המנהיגה הלמוריאנית האמיצה שתביא לשינוי.

היו הרבה השערות בקשר לשמה של אותה מנהיגה. כל אחד הציע שם על פי השקפותיו, מחשבותיו ותחושותיו.

אני לא נקבתי בשם וגם לא אעשה זאת! הרוח לא תתערב בבחירה של בני האדם. הרוח רק תאמר "אמן" על כל בחירה שלכם. מכיוון שהועלו שמות, ניתן לומר שיש יותר מאשה אחת שמתאימה לתפקיד הזה… המשותף לשמות שהועלו: אלה היו מנהיגות ברמה הארצית. אני רוצה להפנות את תשומת ליבכם גם למנהיגות ברמה המקומית. חומר למחשבה…

כעת, אמשיך את המסר מהפעם הקודמת.

ביקשתי מכם, בתקופה הנוכחית, להתכונן, להתכוונן,ליצור לעצמכם את המציאות שבה אתם רוצים לחיות. זו תקופה של תכנון. אמרתי גם, שמה שהיה – לא יהיה.

ובכן, כעת אשאל אתכם: כיצד אתם רוצים לחיות בתקופה של אחרי קו המשווה של הקורונה? אני אומר לכם: כדאי לחיות בבריאות טובה.

האם אתם יודעים כיצד לרפא את עצמכם? האם אתם יודעים לחיות במצב של שמחה, כאשר הגוף בריא והנפש בריאה?

דיבור עם הגוף:

בעבר כבר הצעתי לכם לדבר עם הגוף שלכם על בסיס יומיומי. הצעתי לכם לבקש מהתאים בגופכם, מהמבנה התאי שלכם, לשחרר כל רגש שאיננו אהבה, כל מחלה, כל כאב. וגם כל זיכרון מגלגול קודם, שאינכם זקוקים לו. כידוע לכם, הכל מוטבע בדנ"א ואינכם זקוקים לכל זיכרון. שחררו מה שאינו מועיל לכם ואינו מתאים לתקופה הנוכחית. במיוחד – מה שאינו מתאים לתקופה הבאה.

זו תקופה של שינויים. האנרגיות העוצמתיות דוחפות לשינוי. הגיעה העת לשנות גם את היחס שלכם לגופכם. האם אתם שמחים איתו?האם אתם אוהבים אותו? האם אתם מרגישים אהבה בכל תא בגופכם? האם אתם מרגישים צעירים?

מקדש ההתחדשות הלמוריאני:

דיברתי בפעם הקודמת על הגברים הלמוריאנים, דיברתי פעמים רבות על הנשים הלמוריאניות. מכיוון שכולכם, היושבים בפניי ורובכם, הקוראים כעת את המסר, הייתם בלמוריה – אני רוצה להזכיר לכם את מקדש ההתחדשות של למוריה.

הלמוריאנים חיו שנים רבות בבריאות טובה. הם עשו זאת לא רק מפני שחייהם היו פשוטים ופחות מורכבים מהחיים שלכם היום. לא רק בשל החיבור שלהם אל הטבע. הם עשו זאת, כי אחת לשנה היו מגיעים אל מקדש ההתחדשות ועוברים תהליך של חידוש התאים. כשהתאים מתחדשים – הם נשארים צעירים. הגוף אינו מזדקן ואין זה משנה כמה שנים הוא חי. השנים הכרונולוגיות אינן מהוות גורם להזדקנות הגוף.

גם היום אתם יכולים לחיות שנים רבות ולהישאר צעירים. אני מזמין אתכם להגיע, הפעם בדמיון, אל מקדש ההתחדשות הלמוריאני ולאפשר לגוף שלכם לעבור תהליכים של חידוש התאים לתאים צעירים, בריאים ושמחים.

תזונה:

חלק חשוב בבריאות שלכם הוא התזונה.

אינני ממליץ כאן להיות צמחונים או טבעונים או אוכלי בשר. הלמוריאנים היו גם וגם. הם יצאו לדוג, הם ליקטו צמחים וזרעים וגם צדו. הם עשו זאת למען התזונה של אותו יום.

כבר אמרתי בעבר, שאנשים שחיו שנים רבות כמלקטים – גופם יימשך לצמחונות או לטבעונות. אנשים שחיו במקומות של ציד – גופם ירצה בשר.

אין רע לא בכך ולא בכך.

האם אתם יודעים מה הגוף שלכם רוצה כאשר אתם רעבים? האם בדקתם איתו? האם שאלתם אותו? האם הוא רוצה מתוק או מלוח? האם ירקות, פירות, זרעים, בשר?

כשאתם מחוברים אל הגוף, אתם מבינים למה הוא זקוק. אם כך, אינני מבקש אתכם לשנות את התזונה שלכם. אני מבקש אתכם לשנות את היחס אל גופכם. אני מבקש מכם להקשיב לו, לבדוק מה מתאים לו. יתכן שבתקופה מסוימת תעדיפו לאכול ירקות בלבד ובתקופה אחרת זרעים. אולי תרצו גם וגם. אולי הגוף ירצה בשר. הכל נכון כאשר אתם מקשיבים לגוף!

לאהוב את הגוף

התקופה הבאה לא תהיה כמו זו שהיתה. התחילו כבר מעתה להקשיב לגוף, לאהוב אותו.

כמה באמת אתם אוהבים את גופכם? נשים, אני מדבר בעיקר אליכן. האם אתן אוהבות למצוא פגמים בגוף שלכן ורוצות לשנות אותו? האם אתן אומרות לעצמכן: אם רק אוריד במשקל אוהב את עצמי. או – אם רק אעשה ניתוח כזה או אחר אוהב את עצמי? האם זו אהבה?

יקרות ויקרים, אינני נגד הורדה במשקל ואינני נגד ניתוחים – אם זה מתאים לכם. אבל אל תַּתְנוּ את האהבה לגופכם בפעולה מסוימת, שרק בעקבותיה תאהבו אותו.

אמרו לעצמכם כל יום: אני אוהב/אוהבת את הגוף שלי. אני יפה. אני נהדר/נהדרת. אני מושלם/מושלמת.

אתם מושלמים בדיוק כפי שאתם, גם אם נדמה לכם שיש פגם כלשהו בגופכם או בחייכם. האם אתם מבינים כמה אתם מושלמים? האם אתם יכולים לומר לעצמכם: אני מושלם/מושלמת עם כל מי שאני. הנני אשר הנני? מה משמעות הביטוי הזה? משמעותו: אני מי שאני ואני אוהב/אוהבת את עצמי.

כבר אמרתי בעבר שכל אחד מכם הוא אלוהים. אלוהים הוא אהבה. האם אתם יכולים להיות האהבה שאתם?

מנטרות חיוביות

הצעתי בעבר ואני מציע גם כעת: השינוי יכול לבוא גם דרך מנטרות חיוביות. בכל פעם שעוברת לכם מחשבה לא נוחה, לא נעימה – הפכו אותה לחיובית. למשל, המחשבה: אף פעם לא אהיה רזה. הפכו אותה ל: אני אוהב/אוהבת את הגוף שלי ואני הכי יפה כמו שאני. או מחשבה אחרת: אני לא כל כך חכם/חכמה. להפוך ל: אני חכם/חכמה. הגוף שלי חכם. אני מושלם/מושלמת.

האם אתם ואתן יכולים להרגיש את השלמות שלכם ואת המושלמות שלכם? לאהוב עצמכם בכל מצב? כך אתם מרוויחים גם בריאות נפשית. כאשר אתם מחליפים כל רגש באהבה, אתם מבטיחים לעצמכם בריאות רגשית. כשאתם מקשיבים לגוף שלכם והולכים איתו ואוהבים אותו – אתם מבטיחים לעצמכם בריאות גופנית.

אתם תצטרכו זאת בתקופה הבאה. תצטרכו ללכת קדימה עם כל העוצמות שלכם. אתם ואתן שליחי ושליחות האור, הלמוריאנים והלמוריאניות שיתאגדו ויחוללו שינוי על הפלנטה. היו מוכנים לכך. כי מה שהיה כבר לא יהיה בתקופה שאחרי קו המשווה. ומה שהיה מובן מאליו כבר לא יהיה מובן מאליו.

יקרות ויקרים, אני מבקש אתכם לחגוג את חייכם. לשמוח, לרקוד. להגיע אל התקופה הבאה כשאתם במלוא עוצמתכם.

זכרו: תקופת קו המשווה, העת הזאת, היא תקופה של תכנון, של התכווננות, של יצירת המציאות החדשה שלכם.

הרוח תמיד איתכם. תמיד נאמר אמן על הבחירות שלכם ואין זה משנה מהן.

זכרו מי אתם.

זכרו את עוצמתכם.

חכו בקוצר רוח לתקופה הבאה. כעת יש בה אולי חוסר וודאות, אבל היא תהיה מלאה בהפתעות…

יש למה לחכות. יש למה לחכות.

אני, קריון, מאוהב בבני האדם. אתם יכולים להרגיש באהבה שלי. אתם יכולים לקחת אותה אל חייכם וללכת איתה בכל יום.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם