דף הבית » על אזהרות

על אזהרות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 24.09.2020

על אזהרות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, אתחיל בשאלה: מה אם הייתי פותח את דבריי ואומר כי "אני מזהיר אתכם מפני…" או "אני מזהיר אתכם כי…". מה הייתם מרגישים? מה הייתם אומרים? מה הייתם חושבים?

חלקכם היה ודאי מרגיש פחד, שהרי אזהרה היא דבר מאיים. חלקכם היה אומר: אם קריון מזהיר, סימן שצריך לשים לב ולהיזהר. חלקכם, ואני מקווה מאוד שרובכם, היה אומר: משהו כאן לא תקין. הרוח אף פעם לא מזהירה ולא מאיימת ולא מפחידה. מדוע הוא פותח במילים האלה? אתם, אלה החושבים כך, אתם צודקים.

הרוח לא מזהירה, לא מאיימת, לא מפחידה, לא מענישה. מעולם לא עשיתי זאת ולעולם לא אעשה זאת!

אחזור לדברים הללו מאוחר יותר.

כפי שאתם יודעים, כמעט בכל מקום על הפלנטה נשמעות היום אזהרות, בכל התחומים, מצד מנהיגים או מצד כאלה החושבים עצמם מנהיגים. מנהיגים העומדים בראשי מדינות או בראשי כנסיות, אנשי דת למיניהם, אנשי כלכלה ואפילו כאלה שמחשיבים עצמם אנשי אור, אנשי רוח, ומנסים להנהיג אחרים בדרך הרוח.

אזהרות מאפשרות למזהירים לשלוט באנשים אחרים דרך ההפחדה ודרך האיום. אתם שומעים אזהרות, שהכלכלה בכל העולם עומדת לקרוס. אזהרות שמאות מיליוני מתים יהיו ברחבי הפלנטה. מאיימים עליכם שאם לא תעשו מה שאומרים יקרה אסון. מאיימים עליכם שהסכנה גדולה ביותר. ואלה שמתיימרים להיות אנשי אור מאיימים עליכם שהרע מכל עומד לקרות.

בני האדם מעניינים מאוד. יש לכם מגוון גדול של רגשות. יש לכם אהבה, שנאה, קנאה, אשמה, תשוקה וגם – פחד. והפחד מנהל בני אדם רבים. אתם הנמצאים מולי  ואתם הקוראים כעת, יודעים ודאי שבמקום שיש פחד – אין אהבה ובמקום שיש אהבה – אין פחד. מי שמפחיד אתכם – לא אוהב אתכם. הוא רוצה לשלוט בכם. הוא רוצה שתעשו כדבריו, שתהיו תלויים בו. תלויים במנהיגותו. מנהיגות מכל סוג: מדינית, כלכלית, רוחנית.

השאלה היא: מה אתם עושים, אומרים, חושבים ומרגישים כשאתם שומעים את האזהרות הללו?

האם אתם מרגישים התכווצויות בבטן? האם אתם נסגרים בתוך עצמכם או בתוך הבית? האם אתם פוחדים שמא לא יהיה לכם מספיק אוכל, מספיק כסף? שמא תהיו חולים מאוד? המחשבות הללו יכולות ליצור מציאות.

אינני יכול לומר לכם מה לעשות. אני רק יכול לומר, שאנשים שמחוברים לרוח, מחוברים לאור – אלה לא יאיימו עליכם. הם לא ינסו לקשור אתכם אליהם. הם לא ינסו וגם לא ירצו לשלוט בכם. אבל בני אדם, בעיקר כאלה שהפחד מנהל אותם, נוטים לתת שליטה לאלה המפחידים אותם. ואז, הם לא יכולים לראות את האור.

המשלתי כבר את החיים בתוך פחד לחיים בתוך בור. אנשים רואים רק את החושך סביבם. אינם רואים כמה יפה העולם שבחוץ. וכן, אפילו בעת הזאת העולם יפה. העצים פורחים, הציפורים מצייצות, הים שקט. האם אתם יכולים לראות את היופי? האם אתם יכולים לראות מעבר למה שאתם שומעים מפי אלה הרואים עצמם ומכנים עצמם מנהיגים? האם אתם נותנים להם את השליטה על חייכם, על התנהגותכם, על תחושותיכם?

אמרתי בתחילת דבריי שמעולם לא איימתי ולעולם לא אעשה זאת. זו אינה דרכה של הרוח. הרוח רק אוהבת אתכם. היא תאמר אמן על כל שתבחרו לעשות. היא לא תפחיד אתכם. היא לא תאמר לכם: אתם חייבים לעשות כך וכך. היא לא תאמר לכם שאם לא תעשו כדבריה – אז… והיא לא תאמר לכם: אתם חייבים לשמוע בקולנו. אלה אינם דברים שבאים מן האור. מעולם לא שמעתם אותי אומר זאת. הצעתי דרכים, אבל הבחירה תמיד היתה שלכם. ותמיד נאמר אמן על הבחירות שלכם.

הרוח אינה מתערבת בבחירות שלכם, אבל היא משתפת איתכם פעולה ותתמוך בכם. לכן, כדאי שתהיו כנים עם עצמכם ותבדקו האם באמת זה מה שאתם רוצים. האם באמת בזה אתם בוחרים.

אם זו אינה דרכה של הרוח , לאיים ולשלוט, מדוע אנשים שמרגישים עצמם אנשי רוח, מרשים לעצמם לאיים ולהזהיר?

זו תקופה מבלבלת. האנרגיות עוצמתיות והן ממשיכות להגיע. הן יכולות לבלבל גם אנשים בעלי מודעות. לבלבל אותם עד כדי כך, שלא יקשיבו ללב. שלא יגביהו את מבטם ולא יראו מעבר.

האם גם אתם מבולבלים? ואולי אתם מחליטים להיות בעלי עמוד שידרה רוחני חזק ולהבין מי אתם. להבין שאתם אלוהים. אתם הבורא. כבר אמרתי זאת פעמים רבות. אתם היוצרים את חייכם. האם אתם בוחרים לא להיכנע לרעשים מסביב, ולא להקשיב לאזהרות ולאיומים של המבקשים שליטה עליכם?

האם אתם יכולים להרגיש את האמת בדבריי ולהחליט לקחת אחריות על חייכם ולא לתת אותה לאחרים?

האנרגיות המבלבלות הללו משפיעות על מנהיגים מכל הסוגים, והם נוטים להחליט מתוך הפחדים שלהם. ומתוך כך, הם מפחידים אחרים, כדי להשיג את השליטה בהם.

מה אתם עושים, חושבים, מרגישים, כשאתם שומעים את האזהרות ואת האיומים הללו?

האם אתם מסכימים ומוכנים להתחבר אל האור, שהוא האהבה, ולא אל החושך, שהוא הפחד?

האם אתם מוכנים, מסכימים, מחליטים לשלוח את האור אל אלה שנמצאים בחושך ופוחדים? כולל אל אותם מנהיגים שנמצאים בחושך שלהם ומפחדים?

האם אתם מוכנים להיות האור שיביא את השינוי אל הפלנטה?

הפוטנציאל קיים. אם רק תגביהו את המבט שלכם, תוכלו לראות אותו.

האור לא נמצא בקצה המנהרה. האור נמצא בתוככם. הוא האלוהים שבכם. הוא האלוהים שאתם. וכשאתם אלוהים – אתם יכולים לברוא לעצמכם את המציאות שאתם רוצים לחיות בה.

אינכם צריכים לשלוט באף אחד. לא בבני הזוג שלכם, לא בילדים או בנכדים שלכם, לא בחברים. באף אחד. וכך אתם מאפשרים גם להם לבחור. מובן, שיש כאלה הזקוקים להנחיה ולהדרכה, אך הם אינם זקוקים לכל שליטה.

מי אתם, יקרים? מי אתם בוחרים להיות? מה אתם מרגישים, חושבים, ומהן המילים שאתם אומרים?

אני קריון. מאוהב בבני אדם. אני מאסטר המגנטיות ומאסטר האהבה. אתם יכולים להרגיש את האנרגיה של האהבה. אתם יכולים להתחבר אל אהבת הרוח. זה במיוחד חשוב בתקופות מאתגרות ומבלבלות כמו התקופה הנוכחית.

היו האור שאתם. הביאו אותו לכל מקום.

היו האלוהים שאתם.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם