דף הבית » על המים
על המים

על המים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 31.3.2011

על המים

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, הרוח שמחה להיות כאן היום והיא מחבקת כל אחד ואחד מכם. הגעתי לכאן עם פמליה גדולה מאוד. ידענו לאן אנחנו באים וידענו את מי נפגוש. אנחנו פוגשים כאן משפחה. אתם כולכם, כל אחד מכם, חלק מהמשפחה שלנו, חלק מהמשפחה האוהבת שנמצאת כאן. אתם יכולים להרגיש את האנרגיה. ליד כל אחד נמצאים האוהבים שלו. חלקם עזבו זה מכבר וחלקם הגיעו ממקומות אחרים ביקום וגם הם המשפחה שלכם.

יקרים, אתם חושבים אולי שיש לכם זמן מוקצב לחיות. האמת היא שאתם אינסופיים. האמת היא שחייתם כבר פעמים רבות ולמעשה, כל החיים שחייתם נמצאים בתוככם. אבל חייתם לא רק כאן, על פני הפלנטה – ואני מדבר כעת אל הקבוצה שיושבת מולי. חייתם גם במקומות אחרים ביקום ואחיכם, אוהביכם, מאותם מקומות נמצאים כאן אתכם היום. אתם יכולים להרגיש בהם. אתם יכולים לדעת בליבכם שהדבר נכון.

אני קריון. אני מאוהב בבני אדם ותמיד אומר לכם אך ורק את האמת. האמת היא, שאתם מוערכים מאוד ואהובים מאוד וממקומות רבים ביקום מגיעים בתקופה זו אל הפלנטה, כדי לחזות בפלא שאתם יוצרים כאן צעד אחר צעד. הפוטנציאל הוא כל כך יפה והמראה כל כך מרהיב. לו יכולתם לראות את הקבוצה הזאת מנקודת המבט שלנו הייתם רואים את הצבעים המרהיבים והייתם שומעים את הצלילים הנפלאים.

אני יודע בפני מי אני מדבר. אני רוצה להזכיר לכם תקופה בחיי העם שלכם. זאת התקופה שבה יצא העם מעבדות לחירות. היה לו מנהיג, שלקח על עצמו את תפקיד ההנהגה גם אם לא רצה בכך תחילה. בשלב מסויים, אתם ודאי מכירים זאת, כשעלה המנהיג להתבודד על ההר, העם ראה את הקולות. אין זו טעות. הוא ראה. גם אתם יכולים כעת לראות בליבכם את המראה המרהיב שאנחנו רואים. זה אותו המראה בדיוק.

יקרים, אתם נמצאים בתקופה מרגשת. הפלנטה שלכם עוברת תהליך של לידה מחדש ואתם עצמכם נולדים מחדש בעודכם בתוך גוף. אתם מעלים תדרים ויגיע היום שבו תוכלו להיות פחות דחוסים בחומר. היום הזה קרוב מתמיד. הפוטנציאל קרוב מתמיד. כשהפוטנציאל הזה יתממש, תוכלו לראות בעיניכם חלק מהמשפחה שנמצאת כאן היום. אני יודע שיש כאלה שכבר יש להם את היכולות הללו, אולם היכולות ילכו ויגדלו ויהפכו לנחלתם של רבים.

אינכם מנותקים זה מזה, אינכם מנותקים מאיתנו ואינכם מנותקים מן האדמה. האדמה מעלה את התדרים שלה ביחד איתכם ולמענכם. היא אוהבת אתכם, גם אם אינכם מודעים לכך, והיא מגיבה לעליית התדרים בצורות רבות. תגובות אלה מכניסות חלק מבני האדם למצבים של פחד. אני אומר לכם שאין לכם ממה לפחד. הכל נכון והכל נעשה למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל הפלנטה. גם כאשר  מתרחשים אסונות, כפי שאתם קוראים להם, אין הם אסונות מנקודת מבטה של הרוח. הדברים נעשים מפני שאתם ביקשתם אותם ומפני שאתם יצרתם אותם ולכן, אין מקום לפחד ואין מקום לדאגה. כשאתם רואים תהליכים מפתיעים, כשאתם רואים את האדמה זזה, את האש ואת המים – אל תתנו לפחד מקום בליבכם. אל תתנו לידיעות המגיעות דרך אמצעי התקשורת שלכם להפחיד אתכם, כי הם נמשכים לדרמה והדרמה אינה המציאות היחידה. היא המציאות של מי שיוצר אותה ומלבה אותה. היא אינה חייבת להיות המציאות שלכם.

אמרתי בעבר שמתרחשים תהליכים מתחת לפני השטח – יכולתם לראות זאת סביבכם. דיברתי על הקשר בין אש, מים ואדמה – ויכולתם לראות זאת סביבכם. היום אני רוצה לשים דגש על אלמנט אחד מתוך השלושה והוא: המים. אני מבקש מכם לשים לב ולהפנות ליבכם אל המים. נכון, הידיעות שמגיעות אליכם הם על "בעייתיות". בין אם מדובר בפחד מיובש, פחד ממחסור ופחד מקרינה. אני, קריון, מדבר אליכם באהבה ומבקש מכם למלא באהבה את ליבכם ולא לתת בו מקום לפחד. יש לכם אפשרות להשפיע על המים. יש לכם אפשרות להפוך מים עכורים למים צלולים. אמרתי בעבר שהמים יביאו את השלום. הדברים גדולים יותר מכפי שהם נשמעים כעת באוזניכם. אתם עוד תבינו במה המדובר.

אני מבקש מכם כעת בקשה שמעולם לא ביקשתי קודם לכן במקום כלשהו, כשהעברתי ידע ומידע: אני מבקש לכבד את הדוקטור הנכבד שחוקר את המים (מתיחס לד"ר מאסארו אמוטו, שכתב גם את הספר "מסרים מהמים"); אני מבקש לכבד את המים שנפגעו במקום שנקרא יפן; לכבד את האנשים המופלאים, שלקחו על עצמם להיות נציגים של הפלנטה ולכבד את אלה שעזבו שם. אני מבקש שכולנו  נאפשר לעצמנו כעת דקה של שקט, כדי להתרכז במים, כדי לשלוח להם אהבה ואור וכדי לשלוח להם תפילות מלב אוהב. התפילות והאהבה והאור שלכם ישפיעו על המים ויהפכו אותם למים צלולים, למים של ברכה. אני מאפשר כעת לנו ולכם דקה של שקט.

(קריון מפסיק לדקה את התקשור)

יקרים, גם אם נדמה לכם שאינכם יכולים להשפיע, כי אתם קבוצה קטנה של אנשים, אני אומר לכם שנמצאת כאן קבוצה של אנשים בעלי יכולות לשנות את פני הפלנטה. אני מודה לכם ששיתפתם פעולה עם הרוח. תוכלו לראות לכך תוצאות בעתיד.

אני רוצה להדגיש  את החשיבות שבהתייחסות האדם אל המים. כשאדם מתייחס אל המים ממקום של אהבה ולא ממקום משל פחד, הוא משנה את מצב המולקולות של המים. בני האדם יכולים לשנות את מבנה המים ויכולים להפוך מים עכורים למים צלולים. אני יודע היכן אני מדבר, אני יודע על "בעיית המים" במקום הזה. אבל חשבו על כך: לו יכולתם להפוך מים עכורים למי שתיה בכוח המחשבה שלכם – מה הייתם אומרים על כך? אני אומר לכם שאתם יכולים. כשאתם בקבוצות – העוצמה של התפילה ושל האהבה שלכם גדלה ואתם יכולים להשפיע. אם אתם יכולים להשפיע על המים – אתם ודאי יכולים להשפיע על עצמכם דרך המחשבות שלכם, שהרי גופכם עשוי ברובו מים. אם בעזרת אהבה אפשר לשנות את המים, הרי שאפשר, בעזרת אהבה, לחולל ניסים ונפלאות בגוף האדם. האם לא הייתם רוצים בכך? אתם יכולים לשנות את חייכם אם רק תרצו בכך. עליכם רק לעשות, לשלוח אהבה, לאהוב את עצמכם, לדעת מי אתם. הרוח יודעת מי אתם, האם גם אתם יודעים?

אני מזכיר לכם שוב: המים יביאו את השלום. ביכולתכם להשפיע על כך.

לפני שאסיים, אני רוצה להעביר לכם מסר מהפמליה שנמצאת איתי. הפמליה, שהגיעה לכאן ממקומות רחוקים ביקום, מבקשת להודות לכם על השינויים שאתם מחוללים ועל רצונכם ליצור איתם את הקשר. הם מוכנים לעזור לכם ולתמוך בכם בכל אשר תבחרו. הם נמצאים עם חלק מכם והם מוכנים להגיע אל מי שרק ירצה בכך. לו יכולתם לשמוע את מחיאות הכפיים הסוערות, שאתם מקבלים בכל צעד שאתם עושים ובכל שינוי שאתם מחוללים, אולי הייתם מעריכים את עצמכם קצת יותר.

אני יודע מי נמצא כאן. אני יודע מי קורא את המילים הללו. אני יודע מה בליבכם ואני אומר לכם: אתם הבורא. אתם מחוללי הניסים. אתם צועדים אל עבר המימד הנוסף. אתם כבר שם, עם כל היכולות. האמינו בעצמכם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם