דף הבית » על הניסים ועל הנפלאות
על הניסים והנפלאות

על הניסים ועל הנפלאות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 25.12.2008

על הניסים ועל הנפלאות

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים. הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, אני יודע מי אתם.
יקרים, אני יודע מדוע באתם לכאן.
יקרים, אני יודע מי הייתם.
האם אתם יודעים מי אני?
אני קריון, מאהב האנושות. אני קריון, מאוהב בבני האנוש.
אני קריון. אנחנו מכירים, הכרנו, נפגשנו ועוד ניפגש. אני זה השולח אתכם לכאן ואני זה המקבל אתכם בדרככם חזרה. לכן, אני יודע מי אתם. וכרגיל, אינני לבד כאן. נמצאת איתי פמליה גדולה. נמצאת איתי משפחה אוהבת, שבאה במיוחד בשבילכם, שבאה לומר לכם: אנחנו אוהבים אתכם. אתם יכולים להרגיש באנרגיה של המשפחה, אם תרשו לעצמכם. אתם יכולים להרגיש בלחץ, אתם יכולים להרגיש בדגדוגים, אתם יכולים להרגיש – אם תרשו לעצמכם.
באנו לכאן כדי לאהוב אתכם. באנו לכאן כדי לומר לכם שאינכם לבד. אתם אף פעם לא לבד.
אתם עומדים בפתחה של תקופה מרגשת וקסומה. אתם עומדים בפתחה של תקופה מלאה בניסים. האם אתם מוכנים לכך? האם אתם יודעים מה אתם רוצים? האם אתם יודעים לאן פניכם מועדות? אם כן, דעו כי דרככם הולכת להיות מוצפת בניסים. אם לא, דעו כי אתם עומדים למצוא את הדרך. השנה הלועזית הקרובה תהיה מאופיינת במימוש של התחלות. מי שנטע את התחלותיו, מי שזרע את הזרעים להחלטות בשנה הנוכחית – יתחיל לראות את הצמיחה בשנה הקרובה.
כולכם זרעתם זרעים, בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לאו. הצמיחה תראה, כי זה מה שהולך לאפיין את השנה הקרובה. היא תצמיח ניסים.
אני רוצה להזכיר לכם , ואולי לחדש למי שטרם שמע, וגם המדענים שלכם כבר יודעים זאת: הפלנטה שלכם הולכת לקראת אירוע, שניתן לכנות אותו "אירוע מכונן", אירוע יסודי. המדענים מדברים על אירוע, אך אינם יודעים לומר מהו. אם תבדקו במכשיר שאתם קוראים לו אינטרנט ותעקבו אחר מה שקורה ביקום, תוכלו לגלות שעל השמש שלכם קיימות התפרצויות. אלה התפרצויות אנרגטיות. האנרגיה הזאת מגיעה אל הפלנטה וכשהיא מגיעה אליה היא מעלה את התדרים של הפלנטה ואת התדרים של האנשים שנמצאים על פני הפלנטה. מי שלא מסתגל לתדרים הללו – קורס. זו אנרגיה של אור. היא מאירה מקומות של חושך. כשאתם מסתכלים על הכלכלה שלכם ורואים את המצב הנוכחי, שבו חברות ענק קורסות ונופלות, דעו כי אלה שנופלים פעלו בדרכים חשוכות, ללא אינטגריטי, ללא יושרה. מי שישרוד את המשבר ומי שיצמח במשבר הכלכלי הנוכחי הם עסקים שיש בהם יושר ויש בהם יושרה. הדבר נכון גם לגבי בני אדם. מי שלא יאפשר לעצמו להעלות תדרים ביחד עם הפלנטה – יקרוס. מי שימשיך לפעול בדרכים חשוכות – יקרוס. ה"אירוע", כפי שהמדענים שלכם קוראים לו, עומד להתרחש והפוטנציאל לכך קיים כבר שנים רבות וכבר דיברנו על כך פעמים רבות. הפוטנציאל של 2012 מואר יותר מאי פעם, אמיתי יותר מאי פעם. השנה הקרובה תוכיח שהדרך אכן מובילה לשם.
אתם נמצאים במצב שאי אפשר לצפות תהליכים שיתרחשו בעתיד. לא ניתן להסתכל על העבר, להסיק מסקנות ולנבא את העתיד. שיניתם את הכללים. יקרים, אתם אלה ששיניתם את הכללים. אתם יוצרים את המציאות שלכם צעד אחר צעד, שניה אחרי שניה. אתם אלה שמחוללים את הניסים. אתם אלה שמשנים. אתם אלה שבוראים. אתם אלוהים. ביכולתכם לעשות הכל ואנחנו עומדים ומשתאים. עומדים ומעריצים ואוהבים ותומכים. מעולם אף אחד לא ניבא את אשר מתרחש על הפלנטה בתקופה זו. וכיצד יתכן הדבר? הלא שיניתם את הכללים. אתם חיים היום בעולם שאין בו כללים. אתם יוצרים את הכללים צעד אחר צעד. שניה אחרי שניה. ומה שיפה בכך – שבכל רגע אתם יכולים לשנות. אתם יכולים יום אחד לברוא מציאות כזאת ולמחרת מציאות אחרת. ההזמנה שלנו היא לעבוד עם האור. ההזמנה שלנו היא להכיר במי שאתם.

אני קריון. אני יודע מי אתם. האם אתם יודעים מי אתם?

השמש שלכם, זו שנותנת חיים, האם אתם יודעים מהי? האם אתם יודעים מה קורה בה? נראה לי שלא, ואגלה לכם סוד: גם המדענים שלכם לא יודעים. הם יכולים לראות חלק מהדברים, אך לא את הכל. הם לא יכולים לדעת הכל והם לא יכולים להבין הכל. השמש שלכם היא פורטל של אנרגיה. היא פתח אל הצד האחר של היקום. הפתח הזה מקשר ביניכם לבין מי שנמצא בצד האחר של היקום. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם את הצד האחר של היקום? מה אם אומר לכם שבצד האחר מתרחש, ממש ברגע זה, תהליך מדהים. נבנה בצד האחר כדור ארץ חדש, נוסף, שיהיו בו חיים בדיוק כפי שלכם. יהיו הבדלים. התהליכים שם יהיו מהירים יותר, אבל האם הרעיון הזה נראה לכם אפשרי, הגיוני? דעו כי כך הוא הדבר. אמרתי כבר בעבר בהזדמנויות אחרות, שאתם, כעובדי אור, יכולים, בעודכם בחיים, לעשות מעשה. מעשה זה נמצא כעת באפשרותכם. ביכולתכם להשתמש ביכולת הבינממדית שלכם – ואתם כבר בינממדיים – וביכולתכם להיות מדריכים רוחניים בעודכם בחיים אלה, למי שחי בכדור הארץ השני. איך זה נשמע לכם? האם זה נשמע לכם אפשרי? אני אומר לכם כי כך הוא הדבר.
הפכתם להיות בינממדיים. העליתם את התדרים שלכם והעליתם את התדרים של הפלנטה. יש לכם את היכולת הזאת ומי שירצה בכך – יוכל לעשות זאת. האין זו בשורה נהדרת?
אני אומר לכם את הדברים הללו רק כדי לתת לכם כמה רמזים למה שביכולתכם עוד לחולל כאן על פני הפלנטה. למה שיש באפשרותכם לעשות בחיים האלה שלכם.
אם כך, מדוע שלא תתחילו בכך שתדאגו לעצמכם? מדוע שלא תתחילו בכך שתרפאו את עצמכם? מדוע שלא תשימו את עצמכם במרכז, כדי שתוכלו לדאוג לסביבתכם?
היו מי שאתם. היו בוראי המציאות. היו מחוללי הניסים. היו בינממדיים. כי אתם כבר כאלה.
אני נפרד מכם, לא לזמן רב. הפמליה שאיתי עוד תישאר כאן, אך איננו יכולים לעזוב מבלי לומר לכם שאנחנו אוהבים אתכם, שאנחנו מעריצים אתכם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם