דף הבית » על שמחה, ריקוד ומנהיגות
על שמחה ריקוד ומנהיגות

על שמחה, ריקוד ומנהיגות

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 31.1.2013

על שמחה, ריקוד ומנהיגות

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירה מפיה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, האם כבר יצאתם לחגוג? האם יצאתם לחגוג את היותכם? האם יצאתם לחגוג את העת החדשה? אנחנו כולנו מצפים לכך וחוגגים ביחד איתכם. הצטרפו אל המעגל! הצטרפו אל המעגל היקומי. הצטרפו אל המעגל הפלנטרי. צאו לחגוג, יקרים, כי זו עת של חגיגה. זו עת של התחלה. זה הזמן לצאת החוצה. זה הזמן לצאת אל הרחובות ולהודיע: אנחנו כאן! באנו כדי להישאר, כדי לחגוג וכדי לשנות! אנחנו כאן! יוצרים את הבית. מביאים את הבית אל הבית!

שאלתי אתכם בעבר האם אתם זוכרים. ובכן, אתם אכן זוכרים. הזכרון מגיע בדרכים רבות ומגוונות והוא מתעורר אצל כולכם. כן, גם אצלכם, הקוראים. אני יודע מי נמצא כאן ומי הקורא כעת. אני קריון. מאוהב בבני אדם, ואני שמח להודיע כי אני מאסטר האהבה וגם אתם כאלה! האם אתם זוכרים? האם אתם זוכרים כי המקור שלכם הוא אהבה? האם אתם זוכרים את החיבור שלכם אל האהבה? כולכם מאסטרים של האהבה!

ובכן, האין זה נאה לחגוג את הידיעה הזו ואת הזכרון הזה? לחגוג את התחושות הללו? האם אתם יכולים להרגיש את השמחה בתוככם ברגע זה ממש? האם אתם יכולים להרגיש את השמחה ששוררת כאן? זו שמחה שנמצאת כאן כבר זמן רב והיא מלווה בריקודים. לו אך יכולתם לראות את הריקודים כאן כעת – הייתם מצטרפים אליהם מיד. ואכן תעשו זאת… מיד בסיום דברי אני מזמין אתכם לרקוד את מי שאתם, לרקוד עם חבריכם ואחיכם שנמצאים כאן, לרקוד את הברכה ואת השמחה.

הצטרפו אל החגיגה היקומית. הצטרפו אל החגיגה הקיומית.

סיפור על מנהיגות

אני רוצה לספר לכם היום סיפור קצר, וכל אחד יוכל להבין ממנו הן לגבי עצמו והן לגבי סביבתו.

אני לוקח אתכם אל כפר קטן בתקופה אחרת ובמקום אחר. בכפר זה גרו אנשים שתוכלו לכנותם "רוחניים". הם ידעו את האל וידעו את הטבע. הם ידעו כיצד לדבר עם האל וכיצד לעבוד עם הטבע. הם שיתפו פעולה זה עם זה והתחלקו בכל. הכפר הלך וגדל הן מפני שהצטרפו אליו אנשים חדשים והן מפני שהצטרפו אליו ילדים חדשים. בשלב מסויים, לאחר שנים, הגיעו בני הכפר למסקנה שהם צריכים לבחור לעצמם מנהיג. הם ידעו שלא יהיה זה מנהיג שבא לשלוט ולהשליט את רצונותיו. הם ידעו שהמנהיג ינהג לטובת הכלל, וביקשו מועמדים לתפקיד.

שלושה הציגו את מועמדותם. האחד היה מזקני הכפר, אדם בעל נסיון רב שנים, שהכיר וידע גם אנשים וגם את האל. השני היה אדם מבוגר, חכם ובעל יכולות. השלישי היה ילד בן שש.

שלושת המועמדים הציגו את משנתם בפני אנשי הכפר. נערכו בחירות, ואולי תופתעו לדעת מי זכה בתואר "המנהיג". ובכן, היה זה הילד בן השש. למרות שלא היה בעל נסיון ולמרות שהיה צעיר מאוד – היה זה דווקא הוא שנבחר להנהיג. אנשי הכפר ידעו מדוע הם בוחרים כך. הם בחרו בילד חף מנסיון, אך בעל ידע ובעל קשר עם האל.

הילד הנבחר עשה מיד מעשה: הוא צרף אליו את שני המועמדים האחרים. מכיוון שהיה חכם – ידע שיזדקק לאנשים חכמים ובעלי נסיון. כאלה שיוכלו לתת לו עצה טובה. ואכן, השלושה פעלו למען רווחתו של הכפר ולמען רווחתם של התושבים. של כל אחד ואחד מהם.

זה הסיפור הקצר. מה אתם מבינים מתוכנו ומה אתם לוקחים ממנו? האם הייתם סומכים על מנהיגות של ילד בן שש? האם הייתם נותנים לאיש צעיר וחסר נסיון להנהיג אתכם? האם אתם נותנים דעתכם על ילדיכם ונכדיכם הצעירים, שיודעים מי הם ויש להם דעות? האם אתם מתחשבים בדעות שלהם? האם אתם פועלים על פי דעותיהם?

יקרים, זו נקודה למחשבה. אני מכיר בני אדם, אני יודע כיצד אתם פועלים ואני אוהב אתכם בשל כך. האם לא הגיע הזמן לאפשר לילדים להביע את דעתם? האם לא הגיע הזמן להתחשב באנשים צעירים, שיודעים מי הם, גם אם אין להם נסיון? האם אתם אוהבים את ילדיכם ונכדיכם עד כדי כך, שתוכלו לתת להם את שרביט המנהיגות? חישבו על כך. חישבו – ואז התחברו אל הילד הפנימי שבכם ומיצאו את שרביט המנהיגות שלכם.

זיכרו, כי הצעירים, אף כי חסרי נסיון הם, יודעים מי הם והם גם יודעים שהם צריכים להקיף עצמם בבעלי הנסיון. הם יודעים שהם יכולים לסמוך עליכם. האם אתם סומכים עליהם? כפי שאמרתי, זוהי נקודה למחשבה…

זיכרו את הכפר הזה כשאתם מסתכלים סביבכם ורואים את אשר קורה.

ועכשיו, התחברו שוב אל השמחה והנהיגו מתוך השמחה. הנהיגו מתוך החיבור אל האהבה, אל היקום ואל האל. זיכרו כי האל איתכם והוא אוהב. הוא אינו שופט, אינו מבקר ואיננו מעניש. הוא נמצא איתכם כדי לאהוב אתכם. האם אתם סומכים על עצמכם עד כדי כך, שאתם גם יכולים לסמוך על האל? ובכוונה איני שואל את השאלה בצורה הפוכה…. מפני שכאשר תסמכו על עצמכם תגיע האמונה, תגיע האהבה ותגיע השמחה.

זיכרו כי זו תקופה של שינויים עוצמתיים. צאו לחגוג אותם מתוך מקום של שמחה ושל אהבה.

אני קריון, וכתמיד, אני מביא איתי פמליה גדולה ואוהבת. חלקה רוקדת לפניכם, חלקה נוגעת בכם. אתם יכולים להרגיש באנרגיה האוהבת שלה.

צאו לחגוג את היותכם.

צאו לחגוג את המנהיגים שבתוככם.

סמכו על עצמכם והאמינו בעצמכם.

היו הילד שאתם, עם כל השמחה והציפיה.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם