דף הבית » פיזיקה כמשל
פיזיקה כמשל

פיזיקה כמשל

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.7.2016

פיזיקה כמשל

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של כרמית ריקלין, אשת הקשת)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ברוכים הבאים אל עולם של תדרים, של אהבה, של חמלה, של אחדות ושל שיתוף.

האם אתם אכן מאמינים בכך? האם זהו החלום שלכם? האם זה החלום שמקנן בליבם של בני האדם?

בליבם של עובדי האור החלום הזה מתקיים וממשיך להתקיים. מבחינתם, אתם כבר בעולם הזה, אפילו שכביכול המציאות שלכם אינה כזאת. כפי שאתם יודעים, המציאות היא אשליה. המציאות היא מה שאתם יוצרים. אתם יכולים ליצור את העולם שאתם רוצים לחיות בו. אתם יכולים ליצור את החיים שאתם רוצים בהם. אתם יכולים לחיות באיכות חיים. ואם אתם יכולים – מדוע שלא תעשו זאת?

יקרים, היום אדבר מעט על פיזיקה. על פיזיקה כמשל. אל תיבהלו… לא ניכנס לעומקה של הפיזיקה. אדבר על שני מונחים: מוליכות והתנגדות.

כדי שכל אחד יוכל להבין במה דברים אמורים, אנסח בצורה פשוטה את ההגדרות של המונחים הללו.

מוליכות היא היכולת של זרם חשמלי לעבור בתוך חומר כלשהו. אתם ודאי יודעים שמתכות מוליכות זרם חשמלי. יש גם תמיסות שמוליכות זרם חשמלי. בעיקר תמיסות המכילות מלח. למשל: מי ים. ישנם חומרים, שאינם מעבירים זרם חשמלי. למשל: עץ. ישנן תמיסות שאינן מעבירות זרם חשמלי. ובכן, מוליכות היא יכולתו של הזרם החשמלי לעבור בחומר. פשוט.

התנגדות היא סוג של מתח הנוצר, כדי לאפשר לזרם החשמלי לעבור בתוך החומר. זה אולי מעט יותר מסובך…

ניתן לומר שאלה שני מונחים הפוכים זה לזה. ניתן לומר שההתנגדות מוגדרת דרך המוליכות.

מדוע אני מעביר לכם את השיעור הקטן הזה בפיזיקה? כפי שאמרתי, אני רוצה להשתמש בפיזיקה כמשל.

ובכן, אם מוליכות היא היכולת לזרום בחומר – מהי המקבילה בחיים שלכם? האם יש לכם את היכולת לזרום בתוך החיים שלכם? האם יש לכם את היכולת להוליך את החיים שלכם למקום שאתם רוצים בו? האם יש לכם יכולת להנהיג ולהוליך אחרים בתוך החומר, שנקרא לו "החיים"?

מהן התכונות הנדרשות למנהיג? דיברתי על כך בעבר ואחזור על כך גם היום. המנהיג הוא קודם כל זה שמנהיג את עצמו. זה שיודע מיהו. האדם שאוהב את עצמו. אדם שיודע לאהוב אחרים בעקבות אהבתו את עצמו. אדם שיש לו חמלה כלפי כל אדם אחר, כלפי בעלי החיים, כלפי הצומח, כלפי הפלנטה כולה. יותר מזה, המנהיג הבינממדי הוא זה שיש בו חמלה גם כלפי האויבים המרים ביותר.

האם אתם כאלה, יקרים? האם מי מכם, שמחשיב עצמו מנהיג, יש לו את הסטנדרטים הללו? את התכונות הללו? את הרצון, את השאיפה? שימו לב, שבמילה אחת לא השתמשתי: "אחריות". כי אחריותו של המנהיג היא קודם כל כלפי עצמו. לחיות ביושר וביושרה. לחיות בהרמוניה עם עצמו ועם סביבתו. האחרים כבר יראו זאת וירצו גם. הם ישאלו: "מה יש בך? גם אני רוצה…" הם יראו את השמחה וירצו בה, הם יראו את השקט וירצו בו.

מנהיגות באה ממקום של הכרה במי שאתם. האם אתם אוהבים את עצמכם? האם יש בכם חמלה כלפי עצמכם? חמלה כלפי האחר? חמלה כלפי מי שפוגע בכם ומעליב אתכם, ואפילו אויב מר שלכם?

אם אתם כאלה ואם השאיפה שלכם היא של אחדות ושלום – אתם מנהיגים!!

כשיש מנהיגות קיימת גם התנגדות. כפי שאמרתי, המוליכות, היכולת להוליך, וההתנגדות, הם שני הפכים. ניתן אפילו לומר שהאחד מוגדר דרך השני. בדיוק כפי שהחושך מוגדר דרך האור, כך ההתנגדות מוגדרת דרך המוליכות.

האם נתקלתם בהתנגדות לדברים שלכם או למעשים שלכם? לפעמים ההתנגדות מתבטאת בזלזול ובביטול הדברים שלכם. לפעמים היא מתבטאת בכך שאנשים עוזבים אתכם. לפעמים היא מתבטאת בויכוחים. לפעמים בכעס.

אין עובד אור שלא נתקל בתופעה הזאת. כאשר קיימת מנהיגות, מטבע הדברים שקיימת גם ההתנגדות.

כעת השאלה היא: מה לעשות עם ההתנגדויות הללו? מה אתם עושים כאשר מישהו מתווכח איתכם או כועס עליכם? האם אתם נכנסים לתוך דרמה או שאתם שולחים לו אור וחמלה? ואם אתם נכנסים לתוך הדרמה, האם אתם יודעים לצאת ממנה במהירות? החוכמה של אנשים בעלי מודעות היא לשחרר במהירות ולצאת במהירות מהדרמה. כעס, אשמה, פחדים – כל אלה הם דרמה.

יקרים, שלחו אור וחמלה אל המתנגדים למיניהם. אפילו אל המתנגדים המרים ביותר שלכם. זו הדרך להעלות את התדר שלכם, של הסובבים אתכם ושל הפלנטה. זו הדרך להתקדם ולהיות בעלי יכולות בינממדיות. אל תאפשרו להתנגדויות להסיט אתכם מדרככם. אל תאפשרו להתנגדויות לעצור אתכם. שלחו את החמלה שלכם אל ההתנגדות והמיסו אותה. החמלה היא אור. האור הוא שמחה. השמחה והאור והחמלה והאהבה ממיסים כל דבר.

כדי שתוכלו לעשות זאת, אתם צריכים להמיס קודם כל את ההתנגדויות של עצמכם. לשלוח אל עצמכם את האהבה והאור והחמלה. האם אתם עושים זאת? האם אתם אוהבים את עצמכם? האם אתם אוהבים את עצמכם עד כדי כך שאתם יכולים להביט במראה ולומר: אני אלוהים. אני יפה. אני מואר. אני אהוב. אני אלוהים.

האם אתם מסוגלים לעשות זאת?

האם אתם מסוגלים לשחרר מתוך המערכת התאית שלכם את כל הפחדים והדאגות והכעסים, שאינם משרתים אתכם? האם אתם יוצרים לעצמכם את המציאות של יציאה מהדרמה? של יצירת איכות חיים, של שפע? של חיים באהבה ובאחדות? של חיים בשיתוף?

אם כן, יש לכם את המוליכות. את היכולת לזרום בתוך כל חומר. את היכולת להנהיג זרם בתוך כל חומר. כדי להיות מנהיג, צריך לדעת לאהוב. צריך לדעת לחמול. צריך להבין את המשמעות של ההולכה. של הוראת הדרך. של המגדלוריות שלכם.

האם אתם כאלה?

הפיזיקה היא חלק מהחיים והיא מהווה משל לחיים עצמם. בדיוק כפי שכל דבר שקורה לכם בחיים הוא משל לחיים עצמם. כפי שאמרתי בתחילת דבריי, המציאות היא אשליה וניתן לשנות אותה. כדי לשנות, רצוי לדעת מה לשנות. רצוי לדעת מה אתם רוצים באמת. רצוי לדעת להשתמש באור שלכם. באור האלוהי שלכם. כי אתם חלק בלתי נפרד מהאלוהות.

אני קריון, מאוהב בבני אדם. אתם כל כך מעניינים. יש בכם מגוון כל כך גדול של רגשות. אתם מצליחים לדלג מעל כל האתגרים בחייכם. אתם שואלים את עצמכם: מה הלאה. מה עוד אני אמור לדעת? ועל כל אלה ועוד אני כל כך אוהב אתכם. בני אדם מעניינים הרבה יותר מהרוח. לרוח רגש אחד: אהבה, המכילה בתוכה שמחה, צחוק, חמלה. אתם בעלי המגוון, בעלי הצבעים המיוחדים, התדרים שעולים כל הזמן, היכולות שהולכות ומתגלות, למרות כל המסכים שהנחתם על עיניכם.

אני מאוהב בבני אדם ואני יודע למה. כעת גם אתם יודעים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם