דף הבית » פשוט פשוט
פשוט פשוט

פשוט פשוט

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 27.5.2010

פשוט פשוט

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, גם היום אני יודע מי נמצא כאן ואני אומר לכם, שיש ביניכם הרבה מן המשותף, אפילו אם אינכם חושבים כך. אומר לכם עוד, כי אני אוהב אתכם, גם על כך שהגעתם לכאן, כדי לשמוע את דברי קריון, אבל בעיקר מכיוון שאתם בני אדם. אני, קריון, מאוהב בבני אדם ואני אוהב שמכנים אותי "מאהב האנושות".

אני קריון, אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע מה בליבכם, ואגלה לחלק מכם סוד: לא רק שאני מכיר אתכם, גם אתם מכירים אותי. אני הוא זה השולח אתכם לכאן ואני הוא זה המקבל אתכם כשאתם חוזרים הביתה. כולכם, יקירי, עשיתם את המעברים האלה פעמים רבות בחייכם, בין אם אתם יודעים זאת או מרגישים בכך ובין אם לאו. אני אומר לכם כי כך הוא הדבר.

כפי שתיארה קודם המתקשרת, אני לא נמצא כאן לבד. (קריון מתייחס לתיאור האנרגיה שנכנסה לחדר קודם לתקשור). נכנסת לכאן לחדר אנרגיה, כך כוניתי קודם לכן על ידי המתקשרת (מתייחס לדברים שנאמרו בשיחה המקדימה וגם צוחק….), נכנסת לכאן משפחה אוהבת של כל אחד ואחד מכם ואתם יכולים להרגיש בה. אומר לכם דבר נוסף: האנשים שהיו אמורים להיות כאן ולא הגיעו או עזבו – המשפחה האוהבת שלהם נמצאת כאן גם כן. כי באופן סמלי, מי שרצה להיות כאן – אכן נמצא כאן. באופן אנרגטי – מי שרצה להיות כאן, אכן נמצא כאן.

אתם יכולים להרגיש שזו אנרגיה של אהבה. היא לא תפגע בכם בשום דרך והיא באה אך ורק כדי לאהוב אתכם. היא תשאר אתכם אם תרצו בכך והיא תשמור על מרחק – אם תרצו בכך. אתם המחליטים. אתם הקובעים ולא האנרגיה. כשאני אומר זאת, אני מתכוון לכך, שלכם גם יש שליטה על מה שקורה בחייכם ולא לאנרגיה וגם לא למדריכים האנרגטיים, מדריכים רוחניים כפי שאתם קוראים להם, וגם לא לאלוהים. אלוהים אינו שולט בכם ואל תאפשרו לאף אחד, לא אדם ולא אנרגיה, לשלוט על חייכם. הבחירה היא שלכם בלבד!

ישנם כמה דברים שעליהם אני רוצה לדבר היום וכולם קשורים באופי שלכם, בני האדם.

כשאנחנו מסתכלים עליכם, אנחנו מאוד גאים ואוהבים אתכם על מה שאתם עושים, אבל פעמים רבות אנחנו גם צוחקים. לא מתוך לגלוג, אף פעם לא נלגלג על מה שאתם עושים. אנחנו צוחקים מתוך אהבה, כי אתם, בני אדם יקרים, אוהבים לסבך כל דבר. אתם מתייחסים לדברים רבים כמסובכים ומורכבים. עם מה שקשה לכם להתמודד וקשה לכם להבין ושאתם צריכים להשקיע בו מאמץ – אתם מזדהים. אם משהו בא בקלות – לרוב הוא לא נחשב כראוי. נדמה לכם שכדי להרוויח כסף צריך להשקיע מאמץ. נדמה לכם שכדי להגשים את הייעוד שלכם צריך להשקיע מאמץ. נדמה לכם שכדי לבנות מערכות יחסים צריך להשקיע מאמץ. אתם חושבים שדברים אלה מורכבים ולא פשוטים, שיש בהם אלמנטים רבים ושצריך לקחת אותם ולהכניס לתוך תבניות. כן, אני יודע מי נמצא כאן ואני אומר לכם, שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשנות את נקודת המבט שלכם, לשנות את הפרספקטיבה שבה אתם מסתכלים על החיים שלכם, ופתאום, הכל יהפך לפשוט. כי, בעצם, אין שום דבר מסובך בחיים שלכם. הכל מאוד פשוט. רק שאתם דואגים לסבך את כל הדברים הפשוטים, משום שאז אתם מרגישים שהשגתם משהו. אתם מרגישים שאתם מאתגרים את עצמכם. אתם יכולים להרגיש שאתם מנצחים. אבל, יקרים, אתם מנצחים בכל מקרה. לא משנה מה תעשו, כבר ניצחתם במשחק הזה שאתם משחקים פה. עצם העובדה שאתם חיים כאן מראה שניצחתם. לא משנה איך נראים החיים שלכם ולא משנה מה אתם עושים. אתם ניצחתם.

כל מה שאני מבקש הוא לנסות ולהסתכל על הדברים בצורה קצת שונה. אם תיזכרו לרגע בשאלות שנשאלו כאן קודם ובתשובות, שניתנו לפעמים בהומור, תבינו למה אני מתכוון (קריון מתייחס לשיחה שנערכה מוקדם יותר באותו ערב). ניקח לדוגמא את התקשור, הנושא שבו דובר. אנשים מתייחסים לתקשור כאל משהו מסובך, שצריך להתאמץ בשבילו ואשר אינו מתאים לכל אחד. "זה משהו שנולדים איתו. או שיש לך את זה או שלא", אתם אומרים. דעו, כי הדברים פשוטים הרבה יותר: אם אתם רוצים בכך, זה קורה. אם אתם לא רוצים – זה לא קורה. זאת גם ההצעה שלי לקבל כל תחום בחייכם. בדקו מה אתם רוצים ואם אתם אכן רוצים בכך – הם יקרו, אפילו בלי שתרגישו וללא מאמץ. הם יקרו בין אם תשקיעו מאמץ ובין אם לאו. מה עדיף? אני יודע מה המתקשרת היתה בוחרת…..

באותה צורה, אני מציע לכם לבחון את כל התחומים בחייכם, שבהם אתם חושבים שיש לכם קושי להתמודד, שאתם חושבים שהם "חזקים" מכם. שום דבר לא חזק יותר מכם. אם אתם חושבים שמשהו חזק מכם – אתם מאפשרים לו שליטה על חייכם. האם הייתם רוצים לתת לכאב לשלוט בחיים שלכם או לשמחה? איזה מקום אתם נותנים לכאב ואיזה לשמחה? בני אדם נוטים להתייחס לכאב ברצינות גדולה ולתת לו משקל יתר ולזלזל במקומות של השמחה. אם תשנו את נקודת ההשקפה – כל החיים שלכם ישתנו. האם לא עדיף לחיות מתוך שמחה מאשר מתוך כאב? מתוך צחוק מאשר מתוך בכי? מובן שזו הבחירה שלכם ואנחנו נאהב אתכם בכל מקרה.

ובאותו עניין, מזוית שונה, בואו נדבר על אנרגיה. מה אתם יודעים על אנרגיה? מה אתם חושבים שהאנרגיה יכולה לעשות? ובכן, האנרגיה עובדת בצורה שבני אדם לא יכולים לראות ולכן, גם לא יכולים להאמין. רוב בני האדם מאמינים רק במה שהם יכולים לראות או במה שאחרים ראו והוכיחו זאת, כביכול, במחקרים מדעיים. אני אומר "כביכול", כי היו הרבה מחקרים מדעיים שהתבררו כלא נכונים. אם תסתכלו לאורך ההיסטוריה תוכלו לראות שמחשבות ורעיונות רבים שהועלו וגם מחקרים שנעשו, לא הוכיחו את עצמם במבחן הזמן ונחשבים היום כלא נכונים, כי "התגלו" דברים חדשים או כי "השתנו" הנתונים. כך גם בקשר למערכת האמונות. האנרגיה עובדת בדרכים הנסתרות מעיני בני האדם. הדברים אינם כפי שרוב בני האדם רואים אותם. האנרגיה יכולה להזיז תהליכים ולגרום לדברים לקרות. יש רק תנאי אחד: כדי שהאנרגיה תעשה זאת, נחוץ בן אדם שיביע את הכוונה ושירצה בכך.

האם אתם מוכנים לעבוד עם האנרגיה? האם נראה לכם שהאנרגיה יכולה לתמוך במה שאתם עושים? האם אתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליה? אני מאפשר לכם לחשוב על השאלות האלה ולהגיע לתשובות על פי מה שהלב שלכם אומר. לחשוב עם הלב. כי המקום הנכון ללכת איתו הוא הלב. שם נמצאות התשובות ושם נמצאות ההחלטות הנכונות. המבחן צריך להיות מבחן הלב ולא מבחן ההגיון…. אני יודע מי נמצא כאן ואני מכיר בני אדם ואני מאוהב בבני אדם. אני אוהב אתכם אהבה גדולה יותר מאשר אתם משערים. אני יודע שבני אדם אוהבים להכניס הכל לתבניות ואני יודע שאתם מתחשבים במה שההגיון אומר ולא במה שאתם מרגישים. זו הסיבה שאתם אוהבים לסבך את החיים במקום להפוך אותם לפשוטים. זו הסיבה שלא תעשו דברים "מוזרים" או כאלה ש"לא הוכחו" בשעה שאפשר לנסות ולראות שהדברים עובדים. אני משאיר זאת לבחירתו של כל אחד ואחד מכם.

ושוב באותו עניין מזוית קצת שונה. מה הייתם אומרים לו אמרתי לכם שאתם יכולים לערוך מסעות בזמן? "או, קריון, זה מדע בדיוני", זו התשובה שרוב בני האדם היו נותנים. נכון, ראיתם סרטים וקראתם ספרים בנושאים הללו. נכון, היוצרים של הסרטים והספרים הללו השתמשו בדמיון הפורה והיוצר שלהם. אבל מהו אותו דמיון אם לא יצירת מציאות? מהו אותו דמיון אם לא היכולת לראות מעבר? מהו החזון שיש לכם ואשר לחלק מכם הוא גם ברור? האם החזון הזה לא נמצא קודם כל בדמיון שלכם? נראה לכם ש"רק במקרה" כל כך הרבה סרטים נעשו על נסיעות בזמן, על מעברים לתקופות אחרות, קדימה ואחורה, על מסעות בחלל בין כוכבים? שום דבר לא קורה "במקרה". אותם אנשים שהיתה להם השראה ליצור את הסרטים או לכתוב את הספרים עשו זאת משום שראו זאת בחזונם ומשום שהיתה מאחורי זה תכלית. אני בטוח שרובכם קראתם את הספרות הבדיונית "20 אלף מיל מתחת למים". מי העלה אז בדעתו שזו תהיה מציאות? הרבה ספרים שנכתבו, כביכול כספרות בדיונית, משקפים היום מציאות לכל דבר. הסיבה שהספרים והסרטים נוצרים טרם הזמן היא כדי ליצור את המציאות של ההווה. היצירות הללו זרעו זרעים למה שקורה היום ולמה שיקרה בעתיד. ומבחינתי, העתיד כבר כאן.

מכיוון ששום דבר לא קורה במקרה ומכיוון שיש סינכרוניזציה בין הדברים ומכיוון שהאנרגיה עובדת בסינכרון – כל אותם זרעים שנזרעו ביצירות הופכים היום ויהפכו מאוחר יותר בזמנכם למציאות. ואכן, גם במציאות שלכם יש כבר כאלה שיכולים לעשות את המסעות הללו. והנה אני שואל אתכם שוב: מה הייתם אומרים אם הייתי מציע לכם לעשות מסע בזמן? הדברים אינם בדיוניים ואינם דמיוניים. אלה הדברים שלקראתם אתם הולכים בשנים הבאות. אינני מדבר על התקופה של חמש השנים הקרובות. אני מדבר על תקופה רחוקה יותר, אבל תוכלו לראות את הניצנים לכך. תוכלו לעשות מסעות בזמן, שיהיו מגוונים. תוכלו לחזור לאחור בזמן, תוכלו לנסוע קדימה וגם תוכלו לנסוע לצדדים, כשהמשמעות של נסיעה לצדדים היא: לעבור בין מימדים. כן, גם המידע הזה נשמע מוזר לחלק מהאנשים, אבל אני אומר לכם, שאתם כבני אדם, חיים בכמה וכמה מימדים נוספים, ואתם עומדים בפני תקופה, שבה תוכלו לנוע בין המימדים. "אבל קריון, בשביל מה זה טוב? בקושי אני חי במימד שלי…." – אני שומע אתכם אומרים. התשובה היא: בדיוק בגלל זה טוב הדבר. כדי שתוכלו לאסוף מכל המימדים האחרים את המידע, את הידע, את התכונות שאתם רוצים בהן, ולהביא הכל אל המציאות שלכם. אל המציאות של שלושת המימדים שלכם. אתם חיים בשלושה מימדים, עם יכולות לחיות בהרבה מאוד מימדים. אתם הולכים לקראת התקופה שבה תוכלו לחיות בו זמנית בכמה מימדים. נשמע מוזר היום? נשמע מקדים את זמנו? אכן. אולם גם הספרות של ז'ול ורן הקדימה את זמנה והיום היא מציאות.

אני אומר לכם, יקרים, כי אלה הדברים שעומדים להתרחש. ובכן, מה אתם מתכוננים לעשות עם המידע הזה? האם אתם מתכוננים לעשות משהו עם המידע הזה? האם אתם חושבים שהדברים מאוד מסובכים? אולי אתם חושבים שהם פשוטים…. (קריון צוחק….)

אני מבקש מכם לשנות את נקודת ההשקפה ולהסתכל על הדברים בפרופורציה שונה, בפרספקטיבה שונה. אז תוכלו לראות שבעצם גם היום אתם כבר מתחילים לעבור בין מימדים. יש כאן אנשים, ואני יודע בפני מי אני מדבר, שחולמים שהם חולמים שהם חולמים…. הם נמצאים בכמה מימדים בו זמנית. במימד של המציאות שבה הם שוכבים במיטה וישנים, ובתוך החלום – הם עומדים ומביטים בעצמם חולמים ורואים את החלום. ארבעה מימדים. ובכן, יש כאן אנשים שחולמים חלומות כאלה. אני יודע מי כאן. דעו, כי יש לכם את היכולת לעשות זאת גם כשאתם ערים ולא רק בחלום. וכמו שאמרתי, החלומות הללו זורעים את הזרעים למציאות שבפניה תעמדו.

אנחנו כולנו כל כך מתרגשים. עומדת להיות כאן תקופה מרגשת, משמחת ומפתיעה. אנחנו מחכים בהתרגשות לראות מה תעשו עם המידע הזה ועם היכולות שלכם. כיצד תתקדמו ולאן תגיעו. כשתחליטו שהכל פשוט – הדברים יקרו במהירות. אם תסתכלו עליהם כמסובכים – זה יקח קצת זמן, אבל זה יגיע…. הכל תלוי בכם כקולקטיב, אבל בעיקר בעובדי האור ובמה שהם יבחרו לעשות.

אני מעודד אתכם להסתכל על החיים שלכם מזוית שונה, כי זה היה המסר שלי להיום: לשנות את נקודת ההשקפה, להראות לכם שדברים פשוטים יכולים להיות גדולים ועוצמתיים ולתת לכם רמז על הזרעים שאתם זורעים היום.

אנחנו מתרגשים. אנחנו מצפים לראות מה אתם תחליטו לעשות. בגלל זה אנחנו כל כך אוהבים אתכם. בגלל זה אני, קריון, מאוהב בבני אדם.

דעו כי אני יודע מי אתם ואני אוהב אתכם וכשניפגש בפעם הבאה יהיה לנו על מה לדבר….

אני נפרד מכם כעת בצער אבל גם עם שמחה. המשפחה האוהבת תישאר אתכם כל עוד תרצו בה. אתם יכולים לקחת אותה אתכם. אתם יכולים לעשות בה כרצונכם, כי לכם השליטה על חייכם.

החליטו בתבונה. החליטו עם הלב. השתעשעו במשחק שאתם משחקים כאן ובעיקר, דעו מי אתם.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם