דף הבית » קדושת הלב
קדושת הלב

קדושת הלב

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.8.2012

קדושת הלב

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירה מפיה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, השירה ששמעתם זה עתה היא שירה למוריאנית עתיקה והמילים הן פלדיאניות עתיקות. המשפט: OH ME ANI YAMM  פירושו: אנו אוהבים אתכם. השירה הפלדיאנית היא המקור לשירה הלמוריאנית, שאותה כבר הספקתם להכיר.

מכאן אתם יכולים להבין, שכרגיל, אני לא לבד כאן. חלקכם ראה את האורחים המצויים כאן. מבורכים אלה היכולים לראות בעיניהם. מבורכים אלה היכולים לראות בליבם. מבורכים אלה היכולים לראות בדמיונם ומבורכים אלה היכולים להרגיש.

חלקכם, ובעיקר אלה הנמצאים כאן, וודאי יודעים שהפלדיאנים הם אבות אבותיכם העתיקים ושחלק מה-DNA שלכם מקורו באחיכם ובאחיותיכם הפלדיאנים. הם נמצאים כאן היום. ולא רק הם…

רובכם מרגיש ורגיש לאנרגיות ויכולתם להרגיש באנרגיות המיוחדות שיש כאן היום. גם הקוראים יחושו שהאנרגיות היום שונות מאלה שהיו בפעמים הקודמות. יש לכך כמה סיבות. האחת – האורחים הרבים הנמצאים כאן; אבל זו כבר לא הפתעה במקום הזה, שבו נערך המפגש… הפעם, בשל הצירוף המופלא של האנשים המצויים כאן, הגיעה פמליה עוצמתית, גדולה ומעניינת יותר. (קריון לא מפרט מי בדיוק הפמליה…)

כרגיל, מצויה כאן גם המשפחה של כל אחד מכם ומצויה כאן גם משפחה עתיקה וחברים וחברות ממקומות אחרים ורחוקים ביקום. אפשר לומר, שכל הנציגות האלוהית מצויה כאן היום. ואם הדברים נשמעים לכם "גדולים" מידי, אך עוצמתיים, והם מדברים אל לבכם – אתם יכולים להבין שכך הוא.

למוריאנים יקרים, רובכם הייתם גם בפליאדות ולכן נגעה השירה בליבכם. האם אתם מרגישים גם את אחיכם הלמוריאנים הנמצאים כאן היום? האם אתם יכולים להרגיש באנרגיה של ההר, שגם היא נמצאת כאן היום? זהו ההר שבו מצויים אחיכם ואחיותיכם. (קריון מתייחס להר שאסטה, שם, על פי דבריו, מצויים הלמוריאנים). אכן – אפשר לומר שהדברים מוזרים למי שקורא זאת בפעם הראשונה, אך אני מבקש שתחושו בלבכם. האם אתם מרגישים את הבית? את האמת? האם האנרגיה המצויה כאן פותחת את לבכם? האם היא מדרבנת אתכם ומאיצה בכם לעשות את מה שבאתם לכאן לעשות?

אני יודע מה בלבכם ואני יודע שרבים מכם שואלים את עצמם: מה באתי לעשות? מה הייעוד שלי? אענה לכם, שאתם אמורים להרגיש. הידיעה צריכה לבוא מתוך התחושה, מתוך הלב. כי ידיעת הלב היא זו האמורה לכוון אתכם בדרככם.

אני יודע מי נמצא כאן. אני מברך את אלה ההולכים עם ליבם, ומאיץ בהם להסתכל ימינה ושמאלה ולראות כמה רחבה הדרך וכמה עשייה יש בה. עשייה יפהפיה. אנחנו ביקום משתאים, ומעריצים את העשייה שלכם. גם אם נדמה לכם שאינכם משפיעים ושעוד לא הגעתם למלוא הפוטנציאל שלכם – מחיאות הכפיים נשמעות מקצה היקום ועד קצהו! אנו יודעים איזה שינוי חוללתם בחייכם ובפלנטה.

נציגות רבה יש כאן לאור הבורא. נציגות גבוהה, יפהפיה, רגישה ואוהבת. החל בנציג הקטן ביותר וכלה במבוגר ביותר (קריון מתייחס בדבריו לאנשים שנכחו בערב, בהם התינוק ששמו אור). אין זה סתם שדווקא אתם הגעתם והתקבצתם כאן היום. הלוא אתם כבר יודעים שדברים אינם קורים במקרה. הלב קרא לכם להגיע לכאן היום והוא ידע למה. הלב יודע. החכמה היא ידיעת הלב ולא המח. המח האנושי מופלא הוא, אך הידע לא נמצא בו אלא בלב…

ובכן, מהו הדבר שבאתם לכאן לעשות? באתם לכאן כדי להיות. להיות מי שאתם. שליחים, שגרירים, נציגים. באתם להעיר, ללמד, להדריך, להעצים. אני מדבר אל כל אחד ואחת מכם.

מהו הידע שאותו אתם נושאים? ידע עתיק הוא, שטבוע ומאופסן בתוך ה-DNA שלכם. הוא זמין בעבורכם גם בעכשיו! אם רק תבקשו, תרצו ותביעו כוונה לכך. אם רק תדברו עם הגוף שלכם. הידע מצוי בכל תא ותא של גופכם. הוא שזור בתאים שלכם במבנה מיוחד שלא ניתן לתת לו שם – כי אין לו שם. הוא אנרגטי. בני האדם אוהבים לתת שמות לכל דבר. הרוח מסתפקת בהגדרה: "אנרגיות". מרבית החלקים ב-DNA שלכם הם אנרגטיים ולא תבניתיים. ולכן גם  קשה למדענים שלכם לגלותם. המדענים כבולים בחיפוש אחר התבניות. אתם, להבדיל מהמדענים הכבולים בתבניות, יודעים מהלב, וידיעה זו מובילה אתכם. היא מבורכת ביקום וגורמת לאורחים רבים להגיע לכאן ואל הפלנטה.

הפלנטה שלכם מוערכת ביקום כולו ואתם מחוברים אליה בקשר בל ינתק. האדמה יודעת מי אתם. בכל צעד שאתם עושים עליה, אתם מטביעים בה אור ומטביעים את החותם האנרגטי שלכם. והיא זוכרת. והיא יודעת ומחכה שתפתחו את הלב. היא עובדת איתכם במשותף.

כבר אמרתי שבאשר תלך הפלנטה ילך היקום, ובאשר תלכו אתם –  תלך הפלנטה וילך היקום. ובכן, היקום ממתין לראות מה תבנו כאן. הפוטנציאל הוא למבנה גדול ומפואר, שיש בו אור ולא חושך, שלום ולא מלחמה. שיש בו קדושה הבאה מתוך הלב.

אתם חושבים שאלוהים קדוש. אנו אומרים שלבכם קדוש. האם חשבתם אי פעם שבכל אחד ואחת מכם פועמת הקדושה? חפשו את הקדושה בלבכם. חפשו אותה פנימה בתוככם, כי שם תמצאו אותה ומתוכה יבואו השינויים בחייכם האישיים ועל הפלנטה. אתם אלה המשפיעים על הפלנטה וההשפעה שלכם תגרום לשינויים גם אצלנו. אנו רואים את הפוטנציאל ומחכים לו בהתרגשות גדולה.

אני קריון. אני יודע מה בלבכם. אני רואה את הרגשות ואת מה שאתם קוראים לו "מציאות"-  ואני אוהב אתכם בשל כך.

אם רצונכם בכך – שנו את המציאות שלכם. הביאו אליה את קדושת הלב וצרו כל דבר שתרצו ליצור, למען טובתכם, למען הפלנטה ולמען היקום כולו.

ואנחנו אתכם. תומכים, עוזרים, דוחפים (קריצה של קריון…) ואוהבים אתכם.

הגיעה העת, יקרים, לעשות את מה שבאתם לכאן לעשות.

זכרו מהיכן באתם. זכרו מי אתם ודעו לאן אתם הולכים.

זכרו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם