דף הבית » קולות וצלילים
קולות וצלילים

קולות וצלילים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.10.2017

 קולות וצלילים

ע"י דורית ישראל

(הערות: 1. לתקשור קדמה שירתה של גלית אשר

2. במפגשים אלה קריון מדבר/ת בלשון נקבה)

ברוכות הבאות יקרות, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אני לא לבד כאן. נמצאת איתנו קבוצה גדולה של אחיות: למוריאניות, פלדיאניות, סיריאניות. אתן יכולות להרגיש באנרגיה שלהן. כולנו שמחות ביחד איתכן ואתן יכולות להרגיש בשמחה.

אנחנו מברכות את הכוהנת הלמוריאנית על השירה. הזיכרון עולה. הקול נשמע.

היום אני רוצה לדבר על קול ועל צלילים. על קול ועל תדרים. כפי שאתן יודעות, הכל קשור בתדר. ישנם תדרים שמאפיינים מגזרים מסויימים, חלקים בטבע, ביקום, באנרגיה. הכל רוטט. הכל מרק אנרגטי אחד והרטטים משתנים בתוכו. כשאתן משמיעות קול – יש לו רטט ותהודה. כאשר לקול מצטרפת כוונה – התהודה גדולה יותר והרטט מהיר יותר. לכוונה האנושית עוצמה גדולה מאוד, וכשמצרפים אליה צלילים, היא הופכת עוצמתית אף יותר. אתן יכולות ליצור את המציאות שלכן גם בעזרת הצלילים, המצטרפים אל הכוונה. כשהכוונה מובעת בקול וברטט – היא מחוללת ניסים ונפלאות.

יכולתן להרגיש את האנרגיה של הצלילים היום במעגל הלמוריאני (מדברת על הטקס שנערך במפגש). יכולתן להרגיש את הזרמים בגוף, את העקצוצים, את הכובד. הקול השתלב בהרמוניה עם התחושות ועם הכוונות.

כשאנחנו מביטות בכן, אנחנו לא רואות רק גוף אנושי. אנחנו רואות צבעים, צלילים, תדרים. חלק מהצבעים ומהצלילים נראים ונשמעים לעין ולאוזן האנושית, אבל הצבעים שאנחנו רואות – מרביתם לא מוכרים לכן, והצלילים שאנחנו שומעות – את מרביתם אינכן יכולות לשמוע. התדר כלכך גבוה, שהאוזן האנושית והעין האנושית אינן יכולות לקלוט.

אתן עוד תחזרו הביתה – וגם תשובו חזרה… וכשתגיעו שוב הביתה, תוכלו לזכור את החוויה ולראות ולשמוע את הצבעים והצלילים של עצמכן. רק אז תוכלו להבין מדוע אני אומרת תמיד שאנחנו מעריצים אתכם, בני האדם. אך כעת אני אומרת זאת לנשים, שהרי אנחנו נמצאות באחווה נשית. נשים אנושיות, נשים ממקומות אחרים ביקום וגם יישויות אנרגטיות, שנושאות את האנרגיה הנשית. אתן יכולות להרגיש את החוט המקשר ביניכן לבין עצמכן וביניכן לבינינו. אתן יכולות, אם תאפשרו לעצמכן, להרגיש ברטט של הקשר הזה. וכשכולן מחוברות, הרטטים עובדים בהרמוניה, כי יש כאן אהבה ושמחה ויש כאן ריקוד של האנרגיה, והוא מלווה את הצלילים.

ישנה תנועה אנרגטית הרמונית, המלווה את הצלילים.

לצליל יש חשיבות. לקול שלכן יש חשיבות. במובנים רבים. לקול הנשי יש חשיבות בעיקר בתקופה הזאת.

הביאו את האמת שלכן בעזרת קולכן.

שירו את הצלילים שלכן.

שירו את הכוונות שלכן ורקדו אותן עם האנרגיה.

עשו את הטקסים הפרטיים שלכן לכל מטרה, לכל רצון, לכל תשוקה.

השתמשו בצלילים, בריקוד, באהבה שנמצאת כאן כעת.

אהבה היא מה שאנחנו ואתן מרגישות כעת.

וכשאני מדברת על אחווה, אני מדברת על שיתוף פעולה ועל יושרה. יושרה נשית. חישבו על המושג הזה: "יושרה נשית". לנשים יש יושרה משלהן ולכן, פעלו בשיתוף פעולה, תנו מחמאות אחת לשנייה, פרגנו אחת לשנייה. בצורה כזאת תוכלו להעצים את הכוח הנשי. היו ישרות עם עצמכן ועם הסביבה. היו האשה שפיה וליבה שווים ותוכלו לחולל ניסים בחייכן ובחיי הפלנטה.

הרוח מאוד אוהבת את הטקסים האישיים. אפילו יותר מאשר את הטקסים המובנים או הדתיים, שגם להם יש חשיבות. אך כשהטקס אישי והוא מותאם לרצון שלכן ולתשוקה שלכן, וכשאתן משתמשות באנרגיה שלכן כדי להביע את הכוונות בעזרת הצלילים – היקום כולו מריע ו"מתפוצץ" מאהבה. זיקוקי דינור בחלל. חבל שאינכן יכולות לראות זאת, אך אתן יכולות לדמיין…

השתמשו בדמיון שלכן. כבר אמרתי, שהדמיון הוא מציאות במימד אחר. מציאות לכל דבר. דמיינו עצמכן רוקדות ושמחות בלי קשר למה שקורה מסביב ובלי קשר למה שקורה בחייכן. כך תוכלו להביא את הריקוד והשמחה אל חייכן, אל המצבים שאתן מגדירות "מצבים קשים ומאתגרים".

אתן יכולות לעבור דרך כל קושי. אתן יכולות לעבור דרך קירות. אתן יכולות להשתמש בדמיון כדי לראות דברים שקורים במקומות אחרים, דברים שיקרו בעתיד ואפילו – בגלגולים הבאים שלכן.

אתן יכולות! אתן, הנשים הלמוריאניות, נושאות את נס הניסים, את נס הפלאות. אתן יוצרות מציאות בעבור עצמכן, בעבור הקולקטיב האנושי ובעבור הפלנטה.

מבורכת הזמרת, הכוהנת, שפתחה את הדרך אל השמחה (קריון מדברת אל גלית אשר). השתמשי בשמחה זאת בחייך, יקירה.

השתמשו כולכן בצלילים שלכן בחייכן.

האזינו לקולות של עצמכן.

האזינו למילים של עצמכן.

חיו את החוויה הצלילית.

חוו את הריקוד התשוקתי.

היו בינממדיות וחוו את הבינממדיות בחייכן. אתן יכולות. אתן גם מפה וגם משם ואתן יכולות להיות גם פה וגם שם בו זמנית.

אנחנו כולנו מברכות אתכן, שמחות איתכן, אוהבות אתכן ומעריצות אתכן. ויש על מה!

הכירו במהות שלכן. זכרו מי אתן ומה היכולות שלכן, ואל תשכחו להשמיע את הצלילים שלכן. אל תשכחו להשמיע את קולכן.

מבורכות אתן.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם