דף הבית » קורונה ועוד
קורונה ועוד

קורונה ועוד

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 20.4.2020

קורונה ועוד

 תקשורי קריון, הפלדיאנים והארקטוריאנים

ע"י דורית ישראל

מבורכים יקרים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

הנה אנחנו נפגשים בנסיבות מיוחדות ביותר. אתם רואים? אפשר להיפגש גם כך, ויש גם יתרונות למפגש שכזה: יכולים להצטרף אלינו אנשים מכל קצוות תבל, וכך יהיה בקרוב.

ובכן, יש יתרונות לנגיף הקורונה, ואפילו יתרונות רבים. אדבר היום שוב על הנגיף, אענה על שאלותיכם, ויש באמתחתי כמה הפתעות…

על קונספירציות והפחדות

ובכן, האם אתם הנוכחים כאן ואתם, הקוראים את הדברים כעת, שומעים את האיומים וההפחדות ואתם אכן מפחדים ונרתעים או מתכווצים קצת? אני יודע שיש בכם כאלה.

יקרים, אל תקשיבו לאיומים. אל תקשיבו להפחדות. בכל תחום. השתמשו בלב שלכם וגם בהגיון שלכם. כבר אמרתי כאן, שהאור הוא הגנה. האם אתם משתמשים באור? אם לא, זוהי תזכורת בעבורכם.

אין צורך לפחד. הקורונה לא נוצרה כדי להרוג בני אדם ולחסלם. זוהי כמובן מחשבה שגויה לחלוטין. זוהי כמובן תיאוריה של קונספירציה, ויש עוד כמוה. הדבר לא נעשה מתוך כוונה של אנשים מסוימים לפגוע באחרים. הדבר ודאי גם לא נעשה מתוך כוונה של אלוהים לפגוע בבני אדם. אלוהים הוא רק אהבה ואינו רוצה לפגוע בכם.

אל תאמינו לשום תיאוריית קונספירציה. כל התיאוריות הללו נועדו להפחדה בלבד. הן נועדו לאפשר לאנשים לשלוט על אחרים. ברגע שמישהו שולט ברגשות של האחר, הוא למעשה שולט בו. כשאנשים מאמינים לקונספירציות, הם מתחילים לחיות בפחד. פחד הוא חושך. בחושך אין אהבה, אין תקווה, אין בו ראייה כוללת מלמעלה, אין בו מרחב. יש בו רק תחושת מחנק.

לכן, שחררו מתוך המרחב שלכם כל דבר כזה, כשאתם שומעים עליו או קוראים עליו או רואים אותו. שחררו. אל תאמינו בתיאוריות של חושך.

על אחדות ונפרדות

כבר אמרתי, שדברים קורים על הפלנטה בשל הכוונה הקולקטיבית האנושית. מה אם אומר לכם, שלכוונה הקולקטיבית האנושית הייתה מטרה. למעשה, כמה מטרות. המטרות הושגו כולן. את חלקן אתם כבר יכולים לראות.

בואו נסתכל על הדברים הטובים שהווירוס גרם להם: ראו את האחדות. ראו כיצד אנשים עוזרים זה לזה ותומכים זה בזה. אינני מדבר על מנהיגים. אני מדבר על בני האדם ה"פשוטים", למרות שאינכם פשוטים כלל וכלל… בכל מקום על הפלנטה ישנו רצון לעזור לאחר, לעודד. אם בעזרת מזון או בשירה או במחוות של דיבור בעזרת הטכנולוגיה. האנשים שמקבלים את התמיכה הזאת, אנשים שמקבלים עזרה ואהבה בימים כאלה – לא ישכחו זאת לעולם. הלב שלהם נפתח, בדיוק כמו ליבם של האנשים שעוזרים ותומכים. וכשהלבבות נפתחים – האהבה קיימת. ראו כמה אהבה יש סביבכם.

האם אתם יכולים להרגיש באהבה שנמצאת כאן היום, ברגע זה? האם אתם חושבים, שהעובדה שכל אחד מכם נמצא במקום אחר, משנה? המרחק אינו קובע. אינכם נפרדים. כל אחד מכם יכול להרגיש באהבה הגדולה שיש כאן. אפשרו לעצמכם להרגיש. האהבה היא אנרגיה ולאנרגיה אין מרחק או זמן והיא מגיעה במהירות לכל אחד. לכן, כל מי שרגיש לאנרגיה, כולל הקוראים, יכול להרגיש את האהבה.

אם כך, הנפרדות היא רק לכאורה. אין לה השפעה. נכון, חלק מכם לא נמצאים עם בני משפחתם (הערה: התקשור ניתן בתקופת ההסגר), חסר לכם המגע הפיזי, חסר החיבוק. התקופה הזו תחלוף במהרה. תוכלו להיפגש עם יקיריכם ותוכלו לחבק אותם. למעשה, אני יכול לומר לכם, שכבר כעת אתם יכולים להיפגש ולהתחבק… למרות זאת, אני מציע להישמע להנחיות. אלה הנחיות, שמגיעות מתוך דאגה לכלל. אך אם מי מכם מרגיש שהוא יכול להיפגש – מבחינת הרוח הוא יכול. זה אפשרי. (כאמור, התקשור ניתן בתקופת הסגר).

עוד על האור

כשאתם מקיפים עצמכם באור, כשאתם שולחים את האור שלכם, אתם יכולים לגעת האחד בשני.

כשאתם שולחים את האור שלכם בכל יום, הוא מגיע למקומות שאפילו אינכם חושבים עליהם. הוא מגיע במהירות לכל מקום על הפלנטה וגם לאדמה. אינכם יודעים אפילו כמה גדולה השפעת האור. אנשים יכולים להרגיש טוב לפתע, מבלי להבין מדוע. אולי זה היה האור שלכם שהגיע אליהם?

אם כך, האור מחבר, גם אם יש כאן, לכאורה, נפרדות או מרחק.

אני מאיץ בכם ומבקש מכם להמשיך לשלוח אור, למלא עצמכם באור, להביע את הכוונות שלכם, לשלוח ריפוי. הנשמה של בני האדם כולם צמאה לאור שלכם ולאהבה שלכם. היו האור והאהבה. כשאתם אור ואהבה, אתם אחד עם האלוהות. שום דבר לא יפחיד אתכם.

האם אתם מבינים שאין כל נפרדות גם בתקופה הנוכחית ושיש קשר בין כל בני האדם? שהחיבור ביניכם אינו תלוי מרחק או זמן? שלאנרגיה אין כל מגבלות, וכשאתם שולחים את האור שלכם – מישהו מקבל אותו. למישהו זה עושה טוב. מישהו נרגע. ומה אם רבים נרגעים ומרגישים טוב יותר… זו היכולת שלכם, שליחי אור יקרים. אל תהססו. המשיכו לשלוח אור. זה עובד. זה עובד.

מתי זה ייגמר

מתי זה ייגמר? מתי התקופה הזאת תחלוף? מהר מכפי שהמנהיגים שלכם חושבים. וירוס הקורונה כאן כדי לעשות את העבודה ולהיעלם. בדיוק כפי שהיה עם מגפות אחרות על הפלנטה, ואפילו לא מזמן.

השפעת, לעומת זאת, כאן כדי להישאר….השפעת תלויה במזג האוויר, שמשתנה בצורה פתאומית בכל הפלנטה. כשזה קורה, הגוף האנושי מגיב. השפעת חולפת וחוזרת. הקורונה לא תחזור.

בהקשר הזה אומר לכם מה עוד טוב. המדענים כבר מצאו חיסון, כפי שאמרתי לכם כאן בפעם הקודמת. הם יודעים שהקורונה תחלוף, ולכן, כבר  כעת עובדים בכל העולם על חיסון למגיפה הבאה. אם וכאשר תגיע, יהיה לה חיסון. זוהי מחשבה עתידית, בעקבות הקורונה.

מכל הדברים שהבאתי בפניכם אתם יכולים להבין, שאין כל סיבה לבהלה.

עוד על השדה האלקטרומגנטי

כעת, אני רוצה להזכיר לכם מה שאמרתי בעבר, לפני שהווירוס נכנס לחייכם בכזאת עוצמה. דיברתי על השדה האנושי ועל השדה הפלנטרי. הארקטוריאנים, שאותם אירחנו כאן, דיברו על השדה האלקטרומגנטי של כל איבר. הם הציעו לכם דרכים לעבוד עם השדה והצביעו על ההשפעה בין השדות של בני האדם.

אני רוצה לשאול אתכם: מה עשיתם ומה אתם עושים עם המידע הזה. האם אתם יכולים להרגיש את השדה האלקטרומגנטי שעוטף אתכם? האם אתם יכולים להטמיע בשדה את הכוונות שלכם, את המנטרות החיוביות שלכם, את האור ואת האהבה שלכם? כך שבכל פעם, שהשדה שלכם פוגש שדה של אדם אחר, הוא ישפיע עליו. בעיקר הוא ישפיע על אנשים שאינם בעלי מודעות. הוא יאפשר לעורר את המודעות למחשבה שיש עוד דברים, שלא הכל ידוע וגלוי, שהדברים אינם כפי שהם נראים ושלא הכל המדענים יודעים. כשאדם מרגיש – הוא יודע מה הוא מרגיש, ואף אחד לא יכול לומר לו שהוא לא מרגיש את זה… כשאדם מרגיש אנרגיה, הוא מודע לזה.

לכן, הנה עוד חשיבות לשדה האלקטרומגנטי ואלה דברים שאתם יכולים לעשות.

וכעת, יש לי הפתעה בשבילכם. כפי שאתם מבינים, אינני לבד כאן. נמצאים איתי אורחים, שחלקכם מכירים אותם ואף פגשו בהם. אנחנו מארחים היום את הפלדיאנים ואת הארקטוריאנים. אני מפנה להם את הבמה ועוד אחזור.

תקשור הפלדיאנים – ברכות

יקרים, אנחנו הפלדיאנים.

הקבוצה שהייתה בהוואי (מדבר על המסע להוואי שערכנו בפברואר 2020) הרגישה בנו בכל רגע. ביחד שינינו את מזג האוויר, נתנו פתרונות לאתגרים שהתעוררו וגם קרצנו… כפי שאתם יודעים, הרוח אוהבת להשתובב. ואנחנו שובבים….

כשאתם רואים תופעות לא הגיוניות – בדקו מי נמצא סביבכם. אולי אלה אנחנו… כשהאור מהבהב, כשהמזגן מתחיל לפעול מעצמו או מאוורר התקרה, במקרים מסויימים…

כשאתם מביטים אל השמיים ורואים את הקריצות מן הכוכבים, אתם כבר יכולים לנחש מה אתם רואים.

באנו כדי לברך.

לברך אתכם על מי שאתם, על העבודה שאתם עושים, על הנכונות, על הרצון, על התמיכה.

אנחנו משפחה. אנחנו חלק מהשושלת האלוהית, כפי שגם אתם. כשאתם מתחברים אלינו, אתם מתחברים אל המקור שלכם. רבים מכם, ואנחנו מדברים בעיקר אל הנוכחים כאן, המקור שלכם נמצא שנות אור לאחור. נשמות עתיקות מאוד אתם. עברתם דברים. אתם יודעים דברים.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם להיזכר.

האם אתם רוצים להיזכר ביכולות שהיו לכם? האם אתם רוצים להוסיף על היכולות ועל הידע? אנחנו כאן. כל מה שאתם צריכים הוא לפנות אלינו. אנחנו יודעים מי אתם. כולכם יכולים ליצור איתנו קשר.

אנחנו מברכים אתכם בהיזכרות, בהרחבת היכולות ובהרחבת הידע.

מבורכים אתם.

וכך הוא.

תקשור הארקטוריאנים – שדות אלקטרומגנטיים

יקרים, אנחנו הארקטוריאנים. אמרנו שעוד ניפגש, והנה אנחנו נפגשים שוב.

העברנו לכם מידע בקשר לשדה האלקטרומגנטי וגם הבהרנו לכם כיצד לעבוד איתו. אנחנו יודעים מי השתמש במידע. אלה שהשתמשו בו ראו כמה הוא מועיל וכמה הוא משפיע.

נזכיר בקצרה: אמרנו שלכל איבר בגופכם יש שדה אלקטרומגנטי ולא רק לגוף כולו. יש כאן שדה בתוך שדה בתוך שדה. ראו כמה הגוף האנושי מורכב. אתם יכולים להשתמש בשדה של איבר, כדי להפוך אותו למגנט ולשאוב את האנרגיה של כאבים ורגשות. והדברים קורים. אנחנו מציעים לכם לעשות זאת וגם לבדוק עם עצמכם מה עוד אתם יכולים לעשות בעזרת השדות שלכם.

הנה רמז: מה אם תשתמשו במה שקריון הציע לכם לגבי השדה האלקטרומגנטי ותעשו זאת לגבי השדות של כל איבר. מה יקרה אז לגופכם, לדעתכם?

נאמר לכם זאת: תרגישו בשינוי גדול מכל הבחינות. תוכלו לשפר את מצבכם הפיזי והרגשי. בתקופה הנוכחית הדבר חשוב ביותר ומשמעותי ביותר.

מה באשר לשדה האלקטרומגנטי של האנושות כולה?

אתם יכולים להשפיע גם על השדה הזה. כל אחד בעבודה שלו עם עצמו וכולם בעבודה המשותפת. אתם יכולים לשנות את השדה האלקטרומגנטי הקולקטיבי! המידע עובר, האנרגיה עוברת. אתם יכולים להשפיע!

מצאו את הדרכים היצירתיות שלכם לעשות זאת. קריון דיבר על אחדות ואמר שאין נפרדות. זהו עוד היבט לקשר ולאחדות בין כל בני האדם.

אנחנו כבר עברנו דברים דומים ואנחנו יודעים שזה עובד. כעת תורכם לגלות זאת. למען עצמכם, והקשיבו לזה: גם למען הפלנטה הבאה, שבה אתם תהיו השליחים, להעביר את השושלת האלוהית.

מה דעתכם על כך?

נשאיר זאת כחומר למחשבה.

אפשרו לדברים לחלחל. אפשרו לעצמכם להבין ולהיפתח ותוכלו לראות ברכה במעשיכם.

אנחנו הארקטוריאנים. מעריכים אתכם על מי שאתם.

מבורכים אתם.

וכך הוא.

קריון – סיכום

יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

האם אתם מבינים כעת טוב יותר מה מתרחש? מה לעשות? איך לעשות? איך להתפתח?

אני מבקש אתכם לעשות. להיות. להיות האור והאהבה שאתם. להיות שליחי האור. להבין מי אתם. כי זה מה שבאתם לכאן לעשות.

יום מיוחד היום. יום של הבנות. יום של הפנמה והכלה.

ראו את היום הזה כיום הראשון בחיים החדשים שלכם וצאו לדרך.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם