דף הבית » ריפוי, אמונה, חופש
ריפוי אמונה חופש

ריפוי, אמונה, חופש

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.3.2017

 ריפוי, אמונה, חופש

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו נגינת ריפוי ושירה עם יפעת בר-שלום וכרמית נחום-ריקלין, אשת הקשת)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, שוב אנחנו נפגשים במפגש בין האדם לבין הרוח. זהו תמיד מפגש מרגש. לכם, אבל בעיקר לנו. אנחנו אלה שמעריכים ומעריצים אתכם על מי שאתם, על הצעדים שאתם עושים כאן על הפלנטה, על השינויים שאתם מחוללים ועל הרצון ללכת עם הלב, על הרצון להיות ולהבין את מהותכם. על כך, שמחת הרוח גדולה ביותר.

וכאשר שמחה פוגשת בשמחה – יש חגיגה. ואכן, יש כאן חגיגה. זו חגיגה של תדרים, צלילים וצבעים. חבל שאינכם יכולים לראות ולשמוע את החגיגה הגדולה, שכן לצבעים תדרים שהעין האנושית אינה רואה ולצלילים תדרים שהאוזן האנושית אינה יכולה לקלוט.

אבל אנחנו רואים ויודעים את הצלילים שלכם, את הצבעים שלכם ואת התדרים שלכם. המחזה הוא מרהיב. וכשאתם מתמסרים לצלילי הריפוי – מתחולל הנס בגופכם. נס של תדרים. נס של ריפוי.

מבורכים אתם על שנתתם הסכמתכם להיות חלק מהנס הזה.

הצלילים ששמעתם מביאים אותי לדבר היום על כמה נושאים. למעשה, אענה היום על שאלות שנשאלתי בעקבות מידע ומסרים שהעברתי בעבר.

תחילה אתייחס למסר של הפעם הקודמת ("הגוף האנושי", תקשור חודש פברואר 2017). דיברתי על מבנה הגוף האנושי. סיפרתי שהגוף האנושי מורכב ביותר וכלל איננו מה שאתם חושבים ואף איננו מה שהמדענים שלכם חושבים. בין היתר דיברתי על המבנים האנרגטיים שנמצאים בגופכם ובשדה האלקטרו-מגנטי, שהוא חלק בלתי נפרד מגופכם. שאלות רבות עלו בעקבות המסר הזה.

"קריון, התיאור שנתת כל כך יפה, אבל מה אני אמור לעשות איתו?" "קריון, האם אפשר להשתמש במה שאמרת במציאות שלנו, או שזהו דבר אנרגטי, שרק הרוח יכולה לראות?".

תשובתי: הדברים שסיפרתי לכם היו מיועדים לכם ולא לרוח… המסרים שאני מעביר לכם הם לשימוש במה שאתם קוראים לו "החיים" שלכם. החיים היומיומיים שלכם. המציאות שלכם. אתם כבר יודעים שמציאות היא סוג של אשליה. אתם יכולים לשנות אותה. אתם יכולים לברוא לעצמכם את המציאות שאתם רוצים לחיות בה. אתם יכולים ליצור את השינוי שאתם רוצים בו.

המבנים האנרגטיים יעזרו לכם ליצור לעצמכם חיים טובים יותר. אם תשתמשו במידע שהעברתי, תוכלו לחיות באיכות חיים טובה יותר. אתם יכולים להשתמש במבנים כדי לרפא את עצמכם. אפילו כדי לאפשר ריפוי לאחרים. כשאתם מרפאים את עצמכם ויוצרים שינוי בתאים, אתם משנים את החיים שלכם. התאים האנושיים מאזינים לצלילים ולמילים שלכם. הם משנים את עצמם בהתאם לכוונות ולבקשות שלכם. אתם יכולים להתכוונן אל המבנים האנרגטיים וליצור בתוכם ריפוי לגופכם. ליצור בתוכם את שינוי התאים ואת ההתחדשות שלהם. אתם יכולים להישאר צעירים. מה תגידו על כך? אתם יכולים לאפשר לאחרים ריפוי, אם הם רוצים בכך. אתם יכולים לברוא את המציאות שלכם בעזרתם. דרך ההתכווננות, הבקשות, הרצון והאמונה שלכם בעצמכם.

"אבל קריון, אני לא חושב שאני מאמין שאני יכול לעשות זאת. אני לא חושב שאני מאמין שאני יכול לרפא את עצמי".

האם אלה אתם, ששואלים את השאלות הללו? מהי האמונה? מהי האמונה בעצמכם? האם אתם מבינים שרק לכם יש שליטה על החיים שלכם? האם אתם מבינים שאינכם צריכים לתת את השליטה על החיים שלכם לאנשים אחרים? אינכם צריכים לתת שליטה גם לרוח. הרוח לא רוצה לשלוט בכם. ואם יש אנשים שרוצים לשלוט בכם – האם אתם מאפשרים זאת?

האם אתם שולטים בחיים שלכם?

יקרים, אמונה היא דבר נרכש. כאשר תתחילו לעשות ותראו את התוצאות – תגיע האמונה. אם אתם פוחדים לעשות את הצעד הראשון, כיצד תדעו אם משהו עובד? כיצד תדעו אם אתם יכולים לחולל ניסים בחייכם? אם אתם פוחדים ונרתעים, אם אתם שומעים לסביבה שלכם, שאומרת: "עזבו, אלה שטויות והבלים" – כיצד תעשו ותרכשו את האמונה?

אמונה נרכשת עם העשייה.

האם אתם פוחדים מהלא נודע? כולכם הולכים כעת אל עבר הלא נודע. שום דבר כבר אינו מוכר, אפילו הדברים שנראים מוכרים. דיברתי על כך בעבר. דיברתי על "המובן מאליו שאינו מובן מאליו". (תקשור מכנס קריון בחודש דצמבר 2016).

אתם נתקלים במצבים שבהם ידעתם בעבר מה לעשות, וכשאתם עושים את אותם הדברים בדיוק – הם כבר לא עובדים. האם אתם פוחדים מכך? האם אתם מאבדים את האמונה בעצמכם בשל כך, או שאתם מנסים להגביה את המבט, לראות את הדברים מזווית אחרת ולהחליט מה אתם רוצים לעשות? האם החשש והפחד עוצרים אתכם או שהם דווקא מדרבנים אתכם?

בכל מקרה, האמונה, שעליה נשאלתי פעמים רבות, נרכשת עם העשייה. לו יכולתי, הייתי דוחף אתכם אל עבר העשייה… אבל הבחירה, כמובן בידיכם. גם אם תבחרו שלא לעשות וללכת לכיוונים אחרים, הרוח תמשיך לאהוב אתכם. אלוהים ימשיך לאהוב אתכם. אנחנו לא בני אדם. אנחנו לא שומרים טינה, לא נותנים עונשים ולא מזהירים. בעיקר, לא ניקח מכם את זכות הבחירה. על כל דבר שתעשו נאמר אמן ונמשיך לאהוב אתכם. וכשתחליטו לשנות, ותרצו להיעזר ברוח – נהיה איתכם ונתמוך בכם. גם אם לא תרצו להיעזר ברוח – אנחנו איתכם. תמיד. אתם אף פעם לבד!

"אבל קריון, אני שומע את המשפט הזה כל כך הרבה פעמים ובכל זאת אני מרגיש שאני לבד, שאין לי תמיכה. אנשים לא מבינים אותי".

אני אומר לכם יקרים, שכל אחד מכם מוקף בפמליה גדולה של משפחה אוהבת, משפחה אנרגטית, שמחכה שתושיטו לה יד. אם תרצו, היא תציג עצמה בפניכם. אם תאפשרו לה, תוכלו גם להרגיש בה. בעיקר תוכלו להרגיש את האהבה הגדולה ותדעו שאתם אף פעם לא לבד!

אתם אף פעם לא לבד!

כשתרצו לעשות שינוי – נהיה איתכם, והאנרגיה של השינוי תשפיע על הסביבה שלכם ותוכלו לראות כיצד גם הסביבה משתנה. תוכלו לראות כיצד הסביבה שלכם נפתחת אל "הדברים המוזרים", הלא ידועים, שלא הוכחו במדע… תראו את השינוי ותוכלו לקבל את התמיכה.

אני מכיר היטב את השותפה שלי, המתקשרת, וזה בדיוק התהליך שעבר גם עליה.

צריך מעט אומץ כדי ללכת כנגד הסביבה. צריך להאמין במה שאתם מרגישים, במה שהלב יודע, ולהמשיך לעשות את הצעדים שלכם. הסביבה תשתנה ביחד איתכם.

אתם יכולים לרפא את עצמכם, והסביבה תרצה גם. אתם יכולים להרגיש את האהבה של הרוח ולחייך, והסביבה תרצה גם. "מה יש לכם שלי אין? מדוע אתם שמחים כל כך?", זה מה שהסביבה שלכם תאמר ותרצה גם. ואז, תמצאו עצמכם מלמדים, מסבירים ומתפתחים ביחד עם הסביבה.

ישנם כאן ובין הקוראים אנשים שיודעים בדיוק על מה אני מדבר, כי הם עברו את התהליכים הללו.

האנושות הולכת לקראת מודעות רחבה יותר, כי זו היתה הבקשה הקולקטיבית האנושית. אתם נושאי הלפיד. אתם נושאי הבשורה. איתכם ועם הילדים החדשים יבוא השינוי.

האם שמתם לב, כמה שונים הילדים החדשים ממי שאתם הייתם וודאי ממי שהוריכם היו? האם שמתם לב שהם יודעים מי הם? האם שמתם לב שהם יכולים לדבר על דברים שקרו להם בעבר והם בסך הכל בני שלוש וארבע? כמה עבר כבר יכול להיות לילדים כאלה… אבל הם זוכרים את הפעמים הקודמות שהיו פה. הם יוכלו לרפא רק בעזרת המגע שלהם ואף בעזרת המבט שלהם. הם מגיעים לכאן כשהם "מתוכנתים" אחרת. בדיוק כפי שאתם תגיעו בפעם הבאה. תגיעו עם הידע שיש לכם היום. תהיו "מתוכנתים" אחרת.

שינוי גדול עומד לקרות על הפלנטה. אנחנו רואים את הפוטנציאל. מובן שזה תלוי בכם אם הוא יקרה מהר או לאט. האם אתם משנים את עצמכם וכך גם משנים את הסביבה? זה תלוי בכם. האם אתם מאמינים במה שהלב שלכם יודע? זה תלוי בכם. אבל אתם נושאי השינוי ונושאי הבשורה. אתם נושאי האור.

ואינני יכול שלא להתייחס לתקופה הנוכחית של העם היהודי. אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע היכן אני נמצא. זו תקופה של "לקראת יציאה לשחרור". מהי אותה יציאה מעבדות לחופש? האם זו עבדות למנהגים? לאמונות? לדברים שלמדתם מהוריכם או ממוריכם והרגשתם שאתם חייבים לעשות? האם זו עבדות להרגלים?

הגיעה העת לצאת אל החופש. אל המקום שבו אתם יכולים לנשום. אל המקום שבו אינכם משועבדים לדבר. לא לאדם, לא להרגל, לא למנהג ולא לאמירות למיניהן.

זה התהליך שהאנושות עוברת בתקופה המרגשת הזאת. זו תקופה של שחרור מהישן והליכה אל עבר החדש, שאינו נודע, ולכן גם מעורר פחד. יש כאלה שנאחזים בישן ומתנגדים לחדש. האם אתם מאלה שנאחזים או מאלה שמאפשרים לעצמם לשחרר? אחיזה, מכל סוג שהוא, אינה מביאה חופש, אינה מביאה את היכולת לנשום בחופשיות, או לשמוח, או לרקוד עם התשוקה שלכם ולשחק את המשחק בצורה הטובה ביותר שאתם יכולים. האם אתם יכולים להרשות לעצמכם, לאפשר לעצמכם, להשתחרר מהשעבוד?

זה הזמן. זו התקופה. תקופה מרגשת של שינויים. כבר אמרתי בעבר: התייחסו אל השינוי כאל משהו משמח. צפו לו כמו שילד מצפה להפתעה. אל תתנו שמות להפתעות. אל תאמרו "הפתעה טובה" או "הפתעה רעה". התייחסו אל ההפתעה כאל הדרך שלכם ושנו אותה אם אינה מוצאת חן בעיניכם. היעזרו בגוף שלכם ובמבנים שלו כדי לשפר את איכות חייכם, כדי לרפא את עצמכם, כדי להאיר את הסביבה שאתם נמצאים בה. כי אתם יכולים! אתם נושאי הלפיד! אתם נושאי הבשורה!

אני קריון, מאוהב בבני אדם.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם