דף הבית » ריפוי
ריפוי

ריפוי

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.01.2015

ריפוי

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמו צלילי ריפוי עם יפעת בר-שלום)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אכן, ריפוי מתרחש כאן ברגע זה ממש. זהו ריפוי קוונטי והוא התבקש במיוחד. מבורכת את, כוהנת יקרה, על הצלילים המרפאים (מתייחס לנגינתה של יפעת). הצלילים תמכו בתהליך הריפוי שביקשתם לעצמכם.

המסר שלי להיום, כפי שכבר יכולתם להבין, יהיה על ריפוי. אבל קודם לכן, אני רוצה לברך אתכם על שהגעתם למפגש המרגש שבין הרוח לבין בן האנוש. הרוח תמיד שמחה על המפגשים הללו. נמצאים איתנו אורחים רבים. ודאי יכולתם להרגיש באנרגיה שלהם. לפעמים היתה זו אנרגיה חמה ולפעמים קרה, בלי קשר לטמפרטורה ששוררת כאן. האנרגיה אוהבת ואתם יכולים להרגיש באהבה ששוררת כאן וגם בשמחה. סביב כל אחד מכם נמצאת המשפחה האוהבת שלו. אולי תרגישו בליטוף, אולי בלחץ קל, אולי בדגדוגים. האנרגיה יודעת להציג עצמה בדרכים רבות…

נמצאת כאן גם פמליה גדולה ממקומות אחרים. היא כבר אורחת קבע כאן והאנרגיה שלה היא כזאת שמשנה טמפרטורה… אם חם לכם או קר לכם – היא האחראית….

האורחים שאני מביא איתי מכירים אתכם היטב וגם הם באים להיות איתכם. הרוח תמיד באה כדי להיות עם בני האדם וכדי לומר כמה אתם נאהבים ומוערכים, גם אם אינכם חושבים כך. אתם חלוצים ופורצי דרך, גם אם אינכם חושבים כך…

הגעתם לכאן היום כי משהו משך אתכם להגיע. זו האנרגיה שמשכה אתכם, ומה שמייחד אותה: זו אנרגיה של ריפוי. ועל כך גם המסר שלי להיום.

כבר דיברתי על ריפוי בעבר. היום ארחיב ואתייחס לכך גם מנקודות מבט נוספות.

תחילה אשאל אתכם שאלה: כשאתם חולים ומרגישים לא טוב או כשיש לכם כאבים – מה אתם עושים? מרבית בני האדם יענו שהם קובעים תור לרופא. האם העזרה הרפואית שאתם מקבלים עוזרת תמיד? אנשים שנוטלים תרופות מידי יום יודעים לספר, שהתרופה כבר אינה משפיעה לאחר תקופה מסויימת. מדוע? מדוע תרופה שעזרה בעבר כבר אינה משפיעה? יש כאלה שיודעים לספר, כי תרופות שנטלו לעניין כלשהו, על פי המלצת רופא, אינן עוזרות. מדוע? האם שאלתם את עצמכם מדוע תרופות מסויימות משפיעות ואחרות לא? מדוע תרופה משפיעה לזמן מסויים ואחר כך כבר לא?

התשובה אולי תפתיע חלק מכם, אך יש כאלה שיבינו אותה. הסיבה פשוטה: האנושות עוברת תהליכים אנרגטיים עוצמתיים בתקופה זו. התהליכים הללו משפיעים על כל מי שחי על הפלנטה ובעיקר על אלה בעלי המודעות. אלה תהליכים שלא ניתן להימנע מהם, כי אתם, כקולקטיב אנושי, ביקשתם אותם לעצמכם.

מה הם התהליכים ומה השינוי שהם גורמים לו? האנרגיה משפיעה על הגוף הפיזי שלכם. אתם יכולים להרגיש לפעמים  ש"משהו לא בסדר" ולא לדעת מהו שלא בסדר… אתם יכולים להרגיש שגופכם מתנהג אחרת מאשר קודם.

גופכם, שרטט לאורך שנים ארוכות ברטט מסויים ואחיד, מתחיל לרטוט ברטטים משתנים. אתם הרי יודעים שלכל חי, צומח ודומם יש רטט, תדר. התדר שהיה קבוע הופך למהיר יותר ואף אינו קבוע. מקומות שונים בגופכם רוטטים ברטטים שונים, מהירים ואיטיים. ישנם כאלה שהרטטים בגופם מהירים מאוד.

מכיוון שהרטט משתנה – הוא משפיע על האיברים בגופכם. ולכן, תרופות שהשפיעו כשהגוף רטט ברטט אחיד, אינן משפיעות ברטטים משתנים ומהירים.

כדי שתרופות ישפיעו בעידן החדש, הן צריכות להכיל בתוכן תדרים, שיתאימו לתדרים הגבוהים יותר של הגוף. המדע שלכם עדיין לא מוכן לכך, אבל, כמו תמיד, ישנם חלוצים. יש מעטים שכבר מבינים זאת ומפתחים את התרופות העתידיות. תרופות אלה תהיינה שונות לחלוטין מהקיימות היום.

ואני רוצה, אולי, להפתיע אתכם ולומר, שגם היום אינכם זקוקים לתרופות או לאמצעים חיצוניים, כדי להביא ריפוי לגופכם. כבר דיברתי בעבר על הכוונה האנושית ועל עוצמתה. אמרתי שהכוונה האנושית מחוללת ניסים, והיא עושה זאת בכל תחום, כולל הריפוי. אתם יכולים לרפא את עצמכם דרך הבעת הכוונה. דרך דיבור עם הגוף.

גופכם מורכב הרבה יותר מכפי שאתם יודעים ומכירים. הוא מורכב יותר מכפי שהמדענים יודעים. יש בו מבנים אנרגטיים, רטטים גבוהים, שדות אלקטרו-מגנטיים לכל איבר. ומכיוון שמדובר באנרגיה, הרי שאנרגיה יכולה לרפא אנרגיה. אנרגיה יכולה להחליף אנרגיה. זהו ריפוי קוונטי.

ריפוי קוונטי נעשה במהירות גדולה, כי המהירות שבה האנרגיה עובדת היא של "עכשיו". הכל קורה בעכשיו. ריפוי קוונטי נעשה על ידי שינוי התודעה, שינוי הרטטים, ובצורה פשוטה ביותר – דרך הכוונה האנושית. הצעתי לכם בעבר לערוך חוזה חדש עם גופכם ואני חוזר על הצעתי גם היום. עשו עם גופכם חוזה חדש! חוזה שיש בו בריאות, ריפוי. שחררו בחוזה כל מה שאינו בריא. שחררו כל מה שאינו רצוי, כמו: מחלות, רגשות ואף זכרונות. אתם יכולים לעשות זאת. אתם יכולים לשנות את החוזה הישן שלכם ולהתחיל בדרך חדשה. אתם יכולים לרפא את גופכם במהירות.

טכניקות רבות מגיעות אל הפלנטה. הן עוסקות באנרגיה, בריפוי אנרגטי. הן כוללות בתוכן תדרים, צבעים, מוזיקה. אלה טכניקות שמקורן במקומות אחרים ביקום. והן עובדות! הן עובדות, כי הן משתמשות באנרגיה. הן עובדות על רובד שאינו מוכר למדע.

מדוע אני מקדיש את השיחה היום לריפוי? מפני שהפלנטה ואתם עומדים בפני דרך חדשה. בפני כיול מחדש. אתם פוסעים אל עבר הלא נודע. אתם עוברים סמן אנרגטי עוצמתי ביותר. מחזור חיים של הפלנטה מסתיים ומתחיל מחזור חדש. האם לא תרצו להתחיל אותו כשאתם חדשים, מתחדשים, בריאים? הדבר אפשרי. גם אם קבעתם לעצמכם חוזים של מחלות, הדבר אפשרי. אתם יכולים לשנות. אתם יכולים, ומגיע לכם, לחיות באיכות חיים. מחזור החיים החדש הוא מחזור של אנרגיה עוצמתית, דוחפת, מעצימה. זו אנרגיה של שינוי, כי שינוי הוא שם המשחק. צפו לשינויים בחייכם.

כפי שכבר הבנתם, האנרגיה עובדת בדרכים שנעלמות מן העין האנושית. היא אוהבת לשחק, להשתעשע, ואוהבת לגרום לדברים לקרות בהפתעה.

השתתפו במשחק הזה. שחקו אותו בדרך שאתם מכירים, דרכם של הילדים שבתוככם. בהנאה, בשירה, בריקוד ובצפייה להפתעות. וההפתעות תגענה… זו הבטחת הרוח.

כבר בעת הזו אתם יכולים להבחין בניצנים של מה שילך ויתגבר בשנים הבאות. אתם יכולים להבחין שאין יותר סודות. לא ניתן להסתיר דברים. הכל עולה ומתגלה. דברים שנעשו במחשכים עולים אל פני השטח. ואם אתם חושבים שזו תקופה קשה, של מלחמות, של רוע, של שחיתות – הסתכלו על כך מנקודת מבטה של הרוח, וראו כיצד דברים שהיו בחושך מוארים לפתע וכיצד הם עולים כדי להיעלם. זו מלחמתו של החושך, אבל אין למלחמה זו סיכוי.

הפוטנציאל הוא של שלום. פוטנציאל שבו יותר ויותר אנשים מגלים את האור שבתוכם, ומגלים את העובדה שהם מסוגלים להשפיע.

אתם מסוגלים להשפיע, יקרים. כבר דיברנו על כך בפעמים קודמות. האור שלכם גם מרפא. הוא מרפא את הפלנטה ואת הפצעים והצלקות שמשאירים עליה אותם אנשים שמנסים לשלוט בדרך החושך. אל תתייאשו! אין מקום לייאוש. יש רק מקום לשמוח על העובדה שהדברים מתגלים. הם ייעלמו… כי זה הפוטנציאל.

ובכן, ריפוי קוונטי יכול להיעשות גם לפלנטה. אתם יכולים להשתמש באנרגיה כדי לרפא את המקומות שזקוקים לריפוי על הפלנטה.

התודעה, המודעות, הכוונה – כל אלה עושים את העבודה. האם אתם רוצים לחיות עם בריאות, עם התחדשות, עם שמחה, עם איכות חיים? אתם יכולים! אתם כל כך כל כך יכולים!

צאו לדרך החדשה, יקרים, כשאתם בריאים, שמחים, רוקדים, ושנו את החיים כאן על פני הפלנטה. אתם יכולים!

מסר זה, שעסק בריפוי, גם הביא ריפוי, וחלק מכם ודאי הרגיש בריפוי שהתרחש ברגעים אלה שבהם דיברתי. אנרגיית הריפוי תועבר גם אל המילים הכתובות, וגם אתם הקוראים יכולים להרגיש בו כשאתם קוראים את המילים.

אנרגיית הריפוי יכולה להישאר איתכם וללכת איתכם.

אני מזמין אתכם לחיות באיכות חיים ואני נפרד מכם בצער. עוד ניפגש שוב, כפי שנפגשנו בעבר.

היו ברוכים.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם