דף הבית » רצי המרתון
רצי המרתון

רצי המרתון

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.7.2011

רצי המרתון

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, איזו שמחה שיש כאן. שמחה של פגישה מחודשת עם הבית, שמחה של פגישה מחודשת עם המשפחה האוהבת. יום גדול הוא לנו, ואני רוצה לומר לכם: הגאווה והכבוד הם תמיד שלנו, כשאנחנו איתכם. אתם חושבים שאתם באים לשמוע מסרים ולהיות באנרגיה האוהבת – ואתם צודקים. אבל דעו, שאנחנו באים כדי להיות איתכם ולומר לכם כמה אנחנו אוהבים אתכם ומעריכים אתכם.

היקום מריע לכם, יקרים. שיניתם את גורלו, שיניתם את גורל הפלנטה, שיניתם את חייכם ואתם צועדים צעד אחר צעד במרוץ קדימה. אני קורא לכך מרוץ מפני שאתם, שנמצאים כאן, ואלה הקוראים את המילים כעת, חסרי סבלנות. אתם רוצים לדעת מה יקרה אחרי 2012, איך תרגישו, כיצד תחיו במימד החמישי. אתם מאיצים את התהליכים ואנחנו רואים, שמחים ומעריכים אתכם. זהו משחק חדש. משחק שמעולם לא שוחק ביקום כולו ולא רק על פני הפלנטה שלכם.

כפי שכבר אמרתי: אתם משפיעים על היקום, וכשאתם מעלים את התדרים וצועדים קדימה – היקום כולו משתנה. היקום מגיב אליכם. אין זה סתם שאתם מרגישים כפי שאתם מרגישים בתקופה זו. אתם מגיבים לאנרגיה של העליה המהירה בתדרים. אם אתם חשים עייפות או העצמה של הרגשות שלכם או חוסר מנוחה – דעו שהתחושות האלה משותפות להמוני בני אדם על פני הפלנטה בעת הזו. זו תגובה של הגוף האנושי לאנרגיה העוצמתית ולכוונה שהבעתם במשותף.

רצי המרתון

היום ברצוני לדבר על נושאים אחדים. הנושא הראשון: שנת 2012. אני יודע שאני מעביר מסרים על כך כבר זמן רב ובכל פעם מוסיף מידע, אבל יקרים, אפילו אנחנו לא ידענו ולא יכולנו להעריך את השינוי שאתם מחוללים בכל רגע. אתם נושאי האור ונושאי הבשורה, אתם אלה שהסקרנות מדרבנת אותם קדימה, אלה שהתשוקה מאיצה בהם לראות ולהרגיש – ואני יודע מי נמצא כאן ובפני מי אני מדבר. אתם המושכים קדימה את האחרים. אתם העומדים בראש המחנה. אתם נושאי הלפיד. כאשר אנשים רואים את האור שלכם – הם נמשכים אליו והולכים אחריכם, וכשאתם מתחילים לרוץ – הם מתחילים לרוץ איתכם, אפילו אם לא תרגלו זאת קודם.

תארו לעצמכם רץ מרתון שמתאמן מידי יום למרוץ הגדול. הוא יודע אילו נעליים לנעול, אילו בגדים ללבוש, יודע מה יהיה מזג האויר ומתאמן במסלול המתאים. כשהוא מגיע למרוץ, הוא מאומן ויכול לעבור אותו בקלות יחסית. כעת תארו לעצמכם אנשים שמגיעים לריצת המרתון ולא התאמנו. מה יקרה להם בדרך? האם יצליחו לסיים את המסלול? מעטים בלבד יצליחו. רבים יכשלו ויאבדו את הנשימה גם אם ינעלו את הנעליים הנכונות וילבשו את הבגדים המתאימים. הם לא מאומנים.

מדוע אני מספר לכם את הסיפור הזה? מפני שזהו משל למה שקורה כעת. אתם להוטים לעבור את הסמן. אתם להוטים לפגוש באחיכם מהמקומות האחרים. אתם להוטים להגיע אל השלב הבא, אל המימד הבא. ואתם רצים. בעקבותיכם רצים אלה שאינם מאומנים. האם אתם יודעים מה יכול לקרות? אני יודע שבעבר אמרתי שיהיו כאלה שיעזבו, מפני שלא יוכלו להתרגל אל האנרגיה החדשה, וזה יהיה נכון וראוי, כי הם יחזרו לכאן כילדים בעלי יכולות מופלאות. אבל מה שקרה הוא, שרצתם מהר אפילו מכפי שצפינו. אנחנו מריעים לכם אבל רוצים לומר: יקרים, הורידו הילוך…. אינכם יכולים להמשיך לרוץ במהירות המואצת הזו. אין זה ראוי. אין זה לטובתם העליונה של כלל בני האדם, וגם לא שלכם. אתם בני אדם ואנחנו אוהבים אתכם ולו רק מהסיבה הזאת. התשוקה בוערת בכם. אתם כבר רוצים להגיע, אתם כבר רוצים לפגוש ולהתאחד עם המשפחה הקדומה שלכם. הדברים יקרו, יקרים. קצת מתינות. קצת אורך רוח. אל תרוצו מהר מידי.

אני אומר לכם, כי אנחנו ביקום החלטנו לעזור לכם ולתמוך בכם בהאטה המכוונת הזאת. אתם תמשיכו להתקדם, כי אי אפשר שלא להתקדם, שהרי התדרים עולים והאנרגיות העוצמתיות כאן. יחד עם זאת, אנחנו נתמוך בכם בהאטה ובהתאמה של כלל בני האנוש לאנרגיה ולתדרים החדשים של הפלנטה. ולכן, אם תרגישו שאתם כביכול עומדים במקום, או שאינכם מתקדמים כפי שאתם רוצים, או שההתקדמות אינה מהירה כפי שהיתה בעבר – דעו כי זו לא אשמתכם. דעו כי הדבר מכוון ונעשה בהסכמה עם העצמי העליון שלכם, והיו סבלניים.

על מסרים מנשמות יקיריכם

המסר השני להיום הוא בהקשר של מה שנעשה כאן קודם לכן. למי שקורא את הדברים אומר, שנמסרו מסרים לאנשים מנשמות יקיריהם. רבים רבים רוצים להגיע, לעודד, להעביר מסרים של אהבה ולומר לכם: אנחנו בסדר. אנחנו באור. דעו, כי אותן נשמות, המיצגות את יקיריכם, תומכות בכם במהלך לקראת 2012 ולאחריה. כל אלה ש"נדחפו" כדי להגיע היום הם הנותנים לכם את התמיכה והם השומרים עליכם במהלך עליית התדרים. הם אלה שעוזרים לכם להתאקלם למצב החדש שבו אתם נמצאים. זהו, בין היתר, תפקידם. חלק מהם יחזרו לכאן, מפני שהתשוקה בוערת בהם, וחלק ישארו כדי לתמוך בכם בתקופת השינויים.

ברצוני להדגיש, כי המעשה של קריאה לנשמה הוא מעשה נאות. אין מקום לפחד בנושא הזה ואין מקום למחשבה שאתם מטרידים את הנשמה או גורמים לה נזק כלשהו. אתם פשוט אינכם מסוגלים לכך…. האם אתם יכולים להחזיק אנרגיה בידיכם ולגרום לה נזק? האם אתם מסוגלים לגעת באנרגיה ולהטריד אותה? לא ניתן להזיק לאנרגיה. הנשמות של יקיריכם נמצאות כעת באחדות עם המקור ועם האהבה האינסופית. אינכם יכולים להטריד או להזיק, גם אם מאוד תרצו בכך…. (צחוק של קריון).  לכן, זהו מעשה נאות לקרוא להן, להרגיש בהן, לדבר איתן ולאהוב אותן.

כפי שאמרתי: הם מהווים חלק בלתי נפרד מהמהלך הגלובלי, הכללי, היקומי לקראת שנת 2012 ומעבר לה.

אהבה אוניברסלית

הנושא האחרון להיום הוא "מפתיע": אהבה.

מתי הרגשתם שאתם מחוברים אל האהבה האוניברסלית? מתי הרגשתם שיש בכם אהבה לכל אדם באשר הוא אדם ולכל בעלי החיים, לצומח ולאיתני הטבע? חלק מכם מרגישים זאת תמיד, חלק לעיתים וחלק כלל לא. אתם בני אדם ובני אדם נוהגים לומר: "אינני יכול לאהוב כל אחד. ההוא מרגיז אותי, ההוא מכעיס אותי וההוא מתסכל אותי. כיצד אוכל לאהוב אותם?"

אנחנו כל כך אוהבים אתכם, יקרים. אנחנו אוהבים אתכם על מגוון הרגשות שיש לכם. אבל חישבו נא: האם אתם מרגישים את הניצוץ האלוהי בתוככם? האם אתם מרגישים את החיבור אל אלוהים? האם אתם מרגישים חיבור אל היקום? האם אתם יודעים שבכל בן אנוש קיים הניצוץ האלוהי וקיים החיבור לאלוהים? אני אומר לכם כי כך הוא. ברגע שתרגישו את החיבור ביניכם, תוכלו להרגיש את האהבה האוניברסלית. ומדוע זה כל כך חשוב? מפני שהתקופה שלקראתה אתם הולכים תאופיין בחיבור אל האהבה האוניברסלית. ככל שתבינו זאת מוקדם יותר ותרגישו את החיבור ביניכם ותשחררו את הפחדים ואת רגשות הכעס, התסכול והאשמה כלפי עצמכם וכלפי האחרים – כך יהיה לכם קל להתחבר אל האהבה האוניברסלית.

אומר לכם דבר נוסף: אתם רוצים להגיע אל הממדים הגבוהים יותר? אתם רוצים להרגיש ולראות ולשמוע? התחברו אל האהבה האוניברסלית. היא העין שלכם. היא האוזן שלכם. היא הלב שלכם. מצאו בתוככם את האומץ לאהוב בני אדם באשר הם בני אדם, לאהוב את הסביבה, לאהוב את הפלנטה, לאהוב את היקום.

עם המסר הזה אני רוצה להביע בפניכם את אהבתי הגדולה אליכם ואל בני האנוש כולם.

אני קריון. מאוהב בבני אדם ואוהב שמכנים אותי מאהב האנושות. אני יודע בפני מי אני מדבר ואני יודע שהמסרים שלי נקלטים בלבבות הפתוחים שלכם.

אני מזכיר לכם שוב: אני זה המודה לכם על שאפשרתם לי להיות אתכם. זכרו מי אתם. זכרו מה באתם לעשות כאן.

כי כך הוא הדבר.

ע"י דורית ישראל

 

אולי יעניין אותך גם