דף הבית » שובם של הגברים הלמוריאנים

שובם של הגברים הלמוריאנים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.10.2020

שובם של הגברים הלמוריאנים

ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם. הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים ויקרות, אגש ישר לעניין. אני רוצה שתדמיינו את התקופה הנוכחית כאילו היא קו המשווה. קו המשווה של הפלנטה שלכם מפריד בין חלקה הדרומי לחלקה הצפוני של הפלנטה. קו המשווה, שהוא התקופה הנוכחית, מפריד בין מה שהיה לבין מה שיהיה, מה שעתיד להיות, הפוטנציאלים העתידיים.

אני קורא לתקופה הנוכחית, תקופת וירוס הקורונה, "קו משווה". זהו למעשה קו מפריד. תקופת מעבר. כאשר תעברו אותה, ואתם תעברו אותה – מה שהיה כבר לא יוכל להיות.

התקופה הבאה תהיה מאופיינת בעיקר בעלייתם ובהופעתם מחדש של הגברים הלמוריאנים.

כבר דיברתי רבות על הנשים הלמוריאניות וגם העברתי להן מסרים מיוחדים. (מדבר על התקשורים במפגשי אחוות הנשים הלמוריאניות – ד.י.) אבל התקופה הבאה תהיה מאופיינת בשובם של הגברים הלמוריאנים. לפני שאפרט, אתן תזכורת קצרה.

למוריה היא אותה יבשת שבה, ניתן לומר, נולד האדם התבוני. שם נוצר הדנ"א החדש בבני האדם, כזה שלא היה בבני האדם שחיו עד אז. אתם אינכם צאצאים של האדם הקדמון, שאת שרידיו מוצאים על הפלנטה. אתם צאצאי הלמוריאנים. חלקכם גם היה בלמוריה.

למוריה התאפיינה בכך שהנשים היו המנהיגות. הן היו האינטואיטיביות. הן ידעו היכן ניתן למצוא מזון. הן היו המורות, הכוהנות וההילריות. הגברים דווקא אהבו זאת… הגברים הלמוריאנים העריכו אותן. הם ידעו מי הן. תפקידם היה לדאוג למזון ולהגנה וגם – לערוך טקסים לכבוד הנשים. הגברים לא התעניינו בלימודים ובידע שהעבירו המורות. הם ידעו שאין זה תפקידם, אך ידעו להעריך את הנשים. הם היו רגישים. הם ידעו להכיל.

ובכן, התקופה שלאחר קו המשווה של הקורונה תהיה מאופיינת בהופעתם מחדש של הגברים הלמוריאנים. גברים אלה יודעים להעריך נשים. הם מכירים בערכן וביכולות שלהן.

גברים למוריאנים, אני פונה כעת אליכם.

חפשו את המנהיגה האמיצה. הצטרפו אליה. המנהיגה, האישה הלמוריאנית האמיצה, היא זו שתוכל לחולל שינוי. גם במקום הזה שבו אתם נמצאים ובכל מקום על הפלנטה.

הנשים הלמוריאניות האמיצות הן אלה שיחוללו שינוי.

אין זה שייך להשקפה פוליטית כזו או אחרת ואין זה שייך לגזע כלשהו. הנשים הללו יודעות לאחד את כולם. הן יודעות לאפשר.

ניתן לחשוב אחרת ויחד עם זאת – לכבד האחד את השני ולפעול האחד למען השני. הנשים הלמוריאניות הן אלה שידאגו לאחדות, לשפע, ליושרה, לכבוד הדדי.

גברים למוריאנים יקרים, מצאו את המנהיגה האמיצה והצטרפו אליה בהמוניכם.

נשים למוריאניות יקרות, הצטרפו והיו חלק מההנהגה החדשה. הנהגה שתהיה מבוססת על נשים למוריאניות ועל גברים למוריאניים. על אנשים בעלי רגישות, בעלי יכולות ריפוי, בעלי יושרה. אנשים הדואגים לכלל ולא רק לעצמם.

מתוך הנהגה כזאת תבוא אחדות: בין גברים לנשים, בין מגזרים פוליטיים, בין מגדרים ובין גזעים. האחדות תחלחל ותהדהד בכל מקום עלהפלנטה.

ישנם מקומות שזה כבר קורה. ישנם מקומות על הפלנטה שבהם נשים צעירות מובילות היטב את העם שלהן. גם כאן, במקום שבו אתם חיים, במדינה שלכם, ישנן נשים צעירות בראש ערים או יישובים קטנים יותר. אני מזמין אתכם לבדוק כמה טוב הניהול שלהן.

אני מזמין אתכם למצוא את האחת, האמיצה, שתוכל לעמוד בראש המדינה שלכם ולחולל את השינוי.

זהו הפוטנציאל לזמן של אחרי תקופת קו המשווה של הקורונה. תקופת המעבר תלויה בכם. אורכה תלוי בכם. אתם, אלה הנמצאים לפניי ואלה הקוראים כעת, מחוללי השינוי. אתם יכולים להביא לסיומה של התקופה ואתם גם אלה שתראו את ההבדלים בין מה שהיה לבין מה שיהיה.

אני מציע לכולכם להרים את המבט, להסתכל מנקודת המבט שלנו, ולראות את הפוטנציאלים. לאורך כל התקופה הנוכחית אמרתי לכם שהדברים אינם כפי שהם נראים. שהאור קיים. ובכן, אתם נושאי האור. אתם שליחי האור. אתם מביאי השינוי.

גברים למוריאנים יקרים, הרימו ראש, צאו לדרך, מצאו את המנהיגות הנשית, התחברו אליה, וקחו חלק גם אתם בהנהגה הזאת. אתם אלה שמבינים את המהות הנשית, את יכולת ההנהגה של הנשים, את יכולת הריפוי של המנהיגה בכל הרבדים.

בכל מקום על הפלנטה, אנשים ועמים ומדינות זקוקים לריפוי בכל הרבדים, בכל ההיבטים. הם זקוקים לתקווה. הם זקוקים לידיעה ולא לחוסר וודאות. הם זקוקים לעזרה, לתמיכה, לאחדות, לשיתוף פעולה ולא לפלגנות, לאיומים ולאזהרות.

המנהיגות הנשית היא שתחולל את השינוי. היו חלק מהמנהיגות הזאת.

גברים למוריאנים יקרים, התקופה שאחרי היא התקופה שלכם. היו מי שאתם. זכרו מדוע הגעתם לכאן בפעם הזאת. זכרו את למוריה. ובעיקר, היו שלווים ורגועים.

נשים למוריאניות יקרות, זה גם הזמן שלכן ליצור תנועה של מנהיגות חדשה. גברים ונשים כאחד, כשבראש עומדת מנהיגה אמיצה ומחוללת שינוי.

מבורך כל המכיר בערכה של המנהיגות הנשית החדשה.

יקרים, זכרו כי הדברים אינם כפי שהם נראים. התחברו אל הטוב. אל התקווה. אל האהבה. עשו מה שבאתם לכאן לעשות.

כי כך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם