דף הבית » שינוי ודיוק

שינוי ודיוק

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 28.1.2021

תוקשר בפני קהל ב- ZOOM ע"י דורית ישראל

מבורכים אתם, הנני קריון מהשרות המגנטי.

יקרים, האם אתם יכולים להרגיש בשינוי האנרגיה?האם אתם יכולים להרגיש שמשהו סביבכם השתנה? דיברתי בעבר על כך, שזו תקופה של מעבר ושל שינוי. גם האנרגיה משתנה. אתם יכולים להרגיש אחרת את האנרגיה של האהבה. אתם יכולים להרגיש כיצד היא עוטפת אתכם, כיצד אתם מוגנים ושמורים בתוכה. ממש כמו תינוק ברחם אימו.

אם כך, זו איננה רק תקופה של שינויים פיזיים או מציאותיים, אלא גם אנרגטיים. האנרגיה אחרת. אתם יכולים להרגיש את השינוי אפילו באנרגיה של קריון. היא רכה יותר, עוטפת יותר, מגנה יותר. הרשו לעצמכם להרגיש ולקחת את האנרגיה לדרך שבה אתם הולכים.

אדבר היום על שני נושאים: על שינוי ועל דיוק.

נושאים אלה קשורים זה לזה. ניתן לומר, שהם הולכים יד ביד.

נמצאים מולי ובין הקוראים אנשים שכבר חווים את השינוי ומרגישים אותו. השינוי קורה ועומד לקרות בכל תחום. בין אם הכללי ובין אם האישי.

אם תסתכלו על התחום המדיני, הפוליטי, כבר יכולתם לראות שינוי. יש מי שחושב שהשינוי אינו לטובה, אבל אני אומר לכם: כל שינוי הוא לטובה.

אתם יכולים לצפות לשינויים נוספים בתחום המדיני, הפוליטי. כפי שאמרתי בעבר: זו תקופה שבה מה שהיה לא יכול להיות. דברים עולים וצפים אל פני השטח. אנשים שאין להם יושרה – יזוזו ממקומם. זהו תהליך טבעי. אתם כאנושות בחרתם בו והחלטתם עליו. לכן, אל תתפלאו כשהדברים יקרו.

תחום נוסף, שאולי יפתיע אתכם, ושגם בו תוכלו לראות שינוי הוא תחום המשפט.

יש כאלה שאומרים כי התחום הזה לא יכול להשתנות. כבר עתה אומר לכם: הוא יכול וזה יקרה. תוכלו לראות ששופטים, עורכי דין וכל מי שקשור במערכת המשפטית ואין בו יושרה – לא יוכל להיות עוד במערכת הזאת. הציבור לא יאפשר לאנשים כאלה להישאר על מקומם. כבר ראיתם זאת. מערכת המשפט בכל מקום וגם כאן- תשתנה. גם בתחום הזה מה שהיה כבר לא יהיה.

שימו לב לתהליכים שיביאו את השינוי.

מובן שגם בתחום הכלכלי יהיו שינויים. אתם כבר רואים אותם.

ראו כיצד בעלי עסקים מתחילים להבין שהכל השתנה ומה שהיה לא יהיה. הם מתחילים לחשוב אחרת, לתכנן אחרת.

יש האומרים: "אבל התקופה הזאת תעבור והכל יחזור על מקומו". אכן, התקופה תעבור, אבל לא הכל יחזור אל מקומו. הכל יחזור למקום אחר. לכן, כל מי שיש לו עסק כלשהו, ראוי שכבר כעת יחשוב, יהיה יצירתי, יכין עצמו לתקופה הבאה. יראה מה אפשר לשנות, מה אפשר לשפר. ימצא דרכים חדשות לעשייה שלו.

יקרים, אני מדבר גם על אנשי רוח. מה שהיה לא יהיה.

יהיה שינוי בדרך הריפוי, שינוי בדרך שבה אתם מתקשרים או מלמדים. כבר כעת כדאי להתכונן.

השינוי יגיע לכל תחום!

תכננו ובראו את המציאות של התקופה הבאה.

חשבו כיצד אתם רוצים לחיות והיו מדויקים עם עצמכם.

אמרתי בעבר בהומור: הזהרו במה שאתם מבקשים, כי תקבלו זאת… ובכן, יקרים, היו מדויקים אם אתם באמת רוצים לקבל את אשר אתם מתכננים ורוצים.

אל תתכננו באופן כללי. בדקו בדיוק מה אתם רוצים. בקשו עזרה מהרוח. אמרו לרוח מה אתם רוצים ומבקשים ואפשרו לה ליצור את הסינכרונים בעבורכם, מבלי לומר לה איך לעשות זאת. הרוח פועלת בדרכים שנעלמות מהעין האנושית. הרוח מייצרת את הסינכרונים שיביאו אתכם אל המטרה, כאשר אתם מדויקים, מביעים כוונה, ישרים עם עצמכם, מאמינים בעצמכם וכאשר יש בכם יושרה, אינטגריטי.

השינוי הגדול ביותר שתראו אצל בני אדם יהיה בנושא היושרה. אנשים שפיהם וליבם אינו שווה – הזרקור יופנה אליהם. לא אומר מעבר לכך.

ובכן, מה בקשר לתחום האישי? זה הרי מעניין את כולכם.

התכוננו לשינויים, כי הם יגיעו. על תחום העבודה כבר דיברתי, אבל גם אם אין לכם עסק משלכם – תוכלו לראות שהצורה שבה אתם עובדים עומדת להשתנות. התנאים ישתנו. התכוננו לכך. אל תיבהלו מכך. אל תהיו מופתעים כשזה יקרה.

יהיה שינוי גם בתחום מערכות היחסים.

אני שואל אתכם: עד כמה אתם אוהבים את עצמכם? עד כמה אתם אוהבים כל חלק בגופכם? מהי מערכת היחסים שלכם עם עצמכם? הצעתי: החליטו שאתם אוהבים את עצמכם. אהבה היא אור. כשאתם אוהבים את עצמכם אתם מאירים והדבר מוקרן החוצה. אנשים סביבכם רואים זאת וגם הם ירצו להיות כמותכם.

האם אתם רוצים להיות מובילי הדרך בתחום הזה?

אין זה משנה מה אתם עושים. כל אחד יכול להיות מורה דרך.

ומה באשר למערכות היחסים הקרובות וגם הרחוקות? שימו לב לשינויים. האם אתם מחכים להם ברצון? האם אתם פועלים באחדות ובהרמוניה עם בני הזוג שלכם, עם הילדים שלכם, עם החברים, עם התלמידים?

האם אתם ישרים איתם? האם אתם מדברים ממקום של אהבה? שימו לב למילים שבהן אתם בוחרים. מילים יוצרות מציאות בדיוק כפי שמחשבות יוצרות מציאות.

כשאתם אומרים על עצמכם: "אני לא…" – זו המציאות שאתם יוצרים. כשאתם אומרים לאחר מילים שמקטינות אותו או מפחידות אותו – אתם יוצרים את המציאות הזאת גם סביבכם. מילים יכולות לרומם ויכולות להוריד. אילו מילים אתם רוצים להשמיע? מילים של אהבה או מילים של פחד?

יש רבים בעת הזו, שהמילים היוצאות מפיהם הן מילים של פחד ושל הפחדה. אזהרות באות ממקום של פחד. כך גם איומים וקונספירציות.

שילחו אור לכל האיומים והאזהרות והפחדים של הסביבה שלכם. הצעתי: אל תאפשרו לעצמכם לחיות את הפחדים הללו, כי השאלה היא: האם זוהי איכות החיים שבה אתם רוצים? ואני חוזר ואומר: הרוח תאמר "אמן" על כל בחירה שלכם. היא לא תתערב בבחירות שלכם. אבל מהי איכות החיים שאתם מבקשים לעצמכם? האם אינכם רוצים לחיות בשמחה? בבריאות טובה?

לכן, כשאתם יוצרים את המציאות הבאה, בכל תחום בחייכם, היו מדויקים, השתמשו במילים הנכונות. דמיינו את השמחה, את הריקוד, את האהבה, את התשוקה. זכרו שכאשר אתם כנים – הרוח תייצר בעבורכם את הסינכרונים.

ובכן, השינוי יגיע לכל אחד ובכל תחום. לפעמים השינויים יהיו קטנים ולפעמים גדולים. אבל הם יקרו. נצלו את התקופה הנוכחית לתכנון, להתכוננות, להתכווננות.

זכרו כי מה שהיה לא יהיה. באנרגיה החדשה – מה שהיה לא יכול להיות.

שימו לב לשינויים באנרגיה. שימו לב לשינוי באנרגיה שלכם.

אמצו לעצמכם תפיסת עולם של אהבה עצמית, של שמחה ושל בריאות. כך מגיע לכם לחיות.

מגיע לכם לחיות בשפע בכל תחום ויש שפע לכולם.

מגיע לכם ואתם יכולים!

זכרו כי אתם מורי הדרך לאחרים.

עשו שינוי. היו השינוי. היו מדויקים עם עצמכם ותוכלו לראות את התוצאות ולשמוח איתן.

אני קריון. מאסטר המגנטיות והאהבה. אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים ברגע זה ואני אומר לכם: היו השינוי כי השינוי מבורך.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם