דף הבית » שמפניה
שמפנייה

שמפניה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 30.11.2017

שמפניה

ע"י דורית ישראל

.

(לתקשור קדמו שירה ונגינה עם מירב גולד ודליה לוין)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ובכן, כיצד אתם מרגישים, יקרים?

האם כבר התרגלתם לאנרגיה החדשה? האם כבר התרגלתם לעובדה שעליתם תדר ואתם נמצאים במימד חדש? האם כבר התרגלתם למשמעות של המימד החדש, של קפיצת התדר, על החיים שלכם? דיברתי על כך בחודשים האחרונים. הזכרתי את הבלבול, את העובדה שרבים מרגישים שהם עומדים במקום, כאילו תקועים בו ואינם יכולים לזוז ממנו. דיברתי על כך, שדברים שעבדו בשבילכם בעבר כבר אינם עובדים. יש כאלה שיודעים כיצד לברוא את המציאות שלהם – והנה היא לא מתממשת, לעומת פעמים קודמות שהצליחו.

אתם יודעים היטב, שאני מדבר אל כולכם ולא רק אל חלק קטן מכם. רבים בני האדם המרגישים זאת, גם אם אינם מודעים או אינם יודעים את הסיבות לכך.

לכן, אני רוצה לקחת אתכם היום לחגיגה.

תארו לכם שאתם נמצאים במסיבה. השמחה גדולה. מוזיקה טובה. ואז, בעל הבית לוקח לידיו בקבוק שמפניה ולאט מסיר את המכסה שמעל הפקק. אתם יודעים כיצד בנויים בקבוקי השמפניה… הוא אוחז בבקבוק בידיו ולאט לאט משחרר את הפקק. מה קורה בתוך הבקבוק? הגזים שבשמפניה נדחסים אל עבר הפיה, אל עבר צוואר הבקבוק. ככל שהוא משחרר ונכנס עוד אויר – כך הדחיסות גדלה, עד שבתוך צוואר הבקבוק נוצר לחץ גדול. כשסוף סוף הפקק משתחרר, ובדרך כלל זה קורה עם קול פיצוץ ותרועה של הסובבים, השמפניה עולה ומתפרצת החוצה.

האם אתם מבינים מי כאן השמפניה?

יקרים, אלה אתם!

אתם נמצאים כעת בתוך אותו צוואר בקבוק. האנרגיה דוחסת, אבל עדיין אין שחרור. לכן אתם מרגישים קשיים וכובד, לכן אתם מרגישים שאתם עומדים במקום ואינכם מתקדמים. ומכיוון שאינכם יודעים שעוד מעט הפקק ישתחרר, חלק מכם מתחיל להרגיש ייאוש ואינו מבין מה קורה לו. אתם חושבים שקורים "דברים לא טובים", "קשים", "שמצריכיםהתמודדות".

האם אתם מוצאים את עצמכם בסיפור הזה?

אבל אתם השמפניה, ואתם נדחסים כעת, ועוד מעט, עוד מעט, הפקק עומד להשתחרר. וכשהוא ישתחרר – תוכלו לצאת לחופשי. בתרועה. תוכלו "להישפך" אל החגיגה האמיתית, אל הריקוד, אל התשוקה, אל האור. הכל ייפתח פתאום, תרגישו שאתם יכולים לנשום ומהר מאוד תשכחו את כל הקשיים שחוויתם. כי כשהשמפניה נמזגת לכוסות היא כבר לא דחוסה. היא קלה וטעימה ואוורירית.

אתם השמפניה, אתם הכוסות ואתם השותים את המשקה. אתם תשתו אותו ותחגגו איתו. יש למה לחכות.

האם אתם מחכים בציפייה ללא נודע? גיליתי לכם כעת חלק מהלא נודע. אתם תגיעו אל המקום שיצרתם לעצמכם. תרגישו את החופש ואת היכולת לנשום. תרגישו שהכל נפתח. יש למה לחכות.

האם אתם פוחדים מהלא נודע? האם אתם פוחדים ממה שעומד לקרות? אם אתם מקשיבים לחדשות ולסיפורים שאתם שומעים, ורואים את כותרות העיתונים – יכול להיות שהפחד מתגנב אל הלב. יקרים, האם אתם יודעים, שהרוח עובדת בדרכים שנעלמות מן העין? האם אתם יודעים שהאנרגיה עובדת בדרכים שאינכם יכולים לראות או להרגיש או לדעת? אבל את התוצאות אתם יכולים לראות ואתם תראו.

לכן, היו בטוחים במה שאתם מרגישים ולא במה שמספרים לכם. היו בטוחים שהחגיגה הגדולה נמצאת כבר על הסף. היו בטוחים שהכל טוב. עכשיו טוב. אל תתנו לפחד להסיט אתכם מהאמונה בעצמכם, מהאמונה באנרגיה, מהאמונה בטוב. מחשבות שליליות אינן מועילות. הן רק מחזקות רגשות שאינכם זקוקים להם. אינכם זקוקים לפחד או לאשמה או לכעס. אין זה נעים ואין זה נחמד לחיות במצב של כעס או פחד – וכבר קראתי למצבים אלה "בור", ואין זה נעים לחיות בתוך בור.

מה יהיה אם תצאו מהבור ויתגלה בפניכם עולם חדש? מה יהיה אם תוכלו לחיות כל יום מחייכם בשמחה, בתשוקה, עם ריקוד, עם אהבה, עם אמונה? עם אמונה בעצמכם? עם אמונה, שהאנרגיה עובדת לטובתכם, למענכם? כי אז, גם הלא נודע לא יהיה מפחיד. כי אז, תוכלו לצפות להפתעות ותדעו שהן טובות.

מה דעתכם? מה דעתכם לחיות בחופש ובשמחה? אני אומר לכם, שיבוא היום, והוא אינו רחוק – ואתם יודעים שמבחינת הרוח הכל קורה עכשיו… – אך גם בזמן שלכם תוכלו להרגיש את השינוי. גם את השינוי האישי. גם את השינוי החברתי. גם את השינוי הפלנטארי. יבוא יום, שבו המנהיגים יהיו אחרים ולא ישחקו ב"למי יש שרירים חזקים יותר" וב"למי יש פצצה גדולה יותר". מנהיגים כאלה יירדו מן הבמה. במקומם יבואו אנשים שמבינים אנשים. אנשים שיודעים מיהם באמת. אנשים שאין להם פחדים, שעליהם הם מכסים בשחצנות ובנשק.

יבוא היום שבני האדם לא יירו אחד על השני, כי הם יבינו שהמשותף רב על המפריד.

אבל בינתיים, האם לא הייתם רוצים ליצור לעצמכם את השלום עם עצמכם, עם סביבתכם? האם לא הייתם רוצים לרקוד את ריקוד החיים? בכך שתאמצו לעצמכם מחשבות חדשות ותשחררו את כל התחושות והרגשות שאינם משרתים אתכם – תועילו לא רק לעצמכם אלא תצרו את המצע בעבור הפלנטה. אתם עושים זאת. המשיכו לעשות זאת. עשו זאת במודע. אז באמת תוכלו להרגיש כמה טוב. אז "המצב" לא יהיה גרוע ולא יפחיד.

זכרו, יקרים, אתם שמפניה משובחת! היקרה ביותר שקיימת…. המוערכת ביותר ביקום. אתם עומדים להשתחרר אל מצב של חופש, של שמחה, של אהבה, של תשוקה, של ריקוד. כי זאת משמעות החיים במימד גבוה יותר. לא הקשיים. אלה רק ההסתגלויות, חבלי הקליטה. בכל שינוי ולכל שינוי יש חבלי קליטה. אבל אתם תעברו את התקופה הזאת – וכמה שמחה תהיה אז! לא רק שמחה אנושית. שמחה קוסמית. ומחיאות הכפיים ביקום נשמעות לכבודכם כבר ברגע זה.

זכרו! זכרו מי אתם. זכרו שאתם המובילים. אתם מניחי המצע לדורות הבאים. לילדים שלכם ולנכדים שלכם. לפלנטה חדשה. תוכלו להתחיל לראות תוצאות כבר בחייכם. תוכלו להבין לקראת מה הפלנטה הולכת, כי זאת הסיבה שהגעתם לכאן בפעם הזאת! כדי להשתתף בחגיגת היצירה של פלנטה חדשה. זאת הסיבה שגם תחזרו שוב. כדי ליהנות מהפירות שאתם זורעים היום.

יקרים, החגיגה התחילה. קחו בה חלק!

זכרו מי אתם. היו בטוחים בתחושות שלכם והאמינו בעצמכם.

אני קריון, מאסטר המגנטיות והאהבה, מאוהב בכם. מאוהב בבני אדם. ואני יודע למה!

כי כך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם