דף הבית » תוכנית אלוהית
תוכנית אלוהית

תוכנית אלוהית

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 11.4.2019

מי אתם ומה אתם עושים

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אני פונה כעת אל הנמצאים במקום הזה, ומבקש מכם להרגיש את האנרגיה שנמצאת כאן. אתם יכולים להרגיש אנרגיה של אהבה, של אחדות ושל חגיגיות קדושה.

ישנה קדושה במקום הזה. הרגישו בה.

אני קריון,  מאוהב בבני האדם, ותמיד אומר לכם אך ורק את האמת. אני מדבר בפני קבוצה מיוחדת. אתם יכולים להרגיש את הייחוד ואת העוצמה בתוככם. זו קבוצה שמרגישה, שמבינה, שיודעת.

כעת אני פונה אל הקוראים: אתם נמצאים איתנו ואתם יכולים להתחבר אל האנרגיה ולהרגיש את העוצמה, את הקדושה, את האחדות ואת השלווה.

שלווה, ניתן לומר, היא "מצרך מבוקש" בתקופה הזאת.

אני יודע היכן אני נמצא ובפני מי אני מדבר.

אנשים רבים אינם מרגישים שלווה בתקופה הנוכחית. הן בשל דברים שקורים בחייהם והן בשל האנרגיות העוצמתיות של התקופה.

זו תקופה של היוולדות מחדש, של התחלות וסיומים. תקופה שבה האחדות חשובה.

אני רוצה לתת לכם שתי דוגמאות.

נניח שאתם זקוקים לחוט, כדי לתפור דבר מה. יש לפניכם סליל חוטים. אם תנסו לחתוך בידיכם את הסליל כולו – האם תצליחו? משימה לא פשוטה. אך אם תפרידו את החוטים ותמשכו חוט אחד מהסליל – האם תצליחו לחתוך אותו? התשובה ברורה וקלה: כמובן.

דוגמא נוספת:

תארו לעצמכם איכר שקוצר את אדמתו. אם הוא מאלם את השיבולים לאלומות – האם רוח תצליח להפריד ביניהם? האם אדם יצליח לשבור את האלומות? לעומת זאת, אם יקצור וישאיר את התבואה על האדמה – הרוח תעיף את השיבולים והאדם יוכל לשבור אותן.

המשותף לשתי הדוגמאות ברור: כאשר ישנה אגודה – קשה לשבור אותה. הבודד ניתן לשבירה.

האם אתם מבינים כיצד הדוגמאות הללו קשורות אליכם ואל התקופה? כדי לעבור את התקופה הנוכחית כדאי להיות באגודה אחת. ביחד.

גם אם נראה לכם שהמצב קשה, ואי אפשר לחיות חיים של שמחה, וגם אם נראה לכם שהתנאים אינם מאפשרים לכם לעשות מה שברצונכם לעשות – הדברים אינם כך כלל וכלל.

אתם פשוט סוגרים מעגלים ופותחים חדשים.

אם אתם מתבודדים וחושבים כל אחד את מחשבותיו – אתם עלולים להישבר, אבל כשאתם ביחד יהיה קשה לשבור את רוחכם. גם אם נראה לכם שהמצב אבוד, הרי שכאשר אתם ביחד, אתם מרגישים שאתם יכולים לעשות כל דבר.

יקרים, אתם כבר יודעים שדברים אינם מתרחשים סתם. הם גם אינם מתרחשים לפי תוכנית אלוהית כלשהי. לאלוהים יש רק תוכנית אחת באשר לבני אדם, והיא: לאהוב אתכם. זוהי התוכנית האלוהית.

אלוהים אינו מתכנן דברים בעבורכם, אינו קובע דברים בעבורכם ובודאי שאינו עושה דברים במקומכם או נגדכם.

כל מי שחושב שאלוהים הוא שמתכנן כל מה שמתחולל כאן ועל הפלנטה, והכל מתרחש על פי תוכנית אלוהית – טועה ומטעה.

הכל על פי תוכנית אנושית.

בין אם זו תוכנית אנושית קולקטיבית ובין אם אישית. אתם אלה שקובעים לאן תלך הפלנטה ומה יקרה בה. לא אלוהים. אין תוכנית אלוהית לחיים על הפלנטה. זו  תוכנית אנושית קולקטיבית. אתם אלה שמתכננים כיצד ייראו החיים שלכם. אתם אלה שבוראים את המציאות של עצמכם. לאלוהים אין תוכנית שתקבע לכם מה לעשות.

לכן, כשאתם שומעים, שיש תוכנית אלוהית להעלות מישהו להנהגה או שיש תוכנית אלוהית לשנות חיים של אנשים – הטילו ספק בדברים הללו ודעו, שאלוהים אינו ממליך מלכים. בני האדם ממליכים עליהם את המלכים שלהם.

האם אתם מעוניינים להמליך עליכם מלך? האם אתם מעוניינים לתת את השליטה על חייכם לאחרים? בעיקר לכאלה שלא ידאגו לכם? זו השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם.

לאלוהים אינכם צריכים לתת את השליטה. הוא אינו רוצה בה!

ראוי שאתם אלה שתשלטו על חייכם. אתם יכולים לעשות זאת דרך שיתופי פעולה, דרך הבנת האחר ודרך המקום המכיל את האחר ואת הדעות השונות.

כן, אני יודע היכן אני נמצא ואני יודע מה רבים מרגישים כעת (הערת המתקשרת: התקשור נערך יומיים לאחר הבחירות). אבל עשיתם את הבחירות שלכם. בחרתם. הבחירה הקולקטיבית קיבלה ביטוי. כך קורה כשהקולקטיב האנושי בוחר. בחיים הפרטיים שלכם בחרו את הבחירות האישיות שלכם.

אל תטילו אשמה. לא על אחרים ולא על עצמכם. אל תכעסו. לא על אחרים ולא על עצמכם. וגם אל תפחדו. התחושות הללו אינן מביאות לאיכות חיים ואם יש תוכנית אלוהית – הרי שאלוהים רוצה שיהיה לכם טוב. אלוהים רוצה שתחיו באיכות חיים. התחילו באיכות החיים האישית ושחררו כל פחד, כעס ורגש אשמה.

הבינו שזו תקופה של סגירת מעגלים ופתיחת מעגלים חדשים.

מכיוון שהזמן הוא ספירלי –  המעגלים ייפתחו בתדר גבוה יותר.

יקרים, הרגישו את התדר. הרגישו את הקדושה בתוככם. בני האדם קדושים ואין זה משנה מה מעשיהם. אנחנו כולנו אוהבים אתכם על מי שאתם, על מה שאתם עושים ועל ההחלטות והבחירות שלכם.

היו שמחים גם אתם עם הבחירות האישיות והקולקטיביות שלכם.

שתפו פעולה. היו ביחד. ה"ביחד" מנצח כל פגע.

האהבה מנצחת כל פחד.

האור מנצח כל חושך.

אם תזכרו זאת תוכלו לחיות באיכות החיים שאתם רוצים לעצמכם.

חיו ביחד. הכילו. אהבו וכבדו זה את קדושתו של זה.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם