דף הבית » תופעות טבע
תופעות טבע

תופעות טבע

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 31.5.2012

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

מבורכים מבורכים מבורכים.

יקרים, ברכה זו היא עתיקת יומין ומקורותיה אינם בפלנטה שלכם. גם השירה ששמעתם זה עתה אין מקורה בפלנטה שלכם. נכון, זוהי שירה למוריאנית עתיקה, אך המקור שלה אינו מכאן. השירה הזו היא שירת האדמה והטבע. זו שירה מיוחדת שכמותה טרם שמעתם כאן, במקום הזה. זו שירה שמדברת עם האדמה ועם הטבע.

אין זה סתם שדווקא השירה הזאת נשמעה כאן היום. שהרי הנושא שאני עומד לדבר עליו קשור בה קשר הדוק. אדבר היום על תופעות טבע.

לפני כן, אני רוצה לבקש מכל הפמליה הגדולה שמחכה – להיכנס אל החדר. הפמליה שהבאתי איתי נתנה מקום לשירה המיוחדת שנשמעה כאן. אתם יכולים להרגיש בהשתנות האנרגיה, כאשר היא נכנסת לכאן. אחיכם ואחיותיכם נמצאים כאן. אתם יכולים להרגיש בהם ואף לראות אותם, אם תרצו בכך. משפחה אוהבת נמצאת עם כל אחד מכם. כולנו כאן כדי לכבד אתכם, כדי להיות איתכם ולאהוב אתכם. כדי שתרגישו שאתם אף פעם לא לבד גם כשאתם מרגישים בודדים. אתם לא לבד גם כשהרגשות עולים וצפים. אנחנו תמיד איתכם! הרוח תמיד איתכם. אחיכם ואחיותיכם תמיד איתכם. המשפחה האוהבת איתכם.

יקרים, כולכם עדים לתהליכים שמתרחשים על פני הפלנטה. אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע מי קורא את הדברים ברגעים אלה. כולכם אנשים בעלי מודעות. אנשים שמבינים תהליכים ויודעים, כי נתנו הסכמתם לתהליכים. כל אחד מכם יכול היה להרגיש בשינויים, הן בגוף הפיזי והן בגוף הרגשי. הרגשתם תופעות פיזיות, הרגשתם עייפות גדולה. אבל ידעתם שהאנרגיה מובילה אתכם קדימה. ידעתם שזו היתה התוכנית שקבעתם לעצמכם. זו היתה התוכנית החדשה שיצרתם לעולם חדש, למקום חדש. להביא את גן העדן אל האדמה. צעד אחרי צעד אתם יוצרים את התנאים להיווצרות גן העדן. אתם מביאים את הבית אל המציאות שלכם.

האם שמתם לב, שבנוסף לתהליכים שלכם גם האדמה עוברת תהליכים? יכולתם להרגיש אותה במקום הזה. (מדבר על רעידת האדמה בישראל). האדמה רוטטת במקומות שונים ובעוצמות גבוהות מאשר קודם לכן. אתם קוראים לכך "תופעת טבע". קיימות תופעות טבע נוספות, למשל: התפרצויות של הרי געש, גם כאלה שהיו רדומים שנים רבות; השתנות מזג האויר. מקומות שמעולם לא ירד בהם גשם חוו את תופעת הטבע הזו. מקומות קרים חוו חום ומקומות חמים חוו קור.

תופעות אלה יימשכו, מפני שכשם שהגוף שלכם משתנה, ואפילו פיזית, כך גם האדמה משתנה והפלנטה כולה משתנה. בכל מקום על פני הפלנטה אנשים מספרים על תופעות שמעולם לא חזו בהן. התופעות הללו נובעות מהעבודה המשותפת של האדמה איתכם, בני האדם, ובהרמוניה ובהתאמה לתדרים שלכם. וכל זה, על פי התכנון המחודש והשינוי שעשיתם.

כשאנחנו מסתכלים על הפלנטה מנקודת המבט שלנו, אנחנו רואים דברים אחרים מאשר בני האדם. גם מפני שנקודת המבט שלנו גבוהה יותר וגם מפני שאנחנו יכולים לראות אל תוך מקומות, שאתם, נכון לעכשיו, אינכם יכולים לראות. אנחנו רואים את ההתגעשות בתוך הפלנטה ואת התופעות האחרות שבתוכה. אנחנו רואים שאתם חלק בלתי נפרד מהן. אנחנו רואים את הצבעים שלכם ושומעים את הקולות שאתם משמיעים. הידעתם שאתם צבעוניים? הידעתם שגופכם משמיע מוסיקה? הידעתם שגופכם פועם בקצב אחד עם הפלנטה? הידעתם שהצלילים שנשמעים מגופכם ומהפלנטה הם הרמוניים? זוהי "מוסיקה שמיימית".

השירה ששמעתם היום היא רק חלק קטן ממה שאנחנו שומעים. אנחנו שומעים הרבה יותר מאשר אתם מסוגלים לקלוט. אבל מי שיכול להיכנס אל תוך התדרים, יכול לשמוע שלצלילים יש נפח. חלקכם הרגיש בכך. נפח הצלילים מכיל בתוכו תדרים נוספים וצבעים נוספים. למעשה, ניתן לומר, שהקולות והצלילים והגופים והאדמה יוצרים תזמורת אחת שלמה של אושר ושל שמחה ושל אהבה.

זה מה שאנחנו רואים, שומעים ומרגישים!

לכן, כעת אתם מבינים, שכאשר אנחנו באים אליכם – הכבוד הוא תמיד שלנו והשמחה שלנו גדולה הרבה יותר משלכם….

יש תופעת טבע אחת שבה אינכם מכירים. אתם מכירים תופעות טבע שאתם מורגלים בהן, אבל יש אחת שאינכם מכירים כלל. שמה של תופעת הטבע הזו: האדם. בן האנוש. אתם!

אתם, יקרים, תופעת הטבע המעניינת ביותר והעוצמתית ביותר ביקום. יותר מרעשי האדמה. יותר מהתפרצויות געשיות. יותר מרוחות ומסופות. יותר מגשמים ומשטפונות. כל אלה עוצמתיים ביותר בעיני בן האדם וביחוד בעיני אלה שחווים זאת. אבל התופעה שנקראת "בן אנוש", היא העוצמתית מכולן.

נכון, אינכם חושבים על עצמכם כעל תופעת טבע וגם אינכם מכנים עצמכם כך, מפני שאתם בני אדם…. אתם חיים את המציאות שלכם…. אתם נתקלים בקשיים…. יש לכם קשיי פרנסה ותעסוקה ומשפחה, קשיים עם רגשות….

ומה אם הייתי אומר לכם, שכל הקשיים הללו יכולים להיעלם במחי אצבע? יקרים, אתם יכולים, כי אתם תופעת הטבע העוצמתית ביקום. מדוע, אתם חושבים, מגיעים לכאן כל כך הרבה מבקרים? מדוע, אתם חושבים, אנחנו כל כך אוהבים להיות בחברתכם? מפני שמעולם ביקום לא נחוותה תופעה שכזאת. מעולם ביקום לא החליט יצור כלשהו לשנות כשהוא עושה זאת במהירות, בעקביות ובנחישות. השינויים שחוללתם כאן, בתקופת שני העשורים האחרונים, גדולים יותר מכל השינויים שחלו מאז שהפלנטה קיימת! האם ידעתם זאת? אתם תופעת טבע! אתם הצלחתם לשנות! וכמו שאמרתי בעבר: השינויים שאתם מחוללים כאן משפיעים עלינו ועל היקום כולו. כי באשר תלך הפלנטה – ילך היקום! היקום כולו משתנה. הוא מתרחב ביחד עם ההתרחבות שלכם והוא מעלה תדרים ביחד עם העלאת התדרים שלכם. הוא מהדהד איתכם ומהדהד עם האדמה.

אל תתפלאו אם גם המדענים שלכם יאמרו, שאכן, יש הוכחות לכך שהיקום מתרחב מעבר למה שחשבו תחילה. שיש הוכחות למציאות של חיים אחרים. כפי שכבר אמרתי, לא יהיה מנוס, אלא להכיר בעובדה שמשהו מתחולל. גם האנשים שמודעותם טרם התעוררה יבחינו שמשהו קורה, מפני שבני האדם כולם שותפים לתהליכים ולא רק אתם! העבודה שאתם עושים מוערכת ואהובה, אבל בלעדי אלה שמודעותם טרם התעוררה, לא הייתם יכולים לעשות את העבודה שלכם! לכן, קבלו בברכה את כל מי שפוסל את הדרך שבה אתם הולכים, מפני שהוא אשר מזכיר לכם את מה שבאתם לעשות כאן בפעם הזאת. הוא תופעת טבע בדיוק כפי שאתם, כי גם הוא חלק מהאנושות, תופעת הטבע העוצמתית ביותר ביקום.

ובכן, יקרים, כשאתם שומעים על "תופעות טבע", זכרו כי זוהי גם קריצה קוסמית, להזכיר לכם מי אתם!

זכרו כיצד אתם נראים ונשמעים מנקודת המבט שלנו!

זכרו מהי תופעת הטבע העוצמתית ביקום!

זכרו כי אתם מבורכים!

מבורכים מבורכים מבורכים.

כי כך הוא הדבר

תופעות טבע

ע"י דורית ישראל

אולי יעניין אותך גם