דף הבית » תזכורת לאנשי אור
תזכורת לאנשי אור

תזכורת לאנשי אור

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 26.5.2016

תזכורת לאנשי אור

ע"י דורית ישראל

(התקשור נערך בפני קהל וקדמו לו שירה ונגינה עם מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

ברוכים הבאים אל עולם של יצירת מציאות דרך הבעות כוונה. הבקשות שבליבכם ידועות לנו. אני, קריון, מאוהב בבני אדם, מכיר בני אדם, יודע בני אדם. אני מכיר כל אחד מכם. גם אתם מכירים אותי. נפגשנו בעבר וניפגש שוב. ואני אומר לכם, שתקופה זו שכולנו נמצאים בה, היא תקופה של יצירת מציאות מוגברת. תקופה שבקשותיכם עומדות להתממש.

האם אתם יודעים מה אתם רוצים? ובהומור אומר: היזהרו במה שאתם מבקשים, כי תקבלו זאת…

בדקו עם ליבכם וצרו את המציאות שלכם. הרוח יודעת מי אתם. מחיאות הכפיים נשמעות ביקום כולו. אלה מחיאות כפיים שמיועדות לכל אחד מכם.

הגעתם לכאן הפעם בידיעה ברורה מדוע אתם מגיעים ולאיזו תקופה אתם מגיעים. הגעתם לכאן כדי ליצור שינוי. כדי להיות המגדלורים. גם אם אינכם חושבים שאתם כאלה. הגעתם כדי להיות מורי דרך, כדי לעבוד עם הפלנטה, כדי ליצור קשר עם הרוח בכל רגע.

אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע שלכולכם קשר עם הרוח. האם אתם פונים אל הרוח לעתים קרובות או רק כשקשה לכם? האם אתם שואלים את הרוח שאלות? האם אתם מתייעצים? האם אתם תוהים על דרככם? את השאלות אני שומע. "קריון, האם אני בדרך הנכונה?" קריון, האם אתה יכול לעזור לי?" "קריון, בבקשה בבקשה עשה שאהיה בריא".

אני שומע גם את הפניות אל אלוהים. אבל אלוהים נמצא בכל אחד מכם, וכשאתם פונים אל אלוהים, אתם, בעצם, פונים אל עצמכם…

האם אתם זוכרים לדבר עם עצמכם? האם אתם זוכרים לדבר עם הגוף שלכם? האם אתם זוכרים לומר לגוף שלכם באיזה מצב בריאותי אתם רוצים להיות? האם אתם מודיעים לגוף שלכם שהתנאים השתנו, ומעתה והלאה אתם בריאים?

האם אתם עושים שינוי בחייכם? זו שנה של שינויים. וכבר אמרתי שזו שנה של סגירת מעגלים ופתיחה של מעגלים חדשים. זו שנה של אנרגיה אחרת. אתם גם יכולים להרגיש באנרגיה האחרת שנמצאת כאן היום. זו אנרגיה, שניתן לומר כי עברה שדרוג. אנרגיה בעלת תדרים גבוהים יותר מאשר בפעמים הקודמות שנפגשנו. אם ליבכם פועם בחוזקה, אם אתם מרגישים כובד על הראש, אם אתם מרגישים צורך לבכות – דעו כי אתם מרגישים את האנרגיה.

אנרגיה זו גם מרפאה ואתם יכולים לבקש לעצמכם כעת את הריפוי, ותקבלו אותו. אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע למה אתם זקוקים. הביעו את הכוונה. אני מחכה שתרצו להיות בריאים. הרוח לא תתערב בחייכם, אלא אם תבקשו זאת. הרוח לא תאיים עליכם, לא תזהיר אתכם ולא תעשה לכם "נו, נו, נו"… הרוח לא תיקח מכם את זכות הבחירה. אתם יכולים לבחור להיות בריאים. אתם יכולים לבחור לעלות בתדר. אתם יכולים לבחור להתחבר אל יכולות עתיקות שלכם. אתם יכולים לבחור להעצים את יכולות הריפוי שלכם: הן הריפוי העצמי והן אפשור הריפוי לאחרים.

הילרים, אתם יכולים ליצור מרחב עוצמתי יותר בעבור המטופלים שלכם. הם ירגישו זאת.

מתקשרים יקרים, אתם יכולים ליצור קשר עם האנרגיה בכל דקה ודקה ביממה. עשו זאת. האנרגיה, הרוח, מחכה לכך. היא מושיטה לכם יד. האם אתם מושיטים לה יד בחזרה? האם אתם מרגישים כאשר אנחנו טופחים על גבכם? כשאנחנו מלטפים אתכם בשעת עצב? האם אתם מרגישים שאתם עטופים באהבה כל הזמן? המהות של האנרגיה היא אהבה. האם אתם יכולים להרגיש בה כעת?

לרבים מכם, הדברים שאמרתי אינם חדשים, אבל זוהי תזכורת חשובה. לחלק מכם, כולל הקוראים, אלה דברים חשובים, שהיו צריכים להיאמר.

בני אדם כל כך מצחיקים… הם צריכים תזכורת. אחרת, הם נכנסים שוב לשגרת החיים ושוכחים. אני מבקש מכם לא לשכוח את היכולות שלכם, לא לשכוח מי אתם, לא לשכוח מדוע הגעתם לכאן. הגעתם כדי לשנות. קודם כל את עצמכם, אחר כך את סביבתכם הקרובה, לאחר מכן את הפלנטה כולה ואת היקום כולו.

כי באשר תלכו – תלך הפלנטה, ובאשר תלך הפלנטה – ילך היקום כולו.

הנה עוד תזכורת: תזכורת לאלה שאיבדו אדם קרוב, יקר לליבם. אתם יכולים לראות שאנשים בעלי שיעור קומה עוזבים את הפלנטה בשנתיים האחרונות. אם אנשים אלה היו חשובים לכם או קרובים אליכם, אתם ודאי מתאבלים עליהם ומתגעגעים אליהם. אני יכול לומר ולהזכיר לכם, שהם איתכם כל הזמן, שאתם יכולים ליצור איתם קשר, שהם יודעים מה קורה איתכם. כשהנשמה עוזבת את הגוף, היא הופכת להיות מה שהיתה תמיד: אנרגיה של אהבה, חמלה, שמחה, צחוק, ריקוד ותשוקה. כל חלקי הנשמה, גם אלה שלא היו בתוך הגוף, מתחברים ויוצרים עוצמה גדולה ביותר. הנשמה יודעת מה עברה בגלגול הנוכחי ומה עברה בגלגולים קודמים, שכן היא מתחברת אל כל הידע מכל הפעמים שהיתה כאן ומכל הפעמים שהיתה מחוץ לפלנטה. כשהנשמה מגיעה הביתה, היא נמצאת במקום שאליו היא כמהה להגיע. הצער, הכאב והעצב הם תמיד של הנשארים, כי הנשמה מאושרת.

האם אתם יכולים להבין, שאתם יכולים לשמוח את מותו של אדם אהוב? אתם יכולים לחגוג את המוות, לרקוד אותו, לצחוק איתו. המוות מפחיד רק אנשים, שאינם יודעים את מהותו. אנחנו לא קוראים לכך "מוות". מבחינתנו זהו מעבר: מגוף אל מחוץ לגוף. מעברים מפחידים את מי שפוחד מהלא נודע. האם אתם כאלה או האם אתם אוהבים את ההפתעות שהחיים והרוח מזמנים לכם? חכו להפתעות, כי הן תגענה.

הפכו את המוות לחגיגה. הפכו את המעבר לחגיגה, כי היקום כולו חוגג עם הנשמה שעוזבת את הגוף. מדוע שלא תצטרפו אל החגיגה הזאת?

לבני אדם קשה להבין זאת.

הגעגוע לא יעזוב אתכם, עד שתתאחדו שוב עם האהובים שלכם, כשתחזרו הביתה. אבל הגעגוע אמור להיות מלווה בהבנה ובשמחה. הפכו את מותו של אדם אהוב למנוף. מנוף זה יעצים אתכם. האהוב ילווה אתכם ויתמוך בכם. תוכלו להיעזר בו תמיד, כפי שתוכלו להיעזר בכל האנרגיה החכמה שקיימת ביקום.

האם אתם מבינים, שאתם שיקוף של היקום והיקום שיקוף שלכם?

גופכם חכם, יודע, מבין. ליבכם חכם, יודע ומבין. הד.נ.א. שלכם זוכר. הד.נ.א. שלכם יכול להשתנות, כשאתם משנים את עצמכם. אתם יכולים להאריך ימים בבריאות טובה, אם רק תדברו עם גופכם, תשנו את התנאים ותשנו חוזים כלשהם שערכתם. אתם יכולים לשנות חוזים, גם אם אלה חוזים שערכתם לפני שהגעתם לכאן. תפקידכם לחולל שינוי בכל התחומים.

האם אתם מבינים מדוע הרוח כל כך אוהבת אתכם? האם אתם מבינים מדוע אני אומר שאני מאוהב בבני אדם וגם אוהב שמכנים אותי "מאהב האנושות"?

אנחנו יודעים מי אתם!! אנחנו מכירים אתכם יותר מאשר אתם מכירים את עצמכם. אנחנו יודעים מי הייתם. אנחנו יודעים מה הפוטנציאל. ומכיוון שאתם חכמים, היעזרו בנו. אל תוותרו לעצמכם ואל תוותרו לרוח…

אסיים במה שהתחלתי: התחברו אל האנרגיה שנמצאת כאן, כדי לקבל את הריפוי. הריפוי ילך איתכם עוד שעות אחדות. בדקו בליבכם מה אתם רוצים לעצמכם והביעו את הכוונות, כי תקבלו זאת. זו הבטחת הרוח. עשו מה שבאתם לכאן לעשות וזכרו כי אתם מוערכים עד מאוד.

אתם יכולים לשמוע את מחיאות הכפיים של הפמליה שנמצאת כאן. של האורחים שנמצאים כאן. לכל אחד מכם הגיעו האורחים שלו, והם רבים. אתם יכולים להרגיש בהם, לדבר איתם, לבקש להרגיש את האהבה שלהם. הנה הם מניחים עליכם יד. הרגישו את האהבה.

יקרים, זכרו כי אתם המגדלורים, מראי הדרך ומורי הדרך.

זכרו כי אתם מבורכים.

כי כך הוא הדבר

קריון

אולי יעניין אותך גם