דף הבית » דמיון וממדים

דמיון וממדים

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 29.8.2019

דמיון – תקשור קריון
ממדים – תקשור הארקטוריאנים

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים הנני קריון מהשרות המגנטי.

ושוב אנחנו נפגשים באנרגיה של האהבה. אתם יכולים להרגיש בה. נמצאים איתנו אורחים רבים. מכאן ומשם. אתם יכולים להרגיש באנרגיה.

לכל אדם יש רגישות לאנרגיה בצורה זו או אחרת, וכל אדם מרגיש אנרגיה בזמן זה או אחר. אתם מוזמנים לפתוח את הלב ולהרגיש את האהבה הגדולה כאן.

אני רוצה לתאר לכם תמונה: דמיינו ספורטאי, נניח קופץ במוט, שצריך לעבור רף בגובה מסוים, בדרך כלל גבוה הרבה יותר מזה שבני אדם "רגילים" יכולים לעבור. הוא עומד מול הרף, מחזיק בידיו את מוט הקפיצה ואינו ניגש מיד לריצה. רק לאחר כדקה לערך הוא מתחיל בריצה, תומך את המוט וקופץ.

מה הוא עושה בדקה שבה הוא מתרכז?

הוא מדמיין. הוא מדמיין כיצד הוא רץ, קופץ ועובר את הגובה.

גם אם תסתכלו על ספורטאי שצריך לזרוק משקולת למרחק, תוכלו לראות שהוא משתהה. הוא מדמיין עצמו זורק ומגיע למרחק.

הספורטאים משתמשים בדמיון, כדי להצליח לצבור הישגים, כדי להצליח לשבור שיאים. כל ספורטאי מכיר זאת היטב.

כעת תארו לעצמכם אתכם. אתם רוצים ליצור מציאות מסוימת. מה אתם עושים? אתם מדמיינים אותה. אתם מדמיינים כיצד הדברים קורים ואיך אתם מתנהגים כשהדברים קורים. אתם מצרפים לכך את הכוונות שלכם, כמובן. אבל המציאות שלכם נוצרת קודם כל בדמיון. בדיוק כפי שהמציאות של הספורטאי נוצרת קודם כל בדמיון.

מהו הדמיון הזה? הדמיון הוא למעשה מציאות במימד אחר. לא במימד שאתם נמצאים בו ברגע מסוים, אלא במימד שאתם רוצים להיות בו ברגע הבא.

כעת אדבר איתכם על תקשור. רבים מאוד מתחילים למצוא בתוכם את היכולות האינטואיטיביות הקיימות בהם ואת הידע הקיים בהם. הם מתחילים לראות דברים, להקשיב ללב שלהם, לכתוב דברים שעולים בראשם בצורה ספונטנית. רבים מקבלים מידע, אישורים והארות דרך הדמיון, דרך הראייה ודרך הכתיבה. ואז, חלק גדול מהם אומר: "זה לא אמיתי. זה בטח הדמיון שלי", והם אינם מתייחסים לאשר הם רואים, חווים, מרגישים, כותבים.

יקרים, כמה חבל…

אם, כפי שהגדרתי, הדמיון שלכם הוא מציאות במימד אחר, הרי שהתקשורים שלכם הם מציאות. אתם יכולים להביא אותם אל המימד שלכם ולעשות בהם שימוש.

כיצד אתם יודעים אם הדברים אמיתיים או דמיון? אין הבדל… הדברים המדומיינים הם אמיתיים ולכן, אני דווקא מאיץ בכם לדמיין.

דמיינו כל דבר שאתם רוצים לעשות. דמיינו שאתם מקבלים מידע ואישורים. הפכו את הדמיון למציאות במימד שלכם.

ככל שמתרגלים יותר, כך האמונה גדלה. האמונה  נוצרת עם התרגול.

ככל שהספורטאי מתרגל ומתאמן – הוא מאמין שהוא יכול. כך גם בתקשור. ככל שאתם מתרגלים את יכולות התקשור שלכם – האמונה שלכם בעצמכם גדלה. ככל שאתם משתמשים במידע שאתם מקבלים – האמונה שלכם גדלה.

אין כבר שאלה האם זה אמיתי. אין כבר שאלה האם הדברים עובדים. כשאתם משתמשים ועושים – זה עובד, והכל הופך להיות אמיתי. הדמיון אמיתי, הידיעה אמיתית, התחושה אמיתית והאמונה בעצמכם הולכת וגדלה.

אני יודע מי היושבים כאן ומי קורא כעת את הדברים. אתם נמצאים איתנו. כמה מכם באמת מאמינים בעצמכם? באמת חושבים שאתם יכולים לחולל שינוי בכל תחום? בתחום הרגשי, במערכות יחסים, בריפוי?

כמה באמת אתם מאמינים בעצמכם? כשאין אמונה, גם אין ניסיון לעשות. בני אדם אוהבים להסתגר בתוך ההרגלים שלהם. קצת קשה להם עם הפתעות ועם יציאה מהשגרה. אני דווקא מאיץ בכם לשבור את המסגרות, לצפות להפתעות, להרגיש את האנרגיה.

כשאתם שומעים משהו, והוא מהדהד בליבכם, ואתם מרגישים חום או זרמים בגוף או עקצוצים או צמרמורות – אתם יכולים לדעת שדברי אמת נשמעים. זה גם יכול להיות קנה מידה, שיכול לאשר לכם את הדברים שאתם רואים, מרגישים, שומעים ובעיקר – מדמיינים.

הדמיון הוא כלי חשוב מאוד בכל תחומי החיים שלכם. הסתכלו על הילדים הקטנים, הילדים שלכם או הנכדים שלכם. פעמים רבות הם מספרים סיפורים שהם ממציאים. פעמים רבות הם מציירים ציורים שאינם נראים כמציאות, אבל בשבילם – זו המציאות. אל תנסו להרוס להם את הדמיון… אל תאמרו להם: "העץ ירוק, הוא איננו כחול"…אם ילד רואה עץ כחול – בשבילו הוא כחול. תנו לדמיון שלו לפעול ואז תגלו שהם יודעים דברים רבים, שבעיניכם הם דמיון ובשבילם – מציאות.

דעו, כי הילדים שלכם והנכדים שלכם הם המורים הטובים ביותר שלכם. הם מורי הדרך שלכם. אני מציע ללמוד מהם. לעיתים הם ייאלצו אתכם להציב גבולות, אבל אל תחסמו את היצירתיות שלהם. עודדו אותה. פתחו איתם שיחה. שאלו שאלות שמאפשרות להם לדבר. אל תצוו עליהם. אל תנסו לכפות. הציעו להם אפשרויות. אם הם לא מסכימים, שחקו איתם במשחק הדמיון: "בואו נדמיין ש…" ומיד תראו כיצד הכל משתנה.

אלה טיפים נפלאים להורים ולסבים וסבתות לילדים קטנים.

הדמיון הוא כלי חשוב לאיכות החיים שלכם בכל התחומים. אל תזלזלו בו. השתמשו בו. דמיינו עצמכם חיים בשפע. דמיינו עצמכם עושים כל מה שליבכם חפץ בו. דמיינו עצמכם והפכו את הדמיון למציאות – כי אתם יכולים!

גם אני, קריון, יתכן ואני פרי הדמיון של השותפה שלי. האם אתם מאמינים לדברים שיוצאים מפיה? האם אתם חושבים שאני המדבר מפיה? אולי זו המצאה שלה ודמיון שלה? (צוחק…)

ואם כן, אז מה? אז הדמיון הזה הוא המציאות שלה והוא המציאות שלי והוא המציאות שלכם כרגע… אתם יכולים להתחבר אל הדברים – או שלא. אתם יכולים לקבל את הדברים – או שלא. ואין שיפוט.

אם אתם חושבים שזהו הדמיון שלה, הרי שיש להעריך אותה על הדמיון המפותח שלה… (שוב צוחק…)

יקרים, הדמיון הוא מציאות. אני, קריון, מאוהב בבני אדם ומכיר בני אדם. אתם יכולים לקרוא לי "מאהב האנושות".

תמיד אומר לכם אך ורק את האמת.

זכרו לדמיין.

זכרו לחיות בתוך הדמיון שלכם.

כי כך הוא הדבר.

קריון

ממדים

ברוכים הנמצאים, אנחנו הארקטוריאנים.

אולי גם אנחנו דמיון… זה היה בהומור. אנחנו מאוד אמיתיים ומאוד דומים לכם. עברנו לפני שנים רבות מה שאתם עוברים כאן על הפלנטה. אנחנו רואים פוטנציאל, וזו הסיבה, שאנחנו באים לזרוע את הזרעים להבנות שיגיעו מאוחר יותר.

בפעם הקודמת העברנו מידע על הממדים הנוספים של רובדי הד.נ.א. אמרנו שלכל 12 הרבדים יש עוד 11 ממדים נוספים. גם זרענו את הזרעים ורמזנו את הרמזים לעובדה, שהמידע  יכול להיות מעשי בעבורכם ליצירת המציאות. זהו גם הקשר למסר שהעביר היום קריון.

אנחנו רוצים להמשיך לדבר על הממדים. אם המידע מדבר אל ליבכם – קחו אותו. אם לא – הניחו. הזרעים נזרעים.

כפי שלד.נ.א. יש 12 ממדים וכל רובד מורכב גם הוא מ- 12 ממדים, אנחנו אומרים לכם שלכל דבר ביקום יש 12 ממדים. נאמר גם, שהמתמטיקה של היקום היא על בסיס 12. כך היתה גם המתמטיקה העתיקה בלמוריה, למשל. בני אדם שינו את הבסיס המתמטי לבסיס של 10, כי 10 נוח יותר. האם הוא נכון יותר? לו הייתם עובדים לפי בסיס 12, הייתם מקבלים תוצאות חד משמעיות ולא בערך.

למשל, הפאי במעגל היה מספר סופי, שהרי המעגל הוא על בסיס 12. יש בו 360 מעלות. והיקום עובד במעגלים.

אם כך, אם לכל דבר יש 12 ממדים, הרי שגם לפלנטה שלכם יש 12 ממדים, גם לגוף שלכם 12 ממדים – על כך דיברנו בפעם הקודמת – וגם ליקום יש 12 ממדים.

מה אתם אמורים לעשות עם המידע הזה? כרגע זהו רק מידע. המעשיות שלו תתברר, וחלק מכם כבר יכולים לחשוב כיצד להפוך את המידע למעשי.

אנחנו רוצים לדבר היום עוד על הגוף שלכם. גופכם רוטט. האם אתם יודעים באיזה תדר הוא רוטט? תדר מהיר, מהיר מאוד, אולי איטי? בני אדם אינם יכולים להרגיש בתדר של גופם. בני אדם אינם מכירים ביכולות של גופם ובצורה של גופם. אנחנו אומרים לכם כי אתם רוטטים בתדרים שונים. לתדרים יש מוזיקה ויש להם צבעים.

אין זה סתם, שיכולתם להרגיש את ההדהוד של המוזיקה בגופכם (מדברים על נגינת החליל בתחילת הערב). לו הייתם יכולים לראות עצמכם בעיניים שלנו, הייתם נדהמים מהיופי. יש לכם צבעים, שהעין האנושית אינה יכולה לראות, וצלילים, שהאוזן האנושית אינה יכולה לשמוע. כך אתם מתהלכים וחושבים שאתם אנשים "רגילים"… בלי שום ייחוד. אולי, אפילו, אתם חושבים על עצמכם כ"אנשים אפורים".

יקרים, אין שום דבר אפור בהיותכם. אתם מלאים בצבעים ובחיות. אתם יכולים להתחבר אל התדר של הצבעים ושל הצלילים ולהרגיש את האהבה הגדולה.

נחזור לשאלה שלנו: האם אתם יודעים באיזה תדר גופכם רוטט? הגוף שלכם רוטט בתדרים משתנים. במהירויות משתנות. עדיין אינכם יכולים להרגיש, אבל אתם יכולים לדעת. אם תשתמשו בדמיון שלכם…

תמיד יהיה בכם חלק, שירטוט ברטט האיטי של המימד הדחוס. כל עוד אתם בגוף. אבל בתוך גופכם כבר יש גם תדרים גבוהים יותר. לא במקום קבוע.

הגוף שלכם יכול להגיע עד לתדר…. נחשו… נכון, 12. וזוהי מהירות גבוהה מאוד, שמאפשרת יכולות גבוהות. זהו תדר, שמאפשר עשייה חדשה, ידע חדש, התחברות מחודשת.

אם כך, אולי אתם רוצים להביע כוונה להעלות את התדר של גופכם?

ועוד מידע בקשר לגופכם: מה שאתם רואים הוא לא מה שיש. מה שיש הוא הרבה יותר ממה שאתם רואים…

מעטים האנשים שיכולים לראות את השדה האלקטרומגנטי שמקיף אותם. את הצבעים שמקיפים אותם. אותם צבעים, שהעין האנושית מסוגלת לראות.

אבל כמה יש שמסוגלים לראות את הדברים האחרים, שמסתובבים בגוף שלכם? אנא, אין כאן מקום לפחד. אנחנו מדברים על מבנים הנדסיים אנרגטיים. לכל מבנה התפקיד שלו והוא קשור בממדים הנוספים של הד.נ.א.

לא נרחיב בעניין, כי גם כך המידע מורכב מאוד.

אנחנו מאיצים בכם להפנים את המידע על הממדים ועל התדרים, להביע את הכוונות ולהשתמש בדמיון. ואז, לאט, הדברים המורכבים יהפכו להיות פשוטים יותר.

אתם, יקרים, הרבה יותר ממה שנדמה לכם שאתם. החיים שלכם מורכבים יותר ממה שנדמה לכם, ואיננו מדברים על הקשיים או האתגרים, שאתם חווים בחיי היום יום שלכם. את האתגרים ניתן לפתור. נחשו?… בעזרת הדמיון…

אנחנו אומרים לכם שאתם מאוד מיוחדים. כל אחד ואחת מכם. זכרו זאת. היו גאים בעצמכם. הפנימו זאת.

אנחנו עוד נשוב.

כי כך הוא ואלה דברינו.

הארקטוריאנים

אולי יעניין אותך גם