דף הבית » הארה

הארה

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 24.6.2021

תוקשר בפני קהל בזום

ע"י דורית ישראל

(הערת המתקשרת: בתקשור נכחו הפעם נשים בלבד)

מבורכות אתן, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אני נוקט בלשון נקבה, כי אני יודע מי נמצא לפניי, אבל התקשור מיועד גם לקוראים ולקוראות. אתם נמצאים איתנו כאן ברגע זה ממש.

אפתח בשאלה, אך קודם אקדים ואומר, שהתקשור היום יהיה מלווה בשאלות רבות, שעליהן אבקש מכם לחשוב.

הנה השאלה: מה אתם חושבים על עצמכם? האם אתם מחשיבים עצמכם אנשים "רגילים", שחיים את החיים, הולכים לעבודה, מגדלים ילדים, אולי כבר יש לכם נכדים – או שאתם חושבים שאתם אנשים מיוחדים?

ושאלה נוספת: האם אתם חושבים שיש אחרים מיוחדים מכם?

הרוח מסתכלת על בני האדם בצורה שונה מאשר בני האדם מסתכלים על עצמם. אנחנו רואים טוב יותר מאשר אתם. אנחנו יודעים בדיוק מי אתם, מי אתן. אני יכול לומר שכולכם מיוחדים עד מאוד. מעצם העובדה שהגעתם אל הפלנטה לתקופה המרגשת הזאת – אתם כבר מיוחדים. הרוח מעריכה אתכם מאוד על כך. מעצם העובדה שאתם במודעות ומוכנים להקשיב ולקבל דברים – אתם מיוחדים. מעצם העובדה שאתם חיים כאן על הפלנטה – אתם מיוחדים בדיוק כמו כל אלה שאתם חושבים שהם המיוחדים.

ישנם בני אדם שמציגים עצמם לעולם כאנשים מיוחדים, בעלי יכולות מיוחדות. הם אפילו מחשיבים עצמם מוארים. הם כל כך מלאי כריזמה ובעלי יכולת שכנוע, שהם משכנעים את האחרים שאכן כך הדבר. האם אתם מכירים אנשים כאלה? פעמים רבות, הדיבורים הללו מכסים על פחדים, על רגשי נחיתות ואפילו מכסים על דברים שראוי היה שלא ייעשו. מעשים שפוגעים באנשים אחרים.

אין אדם שמותר לו לפגוע באדם אחר. האם אתם מודעים לכך? הרוח לעולם לא תפגע בכם או תעניש אתכם. אלוהים לעולם לא יעניש אתכם. אלוהים הוא אהבה והוא נמצא בכל אחד ואחד מבני האדם. יש בני אדם שמרשים לעצמם להסתיר מעצמם ומאחרים את אלוהים ולפגוע באחרים. מדוע יש בני אדם שנוהים אחרי אנשים כאלה? שאלות למחשבה.

האם אתם חושבים שאתם מוארים? זו שאלה שעליה אני רוצה לענות היום. בסיום דבריי כולכם תבינו בדיוק מי אתם, מה אתם אמורים לעשות וכיצד אתם אמורים לעשות זאת. וכל זה – כדי להיות באמת מי שאתם. מסובך? מיד תבינו.

כעת אשאל אתכם עוד שאלה. לכל אחד מכם היה ודאי, בזמן כלשהו, רעיון כלשהו. בין אם רעיון יוצא דופן להקמת מבנים או אולי סדנאות ובין אם ליצור משהו בחייו. אולי רעיון לגבי מהות החיים שלו. לעתים הרעיונות בנושאים "קטנים" ולעתים לגבי נושאים "גדולים". מה אתם אומרים בדרך כלל כשיש לכם רעיון? אתם אומרים: "היתה לי הארה". אתם מתייחסים אל הרעיון כאל הארה. ואתם צודקים!

מהו הרעיון שמגיע אליכם לפתע? יתכן שאתם חושבים על נושא, הולכים לישון וקמים עם רעיון? אולי אתם שומעים שיחה בין אנשים והרעיון מגיע? מהו הרעיון הזה?

אני בטוח שאתם יודעים על מה אני מדבר. אבל האם אתם גם יודעים שהרעיון הזה הוא תקשור? קשר עם הרוח? לא סתם אתם אומרים: "היתה לי הארה", כי ההארה היא חלק מן הרוח. הרוח היא אור. אנחנו אור. אנחנו חלק מהאנרגיה של אלוהים ואלוהים הוא אור. אם היתה לכם הארה, הרגשתם את אלוהים בתוככם. ובאותו רגע של ההארה – הייתם מוארים. מה דעתכם על כך? ואם הייתם מוארים לזמן מסוים, האם אתם יכולים שלא להיות מוארים בזמן אחר?

יקרים, ההארה היא מצב שבו כל אחד יכול להימצא! אני מדבר כעת אל נשים מוארות ואל קוראים מוארים. מה דעתכם על כך? האם אתם עדיין מרגישים "רגילים"? האם אתם עדיין מרגישים שאינכם מיוחדים?

האור הוא אנרגיה. הוא זמין לכולם. לבני אדם, לבעלי חיים, לצמחים, לאדמה. הוא נמצא בשפע. השמש מאירה יום אחר יום. האור הוא מוצר שקיים בשפע. כל אחד יכול להשתמש באור הזה. רוב האנשים עושים זאת שלא במודע. האם הם פחות מוארים מאחרים? לא. רוב האנשים לא מתייחסים להארה. האם הם מוארים פחות מאחרים גם אם אינם מציגים עצמם כמוארים? ודאי שלא.

הסתכלו על אנשים שפועלים למען הסביבה או למען בעלי החיים. הסתכלו על אנשים שעיקר המהות שלהם בחיים היא חמלה כלפי האחר. הם במודעות כלפי האחרים. הם מוארים. לעתים אף יותר, אם ניתן לומר זאת, מאשר אנשים שעוסקים ברוח ומציגים עצמם כמוארים.

מי אתם? כיצד אתם מרגישים? מה אתם חושבים על עצמכם?

אתם שליחי אור. תפקידכם לעבוד עם האור. זה התפקיד שלקחתם על עצמכם. אך יש אנשים שאינם יודעים לעבוד עם האור או שאינם חושבים שזה נחוץ, והם מוארים.

יקרים, אני רוצה להסיר את מעטה ההילה שעוטף את המילה "הארה": אין רק אנשים בודדים, יחידי סגולה, שהם המוארים.

האם אתם יכולים לקבל זאת ולהבין מי אתם?

האדם המואר אמור לנהוג בדרך מסוימת: בדרך של יושרה, של אהבה, של חמלה, של הבנה. אך אינו חייב לעסוק ברוח.

אנשים שאין בהם יושרה מכסים את האור שלהם עם חושך ומכסים את ליבם עם חושך. הם מסתירים את עצמם מפני עצמם. וכך גם אנשים שפוגעים באחרים וכך אנשים שאינם אומרים את האמת ואת מה שהם חושבים באמת.

אני מבקש מכם שלא להשוות עצמכם לאחרים. אתם יכולים להסתכל אל האחר כאל אתגר, אבל לא לחשוב שהוא טוב מכם או מואר יותר מכם או אהוב יותר ביקום. הדבר אינו כך.

מי שמנסה למגנט אליו אנשים דרך הכריזמה, אך אין בו יושרה – איננו אדם מואר ואינו מוערך, גם אם יש לו תלמידים רבים.

זו תקופה מרגשת. זו תקופה שהאור מאיר את החושך ומאפשר לדברים שנעשו בחשיכה, בסתר, לעלות ולצוף אל פני השטח. זו תקופה שקראתי לה "תקופת מעבר" ואמרתי שמה שהיה לא יהיה.

אתם כבר יכולים לראות, בתחומים שונים, שמה שהיה כבר לא קיים. חילופי משטרים, גילויי שחיתויות, גילויים של מעשים אסורים בין בני אדם. זו תקופה מרגשת בהיסטוריה האנושית ואתם נמצאים בדיוק בנקודה הנכונה, כדי ליצור את השינוי, כדי לתכנן, כדי לחיות באיכות חיים וכדי להשפיע על החיים של הפלנטה כולה. אנשים כבר לא יוכלו לעשות מה שעשו בעבר ולקבל אותן תוצאות, כי מה שהיה לא יהיה. אתם תגלו זאת בעוד ועוד תחומים.

מה שחשוב: לשמור על המהות שלכם. להבין שאתם אור. שאתם אהבה. שאתם חלק מאלוהים, שהוא אור ואהבה.

אם כך, האם אתם מבינים באמת את המהות שלכם?

האם אתם מבינים באמת מה באתם לכאן לעשות?

ניתן לומר שהחיים כולם מתמקדים בעכשיו, בתקופה הנוכחית. זו תקופה חשובה ביותר בהיסטוריה האנושית ואנחנו כאן כדי לעזור, כדי לתמוך. המשפחה שלכם מהמקומות האחרים ביקום כאן כדי לעזור וכדי לתמוך.

אתם ואתן, מוארות ומוארים, יוצרים ויוצרות את השינוי.

מכיוון שאני נמצא מול נשים, אזכיר כמה דברים שאמרתי בעבר על נשים.

אתם ודאי זוכרים, שביקשתי מהגברים הלמוריאנים לחפש את האשה המנהיגה הלמוריאנית. נחשו מה? הנשים המנהיגות הלמוריאניות נמצאות כעת בכל הצמתים החשובים על פני הפלנטה.

יקרות, אתן המנהיגות. אתן אלה המביאות היום את האנרגיה הלמוריאנית אל הפלנטה, כדי להפוך אותה למקום שטוב לחיות בו, למקום שיש בו איכות חיים.

תפקידן של הנשים הלמוריאניות כיום הוא להנהיג. בכל דרך, בכל מצב, בכל תחום.

הנשים הן שבסופו של דבר יביאו את השלום.

איזה פוטנציאל מרהיב אנחנו רואים לפלנטה. האם אתם מוכנים ומוכנות להתחיל ולממש אותו? להתחיל לתכנן וללכת לקראתו?

התחילו בכך שתבינו מי אתם. שתבינו שאתם מוארים.

ובאור ובאהבה השרויים כאן כעת, אסיים את דבריי.

וכך הוא הדבר.

קריון

אולי יעניין אותך גם