דף הבית » הזמן האנרגטי
הזמן האנרגטי

הזמן האנרגטי

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 23.2.2012

הזמן האנרגטי

ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירה למוריאנית מפיהם של עודד מוסטוב ומירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

יקרים, אתם ודאי יכולים להרגיש את השמחה הגדולה כאן. יותר ויותר אנשים נשמעים לקריאת הלב, לקריאת הבית. עוד ועוד פותחים את הלב אל האהבה הבלתי מותנית, אל האהבה האוניברסלית, שאותה אין צורך ללמוד אלא רק להרגיש… השירה הנפלאה שנשמעה כאן היא שירת הלב, השירה שמפעימה את הלבבות. זו שירת הכוהנים הלמוריאנים, ויש כאן חבורה גדולה של כוהנים, שעבדו יחד בתקופות קודמות. אני קריון. אני מאוהב בבני האדם ואני יודע איזו דרך עשיתם. אני גם יודע מה בליבכם.

ושוב איני לבד. אתם ודאי יכולים להרגיש בפמליה הגדולה מאוד שנמצאת כאן: אחיכם ואחיותיכם, הוריכם וחבריכם וגם חברים ממקומות אחרים ביקום. הרשות ניתנה לכולם להגיע לכאן.

אני רוצה לכבד ולברך את חברי היקרים שנמצאים איתנו: את הכהן הגדול אדמה, שהאנרגיה שלו מורגשת והוא לצידי ואיתכם; את הלורד סננדה ואת הארכי מלאכים שנמצאים כאן איתנו, וגם את המשפחה האוהבת שלכם. המשפחה נמצאת איתכם, סביבכם ועליכם. אתם מרגישים בה. היא נוגעת בכם ובליבכם.

האנרגיה שנמצאת כאן היא אנרגיה של אהבה וזה גם הנושא שאני רוצה לדבר עליו היום: אנרגיה.

כולכם מכירים את המושג ומשתמשים בו, אבל האם ראיתם פעם אנרגיה? כיצד אתם יודעים שאתם יכולים לסמוך עליה? אלה שאלות של בני אדם… "קריון, כיצד אני יכול להאמין אם אינני רואה?" יקרים, אינכם צריכים לראות, כי האנרגיה עושה את עבודתה בדרכים שאינן נראות לעיניו של בן האנוש.

נתחיל בנושא עם המעגל הקטן ונמשיך אל המעגלים הרחבים יותר. המעגל הקטן הוא כל אחד ואחד מכם. אתם ודאי יודעים שלכל גוף יש אנרגיה וכך גם לגוף האנושי. חלק בלתי נפרד מהיותכם בני אדם הוא הנשמה שלכם. ומהי אותה נשמה אם לא אנרגיה? מהו אותו רטט שבו רוטטת הנשמה, אם לא רטט האהבה? כן, אין זה משנה מי אתם ומה אתם עושים ואין זה משנה מה החלטתם לעשות הפעם – אצל כל בני האדם רוטטת הנשמה ברטט של אהבה. לפעמים קשה לבני האדם לקבל זאת. "כיצד יתכן שגם לאנשים שמבצעים פשעים יש נשמה שרוטטת באהבה?" שמעתי את השאלות הללו ואני ממשיך לשמוע אותן. יקרים, אין קשר בין הבחירות שעושה האדם בחייו לבין האלוהים שנמצא בתוכו. בכל בני האדם, באשר הם, קיימת האנרגיה של האהבה האלוהית. אם תחשבו על זה, תוכלו להבין מדוע אמרתי פעמים רבות שכולכם קשורים זה בזה קשר בל ינתק. כל בני האדם מחוברים דרך אותה אנרגיה של אלוהים. גם כאלה שאינם מאמינים בקיומו של אלוהים וגם כאלה שאינם מאמינים בקיומה של הנשמה. גם בתוכם רוטטת אהבת האלוהים. ואם זו אנרגיה של אהבה, הרי שמאליו מובן שהיא מחוברת אל הבית. אל המקום שרוטט ברטט האהבה. הנשמה מחוברת אל אלוהים, שהאנרגיה שלו היא אך ורק אהבה.

אני יודע שחלקכם יודעים זאת ואני חוזר על הדברים הללו, מפני שהאנרגיה הזאת יכולה ליצור ניסים בחייכם, אם תשתמשו בה, תתחברו אליה ותתחברו אל הלב.

יקרים, אני יודע מי נמצא כאן, אני יודע מה בליבכם ואני רואה אתכם ויודע כיצד נראים חייכם. האם הייתם רוצים לשנות? לחיות באיכות חיים גדולה יותר? אני בטוח שהתשובה היא חיובית. אם כך, מדוע לא תסמכו על אותו חלק בכם שמחובר ישירות אל המקור, אל אלוהים? מדוע לא תתכווננו אל מה שאתם רוצים להשיג בחייכם? מדוע שלא תסמכו על האנרגיה, שתביא לכם את מה שאתם רוצים בחייכם? לפעמים, גם האנשים בעלי המודעות הגדולה אינם משתמשים ביכולות הללו שלהם. יתרה מזאת: לפעמים, גם אנשים עם מודעות נותנים הגדרות לאנרגיה: "לאדם זה יש אנרגיה טובה ולאדם ההוא אנרגיה רעה. לאדם מסויים יש אנרגיה חיובית ולאחר שלילית". הרשו לי לומר לכם, שלאנרגיה אין שמות תואר! היא אינה רעה ואינה טובה. היא אינה חיובית ואף לא שלילית. אם נדמה לכם שלאדם מסויים יש אנרגיה שלילית, הסיבה היא שהתדרים שלכם אינם עובדים בהרמוניה. ובדיוק כפי שאתם חושבים על אחרים – היתכן שהאחרים חושבים כך עליכם?

הניחו לאנרגיה להיות אנרגיה… הרשו לעצמכם לסמוך עליה, מפני שהיא עובדת בדרכים שנסתרות מעיניכם.

האם ידעתם, כי טרם הגיעכם לכאן תכננתם לעצמכם את החיים הללו? האם ידעתם, כי אז גם קבעתם לעצמכם קריסטלים נוצצים בדרך, עם כוונה למצוא אותם כשתרצו בשינוי? אם כך, כל שינוי הוא בר השגה. האנרגיה העוצמתית שהיא אלוהים, יודעת מה להכין בעבורכם כאשר תביעו כוונה לכך. הדברים מוכנים אפילו בטרם הבעתם את הכוונה, מפני שהפוטנציאל קיים וידוע. אלוהים אינו יודע מתי תעשו את ההחלטה, אך הוא יודע מה תצטרכו כשתעשו אותה. הבטחת קריון, הבטחת האלוהים, היא: שכאשר אתם מאמינים ורוצים בשינוי – הוא אכן יקרה. כי כך עובדת האנרגיה האלוהית. כך עובד היקום. כולנו עובדים עם הרצון המפורש של בני האדם.

לא רק אלוהים עובד עם רצונכם המפורש. גם גופכם עובד בהרמוניה עם רצונכם. האם ידעתם שהגוף שלכם שומע ומקשיב? הידעתם שאתם יכולים לחולל ניסים בגופכם? כיצד מתחוללים הניסים הללו אם לא דרך האנרגיה? אתם כבר יודעים: הד.נ.א. שלכם הוא ברובו אנרגיה. הוא שומע ומקשיב ועושה כרצונכם. הוא ממלא אחר כוונתכם. אם כך, מדוע לא תשתמשו באנרגיה זו, שזמינה לכם יום יום ושעה שעה? שנו את אשר אתם רוצים לשנות והאמינו שאתם יכולים! בראו גם את המציאות הגופנית שבה אתם רוצים לחיות והאמינו שאתם יכולים, כי אתם אכן יכולים!

ובכן, אנרגיה זו שנמצאת בכם, שהיא כולה אהבה אלוהית, מחוברת אל בני האדם האחרים וגם אל הפלנטה, אל האדמה, אל גאיה. הידעתם שגם לאדמה יש אנרגיה ושהיא עובדת בהרמוניה ובסנכרון עם האנרגיה שלכם? האדמה יודעת, מקשיבה ומגיבה לרצונכם. כן, האדמה חיה ונושמת, וגם היא נושאת בתוכה את הידע של העידנים, את הידע של בני האנוש ואת אהבת הלב. האדמה אוהבת אתכם והיא עובדת איתכם במשותף.

אתם ודאי יודעים ששנה זאת ואלה שלאחריה הן שנים של העלאת המודעות ושל עליית תדרים. דיברתי כאן בעבר גם על קפיצות התדר המאפיינות את השנה הזאת. כיצד קורה הדבר? הדברים קורים אנרגטית. לא תמיד אתם מרגישים בכך, אבל הם אכן קורים. גם האדמה מעלה את התדרים שלה, כי היא עובדת איתכם בהרמוניה. ומאין מגיעה האנרגיה אל האדמה? יקרים, כשאתם עושים שינוי בחייכם – אתם יוצרים אנרגיה והיא מעובדת על ידי גאיה ומוחזרת אליכם באהבה.

כולכם שמעתם על הסערות האנרגטיות שמתרחשות על השמש שלכם. אפילו ראיתם את התמונות. התפרצויות אלה מכוונות היישר אל הפלנטה שלכם. זו אנרגיה שנשלחת במכוון ועל פי תכנון וברשות מכם ומגאיה. אנרגיה זו נקלטת על ידי בני האנוש ועל ידי האדמה. גם היא מיועדת לתמוך בתהליכים האנרגטיים שעוברים בני האדם בתקופה מרגשת זו.

יקרים, היקום כולו עובד עם אנרגיה. לו יכולתם לראות את המלאכים שעומדים סביבכם – הייתם רואים אנרגיה. לו יכולתם לראות מי עומד מאחורי כל אחד מכם – הייתם רואים אנרגיה. אני יודע שיש כאן, במקום הזה, אנשים שיכולים לראות זאת והם יוכלו לספר לכם כי המראה נפלא. הם יוכלו לספר לכם שאתם עצמכם מחוברים אל המקומות הגבוהים ביותר, שהרי חלק בלתי נפרד מגופכם נמצא גם מחוץ לגופכם. החלק, שאתם קוראים לו "העצמי העליון", אף הוא אנרגיה, וגם הוא רואה וקולט.

הגיעה העת להשתמש בכל היכולות האנרגטיות שיש לכם. אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע מה היכולות שלכם. אני מכיר את אלה הקוראים את הדברים ברגע זה ממש. אני יודע מי אתם. אתם נמצאים איתנו כעת. לכולכם אנרגיה משותפת. העצמי העליון שלכם מחובר בדרכים הנסתרות מן העין. הנשמות שלכם מחוברות בדרכים הנעלמות מן העין. המשפחה האוהבת ואפילו אחיכם מהמקומות האחרים ביקום מחוברים אליכם אנרגטית. חלק מכם מרגיש זאת ויודע זאת. האנרגיה האוהבת הזאת זמינה בעבורכם.

נמצאות כאן נשמות עתיקות. למוריאנים. אתם ודאי זוכרים מה עשיתם באותה תקופה מפוארת. זכרו להעלות את היכולות הללו אל העכשיו. זכרו כי זו תקופה המאופיינת על ידי אנרגיות עוצמתיות והרשו לעצמכם לכבד את האנרגיה, לקבל אותה ולהשתמש בה.

יקרים, אני רואה את הנשמה שלכם, אני רואה את הצבעים שלכם ואני שומע את המוזיקה של שמכם. דברים אלה כולם אנרגטיים.

זוהי העת האנרגטית. זהו הזמן האנרגטי.

קחו את העוצמה שלכם לידיכם. עשו מה שבאתם לעשות. צרו את המציאות שאתם רוצים בה. אלוהים בליבכם. אלוהים איתכם. גם אם אינכם מרגישים בכך….

אני קריון. מאוהב בבני אדם, יודע מי אתם וזוכר אתכם. עוד ניפגש.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם