דף הבית » המלאך האנושי
המלאך האנושי

המלאך האנושי

מתקשרת: דורית ישראל

תקשור קריון מיום 05.07.2007

המלאך האנושי

ע"י דורית ישראל

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

אני יודע שחלקכם לא מבין את המונחים הללו: "קריון", "שרות מגנטי", ואני מבקש מכם לא התייחס למונחים, לא לערב את ההגיון, להניח למחשבות. נסו להרגיש את האנרגיה שנמצאת כאן בחדר, ושנכנסת אליו עוד ועוד, מבלי לתת להגיון לעכב אתכם. תנו ללב להוביל אתכם.

נכנסת לכאן המשפחה האוהבת. ליד כל אחד ואחד מכם נמצאים האוהבים אותו: אלה שעזבו לא מכבר, אלה שעזבו זה מכבר וגם כאלה שנמצאים איתו מרגע היוולדו. אנחנו כולנו משפחה אוהבת אחת ואם תרצו, תוכלו להרגיש את האנרגיה האוהבת הזאת. אם תעצמו עיניים תוכלו להרגיש אולי את הלחץ על הראש, את הדחיקה בכתפיים. אולי מישהו ישב בחיקכם, אולי מישהו יחבק אתכם מאחור. אתם יודעים, בני אדם יכולים לחוש בדברים הללו, אם הם רק נותנים לעצמם. אם הם רק מרשים לעצמם.

אנחנו כאן כולנו משפחה אחת: אתם ואני, אנחנו. קריון איננו יחיד או רבים. קריון איננו זכר או נקבה. הקריון הוא הכל ביחד. הקריון הוא חלק מכם ואתם חלק ממנו. המשפחה האוהבת היא חלק מכם ואתם חלק ממנה, ואתם יכולים לחוש עכשיו את החיבור הקדוש אל המשפחה האוהבת.

אני יודע מי נמצא כאן. אני מכיר אתכם. אני יודע מי אתם ומה אתם. אני יודע מה בליבכם. חלק מכם אולי לא יודע זאת, אבל גם אתם מכירים אותי. אני זה השולח אתכם לכאן כשאתם מחליטים לבוא ואני זה המקבל אתכם כשאתם מחליטים לחזור. אנחנו מכירים כבר זמן רב, אפילו שזמן הוא המצאה של בני האדם.

אתם אנשים לינאריים. בשבילכם יש עבר, הווה ועתיד. אצלנו הכל בעכשיו. העבר, ההווה, העתיד – הכל בעכשיו. אנחנו רואים הכל ויודעים הכל וזאת הסיבה שאנחנו יכולים להעביר לכם את ההדרכה ואת האהבה ואת הידע שיש לנו, אם רק תרצו לקחת, אם רק תרצו לקבל, אם רק תאפשרו לעצמכם לקבל.

אני יודע מי נמצא כאן. אני יודע מה בליבכם. אני יודע מה הביא אתכם לכאן היום ואני מזמין אתכם להרגיש את האנרגיה של הבית, האנרגיה האוהבת של הבית. כן, נמצאים כאן אנשים שהאנרגיה הזאת היא חלק מהחיים שלהם, היא החיים שלהם, אבל באתם לחיות את החיים כאן על פני האדמה. באתם לשחק את המשחק הנפלא ביותר והאמיץ ביותר ביקום. אתם, בני אנוש יקרים, באתם לכאן כדי לשחק משחק וכדי לשחק אותו בצורה הטובה ביותר שאתם רק יכולים. אין עוד משחק כזה ביקום. זהו המשחק האמיץ ביותר. כשתעשו את המעבר ותחזרו, ותקבלו את העיטורים שלכם ואת הצבעים שלכם, כל מי שיראה אתכם ביקום ימחא כפיים. הוא ידע שהייתם כאן, ששיחקתם את המשחק, שאתם נשמות אמיצות כל כך. זהו מעשה אמיץ ביותר להגיע הנה ולשחק את המשחק. אין זה דבר של מה בכך. לכן אנחנו כל כך אוהבים אתכם. לכן אנחנו כל כך מעריצים אתכם. לכן, באנו לכאן היום – כדי להראות זאת. כדי לגרום לכם להרגיש אותנו. כי אינכם לבד. אף פעם, אף פעם, אתם לא לבד. ואם חלק מכם מרגישים צורך לבכות, כי הלב שלכם מוצף – זה בסדר. זו התחושה של הבית.

אתם בודאי שואלים את עצמכם: מה זה המשחק הזה שאנחנו משחקים כאן? למה אנחנו צריכים לשחק אותו? התשובה טמונה בתוככם. אם תביטו אחד בשני תוכלו לגלות אותה: זהו המשחק של אלוהים. אלוהים שרוצה לדעת מיהו. אלוהים שרוצה לדעת איך הוא נראה. אם תביטו האחד בעיניו של השני תוכלו לראות את האלוהים. אלוהים יביט בכם ואז תוכלו גם לגלות דברים על עצמכם. כי אלוהים, אתם יודעים, אין לו צורה. הוא לובש צורה רק כשהוא מתגלם בבן האנוש. רק אז הוא לובש את צורתו הסופית. אלוהים הוא אינסופי, הוא אנרגיה אינסופית, ואתם, כולכם, חלק מהאלוהים בצורתכם הסופית וגם בצורתכם האינסופית. ואם אתם רוצים לראות איך אלוהים נראה – הביטו האחד בעיניו של השני. כי זהו המשחק שבאתם לשחק: באתם לגלות את עצמכם, לגלות את האלוהים שבתוככם, להביא את הבית אל המקום שבו אתם נמצאים, שבו אתם חיים, כדי לחיות בגן העדן בעודכם על פני האדמה.

איזו תחושה נפלאה זאת: להיות בן אנוש, שחי בגן עדן. האם אתם מאמינים בכך? האם אתם מאמינים שהדבר אפשרי? אני אומר לכם שאכן, הדבר אפשרי. הוא אפילו עומד לקרות והוא עומד לקרות מהר בזמנכם, כי בזמננו הוא כבר קרה וקורה ויקרה. כי האנרגיה נמצאת כאן. אנרגית השינוי נמצאת כאן. שינוי המציאות שלכם.  אתם יודעים, אתם יכולים לברוא את המציאות שלכם, כי אתם חלק מאלוהים. אתם מלאכים אנושיים. יש לכם הרבה מאוד יתרונות. הרבה יותר מאשר לנו. יש לכם את התכונות של בן האנוש עם התכונות של המלאך. אנחנו לא יכולים להרגיש את מגוון הרגשות שיש לכם. אנחנו לא יכולים לקום בכל בוקר וללכת לעבודה, לעשות את העבודה שלנו, להתרגז על הבוס שלנו ולחזור הביתה. אנחנו לא יכולים ללדת ילדים, לאהוב אותם, לראות איך הם מגדלים את הילדים שלהם.

אנחנו יכולים רק לפרוש את כנפינו המטפוריים. ואתם יודעים, כנפיים הם המצאה של בני האדם, אין לנו באמת כנפיים… אנחנו יכולים לפרוש את הכנפיים הגדולות שלנו ולאהוב אתכם ולתמוך בכם ולהביא אתכם אל המקום שבו אתם רוצים להיות, אם תתנו לעצמכם, אם תרשו לעצמכם. אבל אתם אלה שעושים את העבודה. אנחנו לא יכולים לעשות אותה.

לפעמים האדם מבקש: אלוהים, תעזור לי. אלוהים לא יכול לעזור. אלוהים יכול לאהוב, אבל מי שיכול לעשות הוא האדם, וזה היתרון הגדול שלו על פנינו, המלאכים. אנחנו רק מלאכים. אתם מלאכים אנושיים. ולכן, אני מאיץ בכם: התנהגו כמלאכים אנושיים. קחו את היתרונות של האדם ואת היתרונות של המלאך, שלבו אותם זה בזה, כדי לחיות את החיים שאתם רוצים לחיות. צרו, בראו את המציאות שלכם, כי הדבר בידיכם. אתם יכולים לשנות את המציאות שלכם. אתם יכולים לחיות כמו שאתם רוצים. וכדאי מאוד שתהנו בדרך. כי אם אתם חושבים שאלוהים הוא בורא הכל, שימו מראה אל מול עיניכם ואז תראו את אלוהים. גם אתם יכולים לברוא הכל. כל מה שברצונכם להשיג – בידיכם הוא.

אני יודע שחלק מכם לא מאמינים בזה, אבל אין זה שהם אינם מאמינים בזה, אלא שהם אינם מאמינים בעצמם. הם אינם מאמינים ביכולות שלהם. הם עדין לא גילו מי הם. יש הרבה כאלה. לא כאן בחדר. כאן בחדר יש כאלה שכבר גילו זאת, אבל ישנם הרבה בני אנוש שלא גילו מי הם. אנחנו רק מחכים לרגע שתפנו אלינו, כדי להראות לכם מי אתם וכדי לשקף לכם מי אתם: אתם המלאכים האנושיים, וזכרו זאת. יש לכם יתרונות. נצלו אותם, השתמשו בהם, חיו אותם בחיי היום יום שלכם, כי רק כך תוכלו להביא את גן העדן אל המציאות שלכם. אני יודע שחלק מכם כבר עושים זאת. אני יודע שחלק מכם עושים זאת גם אם אינם מודעים לכך. כל השינויים שאתם עושים בחייכם, כל התהיות לגבי הדרך שלכם, לגבי היעוד שלכם – הכל מוביל לאותו מקום: ליצירת גן העדן עלי אדמות.

הזמן קרב, ואני רוצה להפנות אתכם אל שני תאריכים קרובים מאוד: התאריך האחד הוא 7-7-7 והתאריך השני הוא 9-9-9. אמרתי זאת בעבר כאן, בחדר, במקום הזה, וחלק היו נוכחים כאן. 07.07.07  – קרוב, הלא כן? – הוא תאריך ההתעוררות של ילדי האינדיגו. התאריך שבו הם יקחו את העוצמה שלהם לידיהם. 09.09.2007 – ואם תעשו חשבון תקבלו 9-9-9 –  הוא יום התרועה. מי שיודע וזוכר – מבין על מה אני מדבר. זוכרים את דברי: "היכונו ליום התרועה, כי התרועה תשמע"? התאריך קרב ואני מגלה לכם אותו, למרות שאמרתי למתקשרת שלא אגלה זאת. היא חשבה שאני אומר זאת לאוזניה בלבד, אבל גם למתקשרת נכונות הפתעות.

היכונו ליום המיוחד הזה. "היכונו" – בכל השורשים של המילה: היכונו, התכווננו והכינו את עצמכם ליום הזה, כי זה היום שבו תשמע התרועה.

"התכווננו" – למה צריך להתכוונן? למה צריך להתכוון? כל אחד וההתכווננות שלו. כל אחד והבעות הכוונה שלו. אבל כדאי שכל ההתכווננויות יהיו למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל כל הסובבים אתכם. אם אתם רוצים לברוא את המציאות שלכם – התכווננו אליה, הביעו את הכוונה לכך, למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל כל הסובבים אתכם.

אם אתם רוצים לשמוע את התרועה – הכינו את עצמכם, כי היא תשמע. זה היום שבו המנהיגים – אתם, אתם המנהיגים – יקחו את המושכות לידיים. כל אחד בתחומו, כל אחד באזורו, כל אחד בסביבתו יקח את המושכות לידיים. שימו לב – זוהי מטפורה, ואם היא מדברת אליכם – קחו אותה ועשו בה שימוש. אם לא – הניחו לה, כי אולי אינה מיועדת לכם. ואולי לא כעת.

אבל הזמן קרב והמלאכה מרובה.

הפוטנציאל ליצירת גן העדן עלי אדמות לא השתנה מזה שנים. הוא קיים והדבר בידיכם. אתם יכולים לעשות זאת ואתם יכולים למנוע זאת. אתם יכולים להקדים זאת ואתם יכולים לאחר זאת. אתם במו ידיכם יכולים ליצור את גן העדן עלי אדמות. הפוטנציאל קיים. הפוטנציאל לשלום קיים.

מי שהדברים האלה חודרים לליבו – הגיעה העת למעשים. כל אחד ומעשיו שלו. הגיעה העת לקחת את חרב החוכמה ואת קסדת השלום. הגיעה העת לכתת את הכלים, כי זמן אחרית הימים קרב ובא. השתמשו בחוכמה, השתמשו בדעת, השתמשו בלב כדי לפעול, ואז תוכלו להגיע אל המטרה הנכספת הזאת שלכם וגם שלנו. ואני אומר לכם – הדבר בידיים שלכם. הוא אפשרי.

יש מי שיאמר: אבל אי אפשר לראות פה שלום. תראו מה קורה בכל מקום. כאן מלחמה, שם טרור. אני אומר לכם: אלה ההתעוררויות האחרונות של החושך. האור יגיע, ובמקום שיש אור אין חושך, כי חושך מוגדר כהיעדר אור. במקום שיש אור, במקום שאליו תביאו את האור שלכם, את הכוח שלכם, את היצירה שלכם – שם החושך לא יוכל להתקיים. אני מאיץ בכם לשלוח את האור שלכם לכל המקומות שעליהם אתם קוראים בעתונים שלכם ורואים בטלויזיה, לכל מקום שיש בו מלחמה או טרור. שילחו את האור שלכם לשם ובעיקר שילחו אותו אל ירושלים, כי זה המקום שממנו תתחיל העת החדשה. כי כמו שאמרתי בעבר ואזכיר גם כעת: השלום העולמי הוא הוא ירושלים החדשה. הוא בית המקדש החדש, כי בית המקדש שיבנה הוא בית מקדש מטפורי.

והדבר בידיכם.

לפני שאפרד אני רוצה להזכיר לכם שוב כמה אתם יפים, שהרי אתם האלוהים, אלוהים בתוככם. הביטו זה בזה. זכרו מי אתם. קחו את המושכות לידיים. בראו, צרו את המציאות שלכם.

באהבה רבה ובצער גדול אנחנו נפרדים מכם, אבל האנרגיה תשאר כאן ותוכלו לחוש בה.

כי כך הוא הדבר.

אולי יעניין אותך גם